Opinie o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O w Wrocław

VivatPIS

Ale kogoś boli sukces partii rządzącej:-). Zakład, że po 500+ leci mało kulasów nie połamie. To się nazywa honorowy polak :-).

@VivatPIS

A to pech nie mam dzieci. Dziwi mnie uwielbienie niektórych obecnego reżimu ale niektórzy wolą dostawać po gębie i się z tego cieszyć

@KryzysPIS

A tak poza konkursem, to portal o pracodawcach, a nie kółko parlamentarne, więc po co te rzygi w nicku?

VivatPIS

Nie nick jak nick, tylko świadomie schodzisz nim na podłoże polityczny a potem " i nie ja zacząłem". Frustracja cię męczy. Za dużo masz wolnego. Jak tak ci źle to wyjedź za granice. Ale zanim wyjedziesz oddaj kasę za 500+bo wiem, że ją słodko i namiętnie bierzesz :-). Kurde powiem ci nawet, że takich jak ty to mi nawet szkoda, ciągle nieszczęśliwi :-). Widać że coś cię zżera od środka nie umiesz się cieszyć życiem, jesteś zacietrzewiony i nic ci nie pasuje. Kto by nie rządził zawsze będzie ci źle.Na wybory nie chodzisz a potem masz pretensje do garbatego, że ma proste dzieci.

@VivatPIS

Tak jestem sfrustrowany bo naszym krajem rządzą deb.. I jeszcze większe (usunięte przez administratora) od poprzednich.

@KryzysPIS

Tylko sobie nic złego nie zrób w przypływie negatywnych emocji. Taki dramat przeżywasz, że kto wie. Śmieszą mnie tacy frustraci. Kto rządzi to tylko twoje zdanie. Większość społeczeństwa jest bardziej rozumna skoro nadal PIS rządzi . A jak jesteś w mniejszości i nie umiesz się z tym pogodzić jedź w świat daleko. To jedyne dla ciebie lekarstwo.

@VivatPIS

ty tez mnie smieszysz. Nie wchodzę już z Tobą w dyskusję bo widać mądrość twoja jest ogromna, jak dlug naszego kraju za rządów Pinokia. Wolisz że obecna władza nasyla policje żeby palowala kobiety i ma mądrość na wszystko. NSDAP też miało ogromne poparcie i nie świadczyło o mądrości Niemców. Wszystkiego dobrego i tak Ci życzę.

@KryzysPIS

Jakie kobiety? Chyba wulgarne lgbt co ma w kroku dwie pały i pięć dziur. To bydło nie kobiety, koczkodany jakieś. Rozumiem, że ty takie kobiety byś puścił do szkół, żeby twoje dziecko uczyły. Dobrze robią że pałują, bo we łbach już się tym lempartom (usunięte przez administratora)

KryzysPiS

Co do rzeczonego Frajerka rzeczywiście w Listopadzie było ogłoszenie że kpr poszukuje kierownika dla terenu ale czy znaleźli na linkedin.pl rzeczony nadal wskazuje swoje miejsce zatrudnienia jako windykator w kpr myślę że kilokitu z tego wywnioskował że go już tam nie ma. Jednak jeżeli jest to naprawdę zasługuje na swój pseudonim. Co do drugiej gwiazdy niejakiej Zygowiny to też mnie ciekawi czy ta osoba tam pracuje bo był to jeden ze złych duchów tej kancelarii w odróżnieniu od pięknej blondyneczki z egzekucji ...

dax

Ja tu czuję ToneKitu. Jeden KiloKitu pisze że frajerzyna nie pracuje od listopada a drugi KiloKitu się o niego pyta czy pracuje :-).

Kilokitu

Ze zwykłej ciekawości czy ktoś orientuje się czy firemce uchował się Frajerek i Zygowina.? Ii czy naprawdę sprawy mają takie do bani

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O na stanowisko Specjalista ds. egzekucji komorniczej bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Natalia

Cześć, mam pytanie do osób, które pracowały kiedykolwiek w kancelarii prawnej Rubikon. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi na temat tej pracy. Czy pracy jest dużo, w jakich godzinach pracujecie? Ciekawa jestem, czy często są tam nadgodziny i czy praca jest bardzo obciążająca.

Nik
@Natalia

Jeżeli szukasz pracy tutaj to chyba jesteś kamikadze. To ogólnie. A jak chodzi o szczegóły to ten twór się przebranżowił z odszkodowań na długi. W odszkodowaniach może byś się zaczepiła w teren, ale zadowolona byś nie była. Obecnie szukają głupszych od siebie w teren do windykacji, ale facetów. Jeżeli by szukali kobiet to raczej na stanowisko do Wrocławia. Tam raczej nie ma nadgodzin. Praca za biurkiem, podlizywanie się, pani B i panu B. We Wrocławiu pracuje dosłownie kilka osób. Pomoc w podlizywanie się zawsze uzyskasz u A Z. Tak to się wszystko kręci, że aż każdy kto myślący ucieka.

KIT

Ciekawe czy nadal trzymają się niezgodnych z prawem procedur, które ingerują w życie prywatne dłużnika i łamią RODO.Ja sobie na pamiątkę zostawiłem te brudne procedury. I to kancelaria prawna-absurd.

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Niezadowolony z Wawy

Podsumowując mój krótki okres okres, obiecywali złote góry, a skonczyło się na jałmużnie. Zaliczka na paliwo nie wystarczała nawet na połowę miesiąca. Target wywalony w kosmos nie do zrobienia. Robią wszystko aby ktoś tyrał po 12 godzin za 2500zł. Wszystkim zainteresowanym nic nie zmienia się na lepsze tylko jest gorzej zbliżaja się do dna...., a nalezy pamiętać że pod dnem jeszcze jest warstwa (usunięte przez administratora)

@Niezadowolony z Wawy

Możesz napisać kiedy mniej więcej się zatrudnileś w tym krzaku? Ilu obecnie jest pracowników terenowych? Jeszcze pracujesz, czy przejrzałeś na oczy i podziękowałeś? Dali Ci auto z wypożyczalni, czy liczyli na Twoje? Po innych województwach chcieli żebyś jeździł? Pyta stara gwardia której nie umieli utrzymać bo obrano nieczysta grę względem dobrych pracowników, byli i jak dalej wynika są leszczem na rynku wierzytelności.

@Niezadowolony z Wawy

PS. Jak się ma krętacz i lawirant na usługach kanclerza. Mizerny aktorzyna o wielu twarzach co został przejrzany juz po pierwszych krzywych ruchach. Wąż błotny co czuje się dobrze w mętnej wodzie i probóje z porządnych pracowników robić takich frajerów jak on sam. Oczywiście mowa o F. Ł. vel FRAJEREK :-).

Niezadowolony z Wawy
@Benio

Frajerek nadal probuje (usunięte przez administratora) wszystkich wokół, szukają leszczy naiwnych do pracy. Obieca Ci wiele ale jak już się zwolnisz aby do nich przejść to nagle zapomina o ustaleniach i zaniża wynagrodzenie liczac, że jak się zwolniłeś to już nie masz gdzie wracać.

@Niezadowolony z Wawy

A miałeś teren wawy i okolic, czy dalej Cię chcieli łachać po hotelach i innych województwach?

Łowca frajerów.
@Niezadowolony z Wawy

Uuuuuu, to już taka bieda nastała, że kasę na paliwo w zaliczkach się daje? Do tego nie wystarcza na cały miesiąc, to znaczy że drugie pół miesiąca trzeba za swoje tą kiłe objeżdżać? Ho ho, a to dopiero innowacji. Gdzie ta wyśniona potęga?

Łukasz
@Niezadowolony z Wawy

Zaliczka nie starczała bo jezdziłeś prywatnie. Sprawy pierwsza klasa, same nowości, wszyscy mieszkają i są wypłacalni. Target dziecko wyrabia.

dax
@Łukasz

Ale propagandę siejesz. Pewnie to pod to nowe ogłoszenie o pracę.

Tytus

Firma rekrutuje ale na umowę zlecenie na telefon myślę, że zaczyna się faza końcowa

Papcio Chmiel
@Tytus

Masz status były pracownik. W związku z tym mam zapytanie. Kiedy zakończyłeś współpracę z tym (usunięte przez administratora)? Ostatnio pisali tu byli pracownicy z datą połowy 2020r.

Tytus
@Papcio Chmiel

Druga połowa 2020

Pako

Jestem zainteresowany pracą w kancelarii prawnej. Jakie warunki zatrudnienia są w tej konkretnej? Jaka atmosfera?

Pako

A możesz coś konkretniej napisać? Jak długo tu pracujesz jakie zarobki jacy przełożeni?

Blekota

Po prostu kubeł...

Luk Faj

"Kancelaria tak się rozwinęła, że teraz 20 windykatorów na jedno województwo potrzeba. Przez to potrzeba minimum 4 managerów d. s. windykacji na taki region. Razy 16 województw. Dlatego takie ogłoszenie się pojawiło." Oczywiście to Marzenie ścietej głowy małego gracza, ale to była by odpowiedź w stylu (usunięte przez administratora). A jak już by się go pod ścianą przycisnęło że znowu chce głupka z kogoś zrobić to by powiedział że żartował albo prima aprilis. A jak serio go kanclerz wykopał to należało się temu ślizgaczowi. Teraz znowu będzie ściany gipsował.

Gulasz

Przyjdzie Covid i wyrówna. firma na pewno nie dojdzie nawet do roli sredniaka dlaczego bo idzie drogą obrzydzenia sobą ludzi bo obydwu stronach barykady

Remig

Zastanawiam się czy przy drugiej fali covid znowu zaczna pozbywać się ludzi i czy też w tak fatalnym stylu...

sdzfdvgvhj
@Remig

jak widać dobry styl nie jest mocną strona tej całej kancelarii

Daro

@Kukuś czemu ludzie się zwalniają?

Duduś
@Daro

Daro czemu pytasz ?

Czy pracodawca Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

srdft

jak niżej

Kukuś

Podobno już się zwalniają

Wacek
@Kukuś

A coś konkretniej? Generalnie rekrutacja w wykonaniu frajerka już obrazuje jakość pracy.

Tychowczyk

Pali mnie ciekawość czy nadal w kupe pracują A (usunięte przez administratora) i F. Kanclerz nadal jest miłosierny i daje zarobić podstawę Nowi dajcie znać

Gwiezdny Mamut
@Tychowczyk

Jak historia koło zatoczy, bo lubi się powtarzać, to nowa kadra tu wejdzie i wszystko napisze.T(usunięte przez administratora)

Łapa jaguara

Desperacja w rekrutacji przypomina wizerunek jednego z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Chciałoby się mieć coś dobrego, na co nie wszystkich stać.

JH

Jadwigi odpowiem tak tą firma składa się raptem z 10 pracowników to o czym tu mowic

Wacek
@JH

Ale niedługo będzie się skladac z co najmniej 26 wg odloszen o pracę na każde województwo. H(usunięte przez administratora) tak serio to jak się rekrut skończy na 3 z tych 16 to już będzie podowd do otworzenia szampana bo to taki ratlerek wsrod duzych amstafow i rottweilerów windykacji

ratlerek
@Wacek

proszę mnie tu nie obrażać lepszy ratlerek jak frajerek

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Rubikon SP. Z O.O