Opinie o Uj (Uniwersytet Jagielloński) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Uniwersytet Jagielloński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uniwersytet Jagielloński o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytet Jagielloński w Kraków

GrandPapa

@Paweł Nowak - Brawo 1000zł premii brutto od Dyrektora będzie na koniec Lutego. cytat @Profesorek - "Zarobki: - Zwykli ludzie zarabiają tutaj słabo - "zasłużeni" mają tutaj lepiej niż w niejednym Korpo." @Profesorka - Czytając innych wypowiedzi skłaniają do jednej refleksji. Wypowiedź bez znamion merytorycznych. Która nic nie wnosi poza oczernianiem. co właśnie jest elementem opisanej powyżej przemocy psychicznej. ps:" zawsze jest tak że aby zbrodnia nie mogła zostać zdemaskowana, usuwa się osoby które o niej wiedzą. A Tym co o niej wiedzieli jest wtedy "dużo, dużo lepiej". Kamień z serca.

Paweł Nowak
@GrandPapa

Przynajmniej wiesz z kim rozmawiasz. Nie boje się tego. Od zawsze byłem przeciwny wypisywaniu w sieci bzdur bez pokrycia. Odnoście premi to skoro masz taką informację to trzymam za słowo. Pozdrawiam

Do PROFESORKI aka AC

Za pomówienie można iść do więzienia Jeśli pomawiające komentarze pojawiły się w internecie, ich autorowi poza wspomnianą wcześniej grzywną bądź karą ograniczenia wolności grozi również kara pozbawienia wolności do roku, ponieważ swego czynu dokonał za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.). Odnośnie Pana którego pani wymienia. Z tego co wiem złożył on wypowiedzenie z winy pracodawcy. Umowa nie została przerwana z winy gnębienia pracowników. Posługujemy się faktami. Pomawianie jest Karalne. Groźby cielesne: Art. 217 § 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 3. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Art 217a Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalnośc cielesną w związku z podjętą przez niego interwencją na rzecz ochrony bezpieczeństwa ludzi lub ochrony bezpieczeństwa lub porządku publicznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. SOLARIS ma swoje metody, ale te metody w Polsce są Karalne.

Prawda_Solarium_NCPS
@Prawda o negatywnych opiniach

Już niebawem będziecie najlepsi. Za prześladowanie i pomówienia w tym Kraju jest wyrok. Jeszcze nie z nazwiska, kolejne już tak Pracowniku publiczny,

Firma Uniwersytet Jagielloński szukała pracowników na stanowisko Koordynator w mieście Kraków. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

@Profesorka

Jest tam świetnie: - Nie przedłużony internet w jednostce i jego brak przez 3 tygodnie - Brak zakupu gwarancji na serwery i sprzęt - nie działający backup całej jednostce przez prawie miesiąc no pełna kopetancja !!!!

Hela Nowy wpis

Inspektor nadzoru w branży elektrycznej na wpisane w wynagrodzenie podstawę ok 5 800 zł i dodatkowo wysługę lat, premie i dodatki zmianowe. Możecie określić ile mniej więcej mogą wynosić? partner planuje aplikację

Candidate Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Dzień dobry, jest ktoś w stanie podać obowiązujące widełki płacowe na stanowisku programisty? Pozdrawiam

Solaris UJ tam wszystko można

Dlaczego Koorynator IT sprzedawał wcześniej kiełbasę pod hala targową w krakowie a Pan Ireneusz Zadworny go mianowal na Koorynatora IT ?. Koordynator jest po Fizyce i nie posiada wykształcenia kierunkowego za to kosztuje ogromnie pieniądze za które się szkoli na koszt Podatników. O co chodzi z tym wsdzystkim ? Kto na to pozwala ?. Czy nowy Dyrektor NCPS jest tego świadomy ?....

Xxx Nowy wpis
@Solaris UJ tam wszystko można

Pan Jakub napewno nie ma pojęcia jaka jest sytuacja w IT jak koordynator szanowny niszczy ludzi .Współczuje zespołowi takiego koordynatora.Mam nadzieję że kiedyś podwójna karma do niego wróci za brak szacunku do innych.

Irek i Mirek Nowy wpis

Ślepnąc od świateł - Poziomka, Kasa, wódeczka (press youtube) To tak żeby poznać klimat. Solaris UJ dział CSIT. Jeden sprzedawał Kielbasę drugi jeżdził tranwajem. Teraz Koorydantor i Kierownik. Ile pieniędzy idzie na prace zewnetrzne i szkollenia może tylo spradezić Jakub Szlachetko do czego zachecam. Dramat i (usunięte przez administratora) się dzieje za ludzi pieniądze.

Pracownik Administracyjny

jedna rozmowa

Komisja odhaczała pozycje z kwestionariusza. Poproszono o podanie pożądanych zarobków, chociaż są z góry ustalone dla uczelni. Były też pytania, które ociekały się o szyderstwo z niektórych nietuzinkowych punktów w cv. Mam wrażenie, że przyjętoby mnie tylko ze względu na młody wiek i niskie wymagania finansowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
Mirosław
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Mirosław Budzyński Ktoś napisał chymn pracownika NSPC SOLARIOS UJ Mirosława Budzyńskiego: Bonus RPK - CHORĄGIEWA Koordynator niby IT, ile jeszcze pieniędzy na szkolenia się wyda tego osobnika 50, 100 , 200tyś zł ?

@xxx

Zdecydowanie się zgadzam ale w Solaris niestety rośnie grupa ludzi którym się nie chce pracować za to żądania mają duże. Jeśli ktoś robi łaskę, że wykonuje swoje obowiązki wpisane z zakres swoich obowiązków lub w prost mówi że ma gdzies a dodatkowo sabotuje pracę innych czym naraża firmę na stratę to powinno to być potraktowane bardzo surowo. Kierownictwo ma dużo do poprawy w tym zakresie, bo jest zbyt łagodne a postawa bierności demotywuje ludzi pracujących uczciwie i zaraz będą w tym miejscu tylko ludzie którzy biorą kasę za nic i i tak nikt z nimi nic nie zrobi. Pracownik który niewiele robi a ciągle narzeka po kątach (w tym zapewne do pana odpowiedzialnego za te słabe żale) długofalowo i w ukryciu psuje coś co inni budują z poświęceniem. Wg mnie szkoda będzie większa kiedy takiemu pracownikowi pozwoli się dalej siać ferment i psuć innych ludzi swoim podejściem a nie wszyscy potrafią samodzielnie myśleć. Zabawne też było wklejanie prywatnych rozmów po kilka razy. Rozmów z których wynika tyle że jedna osoba probuje pocieszyć jakiegoś zgorzkniałego neurotyka. Kto wkleił rozmowy? To niekoniecznie jest oczywiste. Może ktoś chce ci panie zgorzknialy zaszkodzić tym a tobie się wydaje że ci pomaga? Przecież to gotowa sprawa w sądzie a dla ciebie żaden zysk.

Rozmok
@@xxx

To czemu tacy ludzie nie odchodzą? Nie szukają czegoś co im będzie odpowiadać? A jak już odchodzą to czemu głowa dalej tkwią w tych miejscach w których im tak źle było podobno? Może nie maja alternatywy no i gdzieś indziej musieliby jednak pracować a tak siedza przeglądają yt i narzekają na wszystko dookoła. Albo już są w miejscu gdzie ktoś od nich wymaga rezultatów i im szkoda ciepłej posadki gdzie w spokoju dało się udawac długie lata. W sumie racja. Wtedy przełożeni powinni zdobyć się na trudne decyzje ściśle związane z ich stolkami i załatwić to raz i zdecydowanie. Niestety w tym świecie nauki to chyba mało kto umie zarządzać ludźmi. Solaris jest dobrym miejscem do pracy gdzie wiele ścieżek rozwoju jest możliwych ale to zależy od człowieka czy z tego skorzysta. Niektórzy wolą uchodzić za pokrzywdzonych. Można duzo gorzej trafić. Pewnie i dużo lepiej np pod względem kasy ale nikt nikogo na siłę w pracy nie trzyma.

KwaskiToTyBierzesz

Jak się komuś nie chce pracować to idzie na zasiłek dla bezrobotnych albo zmienia robotę. Żadne miejsce pracy nie jest przechowalnia dla nierobów, przedszkole się skonczylo.

Kacha

Dzień dobry. widziałam na stronie biuletynu, że prowadzone są nabory dla pracowników administracyjnych. Chodzi mi konkretniej o Wydawnictwo UJ. Czy istnieje szansa na opis tamtejszej atmosfery? zakres zadań pracowników na tym stanowisku jest dość zbieżny?

@luk

Ludzie tu się skupiają nie na tym co trzeba. Największy dramat jest w naukowym który jest rozsadzany od środka. Złe decyzje i nieudolni koordynatorzy którzy są na tych stanowiskach w efekcie złych decyzji. Posłuszeństwo albo wykluczenie to nowa polityka w tym dziale.

Nie rozumiem do końca kwestii związanej z tymi decyzjami. O jakie na naukowym chodziło? Jest teraz po prostu wystawiona oferta dla pracownika administracyjnego ds. zieleni. Na te prace to nie wpływa?

GrandPapa

Paweł Nowak
@GrandPapa

Do PROFESORKI aka AC

Prawda o negatywnych opiniach
@Do PROFESORKI aka AC

Ten profil został zdominowany przez 3 osoby, które odeszły z SOLARIS w złej atmosferze oraz osoby, które je wspierają mając zerowe pojęcie o faktach. A fakty są takie, że ludzie do SOLARIS przychodzą i odchodzą, bo to miejsce, które daje ludziom niesamowity rozwój i często start do nowej kariery. Odeszło z SOLARIS już kilkadziesiąt osób i nie ma tym nic złego. Wspomniane 3 osoby odeszły w złej atmosferze po wielu latach ale było to wiele lat budowania sobie przez te osoby prywatnego (usunięte przez administratora) na pieniądze publiczne. I tak: - KBO - w pierwszych latach kreatywna, przydatna i zaangażowana, z czasem dostrzegła możliwości wykorzystywania swobody, jaka jej daje pracodawca do grania wyłącznie na siebie, budowania własnego portfolio, czynienia z siebie kuratora wydarzen artystycznych (nawet prosiła aby tak się do niej zwracać), ostatecznie zlecajaca w ramach posiadanych uprawnień produkcję wirtualnych narzędzi, które w żaden sposób nie służyły jednostce a jedynie były kolejnym punktem w jej CV, apogeum degradacji etycznej nastąpiło w momencie nabrania przez nia przekonania, że materiały promocyjne wytwarzane przez nią w godzinach pracy są jej osobistą własnoscią, co zdradza tez kompletny brak kompetencji merytorycznych do pracy w PR, konflikt między innymi na tym tle, który wywołała ze swoja ówczesną przełozona doprowadził do jej odejścia z pracy. Na ostatniej prostej kwestionująca polecenia wszystkich swoich przełozonych, arogancka i agresywana, złozyła skarge (usunięte przez administratora)która została rozpoznana przez zewnętrzną komisję jako nosząca znamiona (usunięte przez administratora)w druga strone, czyli kwestionowanie przez nią kompetencji przełożonych i niewykonywanie ich poleceń, przykra historia osoby, którą zaslepiło własne ego, - SO - osoba, która przez półtora roku nie zaakceptowała roli, do której się najęła, normalna sytuacja w kazdej pracy, pracownik, który nie jest w stanie skutecznie wykonywać swoich obowiązków odchodzi do innej pracy. KBO wdrukowała jej poczucie krzywdy, sprawiając iż stała się jedna z trzech osób, którym pomieszały sie całkowicie role, efektów jej pracy niestety trudno szukać, bo się w tej pracy nie odnalazła, odeszła do innej jednostki Uniwersytetu i tyle, - PK - człowiek, któremu nigdy nie powinno się powierzać funkcji kierowniczych, błąd popełniony przez wcześniejszego przełozonego został naprawiony, brak podstawowych kompetencji komunikacyjnych, zawalający podstawowe obowiązki, które mu powierzono, Z uwagi na spory kompetencyjne koordynatorów sekcji i zastepcy dyrektora Działu, sprawa została rozwiązan przez likwidacje funkcji Kierownika Działu i pozostawienie jedynie koordynatorów sekcji. jest to polityka wspólna dla całego Centrum obecnie. Decyzja nie została zaakceptowana przez pracownika, co doprowadziło do jego odejścia z pracy. W stosunku do osób, które zamieszczają kłamliwe, zniesławiające opinie na tym serwisie toczy sie postępowanie sądowe, organy sledcze próbuja ustalic jednoznacznie ich tożsamość. Jeden z wielu przykładów: obecna Koordynatorka Sekcji PR zniesławiana jest przez zarzucanie jej, iż w sposób preferencyjny wykorzystuje pieniądze publiczne do opłacania własnych lekcji angielskiego. Prawda jest taka, że Koordynatorka pobiera lekcje angielskiego za własne pieniądze, nigdy SOLARIS do tych lekcji nie dopłacał, lekcje są prowadzone w czasie nie wliczanym do czasu pracy (godziny sa odpracowywane). Na prośbę przełożonych odbywaja sie one w siedziebie pracodawcy, aby przełozeni w sytuacji koniecznej mogli odwołać pracownika z tych lekcji w trybie natychmiastowym. Inne kłamstwa zostaną udowodnione w toczącym się postepowaniu sadowym.

Pierwszy odważny
@Prawda o negatywnych opiniach

Brawo! Wreszcie ktoś odważył się napisać jak to naprawdę wyglądało i dalszego trzy osoby z paranoją roszczą sobie tutaj prawo do opluwania innych, a przede wszystkim wyjątkowego miejsca pracy przeszło stu osób. Brawo! Solaris i atmosfera w nim panująca znacznie się poprawiły od kiedy tych trzech osób nie ma. IT i PR - nie traćcie wiary! Jesteście najlepsi! ... no prawie - my Naukowy jesteśmy najlepsi ;-)

@Prawda o negatywnych opiniach

Wiem dlatego chcę bronić nie które osoby które na to nie zasługują aby ich oczerniać.Zapierniczaja na rodzinę za najniższą stawkę ale się cieszą że mają prace

Real Telko

Widać, że tworzenie alternatywnych osobowości zaczyna być wyzwaniem dla tej 3 wypalonych pracowników. Kopiują nicki osób mówiących prawdę o Solaris, że to fajne miejsce pracy. Podbijamy pytanie do Telko - może masz odwagę się spotkać i wymienić poglądy?

Szary Człowiek
@Prawda o negatywnych opiniach

Niesamowite brawa dla osoby, która w końcu napisała, jak było. Na uwagę zasługuje fakt, że dużo (usunięte przez administratora) pan o znaku rozpoznawczym "?." (na serio, nie stać cię na więcej finezji? albo chociaż na sprawdzenie w internecie jak poprawnie używać tych znaków?) pod wieloma nickami musiał wylać w świętym oburzeniu wszystkim, tylko nie swoim pożałowania godnym zachowaniem, z którego wszyscy w firmie się w najlepszym przypadku śmieją, w najgorszym mają odruch wymiotny na samo imię i nazwisko tego osobnika. Jedyne, co osiągną ten człowiek, to ośmieszenie siebie, skłonienie ludzi z początku mu przychylnych do odwrócenia się od niego i strywializowanie słowa na em, które administrator i tak by usunął, więc nie ma sensu go tu pisać. Owo słowo to poważna sprawa i wyrażam ubolewanie, że ktoś tak niedojrzały emocjonalnie wyciera sobie nim usta w kontekście to tej powagi nieprzystającym, by w akcie ostatniej desperacji, w przedśmiertnych drgawkach niemalże, podreperować sobie poczucie własnej wartości. Wstyd, ale i żal, bo pewnie nad tym nie umiesz zapanować. Trochę jak dziecko.

Brawo
@Pierwszy odważny

Brawo, Brawo.... Pani po układach przez którą straciło 6 osób pracę zatrudniła trzy swoje kolerzanki bardzo prosto do udowodnienia bije brawo hahahahahahaha Młyn z rąk i Cud z ust.

Prawda_Solarium_NCPS

Agnieszka_Cu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

No To jest oburzające że pracownik publiczny Agnieszka aka Cud wyciera sobie twarz osobą która od zera budowała dział IT. Pani przyjęta po koleżeństwie nic nie wnosząca . Rozwaliła cały dział PR zatrudniając swoje koleżanki z innych prac ma coś do powiedzenia. Abstrachując od tego wszystkiego.... jak można się naśmiewać z chorych osób ? to jest osoba z PR ????. To jest wielkie nie porozumienie i trzeba to te wpisu ukazać na światowej arenie aby inni zobaczyli tą " Sekcję Komunikacji ". •

@takowy

Tak, po nękaniu i zmuszeniu do odejścia 9 letniego pracownika w Solaris. Zwolnił się wakat na Administratora .Pracę tam jak Administrator otrzymał kolega z poprzedniej pracy obecnego Koordynatora IT. Czyli tak jak piszą ludzie powyżej Nepotyzm pełną parą.

@@takowy

Z tego co wiem były inne kandydatury . Nie zgodziłabym się że ten 9 letni pracownik był (usunięte przez administratora) i zmuszony ,poprostu niech sam popatrzy jaki sam był do innych i jak on innych (usunięte przez administratora)aż ludziom się odechciwało z nim rozmawiać ..Dopiero teraz grupa z IT może normalnie pracować bez (usunięte przez administratora)przez byłego pana P....

Takowy
@Profesorka

No tak i dlatego Gość o którym mówisz przepracował tam 9 lat ?. Problem się zaczął od roku kiedy przyszły z polecenia Dyrektora Solaris ludzie do HR i wtedy został usunięty stary dział. Problem się również pojawił kiedy awansowali takiego starego programistę na kierownika. Znęcał się nad gościem, podburzał zespół i w końcu odszedł. Jestem pracownikiem firmy zewnętrznej która współpracowała z Wymienionym Panem od 7 lat i zawsze było super. Uprzejmy, merytoryczny. Teraz ci ludzie nic nie wiedzą ... Ale każdy widzi co chce zobaczyć i co komu w danej chwili pasuje.

@Takowy

Nadmieniam że obserwuje dział IT i inne osoby w końcu jest tam ok jak nie ma tam jednego pana który dał popalić Proszę popatrzeć dokładnie a nie tylko słuchac byłych osób i pan nie jest tam od srodka

Irenka
@Profesorka

Dużo usuniete przez admin. Jad sie leje... @Profesorka status profesorki zobowiązuje przynajmniej powinien.

SztucznaPani
@Profesorka

Były inne kandydatury ale i tak wybrano Kolegę z poprzedniej pracy wsadzonego na siłę obecnego Koo IT. Typowy NEPOTYZM.

@Irenka

Ja nie mam jadu do uczciwych ale tylko do byłych pracowników nie uczciwych którzy nie byli świeci a pluja na uczciwe osoby.

@SztucznaPani

Tu mogę się zgodzić .Była lepsza kandydatura jednego człowieka który zasłużył na te stanowisko

Kww
@Profesorka

To, że aż tyle osób odeszło od czasu pani dołączenia do tego małego zespołu, to pani osobista porażka jako człowieka, jako pracownika i jako pseudo-lidera tego zespołu.. Gdyby jedna osoba odeszła, to można jeszcze tłumaczyć to niezgodnością charakterów, oczekiwań itd. ale trzy osoby nie mogły się pomylić i mieć niezgodność charakterów. Przypadek? Nie sądzę. Może celowe działanie, by wsadzić na ich stanowiska swoich? Miernych ale wiernych. To porażka nie tylko pani ale i dyrekcji, która dopuściła do czegoś takiego w imię swoich prywatnych interesów. Jeżeli tyle osób odchodzi z jednego zespołu to chyba aż tyle osób nie ma problemów z głową.. tylko głowa tego zespołu nadaje się do leczenia. Czas was rozliczy.

Profesorka

Dokładnie nie da się czytać tych osób bo psują reputację porządnym pracownikom ,a sami jak się zachowywali do innych.Powinni te osoby odpowiadać za obrazę tych pracowników co nie zasłużyłi.

@Profesorka

Powiem mega wiarygodne. Biorąc pod uwagę że nowy kieorwnik it miał starz 8 miesięcy i go wywalił Koleżanka_turchawka Pana MM miała swój udział. Wszyscy odeszli kiedy ta pani wkroczyła....

Żaklina

We wcześniejszych komentarzach podawano potencjalne zarobki przypadające inspektorom ale czy jest tu może ktoś obeznany w stawkach dla pracowników administracyjnych? obecnie jest dostępna oferta dla kogoś ds. zieleni. Myślę nad złożeniem CV. Na ile warto?

Poważnie jest tak jak napisano ze wynagrodzenie zależy od tego „od kogo się jest”? mnie to zastanawiają teraz zarobki inspektorów, jak widać poszukują teraz na a trzy obszary i jest tylko napisane, że zarobki zaczynają się od 5,800 zł. skoro tak to jakie są górne progi?

Czy w Uniwersytet Jagielloński pracuje się na open space?

Samanta

W kontekście wykładowców, a co z pracownikami administracyjnymi? Jaką mają przestrzeń w swoich obszarach? Jak teraz zorganizowana jest ich strefa socjalna?

Zależy

Zależy od kogo i skąd jesteś. Jak od nikogo to tak i tak mało płacą .... ale zależy od kogo jesteś ...

Oponeo

Justice League Official Soundtrack | Everybody Knows - Sigrid Każdy zrozumie, CUD PR zrobi copy w google i też sobie ogarnie o co chodzi. Takie CUDA tylko w NCPS SOLARIS. Płacąc wychowujmy, Wychowujmy wpłacą - a i tak kasa od podatników. Kompetencja i Solidność NCPS SOLARIS. Na zawsze dobra marka.

Miki

Na jakie zarobki mogą liczyć pracownicy działu administracyjnego? Wydział Filozoficzny szuka właśnie pracownika, ale nie ma tam wielu szczegółów odnośnie do wynagrodzenia. Domyślam się, jak to w budżetówce, że kokosów nie ma, ale może jakieś ciekawe benefity pozapłacowe?

PK

Nie będę komentował wypowiedzi Pani Agnieszki ani Pana Michała. Rzucają oskarżenia i kłamią pomimo faktów oraz dowodów jakiś posiadam ja oraz osoby potraktowane podobnie i nie słusznie oskarżone poniżej w wypowiedziach. Obecnie sprawa jest zgłoszona do prokuratury oraz sądu pracy. Myślę że zamiast slow i obelg państwa z Solaris tam będą wyjaśniane wszystkie przewinienia i przedstawiane dowody. Stop przemocy w pracy .

Osoba z zewnątrz

Witam Dzisiaj po kilku obserwacjach pewnych osób z działów Zaczynam zmieniać o nich zdanie np o kordynatorze IT ii pracownikach niektórych.Jak pracownik młodszy stażem odnosi się do kordynatora i wchodzi mu w ty... I też nie ma szacunku do starszych pracowników którzy zapierniczają za niego,lKiedys był fajny zespól zgrany a teraz nie.

fwergfwe
@Osoba z zewnątrz

skąd osoba z zewnątrz wie jak się zachowuje pracownik do szefa

Izospin

Pracowałam szkole podstawowej średniej i na uczelniach i odnośnie tych komentarzy, że ludzie wysyłają CV i nic! To uchylę wam rąbka tajemnicy o co w tym chodzi i dotyczy to w zasadzie całej budżetówki, a oświaty szczególnie i to od podstawówki, szkoły średnie, po uczelnie. Tam, to nawet sprzątaczki po znajomości, znajome nauczycieli, wykładowców czy dziekanów i tak z każdym stanowiskiem, przetargi , ogłoszenia na papierze, o fikcja! I jaki efekt ? UJ w ostatnim światowym rankingu uczelni na 384 miejscu....farsa , szkoda publicznych pieniędzy a władza udaje, ze tematu nie ma , wszystko OK!

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytet Jagielloński - Kraków

• Jak się pracuje w Uniwersytet Jagielloński?

Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytet Jagielloński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniwersytet Jagielloński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uniwersytet Jagielloński?

Kandydaci do pracy w Uniwersytet Jagielloński napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uniwersytet Jagielloński
1.1/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Gołębia 24
    31-007 Kraków