Opinie o AC Elektro w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AC Elektro. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AC Elektro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AC Elektro w Gdańsk

Czy AC Elektro organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marci Nowy wpis

Szkolenia stanowiskowe są zawsze. Chodzi o to, żeby nowe pokolenie nie zrobiło sobie krzywdy posługując się kombinerkami. To urządzenie może być trudne w obsłudze dla chłopaków którzy potrafili korzystać z narzędzi na poziomie smartphona. Druga rzecz to to, że jeśli ktoś jest chętny wiedzy to tak czy siak się nauczy, bo to oznaka inteligencji. Ja mam inne pytanie. Kiedy w końcu dostaniemy służbowe czrapkensy?

Czy firma AC Elektro udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Marci

Jestem stałym pracownikiem i firma może na mnie polegać tak jak ja mogę polegać na firmie. Dla nowych pracowników, Panowie nie pytajcie co firma może zrobić dla was, a zastanówcie się co wy możecie zrobić dla firmy. Jak firma będzie dobrze prosperowała, to manna posypią nam się wszystkim z nieba.

Honorata Nowy wpis
@Marci

Napisałeś "Panowie" to tu żadna kobieta nie pracuje? Dlaczego ich nie zatrudniają?

Marci Nowy wpis
@Honorata

Pewnie dlatego, że firma nie zatrudnia na zmywak i do kuchni. ????

Co jaki okres czasu w AC Elektro można ubiegać się o podwyżkę?

Obiecują w biurze 10k na miesiąc realia są o wiele gorsze.

ok 200 lat. stawki sa raczej stałe i sie nie zmieniaja

Natalia

A jak wygląda w takim razie realne wynagrodzenie w AC Elektro? Czy jest wypłacana tylko podstawa czy też może jakieś dodatki do tego lub premie? Bardzo interesuje mnie ta kwestia więc miło by było dowiedzieć się czegoś więcej.

Waldek
@Natalia

Podwyżka o jeden złotych to był rarytas a obcokrajowcy na dzień dobry mają więcej na rękę

Walde

Raz w roku 50 gr

chcieliscie prawdy prosze

no i mnie skusilo firma AC ELEKTRO (usunięte przez administratora) praca na stoczni marynarki wojennej w gdyni niby ok ale sa tam ludzie zbyteczni calkowicie typu majster(usunięte przez administratora)o praca za granica wyglada tak podpisujesz umowe wychodzisz z biura i maja cie w (usunięte przez administratora)I (usunięte przez administratora)

@chcieliscie prawdy prosze

Bardzo ogólnikowo podzieliłeś się swoimi refleksjami o AC, więc jeszcze trochę prawdziwych informacji będzie wskazane. Sam pracowałeś tylko w Gdyni, czy jeździłeś z nimi też za granicę? W tym drugim przypadku nie miałeś pomocy koordynatorów, choćby przez telefon? Tak zrozumiałam ostatnie zdanie Twego wpisu.

Walde
@Natalia

Bardzo proszę nie bronić firmy fałszywymi przekonaniami że jest wszystko ok w firmie bo byłem za granicami Polski z tej firmy i jak miałem poważny problem to pomógł mi kolega a nie firma

Elektryk

Odbyłem rekrutacje na ulicy Mikołaja Reja w pokoju po prawej u Pana z Wąsem. Rozmowa kwalifikacyjna trwała niespełna 10 minut i dostałem fajną pracę na stoczni.

Pytania 1. Przewijanie kabla 2. Łączenie rozdzielnic 3. Drobne prace ślusarskie

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Bonifacy trąbka

Ja se tam cenie bardzo pracę w tej firmie, choć czasem to różnie bywa jak w życiu raz są gorsze dni, a raz lepsze. Taka prawda, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jestem ciekaw ile zarabia prezes na miecha, bo słyszę różne plotki i zawistne komentarze na temat samochodu i takich tam innych. W rezultacie jak nie ma chociaż 10000zl na miesiąc to po co mu ta firma. Lepiej wtedy być jak banda nierobów i tempaków 500 plus.

Czy do Holandii oczekują znajomosci języka?

pat
@Paweł

j.Angielski mile widziany

Wieloletni pracownik

Jako wieloletni pracownik nie rozumiem fali negatywnych opinii, praca w Holandii dla AC jest jak najbardziej spoko. Mnóstwo różnych projektów, zarówno lądówka/przemysł i stocznie. Jak ktoś chce pracować, to zawsze się znajdzie dla niego praca, naprawdę doceniają tu ludzi z poważnym podejściem do pracy. Porównując stawki w AC a stawki u konkurencji która również wysyła do Holandii (wszyscy wiemy o jaką firmę chodzi) - ogromna różnica. Polecam.

Szczęśliwy były elektryk
@Wieloletni pracownik

Łysy proszę cię przestań, hehe. Od razu zawiało IP z Mikołaja Reja 3. Łysy nie rób z siebie jeszcze większego pośmiewiska

@Wieloletni pracownik

Tak w 2018r mieli lepsze stawki dziś są gorsze od tej właśnie firmy o którą chodzi

S.ZD

Jak na obecny czas "pandemii", jest dobrze

@S.ZD

Jeżeli satysfakcjonuje Cię za 160h 7tys. To na pewno jest dobrze...

Leon

Firma wypracowała sobie dobre opinie pod każdym względem więc nie dziwi, że teraz jest dobrze.

Werd

Nie jest źle

Jaka jest kultura pracy w AC Elektro? Obowiązuje typowy dress code?

Co rozumiesz przez typowy dress code? Chodzi o pracę na stoczni, w biurze projektowym czy w biurze?

Tymon

Jak się patrzy w internecie to firma ma dobre opinie. Czy warto w takim razie aplikować?

Rafix

Jakieś problemy maja z wyplaceniem pieniędzy za maj. Najgorsze jest to że traktują ludzi jak dzieci i kłamią że kasę wysłali. Prowadzacy na stoczni w IHC ciągle robią jakieś problemy. Nawet nie można sobie posiedzieć na telefonie.

Posejdon

W miarę ok, bywało gorzej w innych firmach

Natalia

AC Elektro na rynek Holenderski prowadzi rekrutację na poniższe stanowiska: Elektromonter, Automatyk, Monter rozdzielnic oraz Ślusarz/spawacz. Oferowane jest atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny system rotacyjny. Dodaję link do oferty: http://acelektro.pl/praca/ Czy jesteście zainteresowani złożeniem swojej aplikacji?

Marci

Firma ok. Dużo ciekawych projektów. Na stoczni w Gdyni marynarki wojennej i w Gdańsku na remontowej. Na miejscu mają montaż rozdzielnic. Nowicjusze mogą się bardzo wiele nauczyć i ruszyć w świat. Firma oferuje wyjazdy za granice. Szwecja, Finlandia i Holandia. Jeśli jesteś dobry możesz dużo zarobić. Gorąco polecam

elektryk

Firma zmieniła nazwę z PRJ Elektro a wcześniej z PRJ Automatyka-która kojarzy się jedynie z komornikiem i wieloma sprawami założonymi pracodawcy przez [usunięte przez moderatora] pracowników.Tak jak było kiedyś tak i teraz jest cały czas jeden problem-pieniądze w terminie na koncie.Zawsze jest walka o kasę-zawsze są opóźnione.Człowiek nie ma pewności czy jeszcze tym razem je dostanie,czy firma już zbankrutowała i ich nie odzyska.

Szczęsliwy były elektryk
@elektryk

I mija 5 lat a tam się nic nie zmieniło, hehe. Była tylko chwilowa poprawa, jednak stare nawyki wróciły. Pieniądze płacone w ratach, domki w tym roku obskurne, współpracownicy z problemami alkoholowymi oraz co gorzej narkotykowymi. Czasem bałem się wyjść z pokoju, bo agresywny ćpun "odleciał" i nie wiadomo, czy nie zostaniesz przez takiego zaatakowany. Całe szczęście, że zawsze znalazł się choć "jeden" normalny, więc łatwiej było przetrwać. Firma zatrudnia zaawansowanych i agresywnych narkomanów, więc weźcie to pod uwagę, wszyscy potencjalni pracownicy. Zamknąłem rozdział z AC /PRJ z niewielką stratą, rozpocząłem pracę w firmie, która płaci na czas i to lepiej. Nie mam zamiaru wracać i olewam te pieniądze które mi wiszą, ble. Mam szczerą nadzieję, że firma padnie lub wypierd.......ą ją z Holandii i nawet "włoski" horrender nie pomoże, hehe. Ostrzegam przed nimi.

R. z mwoja

Nie porównuj "alanka". Bo tam biorą kogo popadnie. Ale finansowo wychodzi podobnie. Tyle że jak masz wolne brak nędznych 50 euro dla niektórych priorytet... Że aż śmiech. Ja pracowałem bardzo dlugo. Są też inni którzy mogą potwierdzic. Nie będę pisał pseudo. Podwyżek nie ma. Raz na rok premia świąteczna . DLA STALYCH 250PLN.i 500 za brygadzistę. GDYBY Pracodawca z Holandii nie dawał czekolady na święta. To by ich nie było(swiat). Serdecznie polecam

Mariusz

@BSA czy podczas dłuższej pracy w AC Elektro można spodziewać się wzrostu stawki? Stawka minimalna często jest podnoszona przez rządy państw, ale czy też sama firma inwestuje w tę właśnie kwestię? Czasami doświadczony pracownik jest bardzo cenny dla pracodawcy, więc też te stawki niejednokrotnie ulegają zmianie.

Wieloletni pracownik
@Mariusz

@Mariusz: tak, firma inwestuje w sprawdzonych i zaufanych pracowników. Tak jak napisałem w mojej opinii - jeśli ktoś ma poważne podejście, to nie będzie narzekał na pracę, projekty i wynagrodzenie.

Mariusz

Na pewno w każdym miejscu, jeśli działów jest dużo @były pracownik, wygląda to różnie. Akurat Twoja wypowiedź, na temat AC Elektro była dodana już jakiś czas temu, ale dziś może być podobnie jeśli chodzi o atmosferę w wielu działach. Ktoś potwierdzi moje domysły?

elektryk
@Mariusz

w pozostalych dzialach nie ma na co narzekac. Marwoj, dzial rozdzielnic w Gdansku, praca w Holandii - jest z czego wybierac. Zalezy co kto lubi.

Zostaw merytoryczną opinię o AC Elektro - Gdańsk

• Jak się pracuje w AC Elektro?

Zobacz opinie na temat firmy AC Elektro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AC Elektro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AC Elektro?

Kandydaci do pracy w AC Elektro napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AC Elektro
2.9/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Mikołaja Reja 3
    80-404 Gdańsk