Opinie o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekoland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Praktykant 00

Pracowałem w wielu firmach i zakładach i jestem w stanie stwierdzić że ta firma jest nastawiona w 100% na wyzysk byłem w wyżej opisywanej firmie na miesięcznych praktykach i podziwiam ludzi pracujących tam na trzeźwo a ja jako praktykant na kierunku technik logistyk układałem palety (wykonywałem jedną czynność na dobrą sprawę przez cały miesiąc) więc odradzam każdemu tą firmę lepiej zarabia się w budowlance czy na kasie w biedronce. Nie pozdrawiam całego zarządu mam nadzieję że zbankrutujecie.

@Praktykant 00

W sedno, 100% podpisuje się.

BUNT

Informuje iż,wszyscy pracownicy produkcji,którzy podpisali petycję i zostali niesłusznie ukarani karą finansową,powinni zgłosić ten fakt inspekcji pracy. Nikt nie będzie obojętny wobec setek osób zakładu EKOL-AND TYCHY.

@BUNT

Temat zamkną jak kiedyś sprawę związków zawodowych. Drugiego takiego zakładu w okolicy nie ma, mam na myśli traktowanie pracownika. Mam nadzieję że przez rąk do pracy zwią interes do Wadowic.

Obecny
@BUNT

A co się stało, nic nie wiem.

Obecny
@BUNT

Jestem ze zmiany A, o jaką petycję chodzi?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ekoland Sp. z o. o.?

Magazyn

Czy będziesz pracować za 2000 zł netto, czy jesteś gotowy /wa pracować sob-niedz w systemie 12/12 dwa dni wolnego

MikeTxxxx

Siemka.Jak tam praca w Eko robaczki -to pytanie kieruje do ludzi ze stazem 10 +lat ...zarobki ujowe co ..wiem wiem to jest Polska ,niestety ale tego sie nie zmieni...chociaz zaraz chyba da sie cos zrobic ale musimy sie 3mac razem--strajk .......podwyzki minimum 800 zl na/m.....

@MikeTxxxx

Strajk? Związków zawodowych nie założysz a co dopiero strajk ????800 zł podwyżki????tyle to mogą Ci jeb... pseudo premi ????. Jednym słowem szukać zmian ale miejsca pracy, gorzej już nie trafisz ????

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ekoland Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
uprzejmy

One sa dwie,tam gdzie sie najmniej tego spodziewasz,podziekowal.

Słoń Trąbalski
@uprzejmy

Były trzy, tam gdzie się tego najbardziej spodziewałem.

PrezesNBP 65tys/miesiac
@Słoń Trąbalski

Rozumiem jakbysmy zarabiali okolo 15 tys na miesiac to mozna sie zrec ,itp ale za ledwie 2 tys na miesiac to panie drogie nie warto ..to sa ochlapy ...nie warto za takie pieniadze nawet z lozka wstawac .....pozdrawiam ..Terminator t 800 ;-)

@PrezesNBP 65tys/miesiac

Taaaaaa jasne !!!!!ale bierz pod uwagę, że to nie jest praca indywidualna tylko zespołowa !!!!!!! A bardzo często nowe osoby wykorzystują i żerują na pracy doświadczonych operatorów biorąc pieniądze za nic !!!!!

Benek

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. podpowiedzcie czy potrzebują kogoś do pracy?

Aa
@Benek

Potrzebują na każdą zmiane i prawie na każdą linię. Złóż cv na bramie i napewno zadzwonią. Tylko zastanów się bo praca 12 h jest męcząca, jeszcze w weekendy.

Gladiator

Fortuna sprzyja odwaznym---Wergiliusz Eneida..Alexander Wielki ...podbil znany swiatu kraine.....byl tyranem ...a Ja sie smieje ....trzeba byc silnym by rzadzic....Wielki krol Dariusz bal sie Fillipa...te waleczne ledzwie zrodzily Alexandra w Pelli...Alexander Wielki .......jedyny ktory zapisal sie na lamach historii jako Wielki.....

Leonidas
@Gladiator

Tyran go wolano ,lecz nie jeden nie kochal tak jak Alexander Wielki ....

kandydat
@Gladiator

2200 zł to na rekę czy brutto????

asia

Witam, proszę o opinie pracy na produkcji. Polecacie? Jakie wynagrodzenie na start? Na czym dokładnie polega ta praca, jest ciężka fizycznie, można wytrzymać te 12h? Jak współpracownicy? Są w porządku czy jeden drugiemu by wbił nóż w plecy? Proszę o opinię kogoś kto pracuje lub pracował. Jakie zakłady na tyskich terenach przemysłowych polecacie?

yeah
@asia

Asia ja tutaj pracuje na produkcji juz chyba 2 miesiac ale dzisiaj w dniu wyplay zobaczylem kwote okolo 2000 tys zl/m za te nocki 12 godzinne itp ..to tak jakby mi ktos splunal w twarz..zawiodlem sie i to bardzo...pracuje przez agencje pracy..

Stefan
@asia

Jesteś zainteresowana pracą na produkcji? Czy firma obecnie rekrutuje pracowników, bo ja nie znalazłem żadnych ogłoszeń. Byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej, albo złożyłaś CV? Jeśli będziesz miała jakąś odpowiedz od firmy, napisz o tym na forum. Ten wątek odwiedza wiele osób, którzy tak jak Ty są zainteresowani pracą.

Życzliwy
@asia

Tak , u nas wszyscy są zawistni jeden drugiemu podstawia świnie więc jeśli zależy Ci na pracy bez stresu i mobbingu to szukaj dalej .

Becia

Najlepszy ekoland

Abc
@yeah

Pod agencją więcej niż 2200 nie zarobisz, bij do kierownika o przejście pod ekolandem.

Zbigniew Stonoga
@Abc

czyli pod agencja pracy wiecej niz na waciki sie nie zarobi? heh nie wiem co o tym myslec...chyba zloze skarge do CEO Ekolandu za zbyt niskie wynagrodzenie ...prezes Firmy musi poczuc jak to jest byc tym maluczkim z 2000 na koncie....nie ma lekko

@Abc

Ja pracuję tam 11 lat i moje zarobki 2200-2500 PLN. A nowi narzekają...

Operacja Barbarossa
@Fran

niewierze

Rothschild
@Abc

nie ,raczej widzialbym sie w gronie rady nadzorczej PKO Bank Polski badz w grupie KGHM ....a nie zwyklym operatorem maszyny ktory jest konfiturowany za kazde uchybienie..pozdrawiam ;-)

Jack
@Abc

Pod zakładem od 10 lat, wypłata 2300, no ale zegarek był na 10-lecie, który poszedł za 200 zł.pozdrawiam

LaMadrina
@Jack

oj slabo ,po 10 latkch tylko 2300zl/m ..jak sobie kapitalisci wyobrazaja ze dajac jalmuzne czlowiek bedzie godnie zyl...nie bedzie...legalnie to tylko garba sie czlowiek nabawi....minimum w dzisiejszych czasach na poczatek powinno byc 4000zl/netto....mnie nie stac na zalozenie rodziny wiec jstem singielka ..takie czasy....ten kraj powoli przypomina republike babanowa..pozdr

Jak wyglada praca elektryka w ekolandzie? I jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna?

Odeszly

Wyplaty są w zależności od wykonanej produkcji np na butelkach dostaniesz 2000-2400. Najgorsza linia. Jak nie ma produkcji i linie stoją to siedzisz na stołówce 12 godz lub mówią ci o 6 rano przy przyjściu do pracy,że masz urlop wziąść. Niby operator ma cie szkolić do miesiąca- ma być twoim opiekunem A na drugi dzień okazuje się,że stoisz już sam. I oczywiście weekendy zajęte. Osobiście nie polecam. Lepiej iść na 3 zmiany i mieć weekendy wolne a ta sama kasa mu lepsza.

P.K

Zaczne od niewinnej sposobnosci , jest to efekt motyla.....mala rzecz ktora moze zmienic przyszlosc czlowieka badz calego swiata...czytalem wiele odpowiedzi na forum nie tylko Maspex (Ekoland),ale tez innych firm ...1 czlowiek za slaby ----wiele ludzi mocni nie do zlamania....ludzie powinni sprzeciwic sie kapitalistom ..razem damy rade ...przypomina mi to historie artysty niespelnionego (A.H),ktorego Akademia nie chciala przyjac,zrzadzenie losu sprawilo iz ow artysta ,podbil cala Europe ,jak Alexander Wielki badz Genghis Khan ,wielkie rzeczy zaczynaja sie od tych malych....ja wyjde jako pierwszy naprzeciw tym ktorzy wykorzystuja biednych ludzi ,ale nie chce byc sam ,chce abyscie byli ze mna ,razem wygramy ....

OnaZnajacaPrawde

Aj jutro powrot do tej jakze wspanialej firmy,do zyczliwych wspolpracownikow ,wspanialych przelozonych i tej naprawde niesamowitej spokojnej wykonywanej pracy ...pozdrawiam ;-)

Pfff

Bony na swieta 150 zlotych (usunięte przez administratora)

slabiutko w te swieta
@Pfff

bez komentarza..postarali sie w tym roku..zal i wscieklosc ....tyrasz caly rok i 150 zl..nie wierze ..

@Pfff

Wstyd i żenada, taki duży zakład, pracownik jest dla nich zerem, niczym, pracuje dwanaście godzin i takie podziękowanie na koniec roku, jak oni się nie wstydzą, takie poszanowanie mają dla nas pracowników, na koniec kopa w (usunięte przez administratora) chańba.

Walczacy z Systemem
@Wkurzona

zgadzam sie z twoja opinia.to co wyprawia kierownictwo w firmie to jakas kpina .chyba nadszedl czas zeby wezwac na dywanik Ceo Ekolandu i zrobic porzadki w firmie...

@Pfff

Za te bony zabrali dwa razy tyle, także sporo nas kosztowały, opieprzyli z wyplad równo, i to na same święta taka niespodzianka, drogie te bony.

Sandra
@Wkurzona

masz racje.dowiedzialam sie dzisiaj ze wyplata malutka ...oj niedobrze ...za chwilke bedziemy pracowac za myszke ryzu....

Sandra
@Pfff

Mam pytanko.czy w firmie Maspex w tychach mozna zastac prezesa firmy? pytam dlatego poniewaz,trzeba poruszyc kilka spraw odnosnie pracownika fizycznego(podwyzka pensji,szacunek za wykonywana prace ,itp)..pozdrawiam ;-)

@Sandra

Sandra, jaki szacunek? O czym ty mówisz? Oni nie znają znaczenia tego słowa, ty masz robić i cicho być, maszyny stare, psują się, ryzykujemy wciąż zdrowiem, a nawet życiem, bo jak zadzwonisz do mechanika bo jest awaria, to usłyszysz miłe słowo, czeeego! Często sami bawimy się w mechaników, bo nie ty się liczysz jako pracownik, produkcja jest ważniejsza. Mistrzowie, do jednego wora z nimi, plotkują po kątach ze swoimi dupolizami, lub romansują, kierownik jeden z drugim wiecznie głodny, z zapchaną buzią jedzenia, bełkocze coś niezrozumiałe, lub śpi na siedząco, ludzie się żrą między sobą, rywalizują, panuje mobbing, a im się to podoba, i co ty możesz? Są układy i ukladziki, niema komu się poskarzyc.

Jakiś
@Wkurzona

Chahaha, jest taki jeden mechanik rekin, wypierniczy na siebie całą butelkę tandetnej wody, i buja się po zakładzie i gra kasanowe, a te durne niewydymki latają za nim i sikaja po majtach, dają się mu obmacywac, istny cyrk a nie zakład pracy.

Symetria
@Jakiś

Witam wszystkich.pracuje w tej firmie okolo 3 tygodni i tak od serca napisze ze ,osoby majace im wiekszy staz pracy ,tym bardziej rzucaja doopskiem.jakim prawem taki ktos nie ma szacunku do osob agencyjnych lub mniejszy staz od nich...w pracy kozaki ..lol a poza brama glowa w dol i tak tylko przemyka niewidzialnie jak duch....nie sa to charakterni ludzie wiec i szacunek sie nie nalezy..pozdro dla kumatych

Pracownik L-Tetra
@Pfff

150 nieźle ???? Formpol 1300 brutto do wypłaty. Tyle że niestety praca nie dla kobiet. Ale z tego co słyszę to takiej żenady nigdzie nie ma❗Trzeba będzie przemyśleć dalszą pracę w tym czymś, nie napiszę słowa praca.

AK
@Pracownik L-Tetra

moze i dadza ale trzeba (usunięte przez administratora).moj znajomy tylko 2 miechy tam wytrzymal..pozdr

fusion
@Wkurzona

ale czy kazdy mechanik tak odpowiada?

jon
@Walczacy z Systemem

a Ty myślisz, że Pawiński nie wie jakie zarobki mają jego pracownicy? Przecież na niewolniczej płacy pracowników się fortuny robi...

Tamten

Do pań ze zmiany b z butelek, swietojebliwa trójka, każdy pewnie wie o kogo chodzi, czy dalej wypinacie te wstrętne grube dupska mechanikowi? Nikt jeszcze z tym nie zrobił porządku? No ale jak się sprzedaje innych i lize tylek mistrzowi to ma się lepiej nie? I na was przyjdzie czas i pora.

Aseptic_B
@Tamten

ciekawe przejście od tematu mechanika do mistrza... łatwo pisać kiedy jest się tylko anonimowym kretynem, skoro tyle wiesz o zmianie B to podpisz się imieniem i nazwiskiem bo być może i na Ciebie znajdziemy jakieś ciekawe ploteczki, narazie aninimowo jesteś tyle wart co te gówniane historie wyssane z palca...

Syfon
@Aseptic_B

Każdy wie że tam są układy, grupa konfidentów, nie jesteś z nimi? To cię zeżrą, a jak na ciebie nic nie mają to wymyślą, rywalizują między sobą idioci, za jakie pieniądze? Jakby pracowali w wielkiej korporacji, mało kto wytrzymuje psychicznie, ile już ludzi odeszło i będzie odchodzić?

@Syfon

To niech odchodzą, nikt na siłę nie trzyma. Ludzie nie odchodzą przez mobbing ani źle traktowanie ale przez kiepskie zarobki i własne lenistwo. Też sama niedawno się przyjęłam, w dodatku na butelki ale nic takiego mnie nie spotkało, jak komus zależy na pracy to się stara i pracuje. Młodym się wydaje że od razu zarobią kokosy za siedzenie w telefonie... A kapusie byli, są i będą jak długo świat istnieje...

A.H

czas na wieprzowinke..;-)

Sprawiedliwosc
@Tamten

Karma zawsze wraca do ludzi niegodziwych ,szydzacych z inych ,podstawiajacych klody pod nogi i konfiturujacych z kierownikami....

Zyczliwy pan Lokietek

To jest Ona nie ON

Ekoland

Cos wiecej o zakladzie? Na jaka zmiane najlepiej sie przyjac? Jak traktuja paracownicy siebie nawzajem?

Pracownik L-Tetra
@Ekoland

Najlepiej lepszą zmianę szukać na innym zakładzie. Gorzej chyba się nie trafi, ludzie to większości elita kapusi, konfidentów.

Tamten
@Ekoland

Idź na zmianę C, wydaje się najlepsza.

A.H
@Tamten

mam pytanko do ciebie..czy da sie zmienic zmiane od tak?

La Barbie
@Ekoland

jak sie skonfituruje konfiture to jest sie gitem ,a jak dieskonfituruje gita jest sie fraj..erem...podziekowal to tyle...

KAMA

WITAM SZUKAM OSOBY KTÓRA ZNA KOGOS W LOGISTYCE M LOGISTYK CHODZI MI O ZŁOZENIE OFERYT TRANPORTU a odwdziecze sie

Wkurzona

Walczący z systemem, masz rację, bo coraz gorzej się dzieje w tej firmie, czas najwyższy coś z tym zrobić, chociaż tam się cuda dzieją jeden wielki bur.. l, to niech wkoncu dojdzie do nich że właśnie dzięki nam i naszej ciężkiej pracy, ta firma istnieje, że to my na nich zapierdzielamy w pocie czoła, należy nam się jakiś szacunek.

Nikczemnos jest wyzwoleniem

siemka wszystkim.no to pochwalcie sie dzisiaj pracownicy firmy Ekoland jakie to prezenty dzisiaj dostaliscie i bony w kwocie kilku zl.....szkoda mi tylko agencyjnych bo zap..dalaja jak inni i nic nie maja...niewolnictwo xxi wieku

EMIL

Na dzień dobry zarobek 3500-3600zł brutto czyli około 2500zł na rękę. Tylko, ze praca w systemie czterobrygadowym. Pracujesz dwa dni po 12 godzin później dwa dni wolne. Dwa dni pracujesz, dwa dni wolne i tak w kółko. Więc te 2500zł to wiem czy tak dużo zważywszy na to że pracujesz w czterobrygadówce. Dochodzą jeszcze premie kwartalne, bony na święta, wczasy pod gruszą i takie tam.

Ciekawy
@EMIL

Na jakim stanowisku na początek dostajesz taką stawkę brutto??? Na umowach jest 12zł brutto/godzina + dodatki zgodne z regulaminem wynagrodzeń.

@EMIL

Człowieku jakie premie kwartalne, jakie wczasy pod gruszą, jaki socjal!!! Ty na pewno że jesteś świeżo przyjęty i tak Ci na rozmowie naobiecywali.

kulfon
@EMIL

Chopie nie wprowadzaj ludzi w błąd,nie ma nic.Najbardziej przerąbane mają chopy i babki z agencji pracy tymczasowej'

lolo
@EMIL

Pracuję tu trzy miesiące i potwierdzam że zarobki na początek to 2500 zł na rękę. Jedynie co dokucza to brak weekendów, ale robota nie najgorsza.

@EMIL

Zależy jaki jesteś pracowity, jak zrobisz "parę" setek to podejdziesz pod 3 lub więcej..

@EMIL

Nie ma żadnych premii kwartalnych, wczasów pod gruszą i takich tam a bony na święta to 250 a jak masz dziecko to 300 zł. Takie śmieszne bony na święta to by sobie mogli też w sumie odpuścić.

Iwona

@Nike Ok, rozumiem już o co chodziło. Skoro twierdzisz, że te osoby nie są chętne do pomocy z jakiegokolwiek powodu, to czy ten fakt został zgłoszony komuś "wyżej" w firmie Ekoland? Jeśli tak - napisz proszę co było dalej. Będę wdzięczna.

Abc
@Iwona

Iwona tez jestem operatorem w Ekolandzie i powiem szczerze komu to zglaszać na chyba prezesowi. Uwazam ze jak sie jest juz tym mistrzem i kierownikiem to wiedza na temat maszyn jest wystarczajaca aby np. z owodu braku mechanikow na zmianie pomoc a nie wzruszac ramionami.

Operatorka
@Abc

Jestem operatorka w Ekolandzie i uważam że nie ma co wszystkich do jednego worka dawać widzę że jada na mistrzów Ale na przykład mistrz zmiana D Krzysztof ściąga fartuch i robi na maszynie jak tylko trzeba pomaga i zna się na.maszynach

Operator
@Abc

Zarobki zależy gdzie się trafi powiem tak nie ma sprawiedliwości bo pracownicy 10 lat pracujący mają niekiedy mniej.niz nowi

Sprawiedliwa
@Iwona

Pani Iwono,przepraszam że się wtrące,pisze Pani czy ten fakt został zgłoszony wyżej,ludzie się boją nie chcą zgłaszać,wolą odejść,bo i tak to nic nie da,czy góra tego nie widzi? nie widzą że ludzie uciekają? Dlaczego się nad tym nie zastanawiają? Gdzie jest przyczyna? Ogólnie praca jest fajna,tylko ludzie pracujący tam niszczą się nawzajem,to z tym trzeba zrobić porządek,a wtedy ludzie z chęcią będą przychodzić do pracy,w tak napiętej atmosferze nie da się pracować,przecież tu nie o to chodzi,to ma być praca a nie (usunięte przez administratora) przetrwania.

@Operatorka

Krzysiek, to fakt ale to tylko jeden jedyny mistrz, który jest odpowiedni na to stanowisko, reszta do jednego wora.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ekoland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoland Sp. z o. o.?

Ekoland Sp. z o. o.