Opinie o P.U.H. Jempak Janusz Moś w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie P.U.H. Jempak Janusz Moś, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.U.H. Jempak Janusz Moś o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. Jempak Janusz Moś w Bielsko-Biała

?

TAK to prawda wyzysk w biały dzień!!!taka to już bywa praca u prywaciarza,(nie wszyscy oczywiście są tacy sami )jak tak można pytam się jak??? nie da się coś z tym zrobić??? i jeszcze się czuje tak bezkarnie co za(usunięte przez administratora) a tu rodzinę cza utrzymać rachunki płacić

Właściciel
@

Każdy zna stawkę przed zaczęciem pracy a wypłaty są zawsze na czas. Miej odwagę się chociaz podpisać , no chyba że z konkurencji... ;)

Artur Nowy wpis
Kandydat
@Właściciel

"Przed zaczeciem"... dobre:-))) Przed rozpoczeciem.... A czy stawka umowiona odpowiada tej na umowie, czy sie "troche" rozni??? Co do odwagi kolegi, to pewnie nie chce sie podpisac, zeby nie miec "przyjemnosci" z wlascicielem:-))) A "spiewska" wlasciciela o konkurencji jest "stara jak swiat" - zawsze to samo, gdy brakuje argumentow.

Bożena Nowy wpis
@Artur

Widzę, że sporo wiecie na temat tego, jak wygląda praca w P.U.H. Jempak, co bardzo dobrze by się składało, ponieważ potrzebuję pewnych informacji. Ciekawi mnie mianowicie to, jak podchodzą tam do zatrudniania osób z lekkim stopniem niepełnosprawności. Czy takie osoby mają szansę na pracę tam?

Wiktor Nowy wpis

Jaki jest tam system premiowania?

Czarna Nowy wpis

Jak pracują PH. Czy targety są do zrobienia? Jaki samochód i czy również do użytku prywatnego. Czy są audyty i premia?

Czarek

@Oskar W pracy trzeba pracować i po co taka wyliczanka, że robimy dodatkowe pracę? Firma jest ok!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oskar

Szukają kierowcy, co jest równoważne odpowiedzialności materialnej i finansowej z racji wykonywanych obowiązków. Jak nie ma trasy do zrobienia to oczywiście jesteś magazynierem, sprzątaczką, monterem, złotą rączką. A na koniec rozmowy powiedzą Ci, że dostaniesz umowę o pracę z najniższą krajową, Janusze polskiego biznesu mają się dobrze !

Tedy

Ja wiem jedno, że dobrze o pracy w firmie powiedzą ludzie dobrze wykonujący swoje obowiązki bo firma jest generalnie dobra!

Czy są na forum pracownicy JEMPAK? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Ludwik Stwora

Ostrzegam wszystkich!!!!!!!!!!FIRMA KOGUCIK!!!!!!! Kazdy dzien w tej firmie to strata czasu. Ja tam straciłem rok.

Właściciel
@Ludwik Stwora

Ciężko oczekiwać innego komentarza od zwolnionego pracownika. Ma Pan racje, leserstwo to strata czasu.

el

a taki sprzedawca u nich dostaje coś od obrotu na sklepie?

zaneta1984

Pracodawca nierzetelny nie wypłaca za nadgodziny a trochę ich jest jak nawali rozwozów i cza jeździć przeciążonym wozem,tragedia nie polecam nikomu tej pracy nie warto marnować czasu i lepiej poszukać sobie od razu inna,jeden popracuje miesiąc ,drugi osoba drugi miesiąc i to takie wykorzystywanie,pytam się gdzie kontrola inspekcji pracy

wow
@zaneta1984

Hej :) możesz coś wiecej na emaila napisac, dziś znalazłam ogłoszenie do tej firmy na stanowisko pracownika biurowego, podaję emaila: shakall@onet.eu; będe wdzieczna za jakies konkretne info, bo wpakować sie w następne(usunięte przez administratora)łatwo...bedę wdzieczna. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. Jempak Janusz Moś - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.U.H. Jempak Janusz Moś
3/5 Na podstawie 2 ocen.