Hossa Sp. z o.o. ZPCh

Katowice

Opinie o Hossa Sp. z o.o. ZPCh

admin 2015-08-02 23:19
Czy byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia w firmie Hossa Sp. z o.o. ZPCh? Wypowiedz się na naszym forum.
tADEK 2016-01-31 14:08
robilem na stolarce w hossie , do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobki najnisza krajowa a premia zadza kierownicy a czeba zapierdalac a ludzie co tam robia to tak falszywi ze zwolnilem sie tam na wlasne zyczenie bo nie moglem paczec na ta parodie
matka 2017-02-26 10:06
Kierownictwo firmy '' Hossa '' w porzadku , ale nie wie ,że pod ich nosem działa szajka na pralni wyłudzajaca haracz od nowych pracownikow . matka jednej z ofiar
MATKA 2017-03-30 18:48
PANIE PREZESIE FIRMY ,,HOSSA'' Z KATOWIC DOBRO POWRACA , A ZŁO SIĘ ODWRACA . ZŁO KTÓRE PAN WYRZĄDZA DO PANA WRÓCI !
masa 2017-03-31 08:29
witam może Pani powiedzieć coś wiećej ?
MATKA 2017-04-02 11:08
DZIEŃ DOBRY . JEŻELI ,,MASA'' CHCE WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ NIECH ZAPYTA PANA PREZESA ,,HOSSY '' O ODPOWIEDŻ NA LIST KTÓRY MU WYSŁAŁAM Z PROŚBĄ O WYJAŚNIENIE SPRAWY .
masa 2017-04-05 22:42
nie znam Pana prezeza. Zastanawiam sie nad wspolpraca z ta firma i wszedlem na te forum aby stwierdzic czy firma jes w porzadku. Czy jest szansa aby napisala Pani mi na maila sytuacje? moj mail?
masa 2017-04-07 08:05
jordan00@o2.pl
masa 2017-04-09 20:42
ewentualnie jeżeli nie chce Pani pisać to proszę wysłac nr telefonu na maila a ja zadzwonię,
MATKA 2017-06-04 11:45
DZIEN DOBRY PANIE PREZESIE OBAŁEK COS ZA CZESTO PAN ZMIENIA PRACOWNIKÓW NA PRALNIE DOWIDZENIA .
DZIADEK 2017-09-27 18:24
Ja chcialbym wiedziec czy pani byla pracownikiem tej firmy , bo jezeli nie to co z pani za czlowiek ze obczernia pani firme i jej pracownikow ze slyszenia ,bo mnie ktos cos powiedzial .Moze firma HOSSA nie spelnia pani wymagan ,niech pani zalozy lepsza i wtedy my pania opiszemy czy to bedzie prawda czy nie.
MATKA 2017-10-08 18:11
Szanowny Dziadku [vel masa ] Wystraszyliście się ,że z ,,Hossy'' zrobi się ,, bessa'' i zlikwidowaliście wpis . matka
Zostaw swoją opinię o Hossa Sp. z o.o. ZPCh - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hossa Sp. z o.o. ZPCh