Opinie o Hossa Sp. z o.o. ZPCh w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hossa Sp. z o.o. ZPCh. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hossa Sp. z o.o. ZPCh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hossa Sp. z o.o. ZPCh w Katowice

Jakie są mocne strony pracodawcy Hossa Sp. z o.o. ZPCh?

Zet Nowy wpis

Rozmowa odbyła się w przyjaznej atmosferze. Byłem zapewniony, że dostanę odpowiedź zwrotną do końca tygodnia. Mijają dwa, zero informacji. Lekceważące podejście do kandydata.

Nowa Vika Nowy wpis

Witam, czy ktoś z pracowników może tak szczerze napisać czy firma godna polecenia ? czy szanuje się i pomaga nowym pracownikom z orzeczeniem ? jakie są zmiany ? przerwy...jak to wygląda,.

Nikt Nowy wpis
@Nowa Vika

Jeżeli chodzi o zmianowość, to pierwsza od 6:oo do 13:oo, druga od 13:oo do 20:oo. Dwie przerwy po 15 minut.

Robert

@matka Czy to o czym piszesz zmieniło się od tych 3 lat? Naprawdę dzieją się takie sytuacje? Chcę tam aplikować ale ten komentarz mnie zaintrygował, ktoś może coś powiedzieć?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hossa Sp. z o.o. ZPCh? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
matka

Kierownictwo firmy '' Hossa '' w porzadku , ale nie wie ,że pod ich nosem działa szajka na pralni wyłudzajaca haracz od nowych pracownikow . matka jednej z ofiar

@matka

dla mnie to się kojaży tylko z kichaniem od proszków do prania xD

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Hossa Sp. z o.o. ZPCh. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

oni szukają mądrych,wykształconych xD

MISIU

LUDZIE NIE DAJCIE SIE NABRAC NA TE WPISY O WIELKICH PANACH CO Z GOWNA SIE WYWODZA ! TE WPISY SA TAK STYLISTECZNIE PODOBNE , ZE PISZE JE TA SAMA OSOBA . PODEJRZEWAM , ZE TA OSOBA JEST MLODE KIEROWNICTWO PRALNI , KTORE MIESZKA NAD PRALNIA . PO ROZLADOWANIU PRALEK SIADA O 23. 30 DO KOMPUTERA .

@MISIU

żadych panów tam nie widziałam raczej dwie kobiety i jednego faceta

ferdek

Niestety...nie polecam. To maluteńka firemka. Żerująca jedynie na dofinansowaniu pfron. Tam nikt się nie liczy tylko właściciele. Reszta pracowników jest tylko po to, aby zarabiać na panów. I w ogóle straszna wiocha. Odradzam

@ferdek

cuż,oni tylko zapraszają na rozmowy poraz 5 i nie przyjmują

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Hossa Sp. z o.o. ZPCh?

Anonimowy

Chyba w godzinach 7-15

7-15

Jacek

Słyszałem, że firma potrzebuje handlowca. Może ktoś mi podpowie kilka informacji?

Igor

Dziwna opinia o firmie. Wiem, że Hossa ma opinię dobrego pracodawcy a na to wyróżnienie trzeba zapracować.

Nutrehgfdgtfg
@Igor

Hahaha

Iza

Wykorzystywanie ludzi z grupami niepełnosprawności -są tylko kasą nie polecam łamane są wszystkie prawa pracownika do tego atmosfera jest tragiczna niektórym słoma z butów wychodzi ale wielcy panowie panie bo zobaczyli trochę grosza

Kas
@Iza

z ust mi to wyciągnęłaś, dokładnie to samo o nich myślę

Nutrehgfdgtfg
@Iza

Słoma z butów to najlepsze stwierdzenie. Granatem od pola oderwani ale dupni panowie bo mają 2.50 na koncie???? i to nie swoich tylko z pfronu hahaha atmosfera dramat tam tylko obgadują i imprezują i robią zakupy dramat dramat a prawa pracownicze łamane są wszystkie

MISIU

CO TRZEBA ZROBIC ZEBY W FIRMIE HOSSA ZAPRACOWAC NA WYROZNIENIE I MIEC U NICH PRACE JAK CO CHWILE WYMIENIAJA PRACOWNIKOW .

Dawid

Generalnie wszędzie są pieniądze a pracownik jest po to żeby to wypracować, !!!

@Dawid

No taka jest prawda

Gabriela

@hakujak miałeś okazję pracować w Hossa? Twój komentarz ma mocno negatywny wydźwięk, inni użytkownicy powinni znać prawdę na jej temat, zaś ta wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Jeśli uważasz, że zarządzanie tym przedsiębiorstwem odbiega od ideału, to opisz to, używając merytorycznej argumentacji. Na pewno wielu z nas przyda się dawka rzetelnych informacji.

masa

nie znam Pana prezeza. Zastanawiam sie nad wspolpraca z ta firma i wszedlem na te forum aby stwierdzic czy firma jes w porzadku. Czy jest szansa aby napisala Pani mi na maila sytuacje? moj mail?

hakujak
@masa

nigdy w życiu, stanowczo odradzam....człowiek jest tylko złotówką, pieniądzem, a nie człowiekiem...pracownik to zero...jesli możecie omijajcie tę firmę

MATKA

Szanowny Dziadku [vel masa ] Wystraszyliście się ,że z ,,Hossy'' zrobi się ,, bessa'' i zlikwidowaliście wpis . matka

MATKA

DZIEN DOBRY PANIE PREZESIE OBAŁEK COS ZA CZESTO PAN ZMIENIA PRACOWNIKÓW NA PRALNIE DOWIDZENIA .

DZIADEK
@MATKA

Ja chcialbym wiedziec czy pani byla pracownikiem tej firmy , bo jezeli nie to co z pani za czlowiek ze obczernia pani firme i jej pracownikow ze slyszenia ,bo mnie ktos cos powiedzial .Moze firma HOSSA nie spelnia pani wymagan ,niech pani zalozy lepsza i wtedy my pania opiszemy czy to bedzie prawda czy nie.

masa

ewentualnie jeżeli nie chce Pani pisać to proszę wysłac nr telefonu na maila a ja zadzwonię,

jordan00@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Hossa Sp. z o.o. ZPCh - Katowice

• Jak się pracuje w Hossa Sp. z o.o. ZPCh?

Zobacz opinie na temat firmy Hossa Sp. z o.o. ZPCh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hossa Sp. z o.o. ZPCh
3.2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Modelarska 18
    40-142 Katowice