Ekoland Sp. z o. o.

Tychy

Opinie o Ekoland Sp. z o. o.

pammpamm 2016-07-14 22:01:27
tak niezla perspektywa na owijarce robic w sobote niedziele i nie 1,20 tylko najnisza krajowa niepierdz... tu takich smutow z tylka pot leci na hali a tu pisza ze ekstra to mosial przydupas piasac mmmm czeka was inwazja ukraincow i bedzie wtedy ok bo inwalidzi juz niedadza rady robic
Wściekła 2016-07-15 07:04:23
Dziś miałam mieć rozmowę o pracę u Was, ale jak przeczytalam, ze w Ekolandzie pracuja inwalidzi, to rezygnuję, bo z doświadczenia wiem, ze tylko beznadziejnie firmy faja prace chorym ludziom. Nie bede na nich robić.
do roboty 2016-07-16 16:56:02
Przez pośredniaka nie ma żadnej premii.
Ciekawy 2016-07-17 08:26:39
A CZY firma płaci jakies dodatkowe pieniądze za prace w niedzielę i święta?
AbduKwasDabar 2016-07-22 10:34:08
eszcze
raz napisze bo usuneli pisze do jeb....ej parówy co ma pewnie jakiś problem ze sobą i obraża osoby na tym forum co jak się robiło to było spoko teraz niewiesz co nap to obraźasz kogoś jak masz coś do kogoś to przyjdz i powiedz prosto w oczy parówo i cw...lu pewnie w okularkach z tym zje....nym poczuciem humoru co jezykiem coś tam miętolił ętętetem
Krzysiek 2016-07-22 12:35:58
Debilu jeden najpierw pomyśl a potem się podszywaj pod kogoś ,widze że brakuje ci 7 klepki
DARIO 2016-07-22 12:51:49
Krzysiek nie daj się :)
Jo 2016-07-22 14:37:51
Co za nieudaczniki się tu wpisują ;) hahaha śmiech na sali, fajnie się czyta, na szczęście Ci ,,inteligentni " powyżej już nie pracują :)
Przykro się robi, czytając takie głupoty o zakładzie w którym się pracuje i przychodzi z uśmiechem na ustach... może nie zarabia się rewelacyjnych pieniędzy ale jest solidnie, a jak komuś zależy, zawsze można dorobić na nadgodzinach.

Pozdro dla normalnych....
DARIO 2016-07-22 19:19:05
Skończy się komuś chyba Dzień Dziecka. Bo co można to można.
POLECAM LEKTURĘ przed następnymi wpisami.
Nie jestem zwolennikiem napinki internetowej,raczej coś w realu i nie mówię o markecie.Ale oczywiście trzeba mieć jaja!
Wrrr 2016-07-23 20:22:18
Nasz zakład chyba schodzi na psy skoro zatrudnia osoby z upośledzeniem umysłowym (kobieta z oszpecona twarza i okularach)....zenada.
AbduKwasDabar 2016-07-24 06:01:11
normalnie wrr bym ci osobiście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za ludzie na tym forum jeśli masz problem ze soba moźe ustawka przed bramą a nie głupie komentarze
WSZYSTKO WIE! 2016-07-26 00:01:15
Pracowalam w Ekolandzie prawie 10lat. PORAŻKA! na początku było fajnie i wszystko fajnie: ludzie,praca, mistrzowie, kierownicy ,ale kiedy się popracuje dłużej i pozna wszystko od podszewki to TRAGEDIA! mam dość i nigdy więcej! 10lat zapiepszania i zero poszanowania przez nikogo a szczególnie przez władze zakładu! pracujesz na kilku maszynach, pot leje się po plecach i nieco ńizej tez a każdy udaje ze ńic ńie widzi i jest wszystko OK! tylko mówią ze wszędzie tak jest i ńie narzekajcie! Chory zakład i chory system! jeśli nie zmieni się mysleńie zarządu to daje im kilka lat i ten OBÓZ zamkną bo nie będzie miał kto pracować! zajada fizyczńie każdego! przyjmując się byłam zdrowa jak ryba a teraz leczę się na zwyrodnienie kręgosłupa i inne dupsy
Z dała od tego zakładu i chorej polityki tych ludzi. Tyle co tam płaca to wszędzie już teraz dają i bez łaski! Myślą ze ludzie oknami i drzwiami się tam bedą pchać a widza już ze każdy nowy porobi chwile i ucieka bo zero perspektyw na przyszłość. 3 razy się zastanówcie zanim się tam zatrudnicie! kiedyś może tak ale teraz NIGDY! 3mam kciuki za resztę co została i daja się omamić tym war..tom! Macie jedno życie i jedno zdrowie! Nikt wam nowego nie da a czasu nie cofniecie! Przemyślcie to!
do roboty 2016-07-27 14:01:09
Ja też robiłem w tym zakładzie i powiem tak robota jak robota może być ale do bani władza i robole z eko(nie wszyscy) a jak robisz przez agencje to można zapomnieć o premii bo nie ma

WSZYSTKO WIEM 2016-07-27 23:18:50
dokładnie "do roboty", ja pracowałam kiedy nie było i zaczęli dopiero wprowadzać zatrudnienie przez pośredników,ale to pikuś! zarządzający główni jak i ich "podopieczni" czyli kierownicy i mistrzowie wszyscy do wymiany! myślenie bliskie komunie i stalinizmowi! w innych tego typu zakładach przełożeni typu: "lider zmiany", brygadzista też pracuje na linii tak jak reszta zakładu a w Ekolandzie? siedzą na KHS i udają zapracowanych, zmęczonych i obładowanych po uszy obowiązkami! otrząśnijcie się i konkretnej roboty się chwyćcie a nie mydlenie wszystkim oczu, bo to jest kompromitujące! w godzinę obstawić maszyny ludźmi i pozamawiać towar z magazynu na linie i tyle. Chodzić z tel. i patrzeć kto gumę żuje, kto z kimś gada (mimo że robota jest wykonana i linia jedzie) i kogo za bzdurę zakablować wyżej żeby mu notatkę/naganę/upomnienie wystawić i po premii pojechać mimo że i tak jest w opłakanym stanie z tego co mi wiadomo! wieczne tłumaczenie że podwyżek nie ma bo kryzys i nowe linie stawiają :) tylko że ludzi kurde nie mają żeby na nich pracowali :P
myślenie głównych dowodzących tym zakładem godne współczucia i politowania!
zero możliwości rozwojowych dla pracowników i motywacji dla nich!
ludzie mają zapinkalać i się nie odzywać! BRAK SŁÓW jak sobie to wszystko przypomnę ...
Pracownik 2016-07-29 17:57:25
Witam serdecznie. Mam umowę na okres próbny miesiac z lavoro. Czy ciezko u Was przejsc ten okres próbny i dostac przedluzenie umowy?
koro 2016-07-30 18:00:34
Jak będziesz robił wszystko co trzeba to przedłuża bo i ludzi nie maja!!!
Miki 2016-07-31 11:50:40
Z lavoro? Jeżeli masz grupę inwalidzka, to nawet jesli jestes wolny czyli wolno pracujesz i nawet jezeli popelnisz jakies bledy i tak umowę przedluza. Wszystkim prZedluzaja, no chyba ze nic nie robisz albo zrezygnujesz z pracy/nie bedziesz chodzil do pracy
Miki 2016-07-31 13:08:13
Źle się wyraziłem. Jeżeli masz grupę inwalidzka, to ci umowę przedluza, jeśli tylko bedziesz chodzić do pracy. Inwalidów z otwartymi rękami przyjmują, bo dostają za nich kasę.
Wrrr 2016-08-01 12:09:03
AbduKwasDabar za dużo już tych inwalidów w zakładzie, pozatym Eko zlazi na psy, skoro zatrudniają upośledzonych umysłowo. Chciałbyś by z Tobą na linni pracowal czlowiek z Downem?lepiej wziąść ukraincow niz niepelnosprawnych.
Mięso 2016-08-02 07:07:40
Sama prawda, ten zakład się cofa co z nowych liń jak coraz mniej rąk do pracy, chcą oszczędzać na pracownikach to się przyjadą juz niedługo, nie tędy droga chyba!
sorjo 2016-08-02 22:59:08
Hehe Ekoland
Cinu 2016-08-07 17:56:33
@Pracownik jeżeli tylko nie zrezygnujesz z pracy i nie narazisz zakładu na szkodę i bedziesz przychodził trzeźwy do roboty to umowa zostanie przedłużona, nawet jeżeli popelnisz jakies błędy. A jak do tego masz grupę inwalidzka to masz przedluzona umowę na 100%. Teraz nawet lewusom przedłużają. Każdy pracownik na wagę złota.
J 2016-08-08 13:48:28
@Cinu i inni możecie nie pisać bzdur?wcale nie przedłużają umów wszystkim. To, że nie ma ludzi, nie znaczy, że lewus zostanie w firmie. A teraz jakby trochę więcej tych ludzi.
J 2016-08-08 13:48:54
Haha 2016-10-06 20:49:23
Chyba sami nieudacznicy tu pisza,praca lajtowa ze szympans po tygodniu by mogl sam pracowac tyle w temacie
Nowy 2016-10-07 16:49:24
Haha, praca lajtowa zależy na jakiej linii. Nie polecam A2, B1 czy A3. Tam się trzeba narobić po łokcie.
Sylwia 2016-10-08 08:53:16
Nie. To zaklad przypisuje do konkretnej linii
byłam tam 2016-10-08 16:51:08
W Ekolandzie praca lajtowa???!!! Taaaa ciekawe na jakim stanowisku!? LITOŚCI!
Ogar 2016-10-08 19:14:25
To w takim razie jestes jednym z tych nieudaczników, w takim razie musisz liczyc na MOPS
Artur 2016-10-09 10:22:54
Pracowalem jakiś czas... Robota lajtowa ?chyba na przebieraniu, C4 czy tetrapack. B1 masakra, kręgosłup mi padal.....byłem też kiedyś na korkach i linii na A2, tam to jest zapier.... Osoby z B1 czy A2 muszą mieć końskie zdrowie i nie miec wyboru lepszej pracy, skoro tam pracuja. Teraz robię gdzie indziej i mam lzejsza pracę i kase wieksza. Nie polecam Ekolandu, harowa za grosze...
byłam tam 2016-10-10 04:26:10
MOPS?
byłam tam 2016-10-10 12:34:12
To według ciebie Ogar jedynym zakładem dającym pracę w Tychach jest Ekoland? Prosze cie! Rozejrzyj sie w okolicy i drugiego takiego zakładu z takim chorym systemem nie znajdziesz! a MOPS to chyba tobie zostanie jak dostaniesz papiery na łopacie
Wkurzony 2016-10-10 20:42:53
@byłam tam. Co masz na myśli pisząc o chorym systemie w Ekolandzie?
Jestem wkurzony!!! Pracownicy zakładowi dostali podwyżki, a my agencyjni?! Oczywiście gó..o!
Zapierniczam w tej firmie kilka miesięcy i co?! Dalej mam za 1600 robić, a pracownik Ekolandu robi to samo co ja i ma kilka stow wiecej?Koniec zwalniam się jak tak dalej będzie :-!
byłam tam 2016-10-11 00:39:18
Hehe właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. A myślisz czemu tam nie pracuje? Nie chodzi o kasę ale o właśnie CHORY SYSTEM jaki tam panuje!
mam dość 2016-10-11 21:17:21
Mam zamiar się zwolnić, jak kolega wcześniej. Jestem przez agencję i zarabiam grosze....bo co to jest 1700 zł netto za ciężką pracę.....Pracownicy zakładowi dostali podwyżki, a ja tak samo jak kolega robię to samo co ludzie zatrudnieni przez Ekoland i zarabiam sporo mniej. Co to za gówniana firma, jednych się zatrudnia przez agencje inni od razu pod firmę przechodzą. Pracuję pół roku i ani widu ani słychu bym przeszła pod zakład. Porobię do końca roku i goodbye. Pracownicy agencyjni, nie bądzcie nawini! Zapier......e, wyrabiacie progi i ch.j z tego macie, a pracownicy firmy zgarniają premie i dodatki. I co mnie irytuje mocno, to to, że osoby z grupą, których coraz więcej zarabiają tyle co my zdrowi. Zaklad nieszanujący się, bo zatrudnia odpady, których w innych firmach nikt nie chce zatrudnić, czyli niepełnosprawnych, nawet wyglądających na uposledzonych umysłowo. ludzie z wyglądem downa, z chorymi nogami, astmą, cukrzycą, kręgosłupem, niedowidzący....To mają byc pracownicy? żenada Do tego niektórzy skretyniali, bo przez kilka miesięcy nie umieją się nauczyc obsługi jednej maszyny..... Ci, co wyglądaja na konkretnych i kumatych, po miesiącu, dwóch odchodzą, a zostaja ci, którzy nigdzie indziej roboty nie dostaną. ja mam dosyć i odchodzę.....Narzekałam na Maflow, ale nawet tam szło lepiej zarobić. Ekoland to oboz pracy
Ogar 2016-10-18 05:37:15
Pewnie ze tak,polecam
Ogar 2016-10-18 05:42:52
Co chcialbys od razu 3tysie dostac na dzien dobry za tak prosta prace? No nie zartuj wykaz sie ze jestes dobry a kaska jak i umowa cie znajdzie.przychodza nieudaczniki zyciowe do zakladu i wymagaja od razu bóg wie czego.
ahoj 2016-10-19 22:36:16
ax, ogar błagam! Nie mydlijcie ludziom oczu! od lat jedna stawka i zero podwyżek, szkoleń,możliwości rozwoju pracowników,awansu itp. Teraz jakąś złotówkę podnieśli na stawce i tyle przez wszystkie lata! PORAŻKA i WSTYD dla tak dużego i z wieloletnim doświadczeniem zakładu.
Osoba która pracuje 15lat zarabia mniej niż ten co 2-3lata! Przyczyn jest wiele ale głównie to : bycie blisko mistrza, kierownika, donoszenie im wszystkiego i o wszystkich, trzymanie języka za zębami, akceptacja wszystkiego, mówienie tylko TAK i BĘDĘ i jeszcze kilka innych rzeczy ma to wpływ ale kto tam pracuje/cował wie o co kaman
Wrrr 2016-10-20 12:02:56
@mam dość, to dopiero początek. Przygotuj się na inwazję niepełnosprawnych, bo z tego co wiem Lavoro chce w najbliższym czasie zatrudnić ich ponad 40, a w nowym roku ponad 50. DOSTANĄ umowę na rok to zaden nie zrezygnuje...A porzadni pracownicy z powerjobs beda dalej miec miesieczne umowy, co bedzie ich zniechecac do pracy i porezygnuja .Z tak dobrego zakladu kiedys zrobi się całkiem zakład pracy chronionej, żenada. Teraz to dopiero buble będą lecieć.
FCB 2016-10-20 13:37:56
Czemu pisząc Lavoro masz na myśli tylko niepełnosprawnych? z tego co wiem zatrudniają tez pełnosprawnych z tej firmy i czy tylko dlatego że pracuję przez Lavoro to jestem z gorszej kategorii komu przeszkadzają umowy miesięczne niech przeniesie się tam gdzie dają umowę o pracę np. n rok jaki problem. Chciałem pracować w ekolandzie trafiłem na Lavoro mam umowę o pracę na rok ale widząc wpisy na forum trafiłem źle powinienem pracować w power i narzekać na śmieciowe umowy?
Worker 2016-11-08 11:05:44
Ten zakład to kpina. Pracuję prawie rok przez agencję, byłam na kilku liniach, umiem obsługiwać paletyzator i strecharke i co?Dalej robię przez agencję...a dwie moje znajome pracujace krócej niż ja, z czego jedna tylko na jednym stanowisku wkrótce mają przejść pod firmę.....A ja nie. Dlatego tak jak kilka osob wcześniej piszących zwalniam się. Chamstwo i kłamstwo - oto Ekoland! I do tego kiepskie wynagrodzenia! I wredni, złośliwi ludzie! Skurwysynstwem jest też, to, co piszecie o osobach niepełnosprawnych. Nie jestem niepełnosprawna, ale smutno mi, jak czytam co o nich piszecie i jak ich traktujecie w zakładzie, jakie głupoty gadacie na ich temat do kierownictwa. Niektóre osoby z grupą są bardzo pracowite a i tak nikt tego nie docenia, no i jest mi ich żal, bo przez to, ze są niepełnosprawne, nie maja szans na przejście pod firmę. Mnie zdrowej i pracowitej też nie doceniają. ACHA i jeszcze coś - Gratuluję Ekolandowi, wkrótce jak tak dalej będzie stracicie klientów na te wasze soki. Dobrze wiecie, dlaczego. Przebieranie nic nie daje. No, ale to już nie moja sprawa, bo się zwalniam. Nie mam zamiaru dalej robić pod agencją, skoro innych po 3 miesiacach bierze się pod firmę.
Worker 2016-11-08 11:13:24
FCB tylko, że jeżeli masz grupę inwalidzka, to po zakonczeniu umowy Ekoland Ci podziekuje, bo teraz wg kodeksu pracy nie mozna mieć dwóch umów na czas określony, a niepełnosprawnych Maspex nie bierze pod siebie. No chyba, że jesteś zdrowy, wtedy tak.
Mięso 2016-11-10 12:57:50
Chyba jesteś z przebierania heh
Mięso 2016-11-10 13:09:00
Podwyżka o 1 zł. Jest wymuszona nową ustawą a nie z dobrej woli władz je..landu, no ale w zamian musieli oczywiście uciąć premie o połowe. Podwyżka taka że będzie mniejsza wypłata, coraz gorzej. Żenada!
Mięso 2016-11-10 13:16:59
Tu sie zrobił taki przemiał ludzi,im wiecej chwilowych pracowników tym szybciej się rozejdzie jaki syf trafia do sklepów, soki które przeważnie kupuje sie dzieciom z pleśnią itp.itd hehe jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Worker 2016-11-12 08:35:04
Mięso, wy firmowi pracownicy dostaliscie podwyżkę, a my worki nic, zero. Pracujemy za 1355 plus premia. W grudniu święta, dostaniecie kasę, a my jedynie soki.....wiec nie narzekajcie!
Mięso 2016-11-15 00:52:55
Co za porównanie, ja pracuje w tej firmie 10 lat. Podwyżka na 12 pln. najniższa krajowa tak? A bonus na święta 250 zł. to żenada. Ludzie w jakich czasach żyjecie?! A jak bym zarabiał w takim zakładzie 1300 pln. (I jeszcze na 4b) to lepiej sprzedawać warzywa na targu.
Operatorka z pewnej linii 2016-11-19 13:05:08
Szanowni nowi pracownicy!
Pracuję w Ekolandzie kilka miesięcy.
Gdy przyszłam do pracy w wakacje na hali, na której odbywa się przebieranie soków panowal względny porządek. Owszem, zdarzały się nieopisane zaczete i niedokończone nieprzebrane palety, ale to co teraz ostatnio ma miejsce woła o pomstę do nieba. Odkąd pojawiła się konieczność większego przebierania wyprodukowanych soków na hali zapanował syf i okropny bałagan. Tak mniej więcej od końca września po każdej zmianie jest nie sprzatniete. Pełno śmieci zatknietych między palety, nośniki nie zaniesione do technologów, niedopite badz puste zostawione butelki, papiery, folie itp. Jednym słowem chaos! Ostatnimi czasy moja linia stała, więc przebieralam z wami i co dzień miałam dość tego bałaganu i trafiał mnie szlag, ale nie sprzatalam po was, gdyż z jakiej racji mam to robić? Druga sprawa - jesteście nowi i uważacie, że pozjadaliscie rozumy. Gdy się wam zwroci uwagę, to się wymadrzacie, a prawda jest taka, że robicie źle pewne rzeczy, a później pracownicy pracujacy po kilka miesięcy za was obrywaja, bo na nich zwalacie winę za swoje błędy.
Sprawa trzecia - w piątek pani dyrektor zwróciła wam uwagę na to wszystko i przy okazji dostało się za wasz szeroko pojęty stosunek do pracy również nam, pracownikom pracującym tu już od jakiegoś czasu. No, trudno, było minęło, ale po tej reprymendzie wysprzatalismy halę i mam nadzieję, że jak czasem z jakiegoś powodu przyjdę przebierać to bedzie tak czysto jak po piątkowym sprzątaniu. I oświadczam wam, że jeśli zostaniecie przydzieleni na moją linię i nie będziecie po sobie sprzątać bedzie to zgłaszane kierownictwu.
NIEkryta krytyczka 2016-11-20 22:16:58
Opertorko pewnej linii,nam właśnie niesłusznie w piątek była zwrócona uwaga ,gdyż my jako druga wtedy zmiana chyba jako jedyni po sobie ogarnialiśmy.Jeżeli ktoś zostawia bałagan to albo nocka albo pierwsza zmiana
Jack 2016-11-22 18:23:11
Najwiecej mają do powiedzenia nowi jak widzę heh
Zostaw swoją opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o.