Opinie o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekoland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

browar

Do nowych - nie zatrudniajcie się przez Lavoro, tylko albo bezpośrednio pod firmę, albo przez PowerJobs. A ci z was co mają 3 grupę inwalidzka niech nawet nie próbują się do tego przyznawać a tym bardziej zatrudnić przez Lavoro. Jeżeli się zatrudnicie przez Lavoro to nigdy pod Ekoland nie przejdziecie plus będziecie traktowani przez ludzi z Ekolandu jako robole 2 kategorii i tania siła robocza. Lavoro to złodzieje i oszuści!!!!! A jak dla kogoś 2400 brutto plus dodatek nocny za prace na czterobrygadowce bez socjalu i jako pracownik Lavoro to dużo to ten ktoś nie ma ambicji. W Danone płacą sporo więcej. Teraz robię na Browarze i mam średnio 3 tys netto a nie jak przez Lavoro max 1800. Żenada ten Ekoland

Mariusz
@browar

3tyś. hmm chyba brutto to tak.

Hrum hrum

Pracownik uniwersalny czyli 24 gdz po 7 dni tyg..

Mieso

System 12- godzinny! Gratuluję pomysłu, posypią się wypowiedzenia!

Iwona

@Dawid - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Ekoland Sp. z o. o.? Jakie benefity są oferowane przez pracodawcę? I co masz na myśli pisząc, że "nie trafiłeś w czasie"? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ekoland Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Dawid

Pracowałem tam dosyć krótko... No cóż nie trafilem w czasie :C Jak się zastanawiasz, to spróbuj. To było moja jedno z najlepszych dotychczasowych miejsc pracy. Swietne warunki, ludzie i zarząd bardzo "luźni", a praca nie daje wrażenia, że robisz za bionicznego robota.

Mi.
@Dawid

Dawid co do kierownictwa to się zgadzam, są spoko, ale.... Zatrudnienie przez agencję Lavoro to porażka.... Premii prawie nie ma, socjalu zero, i co najgorsze dla osób z grupą inwalidzką nie ma możliwości przejścia pod Ekoland, no i sporo mniejsze stawki niż przez PowerJobs, no bo co to jest 1800 netto za system 4B...... plus praca bez żadnych ulg dla osób z orzeczeniem na stanowiskach do takich osób nieprzygotowanych. Chciałam się przenieść pod PowerJobs aby po kilku miesiącach przejść pod Ekoland i usłyszałam, że Ekoland nie chce zatrudnić pod siebie osoby z grupą inwalidzką więc to dyskryminacja!!!!! Czyli możemy my niepełnosprawni z lekkim stopniem robić na nocki ale tylko pod Lavoro ( wg kodeksu pracy osoba z lekkim stopniem niepełnosprawności nie może pracować w porze nocnej!!!!) a pod zakładem to już nas się nie chce?! Więc już od zeszłego roku tu pracuję, ale postanowiłam że do końca sierpnia i odchodzę, nie mam zamiaru być tanim niewolnikiem dla Ekolanndu.

Ciekawa ;)

Oj tam, na pewno nie jest aż tak źle! :) Ja mam za to pytanie do dziewczyn! Jak tam chłopaki u was w zakładzie? Jest na co patrzeć ;)? Mam zamiar wkrótce papiery składać i widzę że o pracy sie nic nie dowiem bo opinie są albo dobre albo fatalne to może chociaż sie o takim szczególe dowiem jak kobieta od kobiety :P Pozdrawiam!!!! :D

emma - jak Ci odpowiada praca w czterobrygadowce, 2400 na pewno dodatki standardowe nic poza kodeks to dasz radę, a premia też czasem wpada

emma

to w końcu jak tam jest ? niby mówią że 2400 brutto jest i dodatki za noc plus premie czy to prawda ????

.......

Też jestem tego zdania niema to jak robić z siebie najlepszego pracownika a na innych cisnąć

Znudzony

Widzieliście co daje SPM w swoich ogłoszeniach! Warunki płacowe: Stawka godzinowa 13,77 pln brutto 15 pln netto dodatku za każdy dzień pracy 300 pln brutto premii miesięcznej 31 pln netto na miesiąc dodatku na pranie odzieży 100% do stawki godzinowej za pracę w weekendy Danone, Żabka i Dayco też podgonili Robi się ciekawie

Cola
@Znudzony

Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma ha ha ha albo gdzie nas nie chcą

obecny

Pewnie pisała to osoba z biura napiszcie lepiej prawde!czemu ludzie uciekają.....

Ptysio

Jak czytam komentarze typu "po co zatrudniać osoby niepełnosprawne albo tzw odpadki" to mi się nóż w kieszeni otwiera ... Jak można mówić tako drugim człowieku??! No i co że niepełnosprawny czasami te osoby są lepsze niż ludzie zdrowi! A gdzie mają iść takie osoby bez pieniędzy bo państwo nie da ?? Pod most?? Ogarnijcie się, trochę kultury i zrozumienia dla drugiego człowieka. Czy to naprawdę tak dużo? ?

Ptysio

M.

Witam serdecznie, Kiedyś pracowałam tu przez Lavoro, po jakimś czasie się zwolnilam (w tamtym roku). Czy jest jakaś możliwość powrotu do Ekolandu ,bo od Lavoro ciężko się dowiedzieć, koordynator mowi,ze tak, z kolei pani z biura,ze nie. To jak to jest, ktos wie?

Jack

Zakład spada na psy, absurdy prl'u. Mobbing, mistrzowie straszą kierownikiem a kierownicy myślą, że są bogami. Prostacy bez kultury, choćby prosto z pola, po urlop trzeba chodzić po 5 razy i się prosic, tłumaczyć i może zaraz stopy całować. Żenada. Widać, że muszą kogoś zgnoić żeby podnieść swoje ego. Tylko co to za satysfakcja w pokazywaniu, że "ja tu rządzę" kiedy nie ma równi personalnej? Kierownikowi, który szanuje pracownika pracownik sie tym samym odwdzieczy i współpraca by lepiej wyglądała, ale tu nie ma takiego kierownika i takiego podejścia. No chyba, że liżesz mu d..e i może coś jeszcze to masz dobrze i premie nawet nawet

Szukajaca pracy

Witam. Chcę się przyjąć pod Lavoro do Ekolandu na 4B.Mam lekki stopień niepełnosprawności.Podoba mi się,że umowa bedzie na rok,super :-* Mam pytanie,czy praca u Was jest ciężka i czy mozna spod Lavoro przejsc do Ekolandu?

Mas
@Szukajaca pracy

Jak to na produkcji dla jednych ciężka dla innych lekka, są u nas tacy co pracowali przez pośrednika i teraz pracują u nas ale nie wiem jak jest konkretnie z Lavoro. A co do stopnia to zastanów się czy możesz pracować na produkcji 2 razy zanim się zdecydujesz produkcja to produkcja ogólnie mamy tu takich co się stopniem zasłaniają i twierdzą że tego albo tamtego nie mogą ale to trzeba było się określić przy przyjmowaniu chyba każdy wie jakie zdrowie ma i czy da rade a jak nie to się szuka innej roboty a nie potem biadoli, że ma grupe to ma być inaczej traktowany

Z lavoro
@Szukajaca pracy

@Szukajaca pracy, jeżeli masz grupę np. na kręgosłup to radzę dobrze, odpuść sobie pracę dla Ekolandu. Jest tu ciężko, za ciężko dla osoby z grupą. Ja pracuję pod Lavoro i mam grupę i wogole nie jestem z tego zadowolona. Praca ciezka, sa tu takie linie, na ktore wolałabym nigdy nie trafić. Lavoro oszukuje nas na rozmowie, ze praca lekka, a to nieprawda, bo ciezka, a do tego smierdzi. Co jeszcze?Pracownicy firmy zle nastawieni do osob niepełnosprawnych. Ja pracuję pod Lavoro, bo nie mam innego wyjścia. Jestem w srednim wieku i z moimi chorobami nie znajde nigdzie indziej pracy, ale jesli jestes mloda to szukaj pracy w innym zakladzie. Tu jest za ciezko. Ps. Zapomnij o przejsciu pod Ekoland, jesli masz grupę - osoby niepełnosprawne pracuja tylko dla Lavoro.

Nowy robol

Nie ma to jak ustawiać osoby z grupą inwalidzka na najgorsze linie.....

ogarnijcie się
@Nowy robol

Co tam szukają osoby z gr.inwalidzką? Przeciez tam sa same maszyny i praca w ciągłym ruchu!

Pracuś
@ogarnijcie się

Racja. W ogóle Ci z grupą z Lavoro sa do niczego.Niepelnosprawni na produkcję?hahaha, kto to wymyślił :-D Na szczęście nie sa i mam nadzieję że nie będą pracownikami naszej firmy,tylko pozostana w Lavoro. Co chwilę ja i znajomi szkolimy co rósz to nowe osoby z Lavoro, masakra, nieogarnieci ze hej. Ktos tu kiedyś chyba pisal, że lepiej wziąć Ukraińców

Jack

Najwiecej mają do powiedzenia nowi jak widzę heh

NIEkryta krytyczka

Opertorko pewnej linii,nam właśnie niesłusznie w piątek była zwrócona uwaga ,gdyż my jako druga wtedy zmiana chyba jako jedyni po sobie ogarnialiśmy.Jeżeli ktoś zostawia bałagan to albo nocka albo pierwsza zmiana

Operatorka z pewnej linii

Szanowni nowi pracownicy! Pracuję w Ekolandzie kilka miesięcy. Gdy przyszłam do pracy w wakacje na hali, na której odbywa się przebieranie soków panowal względny porządek. Owszem, zdarzały się nieopisane zaczete i niedokończone nieprzebrane palety, ale to co teraz ostatnio ma miejsce woła o pomstę do nieba. Odkąd pojawiła się konieczność większego przebierania wyprodukowanych soków na hali zapanował syf i okropny bałagan. Tak mniej więcej od końca września po każdej zmianie jest nie sprzatniete. Pełno śmieci zatknietych między palety, nośniki nie zaniesione do technologów, niedopite badz puste zostawione butelki, papiery, folie itp. Jednym słowem chaos! Ostatnimi czasy moja linia stała, więc przebieralam z wami i co dzień miałam dość tego bałaganu i trafiał mnie szlag, ale nie sprzatalam po was, gdyż z jakiej racji mam to robić? Druga sprawa - jesteście nowi i uważacie, że pozjadaliscie rozumy. Gdy się wam zwroci uwagę, to się wymadrzacie, a prawda jest taka, że robicie źle pewne rzeczy, a później pracownicy pracujacy po kilka miesięcy za was obrywaja, bo na nich zwalacie winę za swoje błędy. Sprawa trzecia - w piątek pani dyrektor zwróciła wam uwagę na to wszystko i przy okazji dostało się za wasz szeroko pojęty stosunek do pracy również nam, pracownikom pracującym tu już od jakiegoś czasu. No, trudno, było minęło, ale po tej reprymendzie wysprzatalismy halę i mam nadzieję, że jak czasem z jakiegoś powodu przyjdę przebierać to bedzie tak czysto jak po piątkowym sprzątaniu. I oświadczam wam, że jeśli zostaniecie przydzieleni na moją linię i nie będziecie po sobie sprzątać bedzie to zgłaszane kierownictwu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ekoland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoland Sp. z o. o.?

Ekoland Sp. z o. o.