Opinie o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

w

może ktoś konkretne napisać jak teraz jest w tej firmie? jakie są zarobki ale kontkretnie kwoty a nie ogólnikowo. a tak na marginesie to wszystkie opinie na tym portalu o każdej firmie są delikatnie mówiąc negatywne.

Na medal

Co się dzieje w firmie, ze tyle waszych ogłoszeń na portalach...przecież doswiadczeni ludzie są największą wartością firmy...teraz uczyć wszystkich od początku...ehhh co za polityka..dlatego nigdy nie będziecie poważną firmą.

Wincyj

Ufff jaka cudowna praca... Nic tylko pracować

R

Co masz do niej. Jesteś pierwszy który wchodzi

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK W DZIALE MIESZALNI powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Mariusz

SYF KIŁA I MOGIŁA

Admin

Mam pytanie do zorientowanych. Jest mnóstwo ofert pracy z tej firmy: Specjalista ds jakości Specjalista ds sprzedaży Specjalista ds kadr i płac Specjalista ds. logistyki i gospodarki magazynowej Technolog żywności – branża cukiernicza Kierownik ds. technicznych i infrastruktury Czy stosują taką rotację ? czy firma się rozwija i zatrudnia tylu ludzi na raz? Czy w ogóle po tym co tu wyczytałem praca w tej firmie jest perspektywiczna czy to tylko takie nie chcę ale muszę...?

Michal

Szkoda nawet opisywać tą firmę...... Jedno wielkie dziadostwo

Wazeliniarz

Firma pracuje na swoją opinię latami. Z musu możecie tam popracować ale z czasem zobaczycie jaka jest prawda i uciekniecie z niej. Praca musi dawać również satysfakcję oraz możliwość rozwoju- tutaj tego brakuje. (usunięte przez administratora)

Tomasz

W tej firmie absurd goni absurd...trochę się wstydzę jak mam odpowiedzieć na pytanie gdzie pracujesz? W Majami? ...ufff to ta znana firma...zero perspektyw na przyszłość. Towarzystwo wzajemnej adoracji.

M.

Obiektywnie ... nie polecam pracy w tej firmie

Alicja

@byly pracownik piszesz, że jesteś zadowolony z tego, że już nie współpracujesz z MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.? Dlaczego? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony?

byly pracownik
@Alicja

Ta firma to jedna wielka porazka , traktuja cie jak smiecia i marna kasa. A moje stanowisko jest teraz nie istotne.

byly pracownik

Jak ja sie ciesze ze juz tam nie pracuje :)

Prezes

I co specjaliści walą drzwiami i oknami do pracy? Żalosna ta firma. Tyle ogłoszeń w internecie...cala kadra się zmieniła czy co? To co nie chcieli pracować w tej renomowanej spółce?

S.

Ta firma nadaje się do TV i gazet. Dobrze, że jest baza ratownicza na Antrze...ale podobno planują ja przenieść na stałe do tej zafajdanej firmy.

Pinokio

Pracowalem tam 2 lata temu.Praca cofa w rozwoju. Pracując tam możesz przynajmniej porównać poziom kultury i organizacje pracy do innych firm(usunięte przez administratora)

stefan

jeśli robisz swoje jest ok, umowa o pracę, kasa nie najgorsza zawsze na czas

Słodki_PRowiec

Szkoda pisać o tym co się tam dzieje ale zapewniam was nie pracowaliście jeszcze w tak profesjonalnie zarządzanej firmie. Kadra kierownicza kompetentna, posiada odpowiednie podejście do pracownika, który za wszelką cenę chcę pracować w tej międzynarodowej firmie tylko po to aby zdobyć cenne doświadczenie. Pracując w Majami możecie nabyć cenną wiedzę na temat procedur stosowanych w profesjonalnych zakładach pracy, gdzie najważniejszy jest pracownik, bezpieczeństwo i higiena pracy. Polecam tam pracę ponieważ: Rozwijacie się z dnia na dzień stając się pełnym profesjonalistom i zawodowcem. Począwszy od specjalistów i menadżerów ds. utrzymania czystości skończywszy na kierownikach każdy musi stosować nowoczesne procedury i zasady. Jesteśmy jedną wielką rodziną, szanujemy się, kochamy i pomagamy w potrzebie. W razie problemów możecie liczyć na kadrę kierowniczą, która zawsze pomoże wam w potrzebie.

@Słodki_PRowiec

Normalna praca bez możliwości rozwoju...najlepiej pracować i nie dyskutować, robić i nie zadawać pytan a bron Boże być madrzejszym od kierowniczki bo juz po was. Poziom nie jest za wysoki...nie trzeba myśleć tylko automatycznie wykonywać czasem bezsensowne czynności. Szkoda marnowac swoj czas i zycie na prace w tym ...

Abc
@Słodki_PRowiec

Człowieku leków zapomniałeś?

Magda

Dziadostwo i tyle...nie polecam pracy w tym kołchozie... Miłego dnia

Bandera

Dalej zatrudniają tych tłuków z Ukrainy? Nie ma kto pracować ? Czy wyzysk trwa w najlepsze?

Katarzyna
@Bandera

Zatrudniają ich ponieważ już nikt nie chcę tam pracować... Ludzi traktują jak śmieci, kadra niekompetentna. Od przyjścia nowej" pani tablicy" produkcja pogrąża się tylko w coraz większym chaosie. Ale najważniejsze,że ta pani nie nadaje się nawet do wypasu krów na łące.

Lider

Atak klonów

Zostaw merytoryczną opinię o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. - Bełchatów

• Jak się pracuje w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 95 ocen.

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.