Opinie o Jakub Gossa Stajnia Iskra w Sztum

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jakub Gossa Stajnia Iskra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jakub Gossa Stajnia Iskra o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakub Gossa Stajnia Iskra w Sztum

pasja

Nie polecam stajni Iskra !!!!! Znam dużo lepszych stadnin, gdzie nie próbują naciągać ludzi tak jak w tej stajni. Szukają naiwnych, którzy zapłacą im 50zł za 1 h jazdy. I co lepsza- znajdują ! Ludzie obejrzyjcie się, jest wiele stajni równie dobrych a nawet i lepszych, które po prostu nie są aż tak rozreklamowane a Iskra widać w dużej mierze stawia na reklamę. Moje odczucia po pobycie w tej stajni są negatywne. Poza tym non stop ogłaszają w internecie, że szukają pracowników. Praktycznie ogłoszenie nie schodzi ze stron! To o czymś świadczy... Która dobra firma w kółko się ogłasza, że szuka pracowników? Bez komentarza.

@pasja

Ja za to polecam wszystkim - super konie, super atmosfera. Dojeżdżam z Trójmiasta, bo nie znam lepszej stadniny.

Administrator Nowy wpis

Firma Jakub Gossa Stajnia Iskra poszukuje pracowników na Instruktor w mieście Sztumskie Pole. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Kinga Kosińska Nowy wpis

Fantastyczne miejsce. Cisza i spokój dookoła. Wróciłam właśnie ze Stajni Iskra z (usunięte przez administratora) jeździeckiego. Jestem pod duuużym wrażeniem. Trenerki z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Konie spokojne, chętne do kontaktu z człowiekiem, miękko noszące i bezpieczne. Bardzo dobrze zajeżdżone. Można na nich trenować bez wodzy, pracujące od dosiadu i łydek. Panie instruktorki jeżdżąc konie wykonują cudowną robotę. Konie są zadbane i zdrowe mimo, że chodzą pod jeźdźcami ok. trzech godzin. Trenerki baaardzo dbają o wierzchowce, tępią najmniejsze przejawy siły używanej wobec koni. Każda z Pań o innej osobowości, bardzo otwarte na młodych i tych starszych jeźdźców. Wszystkie cztery Panie: Ania, Asia, Natalia i Emilia cierpliwe, opanowane ale kiedy trzeba i surowe. Ze swojej strony ślę serdeczne podziękowania dla właścicieli oraz trenerek za życzliwe przyjęcie najstarszej obozowiczki. Pani Marcie dziękuję za Sanego i uwzględnianie mnie na listach trenujących. A młodzieży starszej i młodszej za radość, uśmiech i dziecięcy szczebiot. Pozdrawiam serdecznie Kinga Kosińska obozowiczka seniorka. Do zobaczenia w wakacje.

Dominika Pacyna Nowy wpis

Bardzo polecam Stajnię Iskra zarówno jako miejsce wypoczynku jak i do jazdy konnej z poszanowaniem dobrostanu zwierząt. Konie są bardzo zadbane, spokojne, świetnie wyszkolone, posłuszne i zrównoważone. Stajnia ma świetną halę i dużo placów treningowych, podłoże jest regularnie równane, panuje ład i porządek, wszystko jest na swoim miejscu, siodła, ogłowia, podkładki, obsługa bezustannie dba o organizację i bezpieczeństwo. Szkolenie jest na bardzo wysokim poziomie, wszyscy zrobiliśmy w czasie naszego pobytu ogromne postępy. Dziękujemy! Pensjonat przylega do stajni, oferuje świetnie jedzenie, urozmaicone i bardzo smaczne, cały czas jest dostępna kawa z ekspresu, herbata i ciasta. Właściciele i obsługa są bardzo otwartymi i gościnnymi ludźmi, bardzo dziękujemy za gościnę, będziemy wracać!

Aneta Kucińska Nowy wpis

Wspaniałe miejsce!! Córka zachwycona z pobytu na zimowisku. Konie zadbane i pod super opieką. Zajęcia nauki jazdy z Panią Marta niezwykle i bardzo rozwijające! Dodatkowo opieka Pani Magdy zasługuguje również na uznanie, ma bardzo fajny kontakt z dziećmi i ciekawe pomysły na spędzanie wolnego czasu. Nie mogę nie wspomnieć o nadzwyczaj smacznej kuchni. Córka powiedziała, że najlepsze jedzenie ze wszystkich wyjazdów na jakich była. Polecam to miejsce serdecznie. Cała obsługa na najwyższym poziomie ! Do zobaczenia????

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Jakub Gossa Stajnia Iskra rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Zatrudnię pracownika gospodarczego - stajennego?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Agnieszka Kuczkowska

Stajnia Iskra,to miejsce,która zauroczyło mnie od pierwszego wejrzenia. Piękna okolica,bardzo ładny zadbany pensjonat, pyszne jedzenie. Profesjonalne podejście instruktorów,którzy wspierają,pomagają i tłumaczą co poprawiać w jeździe, aby być coraz lepszym. Córka wróciła po dwóch tygodniach ferii bardzo zadowolona i już szykuje się na wakacje. Po między jazdami różne zajęcia z wychowawcami : plastyczne, zumba, joga, zabawy sportowe na hali itp. Oczywiście czas spędzony przy koniach dla córki najważniejsze i nawet poranne wstawanie jej nie zrażało,bo pomoc wstajni i obcowanie z tymi cudownymi zwierzakami jest bezcenne. Dziwią mnie niektóre negatywne komentarze,bo może i owszem pokoje nie są zbyt duże, może czasami coś pójść nie tak,jednak uważam,że nie są to rzeczy,przez które negatywnie oceniać to miejsce. Sposób prowadzenia jazd przez instruktorów w każdej stajni jest inny i jeżeli ktoś na codzień jeździ w jednej stajni,często cały czas na jednym końcu,zrozumiałe jest,że może na początku mieć problem z przyzwyczajeniem się do innych zasad, nowych koni...,jednak uważam,że jest to zdobywanie doświadczenia i nauka czegoś nowego. My do Iskry na pewno wrócimy i polecam to miejsce każdemu!

Po prostu ja

Na Iskrę trafiłam dzięki polecajce przyjaciółki ( która wraz z rodziną eksplorowała już wiele miejsc rozsianych po Polsce). Bazujac na doświadczenia moich i znajomych odnosze wrazenie, że koniarze podobnie jak golfisci lub żeglarze są swojego rodzaju kołem adoracji z których emanuje rodzaj wyższości nad plebsem (w roli plebsu ja ;) ktora wybitnych umiejętności nie posiada. Jeśli ktoś z Was również miał takie doświadczenia i spostrzeżenia to spieszę donieść że społeczność Iskry zdaje się być chlubnym wyjątkiem. Pierwsze co da się odczuć to po prostu życzliwość :) Instruktorkom zalezy żebyś jak najwięcej wyniósł z lekcji jedne są bardziej konkretne i zdecydowane inne trochę mniej ale są bardzo profesjonalne przychylne i z uśmiechem ( nie mylić z wysmiewaniem) tłumaczą. Możesz się np dowiedzieć że tylko wydaje Ci się że siedzisz prosto bo twoje pośladki w ramach niesubordynacji wybrały niesymetrie w siodle co powoduje że twój wierzchowiec ma wrażenie że niesie plecak na jednym ramieniu.Odkrywasz że łydki nie działają bo dociskasz nie tam gdzie trzeba. Panie chętnie tłumaczą dlaczego czasem rumak nie chce Cię słuchać i nie jest to uwaga która podcina skrzydla rozwoju tylko ma na celu uświadomienie, że siedzisz na żywym zwierzaku z którym budujesz relacje jeśli nie przejmujesz wodzy to wyczuje to momentalnie i wykorzysta to że może zachwycać się listkami na drzewie zamiast jechać gdzie Ty chcesz. Mój mąż mimo że podobnie jak ja jest już przetarty rydwanem czasu ;) siedział pierwszy raz na koniu a właściwie klaczy. Hoga okazała się doskonała na debiut wykonywała wszystko prawie na oddech ;) Instruktorka pytała nawet czy mąż porozumiewa się z nią także telepatycznie ;) i jest w tym ogrom prawdy. Koń czuje Twój entuzjazm, ale i spiecie czy zdenerwowanie. Sądzę że czasem jest po prostu w pracy bez zaangażowania a czasem jest mu z Tobą dobrze bo pasujecie do siebie :D Coś na co zwróciłam uwagę to to że mogłam pomagać w porannym i wieczornym karmieniu i czyszczeniu. I nawet byłam przy wyprowadzaniu rumakow na wybrykanie. Oczywiście jeśli na lekcje chcesz mieć podstawionego osiodlanego wierzchowca to tak będzie. Dla mnie możliwość uczestniczenia w procesie szykowania to ogromna wartość dodana. Stanowczo podkreślam to nie żadna samowola w stajni i zawsze pytamy czy możemy pomóc albo dac po lekcji specjalnego smaczka Niektóre szperacze obwachiwacze kieszeniowe ;) po prostu nie mogą jeść dla własnego dobra. Jestem z natury żywiołowa i rozbrykana ale patrzenie na konie i dotykanie sprawia że wchodzi się w rodzaj błogostanu. POLECAM Ponieważ mam oczy w mokrym miejscu to jak miałam okazję jechać przez las z przyjaciółmi to zaszklily mi się oczy ze wzruszenia ( to był przewspanialy prezent urodzinowy :D Dla mnie szalenie miłym zaskoczeniem była bardzo przyjazna atmosfera panująca w Iskrze. Jestem przekonana że zespół ma przebogata wiedzę i umiejętności. Co warte zauwazenia sposób przekazywania wiedzy to nie "podchodzcie dwojkami będę nauczać spijajcie slowa z ust mych pąkowia" ;) tylko jestem dla Ciebie podpowiem co zrobić a i entuzjazm utrzymam lub nawet rozniecę :) Moja opinia jest co oczywiste subiektywna, szczerze zachęcam do zweryfikowania Iskry osobiście :) Bym zapomniała pyszne jedzenie i uśmiechnięte Panie w kuchni (obiecano mi że przy kolejnej wizycie poznam sekret chmurkowej konsystencji kopytek) jak sobie przypomnę przepyszne czekoladowe niedzielne ciasto to aż mi slinianki wariują :D Bardzo dziękuję za goscinnosc,otwartość wyrozumiałość i życzliwość. Za to że tworzycie tak wspaniałe miejsce (bardzo malowniczo położone co jest kolejnym atutem) Na koniec łyżka dziegciu jeśli nie jesteście typem wysportowanym co gardzi lenistwem uprzedzam, jest szansa granicząca z pewnością że odkryjecie u siebie mięśnie o których istnieniu nie mieliście pojęcia ;) Ja przez dwa dni chodziłam jak krzyżówka LuckyLucka i gejszy ale było warto :D Izabela i Wiktor P.S.Przepraszam że nie wymieniam wszystkich po imieniu, ale to odpowiedzialne za zapamietywanie połączenie synaps mam ewidentnie wadliwe :/

Malgorzata Dombrowska

Jestem zachwycona pobytem w Iskrze .Przepiękne miejsce.Polecam i dzieciom i dorosłym .Pensjonat uroczy .Przytulne pokoje .Czyściutko .Jedzenie wyśmienite i do wyboru bez ograniczeń .Iskra to przede wszystkim konie i jazda konno w towarzystwie cudownej kadry instruktorek i Pani Marty ,która jest kierowniczka stajni .Wszystkie Panie bardzo dbają o konie ,a jest ich tu ponad 60 .Podczas mojego pobytu zauważyłam dzieci i dowiedziałam się ,ze od lat kierownictwo ośrodka organizuje obozy jazdy konnej i tu kolejna niespodzianka .Nauka jazdy ,praca w stajni ,zdyscyplinowanie dzieci i ich miłość do koni to coś ,czego mieszczuch nie widzi codziennie .Polacam wszystkim rodzicom to miejsce .Dzieci oprocz jazdy konnej maja do dyspozycji mnóstwo atrakcji .Wychowawcy organizują rożnego rodzaju zajęcia jest bezpieczny płac zabaw .Wakacje ,ferie ,urlopy czy weekendy w tym ustronnym miejscu nieopodal Sztumu to bajka .Niech dzieje się owa magia .Łzy dzieci wyjezdzajàcych kompletnie mnie rozbiły i to dało mi do myślenia .Szukamy Bali ? Mamy tu w Polsce nasze urocze miejsce ,a należy z pewnością do nich Iskra w Sztumskim Polu .Dziękuję i serdecznie pozdrawiam wszystkich i tu kłaniam się gospodarzom ,którym życzę wielu lat sukcesów w pracy ,miłych wspomnień o uczestnikach i chwilowo mieszkańcach tego miejsca .Wrócę z pewnością tak szybko jak mi się uda a Państwu bardzo mocno polecam to miejsce .

Felix

Najlepsze wakacje i ferie w siodle .Polecam :instruktorzy bardzo wysoki poziom ,serdeczni ,pomocni .Wychowawcy :uśmiech ,zabawa brak nudy . Kuchnia palce lizać . Atmosfera :radość ,radość ,radość . Pokoje :czyściutko ,przytulnie ,schludnie ,łazienka w pokoju . Teren wokół bajeczny . Córki zapisałam już na ferie ,nie chcą słyszeć o innym miejscu . Dziękuję i pozdrawiam Mama Kasi i Celiny .

Małgorzata

Moje dziecko zachwycone obozem w Iskrze :) bardzo dziękuję organizatorom ,instruktorskim ,wychowawcom .To był obóz marzen i już zapisałam corke na ferie w Sztumskim Polu .Tyle wrażeń i łzy podczas pożegnania i fantastyczne jedzenie ,mnóstwo zajęć ,zawodów ,olbrzymi obszar z jeziorkiem i dużo ,dużo radości .Polecam rodzicom .Wdzięczni rodzice Leny .

Estera

Stajnia przereklamowana. Duży moloch nastawiony na ilość a nie jakość jazd. Większości instruktorek brakuje kultury osobistej. Jedna z nich p.E uwielbia krytykę i pouczanie na forum publicznym. Dużo dzieci nie chce jazd z ta panią. Zero dyplomacji i wyważenia swoich komentarzy. Sprawia jej satysfakcję poniżanie kursantów którym coś nie wychodzi. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca z powodu niskiego poziomu pseudo instruktorek. Natomiast okolica przepiękna.stajnia zadbana.kuchnia rewelacyjna.

Obserwator
@Estera

Zdecydowanie potwierdzam że w stajni Iskra liczy się tylko zarobek poprzez upychanie dzieci na jedną godzinę jazdy na małej dzielonej hali. Nie dopiera się kursantów stosownie do ich umiejętności ale najważniejsza jest ilość. Poziom prowadzenia jazd to żenada.poprxez umniejszanie poziomu jazdy.osob uczących się i odradzanie przystępowania do odznak aby jak najdłużej ich utrzymać Konie niespokojne, nerwowe co niektóre nie powinny pracować z dziećmi.

Jola

Straszne, jezdziliśmy parę lat( 5 h w jedna strone) ciagłe szydzenie, instruktorka na niższym poziomie niz moja corka. To nic, ale przegiecie- promowanie sportu? Instruktorka na zajęciach nie rozstaje się z papierosem. Nigdy więcej!!!! Ile mozna jeść makaronu? A oboz nie jest tani. Nie wysyłajcie tsm swoich dzieci. Naciagacze

pasja

właściciel
@pasja

osoba pisze opinie bez wizytacji stadniny. typowy konkurencyjny hejt. zapraszamy do skorzystania z naszych usług i również na stanowisko pracownika jg

Nie polecam nikomu

W opisie informacja o jazdach w teren...owszem ale pod warunkiem że dopłaci się do godzin. Dziecko rozczarowane drugiego dnia prosiło żeby je zabrać. Niektórzy instruktorzy minęli się z powołaniem, poniżanie dzieci w obecności kolegów jest słabe.

Małgorzata
@Nie polecam nikomu

A jak te dzieci przy kolegach są niby poniżane tak właściwie?

Em
@Małgorzata

Wysmiewane przez instruktora za np. złą nogę i szydzenie przy każdej okazji za brak umiejętności

ktoś

nie polecam, drwienie z dziecka za źle założoną derkę i wypominanie przy grupie na każdym kroku jest nie dydaktyczne. Młodsze dziecko bardziej delikatne na uwagi bardzo ciężko przyjmuje drwinę. W ofercie napisane wyjazd w teren, woltażerka - zapomniano dodać że wyłącznie dla osób zaawansowanych i za dodatkową opłatą wykupienia dodatkowych jazd, nic w ramach opłaty podstawowej. z założenia jeśli ktoś kocha konie jednak nie ma podejścia do dzieci, nadaje się co najwyżej na stajennego nie na opiekuna grupy.

Danuta

Pierwszy raz wysłałam syna do Stajni ISKRA, od chwili przyjazdu nie dzwoni i nie mówi zabierz mnie stąd mamo! Jestem pod wrażeniem organizacji, dyscypliny i informowania rodziców na co warto zwrócić uwagę. Miałam przyjemność rozmowy i obserwacji jego pierwszych kroków w jeździe. Instruktorki zdecydowane z dużą wiedzą i uwagą pracują z początkującymi. Jestem przekonana, że syn będzie tam chciał wrócić, może już w wakacje? Jestem zadowolona z wyboru tego miejsca, okolice piękne, konie zadbane i chętne do pracy.

@Danuta

Nie zawsze tak jest, byłam dzisiaj na jeździe a jedna z osób dostała dość leniwego konia, pani ją ignorowana a dziewczynka stała w środku i czekała.. Nie radziła sobie z koniem a przecież można byłby zmienić konia.. Ja osobiście 4 lata temu jak zaczęłam jeździć w tej stajni, nie poelacałam jej. Odeszłam do innej stajni, teraz sytuacja się powtarza. Nie polecam osobiście.

Izabela

Jak Stajnia Iskra radzi sobie w obecnej sytuacji epidemiologicznej? Czy osoby pracujące w firmie mogą być spokojne o swoje stanowisko czy może była jakaś redukcja etatów lub wynagrodzeń? A może wręcz przeciwnie - poszukiwany jest jakiś nowy pracownik?

Ona

A jest ktoś kto pracował i może mi udzielić informacji na email?

Julia

Czy ośrodek poszukuje może instruktorów jeździectwa?

Każdy ma swoje ulubione firmy co heytuje. Nie tak to działa. Cycata Jolu

Iskra Bralin

Bardzo polecamy pobyt w Stajni ISKRA tym, ktorzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku i doceniają przyrodę. Okolica jest cicha i spokojna, dawno nie spalismy w takiej ciszy i czystym powietrzu. Sam obiekt bez zarzutu: pokoje czyste i ładnie urządzone. Właściciele Kasia i Kuba przesympatyczni życzliwi i pomocni, zwierzęta miłe i przyjazne. Jedzenie wyśmienite: urozmaicone pyszne śniadanie , obiady, kolacje. Integracja wieczorami z wlascicielami i innymi goscmi, Kadra - poczawszy od kucharek przez instruktorki usmiechnieta i chetna do pomocy we wszystkim, Na pewno wrócimy i polecamy dalej! Jestesmy juz któryś raz i napewno nie ostatni:)

Zostaw merytoryczną opinię o Jakub Gossa Stajnia Iskra - Sztum

• Jak się pracuje w Jakub Gossa Stajnia Iskra?

Zobacz opinie na temat firmy Jakub Gossa Stajnia Iskra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jakub Gossa Stajnia Iskra