Opinie o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy będąca istotną częścią Grupy CANPACK jest producentem aluminiowych puszek napojowych oraz wieczek łatwo otwieralnych. Zakład jest kontynuatorem doświadczeń i tradycji produkcji dawnej Fabryki Opakowań Blaszanych. W 2001 roku nastąpiło oficjalne otwarcie fabryki oraz uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej. Obecnie produkcję realizujemy na 2 wydziałach i 4 liniach produkcyjnych. Spełniamy wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą, a nasza załoga liczy obecnie blisko 450 osób. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, jasne zasady rozwoju i awansu oraz rozbudowany pakiet świadczeń motywacyjno-socjalnych: • dodatek 4-brygadowy • dodatek frekwencyjny • premie kwartalne • prywatna opieka medyczna • ubezpieczenie na życie • dofinansowanie do posiłków • dofinansowanie do wczasów • dofinansowanie na święta • Pracowniczy Program Emerytalny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

klient

bardzo zle podejscie do pracownkow ochrony bylem swidkiem bardzo zlego podejscia do pracownika ochrony przez jedna z pan ktora pracuje w tym zakladziea chodzilo o przesylke dostarczona przez kuriera a przeciesz o ile sie orietuje pracownik ochrony nie jest upowazniny do odbioru czejsc przesylki mysle ze to byla prywatna przesylka kurier jest zobowiazany poinformowac adresata o danej przesylce a odbiorca powinien sam ja odebrac a nie pracownik ochrony ktory nie jest upowazniony do odbioru przesylki tak mysle i jeszcze bardzo ordynarne zachowanie tej pani do pracownika ochrony bardzo nie ladnie powinien dyrekto zwrocic uwage tej pani albo zmienic pracownika

Tą firmą to nie żadna firma tylko (usunięte przez administratora) jakieś. Zwalniają ludzi którzy pracują tam od lat i mają ogromnie doświadczenie. Brak słów.

Plum

Gdzie trzeba zgłosić aby otrzymać szafkę jak kolega za 8 bm, na kawę herbatę i różne kradzione rzeczy?

Nowa

Witam, chcialabym zapytac sie jaka panuje atmosfera w firmie i jakie jest wynagrodzenie?

@Nowa

Co do atmosfery...to jej nie ma,albo jest poniżej krytyki...tylko wyniki się liczą, człowiek się nie liczy dla kierownictwa.Zarobki,to zależy od stanowiska, są tu goście co zarabiają kupę kasy nic nie robiąc,a są i tacy co zapierdzielaja i dostają 2800zł na rękę.

On
@CocaCola

Mi pani C zaproponowała 2600 z dodatkiem za. 4bryg śmiać się

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
Wózek

Ty a co oni szukają tak na ten wózek od dwóch lat. Magazyniera.tak mało płacą czy kierownik (usunięte przez administratora)

Cep
@Wózek

Szukają bo nikt nie chcę robić i mało płacą i kierownik nie lubiany

Niktwazny :)

Macie postojowe?? Jak sytuacja w firmie??

Ix
@Niktwazny :)

Na szczęście produkcja nie została zatrzymana.

Opad
@Ix

W CP nawet jak by był opad radioaktywny to by produkcja nie stanęła

Dla kogo

Zależy dla kogo dla swoich to od 14 erło dla obcych 11 z obietnicą podwyżki po okresie próbnym. A po okresie próbnym to jeszcze ze dwa lata będziesz musiał chodzić i prosić by dotrzymał słowa.

Czy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Na to pytanie odpowiedzą napewno dobrze ludzie z HR. Ale z tego co się orientuję, to śmieciowych umów nie ma. Jeśli pytasz o prscę w CP na etat.Masz normalną umowę o pracę na okres próbny trzech miesięcy. Ale może ktoś mądrzejszy odpowie ci lepiej i dokładniej.

Szanowni Państwo, zatrudnienie w naszej Fabryce odbywa się wyłącznie w oparciu o umowę o pracę. Co do zasady, pierwsza umowa jest na okres próbny (3 m-ce), druga na czas określony (9 m-cy), a trzecia na czas nieokreślony. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na www.canpack.com (zakładka "Kariera"). Pozdrawiamy Zespół HR Bydgoszcz

Ryszard

@Zenada My sie dopiero przyzwyczajamy do wydajności i jakości w pracy a zarobki można mieć dobre jak się dobrze pracuje, polecam.

@Ryszard

Ryszard, do czego Ty się przyzwyczajasz. Człowieku, nie bredź. Ta fabryka (usunięte przez administratora) prawie od 20 lat. A Ty piszesz o przyzwyczajaniu do wydajności i jakości. Wydajność zawsze ma być na 110 %. A jakoś na 120%. W rzeczywistości jest różnie. Ale nie pieprz o przyzwyczajaniu. Tak samo jest z zarobkami. Nie każdy jak dobrze (usunięte przez administratora) dużo zarobi. Jest jak jest. Nie ma kokosów na początku, dopiero możliwe po paru latach, ale i tego nikt Ci nie zagwarantuje. Samo życie. Więc nie pisz ludziom farmazonów. Jest jak wszędzie. D..y odrazu nikomu nie urwie od zarobków. Powiem tak dla pytających. Jak na charakter pracy( ogólnie ujmując) płaca to średniak na rynku.

Ciekawy

W szoku jestem że fabryka nic nie robi sobie z obecnej sytuacji z korona wirusem. Wystarczy,że ktoś jest zarażony to zarażeni zaraz będą wszyscy poprzez porozumiewanie się "nos w nos". Zarażeni pracownicy, następnie ich rodziny...nie wiem co to w ogóle za kwarantanna i odpowiedzialność. Obrazuje to podejście i szacunek pracodawcy do pracownika.

Ciekawy

Zaraz nie będzie komu tam pracować, wystarczy że ktoś już ma koronę to wszyscy są zarażeni poprzez porozumiewanie się "nos w nos". Obrazuje to podejście pracodawcy do pracownika i w ogóle do całej sytuacji związanej z wirusem.

Kolo

Na moje to przy takim hałasie gdzie trzeba sobie do ucha krzyczeć powinniście zadbać i dać pracownikowi maskę.

Operator widlaka

Ile mozna na start brutto za godzinę dostac i ile brutto na miesiąc jako magazynier operator wozkow?

Zenada

Pracowałem tam przez chwilę. Warunki fatalne kasa marna a jak się słucha o tych ichszych benefitach to się na wymioty zbiera. Tutaj by żadnego problemu nie było z pracownikami gdyby dobrze płacili ale tak nie jest. Certyfikaty i wymagania europejskie a place daleko wschodnio europejskie. Żenada w HR to już chyba całą armię mają...

CocaCola

Co jest! Pytałem dlaczego zebrania na wydziale wieczek odbywają się po pracy kosztem pracowników i moje pytanie zostało usunięte.... gdzie tu tak szeroko pojęta ETYKA!? Ludzie siedzą w swoim prywatnym czasie po pracy!!!

CocaCola

Niech mi ktoś odpowie - dlaczego na wieczkach kierownik (usunięte przez administratora) robi zebrania działu po pracy - nawet do 45minut...?Mało tego, wobec tych których nie ma na tych o kant d...y rozbić zebraniach, wyciąga "konsekwencje".To jakaś kpina że taki dorobkiewicz żeruje na WOLNYM czasie pracowników...CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ!!!

Witaj, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w CANPACK Bydgoszcz. Stawka na wskazanym stanowisku jest wyższa od minimalnego wynagrodzenia za pracę, a uzależniona jest przede wszystkim, od kwalifikacji kandydata. Serdecznie zapraszamy do aplikowania na www.canapck.com, zakładka Kariera-Oferty pracy. Pozdrawiamy Zespół HR Bydgoszcz

Zaintrygowany
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

kwalifikacji pracownika ,ciekawe gdzie te kwalifikacje zdobyte, fabryki puszek nie są co krok

Zaintrygowany

Nonstop ssanie na nowych pracowników ,anonsów multum, a forum wyczyszczone , w porównaniu do innych dużych firm ,niemalże zero , ,,szczerych,, opini ,coś mi tu śmierdzi ,Jeżeli jest dobrze ,skąd te nienasycone zapotrzebowanie ,jeszcze 700zł za polecenie pracownika,załogo odezwij się ,czy moze jest u was kaganiec.

Nathan

Dzień dobry! Oferta pracy - Specjalista ds. BHP, patrząc na zakres zadań i wymagań, jakich zarobków można spodziewać się na ww stanowisku?

@Nathan

Btutto

@1500

Witaj! Rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. BHP została już zakończona. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy w Grupie CANPACK. Pozdrawiamy Zespół HR Bydgoszcz

Kto
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

Ktos z rodziny?

Wózkowy

Jestem Jestem zwykłym wózkowym zarabiam 2100netto

Mgr
@Wózkowy

Dokładnie a ile by chciał taki zwykły wózkowy zarobić 2100netto to i tak za dużo.

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 3 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy
1.9/5 Na podstawie 377 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy