CD LIDL BYDGOSZCZ

Bydgoszcz, Grunwaldzka 263

CD LIDL BYDGOSZCZ

Opinie o CD LIDL BYDGOSZCZ

Zainteresowany

Witajcie. Widziałem dziś ogłoszenie, że lidl poszukuje pracowników na magazyn. Mam pytanie, ile tak mniej więcej godzin w miesiącu wyrabia tam pracownik? Z góry dzięki za odpowiedź.

Jerry
@Zainteresowany 09.10.2018 01:52

Zazwyczaj pracuje sie od 10-12 godzin dziennie , ale udaje sie tez wyjsc raz , dwa razy w miesiącu po ośmiu godzinach.

Jerry
@Jerry 15.10.2018 08:08

Oczywiście spowodowane jest to tym że na niektórych działach jest o połowę ludzi za mało. A wychodzisz z pracy jak wszystkie sklepy sa spakowane.

LIDLpracownik

praca może nie jest jakoś mega ale jak są chęci do pracy to na prawdę można zarobić normalne pieniądze. ja pracuję na kompletacji fakt że na stawce OW ale poniżej 3000 netto nie mam

Witek
@LIDLpracownik 31.08.2018 00:57

Dodaj że codziennie robisz nadgodziny .

pomykaszdarmo
@LIDLpracownik 31.08.2018 00:57

Taaa? Dziwne , jak wiemy tam jest 3600 netto, żeby było 3000 musieli by dawać ponad 4000 a tyle to może kieras

LIDLpracownik
@pomykaszdarmo 15.09.2018 21:34

Po podwyżkach tyle jest na ostniej sztufie czyli po 3 latach pracy jest 4250 brutto+nadgodziny, na umowie OW.

lasek

DO KIEROWCÓW CO WYBIERACIE SIĘ DO TEGO NĘDZNEGO lidla , SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ W MAGAZYNIE SIEDZĄ 2 PASKUDY WYJĄTKOWO NIE MIŁE JAK I NA POLKI WYJĄTKOWO OBRZYDŁE KU.... HU.... NA PORZĄDKU DZIENNYM . DZIW ŻE W TYCH CZASACH TACY LUDZIE DOPUSZCZANI SĄ DO KONTAKTU Z LUDZMI . JEZELI CHCA PRACOWAC W TYM lidlu TO TYLKO DO WORÓW JAK NAJDALEJ OD LUDZI DOPUKI DOPUTY NIE NAUCZY SZANOWAĆ INNEGO CZŁOWIEKA.

xxxl

parking beton wiatru zero oni w biurach z klimą a kierowcy jak psy na łańcuchu w budzie nigdy więcej tu nie przyjadę tak szanują ludzi nigdy nie zrobię u nich zakupów

Karla

Jak i gdzie mozna zlozyc CV do biur w centrum dystrybucyjnym w Bydgoszczy? Czy trzeba zawiesc osobiscie czy mozna wyslac na jakiegos e-maila?

Weh
@Karla 03.07.2018 18:22

Przy braknie masz skrzynkę na cv lub e-mail. Rekrutacja.bydgoszcz@lidl.pl bodajże z dopiskiem stanowiska w tytule np. Pracownik magazynu.

nie polecam , praca mega cieżka , bardzo wykorzytuja czlowieka . Na rano tylko sie lata kasa towar i tak do 14 ... Jeden dzien Cie nie ma w pracy to zarabiasz 1700 zł zamiast 2200 . Jak caly dzien zaierdzielasz to wyjdziesz tak jak masz w grafiku jak sie nie wyrobisz to siedzisz dluzej . NIE POLECAM

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o CD LIDL BYDGOSZCZ jako pracodawcy.

INOWROCŁAW

NIESTETY PRACA W LIDLACH W INOWROCŁAWIU JEST TYLKO DLA WYBRANYCH. BARDZO TRUDNO SIĘ JEST TAM DOSTAĆ DO PRACY. DOŚĆ DZIWNE JAK NA NIEMIECKA FIRMĘ.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w CD LIDL BYDGOSZCZ? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kandydat

Czy wiadomo coś o potrzebach zatrudnienia nowych pracowników w CD Lidl Bydgoszcz ?

Bartek

Czy to, że od dawna nikt nie pisze to znak, że dobrze się pracuje?

junghenryk
@Bartek 17.02.2018 10:50

Normy kosmiczne pracowników za mało, wieczne nadgodziny rozliczane co 4 miesiące. Wiecznie terroryzująca słuchawka. Było by spoko za te pieniądze jakby pracowników było dużo dużo więcej w zależności od działu od 30% do 200%, problemem jest kosmiczny przerób, praca tak naprawdę dla typowych parobków budowlanych którzy muszą paść żeby poczuć że pracują, nowi przy robocie czerwoni, skatowani, jeden po kilku tygodniach załatwił kręgosłup, czy noge (kulawy się zrobił) kończysz późno lub w nocy nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz wiesz tylko kiedy ruszasz, zawsze mogą wyżucić na coś innego taki wietnam

thunder

Dziś widziałem ogłoszenie na komisjomera. Podobno proponują zarobki od 3400 brutto, można tam tyle zarabiać?

komisjoner ow
@thunder 28.09.2017 17:41

to po czesci prawda na start masz 2500 na reke okolo 3200 masz po 3 latach ale malo kto tam tyle pracuje

Steve

To prawda CD lidl to jest porażka ludzi oszukują na wyyplatach Nowym pracownikom żeby ich zachęcić wypłacana wszystkie nadgodziny a reszta jak reszta tylko połowę albo wcale. Jak był problem z pracownikiem to trzeba było usunąć i tak też że mną zrobili podkladajac mi świnie. Tacy ludzie zenie znają kodeksu pracy. Oni znają wtedy kiedy inspekcja się za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zabierrze.

Botor
@Steve 05.09.2017 07:34

Na jakie stanowisko Cię przyjęli ? pracujesz na magazynie ? Jaką stawkę Ci zaproponowali na początek ? Pytam bo jutro jestem umówiony na rozmowę na magazyniera, kompletacji zamówień

Bleee

Widzę że kolejny raz dokonano czystki.... żal naprawdę taka "wielka firma" a boi się opinii pracowników... tylko reklama która przykrywa smutna rzeczywistość... chcecie wiedzieć jak tam się pracuje? Pot łzy i wieczne obwinianie każdego byle nikogo z kierowników... ludzie cwani którzy włażą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikom często sobie siedzą i pykają nadgodzinki. A szara masa tyra i dostaje po głowie jak tylko siedzi 15 min dłużej bo jest nieefektywna. Jasne można przyjść i zobaczyć jak jest itd. Ale to stracony czas. Zero możliwości podnoszenia kwalifikacji. ja z perspektywy czasu oceniam ta firmę bardzo nisko. Na szczęście nie ma mnie tam od kilku lat i wiem, ze osoby które zdecydowały się odejść mega lepiej sobie radzą. Ile można żyć w stresie i wiecznej winie? Wszystkich przełożonych którzy odeszli od pługa a niby teraz zarządzają powinni wymienić. Często są to osoby bez jakiejkolwiek wiedzy i umiejętności. Żal mega bo jak się z takim typami pracuje to człowiek się uwstecznia. Wybór każdy ma ale widać ze lidl po prostu boi się prawdy o traktowaniu pracowników . Brak związków zawodowych o czymś to świadczy. Non stop będą bronić dobrej marki która jest g.... , w De do Lidla chodzą już tylko uchodźcy a w pl myślą ze to extra sklep!!!! Stawianie nowych marketów, miliony na reklamy i zero poszanowania dla ludzi, którzy jednak przyczyniają się do budowy Lidla. Nie polecam chyba, ze ktoś jest masochista i kocha jak się ktoś znęca nad nim....

Steve

Zadziwię Was w CD Bydgoszcz Lidl podstawowy pracownik ma 2050 netto pracuje się po 10 lub 12h dzień w dzień. Na wysokim składzie to jeździ się z pustymi paletami na słuchawkach co chwilę ciężkie i normalne rzeczy są. Jak za dobrze idzie na wysokim składzie to zabierają pracownika na inny skład. A kierownicy jacy tam są to jest totalna porażka nie disc nie nie umieją kierować zespołem to jeszcze jak nie zrobią przerwy drugiej to szybko po 8g wychodzą z pracy żeby potem nie musieli słuchać albo co gorsza dostać wpierdul. Tak sie boja komisjonerow. Odradzam pracy sam wiem jak to jest pracuhe rok i mam dosyć oszukują na wykładach i na nadgodzinach. Na urlopach to sami jest zamiast 14dni urlopu to daja 10 dni urlopu a resztę albo z nadgodzin albo jak masz według grafiku. Porażka i oczywiście norma norma i norma co za normę nic nie dają i nie płacą to po co WGL robić ta normę. Mówią że nie mogą dach pieniędzy bo nie mają sciema jak nic.

proca

w Będzinie jest jeszcze gorzej

Ox

Magazynier może liczyć na 2400 brutto + mała premia. Rozliczenie czasu pracy w okresie 4 miesięcy - nie wiadomo przed zatrudnieniem gdzie cię rzucą ,np na chłodnie -26. Praca w święta ,często w weekendy Praca fizyczna ,ręczny załadunek na palety. Polecam dla młodych niedoświadczonych aby nabrać doświadczenia ,jeśli zostaną zaproszeni na rozmowę. Zawiodłem się na warunkach jakie oferuje taka wydawać by się mogło firma jak "LIDL"

Riki D.

Na jakie stanowiska aktualnie przyjmują w CD Bydgoszcz kobiety? proszę o odp

Nowy

Cześć, mam kilka pytań do ludzi pracujących w centrach dystrybucyjnych, ewentualnie do tych, co byli na rozmowach o pracę do nowego CD w Będzinie (może wiecie więcej, niż ja). 1. Jak wygląda praca wózkowego wysokiego składu? Czy wozi się całe palety, czy trzeba też dużo nosić, przekładać? Czy jest dużo pracy fizycznej, czy raczej się jeździ? Co jeszcze ciekawego? 2. Jak to do końca jest z nadgodzinami? Podobno pracuje się aż się dzień skończy ;) (czyli po 8,10,12g), a potem wolne jak pracy jest mniej w rozliczeniu czteromiesięcznym. Jak to faktycznie wygląda? Czy te godziny nie znikają jakoś :D Martwię się tym "systemem pracy". Skoro umowa jest na 130g, jak to wygląda? Mamy rozliczenie 4miesięczne, czyli mamy 4x130=520g w cztery miesiące?

kandydat

Uwaga na tego ogłoszenia tej firmy oni wcale nie szukaja pracownikow robia tylko tzw.lipne rektutacje poprzedzone fikcyjna reklama w tv tymczasem wcale nie szukaja pracownikow wiem z autopsji aplikowalem do lidla na ul. Nakielskiej 6 mcy temu i Centrum Dystrybucji na parku przemyslowo technologicznym na pracownika biurowego, pracownika sklepu, asystenta itp pozarym ze kazali zostawic w zostawionym przed furtka koszu na śmieci z napisem cv to otzymalem odp. Ze rekrutacja nie aktualna dalem niedostateczny s powinieno byc mniej niz zero

kandydat

xxxx

a ile mozna zarobic na tym magazynie??

John
@xxxx 30.09.2015 12:38

No właśnie jak z zarobkami na kompletacji, wysokim skladzie, przyjęciu, jakieś premie? I czy coś się polepszylo jeśli chodzi o pracę?

BEHEMOTH666

Zgadza się. Praca w Centrum Dystrybucji Lidl w Bydgoszczy to żenada. Pracuję tam od początku. Byłem na szkoleniu w Jankowicach. Obiecywali wiele wspaniałych rzeczy. Rzeczywistość jest niestety inna. O ile początkowo było powiedzmy jakoś w miarę to im dalej w las tym gorzej. Najpierw wypłacili nadgodziny tzw. liderom którzy mieli najwyższą normę albo najlepiej wazelinowali. Reszta dostała wolne. Uruchomili tym tzw. wyścig szczurów. Wiadomo że, tym zagraniem chcą zmusić ludzi żeby zasuwali jak roboty a podejrzewam że, i tak jak by wszyscy mieli w miarę równe wyniki to i tak tylko niektórzy dostali by pieniądze za nadgodziny a reszta wolne. Inna kwestia. Dali wybranym osobom pełne etaty nie bardzo wiadomo za co!!. No i tylko norma, norma, norma. To magiczne słowo u polskich pracodawców. Ludzie odchodzą z magazynu i się wcale nie dziwię. Ja też jak coś lepszego znajdę od razu się zwalniam. Kierownicy są w porządku ale tylko 2 lub 3. Reszta to tragedia a o kierownikach działowych i reszcie wierchuszki i ich pomysłach to szkoda gadać.

Zostaw opinię o CD LIDL BYDGOSZCZ - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CD LIDL BYDGOSZCZ