Opinie o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy będąca istotną częścią Grupy CANPACK jest producentem aluminiowych puszek napojowych oraz wieczek łatwo otwieralnych. Zakład jest kontynuatorem doświadczeń i tradycji produkcji dawnej Fabryki Opakowań Blaszanych. W 2001 roku nastąpiło oficjalne otwarcie fabryki oraz uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej. Obecnie produkcję realizujemy na 2 wydziałach i 4 liniach produkcyjnych. Spełniamy wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą, a nasza załoga liczy obecnie blisko 450 osób. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, jasne zasady rozwoju i awansu oraz rozbudowany pakiet świadczeń motywacyjno-socjalnych: • dodatek 4-brygadowy • dodatek frekwencyjny • premie kwartalne • prywatna opieka medyczna • ubezpieczenie na życie • dofinansowanie do posiłków • dofinansowanie do wczasów • dofinansowanie na święta • Pracowniczy Program Emerytalny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

BuBu

Witam. Mam zamiar aplikować na stanowisko magazyniera . Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o tym stanowisku ???

@BuBu

Praca polega ogólnie na przewożeniu palet z puszkami. Musisz mieć dosyć dobre doświadczenie w obsłudze widlaka ponieważ są dosyć spore i trzeba wysoko ustawiać.

Taaaa

Za taką prace co chcecie, w pracy sie pracuje a nie schadzki,niedługo multi kino can pack powstanie. Catering juz jest nasz pracownik o to dba miejsce na drzemke tez jest o co chodzi zyć nie umierac

Hdudikdjeh

Głupole ???? Pozdro dla Krzycha i Burzy. Który zostaje i ściera tablice ?hehehehe

przodownik pracy

Wszyscy zadowoleni z podwyżek i dodatku do 4bryg. to już na forum cisza jak makiem zasiał. Dobrego słowa już nikt nie potrafi napisać tylko narzekać potraficie. Za jakieś pół roku znowu się trolle uaktywnicie. Zarząd w końcu zrozumiał potrzeby ludzi i chwała mu za to.

can pack masakra
@przodownik pracy

Podwyżki śmiech człowieku na sali dali na odczepne grosze i taka jest prawda can pack Wielka firma a po 200 zl dali masakra

@can pack masakra

Mało kto dostał 200 zł. Srednio było po 300 zł. Do tego dolicz dodatek to na czysto nasz 450 zł. Jeśli chodzi o tych co dostali po 200 zł to nie są zbyt pracowici. Oczywiście mam na myśli tych co znam. Możliwe że są tacy co potrafią więcej a dostali mało ale to jednostki.

dodatek
@przodownik pracy

Jaki dodatek? Ja nie odczułem tego na wypłacie, chyba że dopiero będzie od lipca.

@dodatek

Tak, od lipca.

4 brygady
@przodownik pracy

Mam pytanie, czy my w Can Packu w systemie pracujemy od lipca tego roku? Skoro dali dodatek to powinni dać wyrównanie za poprzednie lata.

@4 brygady

Ludzie dwójkę dzieci też mieli od lat a 500 plus nikt im wstecz z wyrównaniem nie dawał . Polaczek ( nie mylić z Polakiem) zawsze będzie narzekał. Taka natura.

Czas się zagnac
@przodownik pracy

To możliwe ze na twojej brygadzie bo na mojej słyszeliśmy tylko więcej nie możemy dac co było bzdura.A jak już jesteś taki ogarnięty to może powiedz jakie są widelki płacowe bo te chyba zależą tylko od widzimisię przełożonego

@Czas się zagnac

Widełki są uzależnione od stanowiska. Specjalista z drukarek nie jest równy specjaliście z kontroli. Tak to już jest u nas i tego nie zmienisz. Wiem że nie jest to do końca uczciwe. Ale narzekanie że nie dali wyrównania za dodatek to chyba sam przyznasz że jest lekką przesadą.

Czas się zagnac
@przodownik pracy

Tak w tym.przyznam ale tak jak każdy chce wiedzieć jakie sa widelki np operatora nastawiacza i nie w kontroli

@Czas się zagnac

Pogadaj z Andrzejem z HR ewentualnie z kierownikiem. Chyba powinni udzielić takich informacji.

zdziwiony

Widzę,że kadrowiec Andrzej ciężko pracuje na stronce.Same pozytywy ale za taką kasę to każdy by głupoty wypisywał

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Kat ofiara che gewara

Celowo blad popełniłem w słowie podwyżka by ukazać ułomności tej calej sytuacji z aneksami. Na pocieszenie napisze że nie mamy nic na razie damy co się okaże zęby wbijemy w paznokcie na tyle by wytrzymac każda chwile A gdy smar oczy zatka do ostatka to podwyżki potrzebne nie będą

Kat ofiara che gewara

Nie dojrzałes tej podwyzszki .Temperatura na hali podskoczyla to była ta podwyzszka.obiecane wykonane

Niezadowolony

A jak z podwyżkami bo coś ucichło?

xxx

Może tak wystarczy tych oszczędności co nasz kochany dyrektor wprowadził bo nie ma czym już pracować czy nikt tego nie widzi. Ile może działać maszyna bez serwisu. Czy wasze samochody nie są serwisowane nie trzeba wymieniać części które się zużywają.

Niedziałający wentylator

CP wydał masę kasy na coś co przypominać miało klimatyzację (tzw. nadmuchy) i jak się okazuje były to pieniądze wyrzucone w błoto. Ostatnio wcale nie działają lub tak wieją, że można się choroby nabawić. W te upały praca bez nadmuchów staje się praktycznie niemożliwa, może ktoś odpowiedzialny za to badziewie w końcu się zainteresuje problemem. A może lepiej Państwową Inspekcję Pracy zaprosić, niech zobaczą w jakich warunkach musimy pracować.

cyc i $

WITAM !!! pracowałem tam 8 lat stracony czas praca przez 7 dni ostatnie to nocki i masz tylko 1,5 dnia wolnego święta i weekendy w pracy i tak ten interes się kreci ..masakra !!!zarobki po 8 latach 2500 zl na netto a o przerwie na śniadanie to zapomni ....przy maszynie !!! tak jest prawda zapytaj się pracownikom to Ci opowiedzą .. pozdrawiam !!!

pijący piwo

Jestem ciekawy jak tam wyszły te badania rynku pracy, może ktoś napisać z tych siedzących wyżej?

byly pracownik

W can packu majówka jak zawsze udana czyli w pracy co by nie tracić cennego czasu na siedzenie w domu z rodzina lub znajomymi ha ha

SCPG
@byly pracownik

Nikt Ci przeciez nie kazal sie zatrudniac w CP a poza tym to wiedziales na jakich warunkach jestes zatrudniony

Rampam

Miłej Majówki panowie!

Dziadostwo

W can-packu szukają frajerów za mniej niż 2 tysiące, ich starania i ogłoszenia niestety nie wywierają wrażenia już na Polakach może Panie Andrzej zamiast profilować klatę czas zacząć uczyć się ukraińskiego i wyp... na wschód w poszukiwaniu niewolników? buahahaha

byly prscownik.

Jak tam canpakowcy narzekacze. Widzę ze nic sie nie zmieniło tylko jęczycie i stękacie jak to macie źle i jako to can pack nie dobry. Ale nikt nie ma jaj żeby się zwolnic. ( a zapomniałem , większości canpak życie uratował bo tak to byście musieli zapier... Za najniższą krajową) nie wiem jak wy ale ja juz piatek mam wolny . Majoweczka cala wolna wszystkie święta i weekendy . Jak widac można w Bydgoszczy normalnie pracować no i 3 z przodu tez jest .

gnida
@byly prscownik.

Tylko trójka za 300 godzin pracy, współczuję kozaku.

byly pracownik
@gnida

300 h ha ha dobry dowcip

zastanawiacz
@byly pracownik

Jest tu ktos kto pracuje w dziale personalnym i jest w stanie sie wypowiedziec, na temat klimatu pracy biurowej w can packu? Jak wygladaja zarobki? Od jakiegos czasu wisi ogloszenie na pracuj i zastanawiam sie, czy jest sens aplikowac. Mozna liczyc na jakies sensowne pieniadze? Jak kwestia Ukraincow na produkcji?

Ogar

A to jest jakaś sprawa która Ciebie dotyczy?? Patrz na swój zarobek i pracę jaką wykonujesz... A co do spraw rekrutacji, ludzi jest w pip ale z wyższym nie umiących nic, ledwo kanapkę sobie dają radę posmarować, a co dopiero o pracy mówić.

Rezolutny
@Ogar

Dotyczy bo musze na takich zapierdal .c

rezolutny

Może mi ktoś wytłumaczyć po co CP tworzy kolejne sztuczne stanowisko jako specjalista ds rekrutacji ? Obecni nie mogą nikogo zatrudnić ? To po co oni są w tej firmie.

zdziwiony
@rezolutny

dla kasy,po znajomosciach

Znawca
@rezolutny

W Krakowie zatrudnili 5 dyrektorów, w Brzesku 5 HR managerów do szukania frajerów a każdy od 11 tys zaczyna prace

Ogar

Trzeba było się uczyć :) by teraz bólu d.. nie było,że ktoś ma tak a ja nie. Pzdr.

Kiba

Teraz pracuje w budowlance i zarabiam 2000 i muszę przerobić conajmniej 10 11 godzin żeby to zarobić dlatego uważałem że 2100 jest ładna wypłata ale zależne są też różne czynniki właśnie tak jak się państwo wypowiadacie

@Kiba

Jak już napisałem wyżej. Spróbować można. Jeśli jesteś dobry w budowlance to zawsze praca się znajdzie jak Ci CP nie będzie odpowiadać. Sam widzisz że koksów nie masz w obecnej pracy. Tutaj dochodzi jeszcze przyzwoity socjal. Nawet jak zostaniesz zaproszony na rozmowę i będą Cię chcieli to zawsze ostatnie słowo należy do Ciebie.

Kuba

No w sumie macie rację panowie ja się właśnie zastanawiam czy złożyć cv jednak nie mam doświadczenia w takiej produkcji wogole

@Kuba

Spróbować zawsze można. Sam ocenisz. Pytanie czy i za ile teraz pracujesz?

radosny
@przodownik pracy

Teraz jest najlepszy czas na zatrudnianie nowych, idą ciepłe dni więc temp. na hali będzie sięgać zenitu. Na waszym miejscu wolałbym pracować w markecie za 1800 zł. niż w CP za 2100. Jak nie będzie podwyżek to z tej firmy odejdzie większość. Dyrekcjo i kierownicy, czas się wybudzić z zimowego snu, bo już wiosna.

@radosny

Podwyżki będą. Jest to oficjalnie ogłoszone więc poczekajmy do maja. Myślę że zarząd pomyślał też o podniesieniu stawek dla nowych pracowników. Dajmy im szanse.

marek
@przodownik pracy

Zarząd jak ma wyniki to ma w du..pie pracowników. Te podwyżki miały byś już dawno.... Ludzie jak są wyniki to nie będzie podwyżek, ogarnijcie się, nie pracujmy za i na innych !!!

praser
@przodownik pracy

przodowniku pracy, jak masz jaja ( na 95% ich nie masz) to się ogarnij, bo jedziesz mi tymi co nic nie robią:) robisz na myjce czy na paleciaku?

@praser

Co chciałeś mi przekazać swoim inteligentnym postem? Podejdź do chłopaków z paleciaka i powiedz im że nic nie robią cwaniaczku z pks-u. Każdy tu pracuje na ten wynik więc nie zaczynaj dzielić obszarów na lepsze czy gorsze. Tylko napisałem fakt o planowanych podwyżkach. Jakie będą tego nie wiem ale jak każdy liczę na przyzwoite.

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 3 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy
1.9/5 Na podstawie 377 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy