Can-Pack

Bydgoszcz

Opinie o Can-Pack

can pack masakra 2017-01-17 15:19
Nie warto i taka jest prawda
rrr 2017-01-17 16:20
Warto ale staraj sie na bodymejkieły bo one są najważniejsze
Gnorek 2017-01-19 08:50
Dyra na bodyma..
Piki 2017-01-28 08:21
Najwazniesza jest drukarka
Waldziu 2017-02-01 14:38
Witam, mam pytanie, jakiej stawki można sie spodziewać na początek jako operator maszyn? Mam uprawnienia na wózki, ale nie mam doświadczenia dlatego byłbym zainteresowany stanowiskiem operatora, tylko proszę bez durnych i mało konkretnych odpowiedzi. Pozdrawiam Waldek
nick1 2017-02-01 23:10
A jak stawka by cię zadowoliła?
Uuu 2017-02-03 16:22
Tak jak mowilem w pracy myszki w miescie dziw.....
atik 2017-02-06 13:55
waldziu, jakieś 15zl brutto, a jak bedziesz dobry to nawet kraść możesz i przymkną oko.. generalnie nie warto i nie polecam
paweł klimczak 2017-02-09 11:37
witam. chciałbym aplikować na operatora maszyn do firmy can pack. wykształcenie mam średnie techniczne. mam kilka pytań: obecnie pracuje w Lidlu na magazynie od mniej więcej roku. zarabiam 2200-2300 na ręke. z socjalu to co wszędzie chyba, opieka medyczna, talony na święta, paczki dla dzieci, wyprawki szkolne etc. Ile kasy moge spodziewać się w tak bogatej firmie na początek , jaki socjal? klimat i atmosfera pracy? dodatkowa kasa za czynniki szkodliwe (słyszałem że głośno)? ponoć możliwość wyjazdu za granice?
pozdrawiam
Żak 2017-02-09 15:03
Niestety nie polecam. Firma bogata, ale do dzielenia się zyskami niezbyt chętna. Zarabiają dobrze tylko kierownicy i wyżej ... Praca na zmiany, weekendy i większość świąt. Na rękę dostaniesz tyle samo co w Lidlu lub nawet na początek mniej w dużo gorszych warunkach (halas, lakiery itp. - z resztą już ktoś pisał o tym)
Borman 2017-02-09 15:20
hahahaaha dobre. Ja bym ci odpowiedział na pytania ale kodeks wewnętrzny mi nie pozwala :) hihihi nie no na poważnie: daj namiary na tego lidla
R. 2017-02-09 21:44
A Ty żałosny człowieku po co piszesz takie bzdury?...bo koleżanki olały teoje wiejskie zaloty?
Zresztą co Cię cieniasie obchodzi co robią po pracy nie bardzo rozumiem do czego pijesz.
obcy 2017-02-09 22:16
słabo
Wybredny 2017-02-16 14:43
Czlowieczku co sie tak irytujesz, zaloty co ty mowisz nie ta partia ja lubie dzieczyny z klasa i zasadami. A patrzac na te ani jedno tymbardziej drugie. A ty co pewnie dymasz na boku, uwazaj zebys kily nie dostal bo to niewiadomo z kim i gdzie.
W miescie dziw.... w pracy myszki......
Taka prawda 2017-02-16 17:46
Dziewczyny zacznijcie sie szanowac
Tropiciel 2017-02-16 21:22
z tym sie zgadzam, co racja to racja kobieta powinna swoim urokiem osobistym inteligencja oraz charakterem oczarowywac a nie rozkladajac nogi przed pierwszym lepszym
Trzeba zasuzyc na szacunek a pozniej go oczekiwac
Cichy obserwator 2017-02-17 15:53
No i po cholerę piszecie te brednie? Normalnie aż rzygać się chce jak to czytam, znam osobiście każdą kobietę z kontroli jakości, żadna powtarzam żadna nie jest puszczalska tak jak Wy tutaj piszecie. Macie satysfakcje z tego? "oo wiem, napiszę, że ta i ta się puszcza, będzie beka i fajnie". Ludzie opanujcie się!!!!! Zacznijcie się skupiać na swojej robocie.... Ciekaw tylko jestem, czy Wam byłoby miło gdyby ktoś zaczął bzdury pisać na Wasz temat.... Karma wraca... Prędzej czy później dostanie się Wam za rozprowadzanie tych bredni. Do wszystkich czytających zapewniam Was, że kobiety z kontroli jakości to normalne, szanujące się osoby, a do osób komentujących - to, ze tutaj obsmarujecie komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic Wam nie da... Przestańcie jarać trawę po kątach bo całkiem Wam mózg wypaliło....
przodownik pracy 2017-02-24 20:16
Nie róbmy z tego forum takiej szopki jak nasi koledzy z Brzeska. Nie wypisujcie głupich plotek o dziewczynach z KJ. Nie piszmy że ktoś jara trawę po kątach. Bo to nic nie da a tylko zaszkodzi nam zwykłym pracownikom.
Brzesko 2017-02-25 08:00
Naklok jacy my koledzy wódki my razem nie pili
Piki 2017-02-25 11:00
Masz racje przestancie pisac te bzdury bo ktos zacznie nas sprawdzac i naprawde niebedzie mozna palic trawy, a wodke bedziemy pic dopiero po pracy. A wszystko przez to,ze Wybredny budelki po wodzie wrzuca do kosza zamiast wynosic do domu.
Piki 2017-02-25 11:01
przodownik pracy 2017-02-26 15:57
Skąd pomysł że ja z Nakła?
Brzesko 2017-02-27 20:25
Ponieważ 3/4 załogi z Nakła i okolic to bardzo duże prawdopodobieństwo że jesteś z Nakła
Szczęśliwy operator 2017-03-06 19:13
Do Pana Andrzeja. Czy pracownicy z Can-pack Bydgoszcz muszą przynosić do pracy swój papier toaletowy czy też ręczniki papierowe. Bardzo często zdarza się, że brakuje ich już na 2 zmianie nie mówiąc a weekendzie.
Tak 2017-03-06 20:10
Z tych wiosek tylko taka patologia przychodzi. I to jest prawda ze jest kurestwo, cpanie i chlanie.
I niech zaczna sprawdzac bo to juz wszelkie granice przechodzi, kamery tez powinni zamontowac gdzie ich niema i sie skonczy
Yyy 2017-03-06 20:18
Ladnie sie wybielacie
Zapewniasz mowisz pewnie jestes jedna z nich.
Zygac Ci sie chce chyba od upojenia alkocholowego i jarania trawy wiesniary
Czarny 2017-03-07 12:23
Jestescie zalosni
Jak ktos chce sie puszczac niech sie puszcza i nic wam do tego. Chce palic trawe cpac niech cpa. Kazdy jest dorosly i wie co robi. Pozdrawiam
przodownik pracy 2017-03-08 22:01
Wszystkimi autorom ostatnich postów proponuję poprosić pana operatora koparki z budowy wieczka o postukanie łychą w łeb. Trzy razy.
przodownik pracy 2017-03-09 19:47
No dobrze. To przejdźmy do istoty tego forum mającego zapoznać przyszłego pracownika z pracą w CP. Potrafisz "trzymać klucz" w ręku, jesteś w miarę ogarnięty i potrafisz dogadać się z ludźmi to spróbuj. Nic nie stracisz a poznasz coś nowego bo fabryk puszek to w okolicy zbyt wiele niema.
Prognostyk 2017-03-12 00:34
Stara kadra pracowników się starzeje, nowo zatrudnieni w 90% to ludzie z łapanki, nie mają pojęcia o pracy. Jak nie będzie solidnych podwyżek to ta firma długo nie przetrwa. Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę.
przodownik pre 2017-03-12 19:08
Nie rozumiem. Czyli uważasz że pracownicy z łapanki co sugeruje że nie wszyscy się nadają zaczną pracować lepiej bo dostaną kasę? Trochę głupie myślenie. Pieniądze nie zrobią z nich fachowców. Kto się nie nadaje to nawet kasa z niego nie zrobi specjalisty.
Prezes 2017-03-12 20:05
Ale jak zapłacisz ludziom więcej na wejściu to przyjdą lepsi kandydaci ;-)
Jak dasz starym podwyżki to tak łatwo nie odejdą.
Prognostyk 2017-03-13 00:18
Zobaczymy jakie będą te podwyżki w CP, markety dały sporo pracownikom, by nie odchodzili do konkurencji. Nie ma porównania praca na linii do pracy na kasie, a stawki są zbliżone (śmiech na sali). Nie piszcie proszę głupich komentarzy jak nie pasuje to idź na kasę, bo nie po to tutaj pracuję. Niech góra zacznie doceniać tych na dole to wszystkim będzie się przyjemniej i łatwiej pracować w tej firmie.
przodownik pracy 2017-03-14 08:49
Jak podwyżki będą na poziomie tych ostatnich to byłoby dobrze. Plus wyrównanie . Co do kasy dla nowo zatrudnionego to myślę że powinna być oba zróżnicowana w zależności od doświadczenia zawodowego. Faktycznie warto troszkę podnieść te najniższe stawki. Myślę że firma o tym wie i to zrobi.
Ciekawy 2017-03-15 09:27
A kiedy mają być mniej więcej
przodownik pracy 2017-03-15 09:54
Plotkują że w kwietniu...
Piki 2017-03-18 18:45
W kwietniu 2043
przodownik pracy 2017-03-19 03:28
To ja już prawie na emeryturze będę
pewny swego 2017-03-19 16:54
Jak będą podwyżki 100 zł. to nie podpisujcie ich, niech się nimi wypchają i przeznaczą na nagrody dla dupowłazów.
ren 2017-03-21 19:43
Zrobimy tak jak mówisz. Miszczu.
..... 2017-03-22 15:22
Oj wiesniary wiesniary co wy byscie chcialy nie podoba sie to do marketu, albo kury bydlo oporzadzac do siebie. Juz wiem z kat tyle slomy w zakladzie ...
xxx 2017-03-23 14:32
Ty jak te "z kad" wyglądasz pacanie
..... 2017-03-25 08:08
W pracy myszki w miescie dziw....
Ruchacz 2017-03-25 14:41
Ale przynajmniej ciasne i mokre
wega 2017-03-25 18:43
Boshe. Ty znowu przeżywarz, hłopje. Dejże spokuj.
Jacek (B), o ile sam tego nie firmujesz, to zrub z tym pożądek. Albo odpuść personalnie.
Alfons 2017-03-25 19:14
Mokre moze tak bo sie grzeja na wsztko i wszystkich, lecz ciasne...... jak jedna czesc miasta zna a druga rucha. Personalnie (B)
Uuuuu 2017-03-25 19:33
Wes sobie daruj te komentarze to ze( B) jedna obraca to nie znaczy ze wszystkie sa dziwki
Ruchacz 2017-03-26 18:42
Ale nie miałem nic złego na myśli tylko pozytywnie się wypowiadam.
przodownik pracy 2017-03-26 21:48
Już to kiedyś pisałem ale się powtórzę. Do pana od koparki i łychą ze 3 razy w łeb. Pewnie się prawidłowo wysłowić nie potraficie a szczotką do kibla zęby myjecie. Po jakiego kija takie głupoty na forum piszecie? Co wam to da? Ludzie pomyślą że tu małpy pracują i nikt do pracy nie przyjdzie a wtedy firmę szlag trafi. Tego chcecie?
Zwykły robol 2017-03-27 15:27
Jak widzę te wszystkie komentarze,to żałuję że z takimi ludźmi pracuję.Normalnie masakra.Podczas rekrutacji do firmy powinni przeprowadzać testy na inteligencję.Panowie,ogarnijcie się.
Zostaw swoją opinię o Can-Pack - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Can-Pack