Opinie o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy będąca istotną częścią Grupy CANPACK jest producentem aluminiowych puszek napojowych oraz wieczek łatwo otwieralnych. Zakład jest kontynuatorem doświadczeń i tradycji produkcji dawnej Fabryki Opakowań Blaszanych. W 2001 roku nastąpiło oficjalne otwarcie fabryki oraz uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej. Obecnie produkcję realizujemy na 2 wydziałach i 4 liniach produkcyjnych. Spełniamy wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą, a nasza załoga liczy obecnie blisko 450 osób. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, jasne zasady rozwoju i awansu oraz rozbudowany pakiet świadczeń motywacyjno-socjalnych: • dodatek 4-brygadowy • dodatek frekwencyjny • premie kwartalne • prywatna opieka medyczna • ubezpieczenie na życie • dofinansowanie do posiłków • dofinansowanie do wczasów • dofinansowanie na święta • Pracowniczy Program Emerytalny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Alfons

can-pack to jakaś patologia, ciągle poszukują pracowników- pewnie jest mobbing lub kiepskie zarobki

Alfonsa
@Alfons

Tak tam jest (usunięte przez administratora) chcemy się zwołać zgłosić firmę Can - Pack do inspekcji pracy w Warszawie.Nawet zamknięli pryśnice dla pracowników kierowców traktują ludzi jak bydło. Nie polecam tam pracować ostrzegam.

365 dni w roku

Dobre podwyżki w tym roku co??? Da nam Petr po 675 brutto dla tych co zarabiają najmniej (nie mowiac o reszcie co dostaną jeszcze mniej w tym kołchozie CP) odjąć 400 zł dodatku za chorrowanie to mamy 275 brutto. No może mistrz, kierownik, przełożony da nam 100 brutto i macie cieszcie się. Brawo Petr. W tej firmie już mnie nic nie zaskoczy. Coraz większy bajzel. Bardzo ciężkie wypadki spowodowane zaniedbaniami procedór bezpieczeństwa albo ich brak. Naloty policji akurat słuszne na firmę bo podejrzenie narkotyków w firmie. Panowie mundurowi. Było trzeba to zrobić w weekend wiekszy przyniosłoby to efekt. Tak na przyszłość Trzeba się zwijać z tego grajdołka

Jumper
@El Quattro

Następnym razem pokaż jak robi się to.Pracujesz dłużej może czegoś od ciebie nauczę a nie krytykuj.

Sanah

Widzialam ogloszenie pracy link poniżej mozecie coś więcej powiedzieć. O warunkach, atmosferze , kasie, sprecie na jakim się pracuje jakieś ciekawostki . https://www.pracuj.pl/praca/wydawca-magazynowy-z-uprawnieniami-na-wozki-jezdniowe-udt-bydgoszcz,oferta,1002103051

maskota
@Sanah

szkoda czasu to fikcja właśnie zwalniają 4 osoby z magazynu (usunięte przez administratora) kiła mogiła myslę że wiekszośc by odeszła ale dojeżdza z takich miejscowości że daleko mają do krakowa tarnowa czy bochni ,

Zdegustowany Nowy wpis

Co jest k...a raz dwa trzy? Miesiąc się kończy a my nie znamy stawek za które robimy. To jest jakaś kpina. Kierownicy też nic nie wiedzą? Ta firma to banda niekompetentnych, tchorzliwych ludzi trzymanych za xxx przez wy już wiecie kogo. Zenada.

Przodownik pracy Nowy wpis
@Zdegustowany

9 mają informacja będzie na workday.

Jak 9 maja Nowy wpis
@Przodownik pracy

Jak podwyżki są od 1 kwietnia. Poza tym takich gównianych podwyżek to nigdy nie było. Jesteśmy ruchami...przez Petra ...

XXX Nowy wpis

Karolina pogódźmy się....Mam propozycję....ja CI patelnię a TY mi kiełbasę. Czas to zakończyć bo nikt nie będzie tam jadł w tym chlewie ...

Przodownik pracy

Serdecznie pozdrawiam kolegę co wrzucił pytania do anonimowej skrzynki. Podejrzewam że jak wchodzisz na stołówkę to wszyscy milkną...

Robótka

"A w tym kwartale zapewnimy wam szereg szkoleń, które tylko musicie podpisać. Każde jest identyczne: Chodzić w okularach, czepkach, i ogólnie "obuwie ochronne". A właśnie: z powodu ostatnich sytuacji wprowadzamy obowiązkowe czapko-hełmy, które zapobiegną głupocie podczas serwisowania robotów w zaprogramowanych pozycjach." Coraz więcej du.po-chronów, które nie mają nic do rzeczy. Nowy kierownik Wieczka - większość usprawnień to malowanie pasów wszędzie, odmalowanie ścian, zmiana miejsc stołów w kantynie i mistrzówce, i drukarka (usunięte przez administratora) Im dłużej tutaj pracuję, tym słabszą kadrę tutaj widzę. Jeszcze jak A. Lepianka był u "sterów" to jakoś maszyny szły, a teraz co chwila "wadliwa blacha", wypadek w miejscu pracy i "usprawnienia" estetyczne...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
myjkowy

Stołówka zakładowa? No cóż, powiem wam, że to (usunięte przez administratora) na kwadrat. Jedzenie smakuje jakby ktoś wrzucił wszystko do garnka i gotował bez duszy. Nie wspominając o tym, że porcje są jak dla myszy. Lepiej byłoby zabrać swoje kanapki z domu niż męczyć się z tym G (usunięte przez administratora), które serwują w tej stołówce.

Ziom

Myjkowy sciemnia ostatnio brał dokładkę tak mu smakowało. Jako jedyny talerz tak pusty zostawia. Często narzeka że za duża kolejka. Smakuje mu wydaje mi się że chciał by się stołować nawet w dni wolne.... Śniadania obiady i kolacje by zajadał że smakiem...myjkowy skup się na pracy....obiady to dodatek nie musisz jeść...

WTF

Co jest grane ? Jesteśmy rolowani na całego! Totalna żenada z podwyżkami. Wszystko się będzie sprowadzało do powiedzenia jaka płaca taka praca . . .

Jhtg
@WTF

Firma woli udzielać się społecznie niż dać pracownikom podwyżkę co chwilę jakieś akcje społeczne na profilu FB żeby ludzie widzieli i myśleli o fajnie udzielają się napewno fajna atmosfera a tak naprawdę pracowników mają głęboko w czterech literach….

mati

Hej, od razu mowię że jestem realną osobą xD Mam pytanie czy warto się przekwalifikować z programisty frontend na automatyka zmianowego u was. Mam dość B2B, chcę umowę o pracę i stabilność, a canpack to zapewnia. Czy serio jest 8-12k brutto? Co trzeba umieć? Programowałem, ale nie PLC, więc pewnie będę musiał trochę poszerzyć kompetencje. Podpowie ktoś? Dzięki z góry.

Petr
@mati

Jestem byłym pracownikiem więc się nie wypowiem o obecnych zarobkach. Natomiast ważniejsze od programowania PLC jest ogólna znajomość elektryki i elektroniki. Jeśli to Ci nie straszne to aplikuj. No i jeśli system Ci pasuje.

solenizant

serdecznie dziękuje za to jedzenie oficjalnie zaczynam strajk i przestaje korzystac z tego dodatku nikogo nie zachecam ale spadek obrotow moze pomoc podniesc jakosc jedzenia

@solenizant

Na produkcji nikt nie narzeka na jedzenie. Ciekawe kto nie prawdę wypisuje.... Jedzenie jest pyszne. Nie zawsze każdemu dogodzisz.

Ludzie wylewacie gorzkie żale na stołówkę przecież jak wam nie smakuje to nie musicie chodzić,a ja przeciwnie napiszę że byłem ostatnio i kurczaczek petarda.pozdrowienia dla hejterow

365 dni w roku

Stary
@365 dni w roku

Przestalem już narzekać i łudzić się tej firmy nic nie zmieni. Począwszy od mistrzów po kierownictwo pilnuje tylko własnych krzeseł, większość z tych osób wiedząc że nie ma odpowiednich kwalifikacji pracuje tu na wyrost, jest uległy na wpływy i naciski z "gòry" , nie wychyli się. Szeregowy pracownik jest na straconej pozycji bo tylko jemu zależy na zmianach. Jest tylko jedno wyjście ..

Związki
@Stary

Czegoś tu nie rozumiem!!W Brzesku są związki zawodowe a w Bydgoszczy nie ma.Nie czas na narzekanie tylko na założenie związków zawodowych w Bydgoszczy i aby założyć związki wystarczy tylko 10 osób.

@Związki

My mamy przedstawicieli ??? ktoś coś słyszał by oni cos dla nas załatwili?

Związki

Nie rozumiem jedna firma w Bydgoszczy nie ma związków zawodowych a w Brzesku są.Jak to jest?

El Quattro

Jumper żeby dostać podwyżkę trzeba jeszcze coś umieć a nie rozregulować wyregulawaną prasę gamoniu

El Quattro

Żeby je wymienić trzeba jeszcze je umieć dociąć, a Ty nawet tego nie potrafisz

Jumper
@El Quattro

Chętny

Od dłuższego czasu wisi ogłoszenie na automatyka. Czy warto aplikować? Ile można zarobić i czy jest możliwość przyuczenia ?

Podwyżki

Gdzie My pracujemy? Średnia płaca brutto w polskich firmach zatrudniających co najmniej dziesięć osób wyniosła w styczniu 7 tys. 768 zł — podał GUS. To oznacza wzrost rok do roku aż o 12,8 proc.

@przemgod

Witam, na jakie zarobki mogę liczyć w firmie canpack na prod.

Psychicznie zniewoleni
@@przemgod

A najlepiej złóż CV . To HR sam zadzwoni jeśli będą zainteresowanii zaproponują ci stawkę według tedp co tam napisałeś wyksztalcenia umiejętności doświadczenia itd.

Jak długo czekaliście na odzew z CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy? Oddzwaniają zawsze?

Wozkowy7

Śmiech na sali. Paczki na święta z kawą ważną do stycznia i herbatą 5 miesięcy po terminie. Wstydu nie macie taki (usunięte przez administratora) dawać ludziom. Paczki za 100$ warte 130zł. WSTYD!!!!!!

latajacy krag
@Wozkowy7

@Pracodawca zamiast dac ludziom na swieta te rzekome 100$ gdzie kazdy bylby zadowolony to lepiej wykrecic walek. paczka warta po norrmalnej cenie moze jakies 140zl (hurtowo pewnie z 90) ale wiadomo trzeba jakos zarobic na nowe bmw dla petra... a najlepsze w tych paczkach i tak było to wino musujące za 25zł z biedronki i ballantines. mimo, ze jest zakaz wnoszenia alkoholu na teren zakladu to wydaliscie kazdemu po 2 butelki alkoholu a na drugi dzien zdziwieni, ze kregi blachy leca hehehe..

KJ

Na pocieszenie kandydatów i pracowników KJ Can Pack mogę napisać, że w Tyco "na dzień dobry" w kontroli jakości płacą minimalną krajową. Ale za to praca na 3-zmiany, wolne weekendy.

KJ

Dlaczego ogłoszenie o naborze pracowników do kontroli jakości ukazuje się bez przerwy? Taka rotacja? Co się dzieje?

Kj2
@KJ

Dlatego że kierownictwo wgl nie szanuje pracowników, ludzie dają z siebie 150% nikt tego nie widzi-bo musi być zrobione- kontrola ratuje (usunięte przez administratora) Kierownikowi produkcji a w zamian jest obcięta premia- każdy ma swoje granice które kiedyś się kończą.

KJ3
@Kj2

Potwierdzam wszystko co mówią o kontroli jakości. Szybciej szybciej, robić robić, urlopy nigdy wtedy kiedy chcesz, wziął L4 to od razu leser co się miga od roboty, jakościowcy to wrogowie produkcji, pieniądze małe, no i tryb pracy najgorszy na świecie.

@KJ3

To teraz wszystko jasne - już wiem dlaczego ogłoszenie o naborze kontrolera jakości "wisi" non stop w internecie. Zdaje się, że w CanPack można dobrze zarobić - poszukują min. automatyka zmianowego - na start 7000-10000 brutto. Niestety KJ traktowana jest po macoszemu. Nie wiem, czy wielka rotacja pracowników w obszarze kontroli jakości wyjdzie na dobre firmie. Słyszałem, że CanPack nie wytrzymuje konkurencji i firma niezbyt dobrze stoi - aż się prosi o inwestycje w jakość.

KJJ
@KJ

Polecam prace w KJ. Większosc czasu spędzasz w klimatyzowanym pomieszczeniu. Nie przebywasz jak reszta non stop w hali o jakims zapyleniu i wysokiej temp. Praca fajna powtarzalna robi sie cały czas to samo i praktycznie na moje prawie każdy sie nadaje bo kwestia czasu nauczyc sie czynnosci. Cięzko bym powiedział o dobrego mechanika lub operatora,który codziennie rozwiązuje wiele problemów. W KJ jest duzo kobiet zatrudnionych w porównaniu do innych działów i wiele z nich przechodzi na urlopy macierzyńskie itp. Jak na moje to w KJ jest bardzo mała rotacja i zakład pracy bardzo dobrze traktuje ten dział a narzekają tu ludzie co trzymają sie stanowisk bardzo mocno i wiedzą ze nigdzie indziej lepiej niebedzie...

Prawda o kj
@KJJ

A gdzie na hali produkcyjnej puszki masz przy odbiorze końcowym klimatyzowane pomieszczenie? Gdzie pracownik przebywa większość zmiany? Na wieczku jest z tym lepiej ale wychodzenie na hale produkcyjną jest koniecznością i przebywanie na niej długi okres czasu również w celu odbioru palet czy weryfikacji innych niezgodności

@KJJ

Piszesz, ze zakład bardzo dobrze traktuje dział KJ - wynagrodzenie 3500 netto mówi wszystko. Poobserwuj archiwalne ogłoszenia o naborze pracownika do KJ - wiszą non stop od wielu lat. Ciąża w KJ to chyba jakaś epidemia.

Ktoś

Cześć, czy mógłby ktoś szczerze napisać ile się zarabia w canpack?? Jeśli nie wprost to chociaż czy jest to powyżej 4 tys. czy mniej na posadzie produkcji i kJ. Z góry dziękuję.

@Ktoś

Podczas umawiania się na rozmowę o pracę dostałem info, że na początek w kontroli jakości płacą ok. 3500 netto. Praca w systemie 4-brygadowym, potworny hałas. Czy ktoś wie, ile można zarobić np. po roku lub kilku latach pracy w KJ?

Jakie mniej więcej zarobki w Kontroli Jakości?

@322

13 tys brutto. + cały social . A jest tego sporo . praca idealna wymazina zasadniczo nic nie musisz umieć i wiedzieć. Siedzisz sibie w przyjemnym pomieszczeniu klimatyzowanym cicho spokojnie maszyny roboty wszystko za ciebie robią. na początku zmiany pracy na 15 min i tak samo na koniec nic więcej . Bardziej doglondasz maszyny które testują jak wskazują błąd to tyko zgłaszasz. I inni robią reszte

Haha
@223

Serio 13 tys.? A jak zarobki ogolnie na serwisie ? W całej firmie ? I jak wyglądają umowy?

Kj Jk kJ jK
@223

(usunięte przez administratora) tyle to zarabiają w tej firme ewentualnie automatycy, mistrzowie zmianowi nie licząc kierownictwa bo to juz inna półka płacowa. W kontroli nikt takich mieniedzy niedostaje. Chyba, że podzielić to na dwa/trzy miesiące.

Alfons

Aleksandra
@Alfons

Dlaczego tak uważasz? Czy jesteś pracownikiem? Zwiększone potrzeby rekrutacyjne mogą wynikać z rozwoju firmy.

Alesandro
@Aleksandra

no dziwny jest can-pack z tymi ogłoszeniami o prace , które są cały czas publikowane, te same od kiliku lat

@Alesandro

„Witaj, W ostatnich 3 latach realizowaliśmy 3 inwestycje, a więc i zatrudnienie wymaga ciągłego uzupełniania. To nie "te same od kilku lat" ogłoszenia, a naturalny wzrost potrzeb kadrowych, powoduje publikowanie ofert pracy na takie samo stanowisko. Pozdrawiamy, HR Bydgoszcz”

Kaczka
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

Can-pack rozbudowywuje się, na potęge , niedługo to będzie największa fabryka puszek w europie

HR
@Kaczka

Can pack zatrudnia 45 nowych osób na miesiąc , stąd ciągłe ogłoszenia rekrutacyjne.

@HR

Witaj, W Fabryce mamy zatrudnioną stałą załogę, a ostatnie rekrutacje związane są z uzupełnianiem pojedynczych wakatów. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do aplikowania na www.canpack.eu – zakładka „Kariera – Oferty pracy”. Pozdrawiamy, Zespół HR Bydgoszcz

Bystry
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

bzdura, ogłoszenia automatyk są od 5 lat, najpierw wymagane studia, potem średnie, a teraz do przyuczenia

@Bystry

Witaj, W ubiegłych latach, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem Fabryki, poszukiwaliśmy osób na stanowisko Automatyk Zmianowy, natomiast w ostatnim czasie rekrutujemy elektro-automatyków (został jeden wakat), czyli osoby o nieco innych kwalifikacjach. Stąd też, m.in., możliwość przyuczenia, po wykazaniu się odpowiednią wiedzą z zakresu elektryki przemysłowej. Pozdrawiamy, Zespół HR Bydgoszcz

Zaintrygowany
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

Bzdura ,cały czas powielane identyczne zapotrzebowanie ,sledzę regularnie. Czuć tu manipulację

CocaCola
@Alfons

To że z tej firmy ,przy tym poziomie zarobków, to można co najwyżej wyjść w samych skarpetkach to wiedziałem,ale że dosłownie to się spełni i firma zafunduje nam skarpetki tego się nie spodziewałem...

Franio
@Alfons

Can-pack to normalna firma producyjna, produkcja opakowań do napojów, wiadomo nacisk kładziony jest na wydajność. Normalna sprawa w firmie produkcyjnej. Co innego to kierownicy, właściwie to kierownik Pan Ły.y , przykład człowieka który reprezentuje brak szacunku dla wszystkich pracowników, chamski , (usunięte przez administratora) to właśnie jego sposób na zarządzanie i istnieje na wydziale ot jego całe działanie. Zobaczymy na ile sobie jeszcze ludzie pozwolą. ....... oczywiście aplikować do pracy , nowych pracowników nie kopie , wyżywać się na fachowcach, a gdzie jest ten szacunek..,:-)

Jeszcze normalny
@Franio

Dla mnie łysy to też burak cukrowy ,z tego powodu również szukam normalnej pracy z inteligentnym szefem.. A on niech się cieszy że ludzie chcą odejść, przecież krzyczy że nikogo nie potrzebuje . A te ogłoszenia o pracę to co to .

Enter
@Aleksandra

choćby wymalowanie przejście dla pieszych koło portierni czarny asfalt wymalowany (usunięte przez administratora). w ogóle te przejścia da pieszych czy na kostce brukowej lub innych powierzaniach wystarczyło by pasy pomalować na biało . marnotrawco pieniędzy i to zbyt też ekologiczne nie jest . telewizory na jadalniach i to co na nich widać jest wyświetlane , odchody szczura mysz gołębi robaki . apetyczne to to nie jest . takich przykładów można mnożyć , to co się dzieje na audytach , po audytach , jak głupota goni głupotę , jak BHP przysłania racjonalizm i zdrowy rozsadek .

ENTER
@Alfons

Na puszce był mały remont w tym posadzka pomalowana na biało wszystko fajnie wyglądało dopóki nierusyla produkcja. Efekt po tej głupoty wywalwniu pieniędzy w błoto już dało się zauważyć po jednej dobie przy drukarkach , plamy po farbie których nie daje się zmyć. Jestem ciekaw kto podjął taka decyzje jest to następna decyzją nie trafna marnotrawienia pieniędzy.

on
@ENTER

Rozmach to jest na wieczku przerwy produkcji bo brak operatorów podczas gdy tylu kierowników i ludzi mało co robiących z kadry zarządzającej. Ciekaw jestem jak to sie ma do systemu 4 brygadowego.

Enter
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

Ja to jestem załamany kierownictwem ogólnie zarządzaniem uważam ze ich prawie wszystkich powinno się usunąć z stanowisk . Te patologiczne Zachowania postępowania przekazują jeden drugiemu, jak biegacze pałeczkę .zasady canpack te które były w tej broszurce która 2 lata temu rozdawali są tyko na papierze,pe patetyczne słowa , wielkie wzniosłe . Żaden z nich się nimi nie kieruje, liczy się tyko ich posada i tak zwane (usunięte przez administratora) , zwykły pracownik się nie liczy . Liczy się tylko wyrobienie. …..wysoki zysku .a pracownik punktem w Excelu np. pan Kubeńka nas Dyskryminuje ja mam wrażenie ze on nie lubi Polski polaków, ma nas za nic ,za drobnych wyrobników . Nasze święta ,nasze wartości . ….myśli ze można nas kupić jak (usunięte przez administratora). 11 listopada do pracy ,borze narodzenie do pracy , nowy rok do pracy i już ogłosił ze święta wielkanocne do pracy . Ponoć kobiety z Brzeska jak były z nim na rozmowie przyrównał do pasących się krów na pastwisku . A te jego wzniosłe słowa patetyczne które są w gazetkach te jego puste podziękowania które tylko ładnie wyglądają na papierze kryją obłudę ,pogardę, narcyzm . wiecie gdzie to można schować . W tej gazetce jest kto dołączył do grona pracowników iż witamy ich tak serdecznie bla , bla bla, a nie ma kto opuścił szeregi , a w sumie Ta gazetkę powiń zlikwidować szkoda kasy i czasu.

Wiktor
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy

Tak z dynamicznym rozwojem bla bla bla ,zapominamy o kodeksie pracy i szacunku do pracownika . I miła atmosferę mamy gdzieś , stek górnolotnych bzdur . Przed świętami bożego narodzenia 2021 były mrozy z magazyny puszek na halę produkcji wiało takie zimno chłopacy z paletyzera przemarznięci na kość a tam żadnego ogrzewania żadnego gorącego posiłku a cieple napoje musieli sami sobie szykować , tyle lat zaniedbań jak długo jest ten magazyn? Ile lat ? Co puszkom nie jest zimno ? Się nie skażą. ? Z tego co wiem ani jednej inwestycji aby próbować ogrzać tą chale magazynowa ani jednej nagrzewnicy nic . A gdzie 18 stopni ba nawet 14 . co jest mowa w kodeksie pracy? brak, posiłku regeneracyjnego. bo za mały ubytek energetyczny . To umieliście zmierzyć. ?

NIKT

Hahahah a nam zabronili robić nadgodzin bo pracujemy w uciążliwych warunkach 8h i do domu i fajno a chłopaki z magazynu na brykieciarkę złomować puszkę niewiem czy w nadgodzinach czy w godzinach pracy . No bo zimno to nie są zle warunki pracy ani uciążliwe a stawienia palet na 10metrow to nic stresującego. Ale jestem ciekawy jak idą z magazynu na dział puszki na tą brykieciarkę to czy są zachowane wszystkie formalności takie stosowne przeniesienie nie pamiętam jak to się nazywa ale to podpisuje pracownik jest tam napisane jaki dział do jakich prac określony czas i ect.

NIKT
@NIKT

ODELEGOWANIE

Ustawiacz
@Enter

Wiktor, dlatego ja nie zatrudnię się w tej firmie. Przynajmniej dopóki nie wywalą tego CZecha.

Samael
@Kaczka

Chyba w całej galaktyce.

Alfonsa
@Alfons

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 3 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy
1.9/5 Na podstawie 377 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy