Opinie o Eco-Vital w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco-Vital. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco-Vital o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Vital w Toruń

ble x2

No to po spłaceniu. A spłacił? Wątpię. Ludzie się plują o nic. Zgodził się na takie warunki, że podpisze weksel za kupno garnków, a tu nagle pozew do sądu. Nie znam calje historii więc nie mogę się dalej wypowiadać, ale już to jest jakieś dziwne.

Lola

Parca w Eco-Vital nie różni się od pracy w innych firmach. Takie same traktowanie, takie same wynagrodzenia, takie same warunki. Naprawdę nie widzę różnicy.

sasza

Z dobrego źródła już wkrótce eco vital będzie miał proces sądowy o niezwrócenie weksla jednemu klientowi. Niech każdy sobie odpowie na pytanie czy firmie uczciwej wytacza się procesy sądowe??

mama mia
@sasza

A znasz taką firmę, która nigdy nie miała żadnego procesu sądowego? I nie mówię tu o firmach, które zatrudniają 50 pracowników tylko kilkaset osób więcej. Dłuższy czas temu PKO dostał karę ponad 4 mln zł za sprawę z miniratką. A to, że ktoś zgłosił sprawę do sądu w jakimś temacie nie znaczy, że sprawę wygra. Spójrz na głośną ostatnio sprawę z rzeczniczką, która przegrała sprawę swojej klientki i teraz chce apelację zgłosić. Nie wyrywaj się jeśli nie wiesz, co się stanie.

@mama mia

Jak nic oni się narazili komuś komu nie powinni i dlatego teraz tak o nich głośno. Sprawa z Amber Gold jakimś dziwnym cudem nagle ucichła, bo się okazało, że politycy byli w to zamieszani. Przypadek? Nie sądzę.

Ala
@Gość

Narazili się konkurencji :p nie spodobało się któremuś z konkurentów, że firma sporo zarabia to zaczęli wypisywać i wygadywać bzdury. Żadna nowość na rynku w ostatnich czasach.

halo
@sasza

Sprawę poprowadzi Pani Longina? Jeśli tak, to na bank nic nie ugra. Zresztą klient weksala podpisywać nie musiał, więc jeśli by rzeczniczka dobrze napisała pozew to i tak pewnie ten klient by sprawę przegrał.

@halo

Gdyby nie podpisał weksla to by mu garów nie sprzedali, mośku po spłaceniu ceny tych garów firma ma obowiązek zwrócić weksel

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierownik Salonu Change Lingerie
Toruń
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
Daria

Wszystko jest ok, póki człowiek nie zostanie zwolniony. Wtedy juz firma jest najgorsza. Nagle były pracownik stwierdza, że był wykorzystywany, gnębiony, że nie miał dobrze płacone, że to, że tamto. Aż się z was śmiać chce. Spory czas pracuje w ev i ani razu nie miałam negatwnej sytuacji związanej z tą firmą. a przez 1,5 roku można trochę firmę poznać.

bylypracownik

Pracowałam w wielu firmach na słuchawkach i praca w EV nie różniła się niczym niz np w eNce. Nie rozumiem skąd te pomyje wylewane na firmę. Praca jak każda inna.

mw
@bylypracownik

Też tak uważam. Praca jak każda inna w firmie jak każda inna.

łakomy

Ludzie myślą, że bez doświadczenia dostaną stanowisko menedżera i 5 tys na rękę. Na głowę upaldiście? Na stanowisko trzeba zapracować. A takim oczernianiem firmy, która was zwolniła nie osiągnięcie na polu zawodowym nic :/ jak możecie wypisywać bzdruy o byłym pracodawcy? Trochę godności! Kultury!

adrian
@łakomy

Bzdur nie piszemy tylko prawdę, żeby przestrzec ludzi(usunięte przez administratora)

mer55x
@adrian

A jaka to niby ludzka krzywda? Ludzie podpisuja umowy dobrowolnie, nikt ich nie zmusza do niczego. Gdyby nie chcieli kupić naczyń to nie muszą tego robić. KAŻDY MA WOLNY WYBÓR. A wy teraz się wyżywacie na EV, bo was pozwalniali. Jak tam pracowaliście, to było wszystko cacy, a teraz nagle firma jest ta złą? Nie bardzo jesteście wiarygodni jako osoby "ostrzegające"...

miszcz
@adrian

Są trzy rodzaje prawd. (usunięte przez administratora)To co ty piszesz zalicza się do tej trzeciej.

motylek
@adrian

Przestrzec ludzi, żeby nie pracowali w fajnej firmie? W EV pracuje mnóstwo młodych ludzi, którzy są zadowoleni z tej pracy. Wiedzą, że albo bez doświadczenia by nie dostali tak dobrej pracy w innej firmie albo by pracowali za grosze na o wiele niższych stanowiskach. Cieszę się bardzo, że moja pierwsza praca odbywa się w Eco-Vital i polecam tego pracodawcę każdemu!

Robocop
@adrian

Nie macie ich przed czym przestrzegaĆ. Praca w EV jest całkiem spoko. Na słuchawkach nigdzie więcej nie dostaniecie. Nie rozumiem tego całego narzekania na tę firmę. To, że was zwolnili nie jest powodem, żeby ich oczerniać w necie BEZ POWODU!

hardcore
@adrian

Właśnie, że piszecie bzdury! Pracuje w EV prawie rok i jakoś nigdy nie spotkałem się ze złym traktowaniem, niewypłacaniem kasy czy nie wiem tam jeszcze z czym. EV to firma jak każda inna. A nawet plusuje, bo daje szansę młodym ludziom, bez doświadczenia. Uważasz, że to jest powód do przestrzegania przed nimi ludzi?

AGNIESZKA

praca nie jest zła. Pracowałam jako telemarketerka w Toruniu i nie zgadzam się opinią, że nie przynosiliśmy zysku, w ostatnim czasie wysunęliśmy się na prowadzenie co do średniej zaproszeń na godzinę, nie chodzi nam też o żadną zemstę czy robinie przysłowiowego syfu bo jak zauważyliście pracownicy nie mówią źle o firmie, najbardziej boli nas fakt jak zakończono z nami współpracę, bo jeśli sytuacja finansowa firmy jest zła to pracownicy powinni być poinformowani, że może być le, że mogą zamknąć oddział, wtedy nikt by nie był zaskoczony, a tak wyobraźcie sobie sytuację: przychodzisz do pracy i mówią Ci że nie pracujesz i do widzenia, prezes nie raczył nawet się pojawić tylko zadzwonił, to jest najbardziej żenujące...

@AGNIESZKA

Odpowiedź jest banalnie prosta. Nikt nie przekazał informacji, bo 30-50% ludzi by nagle zachorowało i nie byłoby im jak wypowiedzenia wręczyć. Ta firma to od początku była żenada i nic się w tej kwestii nie zmieniło.

zakopiec

Skoro taka żenada, to to po co tam pracowałeś? Trzeba było zwolnić się już po pierwszym dniu. I nie jest tak jak mówisz. Firma nie ma obowiązku informować Cię miesiąc przed o zwolnieniu. Przcujesz na umowe zlecenie nie o pracę.

muszka
@zakopiec

brawo! dobrze gada, polać mu! najgorsi są pracownicy, którzy ubzdurali sobie, że MUSZĄ gdzies pracować. przecież nikt was nigdzie na siłę nie trzyma, kajdanami do krzesła nie przykuwa...

kulka
@AGNIESZKA

Ale to nie chodzi o sytuację firmy. Zostaliście zwolnieni, bo firmie nie opłacało się was trzymać. Mieliście umowy zlecenie, więc pracodawca nie miał obowiązku was wcześniej informować o zwolnieniach. Takie są zasady umów śmieciowych. Powinniście wiedzieć na co się piszecie.

suu

W końcu by "wyzdrowieli" i by i tak zostali zwolnieni. Więc lepiej mieć to szybciej za sobą, skoro za chorobowe i tak nie mają płacone. I moim zdaniem firma jest jak każda inna. Zatrudnia młodych ludzi, umożliwia im, jak na tę branżę, normalny zarobek, dają szansę ludziom bez doświadczenia... No nie ma na co narzekać.

waran z komodo i wersalko

słuszna uwaga detektywie. jesteś zwycięzcą

abra kadabra

Głośno jest, bo ludzie kupują garnki, na które ich nie stać. To akurat winą sprzedawców nie jest. Pozwy zbiorowe to ten sam problem. Biorą biedni ludzie, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, a potem do sądu lecą. Głupota niestety nie zna granic. A techniki sprzedaży stosuje każdy sprzedawca. Czy to na targu, czy w warzywniaku czy w sklepie odzieżowym. Nie zauważasz tego, bo nie znasz wszystkich technik.

Karinka

Nie wiem co wam nie pasuje. Pracuje w eco-vital pół roku i jest super! Ludzie są spoko. Kasa nie jest zła, zasze na czas co najważniejsze. Kiedy chcę wolny dzień to bez problemu go dostanę. Chcecie na siłę napisać coś złego o tej firmie żeby się odgryźć za to, że was wyrzucili? Żałosne podejście to raz, a dwa wątpię, że ktokolwiek wam w to uwierzy. A jeśli uwierzą to muszą być naprawde głupi.

barnaba

za styczeń? Przeciez za styczeń wypłatę pownniście dostać w lutym więc nie wiem o co Ci chodzi. POza tym ja sobie chwalę tę firmę. Nigdy z wypłatami nie miałam problemów. Nie zarabiam jakoś super dużo ale praca też nie jest cieżka, nie jest stresująca, ludzie są w porządku.

za10zlotych.pl

Firma kurierska za10zlotych.pl poszukuje osób na stanowisko handlowca. Podstawa + prowizja od podpisanych umów. Aplikację proszę składać na zarzad@za10zlotych.pl

ziemniak

Wszędzie znajdą się zarówno zadowoleni pracownicy, jak i ci, którzy mają coś do swojego pracodawcy (bo to, bo tamto). O firmie się nie wypowiem, ponieważ nie lubię mówić na temat, o którym zdania sobie nie wyrobiłam :na własnej skórze". Dopiero wysłałam swoje cv do oddziału w Poznaniu, bo od maja tam będę mieszkać.

dala

czy wypowiedzenia beda wysyłać pocztą ?

anakonda

Otóż w EcoVital pracuje siódmy miesiąc. Na razie zdarzyła się jedna sytuacja kiedy musiałam zostać dużo dłużej w pracy ale miałam za to zapłacone. Poza tym wypłatę zawsze mam na czas, jest ona jak dla mnie całkiem przyjemna. Jeśli chodzi o współpracowników i przełożonego to chyba lepiej trafić nie mogłam. Aż sie przyjemnie chodzi do pracy kiedy wiesz, że nikt Ci zrzędził nad uchem nie będzie i że podczas pracy będzie miła atmosfera.

Fluke

Wczoraj zamknęli oddziały w Toruniu, Olsztynie i Bydgoszczy. W Toruniu straciło pracę ponad 200 osób. W piątek zamknięto 17 oddziałów

@Fluke

To teraz możecie przechodzić do konkurencji

XXXXXXXXXXXXX
@Fluke

(usunięte przez administratora) Takie firmy to powinne od razu zamykane być !!!!

gosia
@Fluke

Na pewno prawdą jest że odział w TORUNIU zamknęli, przecież mieli rozbudowywać całe 1 piętro tego budynku. Proszę o szczerą odp.

osiedlowiec

Witam, w odniesieniu do pojawiających się informacji w internecie czy mógłby ktoś się wypowiedzieć o jakości sprzedawanych naczyń?

@osiedlowiec

Z tego co mówili mi znajomi, to garnki mają spoko. Sa dobrej jakości i przyjemnie się w nich gotuje. zreszta jeśli chodzi o prace w tej firmie to też nikt nie narzeka.

anna
@Adam

Nikt nie narzeka na pracę w tej firmie ha ha, i co jeszcze wymyślicie pijarowcy, pochwalcie się ile wam matys płaci za pochwalne komentarze???

bob_budowniczy
@gosia

Tak. Mieli rozbudowywać pierwsze piętro. W poprzek. Ale pani doktor Irena Eris sie nie zgodziła, bo jak by budynek wyglądał z takim wywalonym pierwszym piętrem. Więc zamknęli...

krateczka
@osiedlowiec

Naczynia jakościowo są bardzo dobre. Z wyglądu też prezentują się przyzwoicie. Ja nie mogę nic o nich złego powiedzieć, a mam rondel i parowar. Moge polecić, jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem dobrych garnków

słoniątko
@bob_budowniczy

Nie zamknęli przez to, że nie mogli rozbudowac budynku :D zamknęli przez pracowników. Nie potrafili przynieść firmie dochodu. A firmę nie stać na to, żeby opłacać kilkadziesiąt osób ot tak.

Jacek J
@osiedlowiec

Naczynia mają naprawde spoko. Jestem w eco-vital handlowcem i mam z tymi naczyniami dość często styczność i naprawdę jest co polecać. Są ładne, solidne i przyjemnie się w nich gotuje.

Ania S
@anna

Nikt za nic nie mi nie płaci, tak do Twojej wiadomości. I nie płaci też innym. Ludzie piszą to co myślą. Taka prawda, że w eco-vital jest przejmnie pracować. Jestem tu od początku stycznia i nie było jeszcze sytuacji, w która by mi nie pasowała. Wypłaty, jak dla samotnej studentki, mam spoko. A w pracy jakoś się nie wysilam. Siedzę przy biurku na wygodnym krześle, w ciepłym pomieszczeniu i spokojnie pracuje. Jeśli więc ktoś napiszę, że praca w eco-vital jest zła, to na własnym przykładzie będę wiedziała, że to nieprawda. Zrobił coś nie tak, nie sprawdzał się to go wyrzucili, a teraz się człowiek mści.

anna
@Ania S

Przypuszczam, ze jesteś telemarketerką to sorry ale pojęcia nie masz o pracy w tej firmie, siedzisz na krzesełku, dzwonisz po ludziach tylko wciskając kit ze skryptu,

olga s
@anna

Po pierwsze po nazwisku to możesz mówić do swojej starej. Po drugie nikt nikomu płacić nie musi, żeby napisał swoje zdanie w necie. Po trzecie - ludzie, którzy chcą się lenić, to owszem nie będą mieli co robić w ecovital. Niestety, lednistwo z pracownika wychodzi dopiero po jakimś czasi i wtedy są wielce zdziwieni, że zostają zwolnieni.

Ja Sama
@anna

Ja nie pracuje jako telemarketerka i uważam, że jest to jedna z lepszych firm w jakich pracowałam. Opinie o tym, że w EV jest tak źle są wypisywane przez byłych pracowników tele, którzy zostali zwolnieni, bo się nie sprawdzali.

pracownica
@Ja Sama

No żaden pracownik, który sam odszedł nie napisałby, że w tej firmie jest źle, bo nie miałby podstaw! Jest to fajan firma, z sympatycznymi ludźmi, którzy pomogą jak tego potrzebujesz. Wypłaty są zawsze na czas i za każdym razem mam o kilkadziesiąt zł więcej niż sobie wylicze :p :)

olsztyn

Czy Toruń żyje??? U nas (olsztyn) już dziś zamknęli oddział. Wszyscy poszli na bruk. A u was? za chwile bedzie to samo pewnie ... ECO-Vital i MAT-Medic zwijają się niestety ...

L515
@olsztyn

Rozczaruje Cię ale eco-vital nie zwija się tylko zamyka oddziały, które nie przynosiły pieniędzy. W siedzibie głównej zatrudniają stale nowe osoby.

wielka

Człowiek dostałby mnóstwo kasy to powiedziałby, że mu bedzie mało. W eco-vital płacą spoko jak na niezbyt wymagającą prace. Od poniedziałku do piątki 8-16 i luzik. 1800 zł można spokojnie zarobić. Jeśli chodzi o umowy to chyba wszyscy mają zlecenie ale gdzie dostanie się inną jako młoda osoba?

selfie

jedni odradzają, inni polecają. Zawsze znajdzie się taka osoba, której coś nie będzie pasowało. Ja akurat polecam ecovital. Dobry z niego pracodawca. Przede wszystkim cieszy to, że nigdy nie spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia. Pieniądze też nie są najgorsze za taką robotę. Nie ma na co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Vital - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-Vital?

Kandydaci do pracy w Eco-Vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-Vital