Opinie o Eco-Vital w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco-Vital. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco-Vital o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Vital w Toruń

marko

tommy - 2013-06-26 13:49:18 Witam, byłem na rozmowie na kierownika ds. hostess, zaproponowano mi doradcę/ przedstawiciela od razu- zdziwilo mnie to . Jak wygląda ta praca? Czytajac te wszystkie opinie sam już nie wiem gdzie jest prawda. Jak wygladaja zarobki przedstawiciela/doradcy? Czy faktycznie jak większość pisze zarobki sa 6-7 tys? Proszę o pomoc ludzi,ktorzy się zatrudnili lub pracują. Zaproponowano mi udział w szkolenie w przyszłym tygodniu- isc, czy dac sobie spokoj z ta firma?Pracuję jako przedstawiciel już prawie rok, z mojego punktu widzenia pracę bardzo polecam: jeśli się w tym odnajdziesz, bez problemu zarobisz 4-5 tysięcy, ja teraz wyciągam ok. 8 koła, zaczynałem od 3, pracujemy 4 dni w tygodniu, trzy mamy wolne, mamy kierowcę i wszystkie niezbędne narzędzia do pracy i najważniejsze: sprzedajemy dobry towar, nie ma ściemy co do jakości a że drogi... Jak w każdej pracy zdarzają się współpracownicy, z którymi wolelibyśmy nie mieć do czynienia, ale ogólnie atmosfera przednia. Jeśli tylko masz gadane i nie boisz się kontaktu z ludźmi - idź śmiało.

tommy

koniczynka

niektorym sie w glowach [usunięte przez moderatora]!Jaki syf?jaki [usunięte przez moderatora]?ciekawa jestem czy komukolwiek cokolwiek zglosilas co sie dzieje w bialymstoku?! u nas nic takiego nie ma miejsca, porzadek i terminowosc na pierwszym miejscu! oby wiecej takich miejsc pracy!

zofia

hej, chcę pracować w tej firmie jak szkoleniowiec, udało mi się przebrnąć przez rozmowy kwalifikacyjne i teraz mam zrobić szkolenie jako handlowiec... czy to jest konieczne? czy później od razu będę miała szkolenie na szkoleniowca??

Gosia
@zofia

Jakie pytania tobie zadawali na rozmowie kwalifikacyjnej, co mówiłeś?. Ja bardzo chciałam, żeby mnie przyjęli ale niestety po rozmowie kwalifikacyjnej nie zadzwonili do mnie. Czekam na odp

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Salonu Change Lingerie
Toruń
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
ciasteczkowypotwór

przychodźcie bo jest fajowsko:) super sie pracuje, dużo młodych to i jest z kim na przerwie pogadać :p a wtedy czas w pracy milej leci:D

jessica

Co mi sie podoba najbardziej to to, ze wyrozumialosci nie brakuje nikomu. Mozesz zawsze sie zwrocic do trenera z prosba o przestawienie grafiku i nikt Ci glowy z tego powodu nie urwie. Kazdy idzie na reke jak moze.

kropek

Od miesiaca tu pracuje i jest naprawde spoko. Duzo sympatycznych osob poznalam,oczywiscie te mniej sympatyczne tez zdazyly sie nawinac ale co tam.Dobrej mysli jestem :) pozderki

anet

byl ktos na szkoleniu w poznaniu?

osa

jak ktoś sie zali ze ma niska stawke to niech sie zastanowi bo nikt mu nie bedzie płacił tylko za to że przyjdzie i bedzie4 sie obijał

anet

czy był ktos na szkoleniu w poznaniu na pracownika biurowego? prosze o odpowiedz jak tam jest naprawde

jakaterina

zależy od miesiąca i od ilości nadgodzin, ale poniżej 1500 nie schodzę. ;)

anet

a moge zapytac ile zarabiasz? i czy byłas na szkoleniu w poznaniu?

jakaterina

jestem pracownikiem biurowym w EV od ponad pół roku i nie narzekam. powiem tak: jak się nie boisz pracy i chcesz zarobić, to ta firma jest idealna. poza tym, nie wiem jak w innych działach, ale u nas jest genialna ekipa, czas szybko leci. ;)

anet

mam pytanie byłam dzis na rozmowie na pracownika biurowego w tej firmie pracuje ktos na tym stanowisku? prosze napiszcie cos o tej pracy

kasia

no teraz nie przesadzajmy. lepiej siedziec z tylkiem na krzesle i dzwonic anizeli charowac jak wol fizycznie...

nie ma tragedii.pięniądze są,praca nie należy do najtrudniejszych więc chyba każdy by sobie z nią poradził

c5

pracujesz jak ci pasuje. oczywiscie mozesz przyjsc tez w sobote i niedziele. [usunięte przez moderatora]

kusy

chyba faktycznie ktos ci farmazonow naopowiadal. bo ja zarabiam ponad 1000 a musze polaczyc prace i studia-chyba jak wiekszosc tutaj. no chyba ze jakis osobnik planuje prace po 10 godz tygodniowo-nie wnikam

dominiiiik

powiesz mi jak wygladaja premie , od ilu zaproszen ?

skowron_007

do sprzedaży trzeba mieć dryg-wiadomo ale wszystkiego można sie nauczyć:)

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Vital - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-Vital?

Kandydaci do pracy w Eco-Vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-Vital