Opinie o Eco-Vital w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco-Vital. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco-Vital o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Vital w Toruń

Dorabiający

Witam Małe pytanko mam. Czy w EcoVital jest szansa na dodatkową pracę? Tzn. w tyg. od godz. około 17 i w weekendy od rana? Pozdrawiam

kasia

Dostałam propozcje pracy przy rozdawaniu ulotek i przeprowadzaniu krótkich ankiet. Zależy mi by zarobić jakieś 300-350 zł, czy to realne w tej firmie?

MCa
@kasia

Myślę, że spokojnie dorobisz. Wkręciłem siostrę do naszej firmy i jako hostessa rozdawała ze dwa razy zaproszenia. Była zadowolona.

gulasz

hahaha, ja nie wiem gdzie wy pracujecie. jest wymagana średnia 3:0 ( minimum 3 zaproszenia na godzine) na umowie zlecenie, oczywiscie, jest napisane 5 zł, zeby mniejsze koszty ponosili, a tak to jest srednio 6-7zl/h. Cisną na wynik. Praca po 6,5/h dziennie na zmiany, ale co do grafiku da się dogadać. Często jest wolne, albo puszczają nas do domu, bo nie ma na co dzwonić, więc mniej się zarobi. Ogólnie to jakies 800-900 zł się wyciągnie miesięcznie jak się bywa 5 dni w pracy. za soboty 100% a za niedziele 130% ale zadko te dni sa pracujące. (usunięte przez administratora)

kwejk

Czy ktoś z Was jest przedstawicielem handlowym i wie jak ta praca wygląda. 1. Auto cały czas jest do dyspozycji? Jaka jest podstawa wynagrodzenia?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Księgowy – Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
reflektor

ja nie jestem studentem i mam płacone składki zdrowotne. generalnie, wszystko jest pod kontrolom, polecam. :)

Ishiro

Ile osób mniej więcej zdaje ten certyfikat co jest drugiego dnia szkolenia na telemarketera? (pisemny test plus rozmowa). Jest przesiew czy nie? No i jak to w ogóle jest z tymi zarobkami. Mówią że 6-11zł za godzinę, czyli te 6 jest pewne tak? No i jak np uda się wcisnąć jedno zaproszenie, to ile za nie jest? No i jeszcze jedno pytanko. Gdy ktoś nie jest już studentem, to płacą składki?

majka

Jest super atmosfera i zarobki bardzo dobre to fakt , jeżeli ludzie narzekają to niech szybko wyjeżdżają do Anglii i zobaczą jak tam trzeba pracować aby normalnie mieszkać i żyć. Mam kolegę który opowiadał mi straszne rzeczy o Toruniu i się przekonałam ,że kłamał.

była

Anonim - 2013-08-25 07:15:05 Czy w Eco-Vital Toruń da się wyskoczyć na lunch?Tak, po bułkę do pobliskiej biedry, jeśli się sprężysz.

kh

Ile by była w stanie zarobić początkująca osoba w telemarketingu? Czy pracuje się tutaj na pełen etat, czy można dostosować sobie godziny o dowolnej porze?

dasdfdsfsadf
@kh

zaczynasz od 6 zika na godzine, a stawkę podbijasz wyżej im wyższą masz średnią zaproszonych osób. co do grafiku - możesz się dogadać. w najgorszym razie, gdybyś była naprawdę kiepski, to koło 1000 na miesiąc powinienieś wyciągać.

Ciekawska

Czy zakaz konkurencji dotyczy tylko przypadku przejścia z Eco do Coltel czy w drugą stronę też to działa? Orientuje się ktoś, kto pracował wcześniej w Coltelu?

makowa

a jak wyglada forma zatrudnienia ? Umowa zlecenie czy o dzielo czy dzialalnosc? Poprosze o WYJASNIENIE kwestii WEKSLI i dziwnych KAR o których ktos wspomnial (pewnie usuna wpis jesli niewygodny lub nie bedzie odpowiedzi) ?? Podobnie zakaz konkurencji czego to dotyczy tylko jednego COLTEL-a? nie wierze

gość99
@makowa

Zatrudnienie to oczywiście umowa zlecenie, z 2 dniowym okresem wypowiedzenia ale jak "coś" to wylatujesz od ręki. Co do kar to 50 zł za używanie prywatnego telefonu na sali rozmów ;/

Hermiona

franz - 2013-07-25 17:20:28 Czy siedziba firmy jest w Poznaniu? Jakie samochody służbowe dla handlowców?Tak, siedziba firmy jest w Poznaniu, a handlowcy dostają nowe Hyundaie i30.

franz

Czy siedziba firmy jest w Poznaniu? Jakie samochody służbowe dla handlowców?

nowy

Witam, czy ktoś wie coś na temat stanowiska manager ds. rekrutacji w eco-vital? Co tak naprawdę należy do jego obowiązków i jaką umowę proponują? góry dziękuję:)

Czy szkoleniowiec jest na etacie, czy jakaś inna forma zatrudnienia i jakie są realne zarobki, czy mogę liczyć na odpowiedź.

heoeoidn
@Piotr

Szkoleniowiec jest na zleceniu, jak cała reszta;) wyjątek stanowią tylko handlowcy, oni czasem zakładają działalność gospodarcza

donia777
@heoeoidn

Czyli na zadnym stanowisku nie ma normalnej umowy o prace? :/

individ
@donia777

Raczej nie inaczej. I nie straszcie karami. Jeżeli starasz się, wykonujesz swoje obowiązki i nie plotkujesz w godzinach pracy (co innego na przerwach) to da się wytrzymać. Najważniejsze żeby kaska wpływała na konto. :)

paluch

powiem krotko chcesz sporo zarobic za sporo pracy chodz do eco vital. Wolisz 1300 w sklepie na kasie droga wolna, tu sie pracuje ciezko i z najlepszymi

ola

Ponawiam pytanie, ile zarabia trener konsultantów telefonicznych?

dzasta5

hejka bylam na szkoleniu i nie moge doczekac sie pierwszego wyjazdu, jestem bardzo pozytywnie nastawiona super ludzie i atmosfera.

doodson

pracy sporo ale grafik ci dostosuja do ciebie zarobki ok ale najlepsi sa ludzie i bardzo dobra atmosfera pracy, bardziej doswiadczeni koledzy chetnie pomagaja.

Świr

obraz nędzy i rozpaczy niektórzy prezentują swoimi wypowiedziami. jestem ciekaw tylko jakimi pracownikami byli, bo wiadomo, ze jesli sie zwroci uwage osobie nie wywiazujacej sie z powierzonych obowiazkow, to firma jest "be". no ale...krytykowac innych jest najlatwiej przeciez

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Vital - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-Vital?

Kandydaci do pracy w Eco-Vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-Vital