Opinie o Eco-Vital w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco-Vital. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco-Vital o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Vital w Toruń

milo Nowy wpis

a co ty @stu. Na razie żadnych ofert pracy. Dopiero coś takiego planują. Pozostaje czekać

56tr Nowy wpis

hej a jakie sa godziny pracy w tej firmie? czy istnije mozliwosc rozwoju zawodowego w tej firmie jak to wyglada ze strony osoby doswiadczonej praca w tej firmie? czy wynagrodzenie jest najnizsza krajowa czy mozna liczyc na ewentualne premie ? jakie etapy rekrutacji sa w tej firmie? dziekuje bardzo za odpowiedz

jeremy Nowy wpis
@56tr

może nie przesadzajmy z ilością pytań, a skupmy się na jednej kwestii. Z tych tematów które zostały przez Ciebie poruszone, najciekawszy wydaje się ten związany z wynagrodzeniem. Słyszałem , że akurat na nie w EcoVital nie ma co narzekać, jednak nigdy nie otrzymałem informacji o konkretnych kwotach. Może je znacie?

desperato Nowy wpis

mam powazne zastrzeżenia czy można tam złożyć cv skoro pojawił się o nich artykuł w Fakt... czy nawet jeśli firma działa w nowej odsłonie to wiadomo coś o rekrutacjach?

Rybka

Nie, w firmie nie praktykujemy prazy zdalnej. Pozdrawiam!

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
Becia

A w jakim mieście szukają?

jola
@Becia

Zaczynamy od 8 rano i kończymy o 16, tak zwyczajowo :) Wiele zależy od stanowiska na jakie będziesz aplikować, jeśli np. kierownik działu uzna, że przyda mu się osoba na godziny popołudniowe, wtedy problemu nie ma, o takie rzeczy warto zapytać już na rozmowe kwalifikacyjnej, albo na drugim etapie - szkoleniu, wtedy masz już kontak z swoim przyszłym kierownikiem.

kawowa panna

Pracuję w firmie już ponad rok, kary nigdy żadnej nie dostałam, a premie się zdarzały zwłaszcza na święta. Wolne można sobie ustalić wcześniej, jest grafik, nadgodziny płacone w normalnej stawce, przerwa obiadowa, nie widzę powodu, aby narzekać. Starcza mi na moje studenckie opłaty, co cieszy mnie najbardziej.

anka

myślę, że nie będzie z tym problemu, w każdym razie nigdy wcześniej nie było. Stawki telemarketerów ustalane są z kierownikiem działu, z swojej strony mogę dodać, że akurat w tym dziale są fajne premie :) Przyjdź i się przekonaj :)

gocha
@anka

czy nudna? zależy od tego jak postrzegasz swoją pracę, jeśli podchodzisz do niej poważnie choćby dlatego, że potrzebujesz mieć na czynsz, to raczej nie zastanawiasz się czy praca jest nudna, tylko cieszysz się, że w ogóle jest.

re szukam

będzie fajnie, rozmowa z młodą osobą będą pytać o doświadczenie. potem dzień-dwa szkolenia, dopiero potem zostaje podjęta decyzja. nie nastawiaj się negatywnie, dużo osób, ktore studiują u nas pracuje są zadowolone :)

ohland

tak, głównie zaoczni i na pełen etat, ale dużo zależy do stanowiska, bo przecież można ustalić pracę zmianową. Szkolenia bezpłatne, po szkoleniu dzień-dwa później oddzwaniają z decyzją. Przychodzisz podpisujesz umowę i zaczynasz pracę :)

szukam

Szukam pracy, dzisiaj odezwali się do mnie z odziału w Poznaniu, stanowisko asystentka, wie ktoś coś więcej, rozmowę mam za dwa dni, fajnie byłoby wiedzieć coś więcej, jak z wolnym, studiami, ja mam akurat zaoczne, kasa ok?

Betty

Hej, pracuję w tej firmie już od roku, w eco bez problemu mogłam dostosować pracę do mojego rozkładu zajęć, na tym zależło mi najbardziej. Druga sprawa pieniążki zawsze na czas no i fakt, że pracują sami młodzi ludzie, można się dogadać i pośmiać :)

Hades

Ludzie w Eco-Vital są chyba najlepsi! :D to młodzi ludzie i każdy szybko łapie kontakt. Jeśli o to chodzi to nie masz się co przejmować ;)

Panna Niewiadoma

Pracowałam jako pracownik biurowy właśnie! Super sprawa. Dużo nie trzeba było robić, nie było stresująco czy ciężko a kasa spoko. Ogólnie polecam.

Irokezz
@Panna Niewiadoma

Dokładnie. Też polecam. Czasem oddelegowywali do innych zadań więc można było się sporo nauczyć. A co ważniejsze jak coś zrobisz źle czy nie do końca tak jak powinno być to nie drą się na Ciebie czy kary wlepiają tylko zwracają uwagę na spokojnie. To jest naprawdę fajna firma!!!!

Hades

Wyślij CV :) jeśli będą potrzebować kogoś to zadzwonią w pierwszej kolejności do Ciebie. A co z aparatami? No jak wygrasz taki to jest Twój. Możesz go używać, sprzedać. Co chcesz :p

Hades

Na słuchawce masz premię, masz konkursy,w których wygrywasz, np. aparaty cyfrowe. Jeśli chodzi o atmosferę to każdy mówi, że jeszcze tak spoko, luźnej nigdzie nie miał :) mi się ogólnie w Eco-Vital podoba, jeszcze nie miałem sytuacji, w której bym narzekał.

robak

Mi się bardzo podobało w EV. Kasa nie była jakoś specjalnie duża ale atmosfera w pracy wynagradzała to zdecydowanie! :) poza tym poszłam tam do pracy bez żadnego doświadczenia, a oni dali mi szansę i dużo nauczyli (pracowałam jako pracownik biurowy).

robak

Nie nie. Jakieś nowe ogłoszenie jest na pracownika biurowego. Mignęło mi na pewno. Polecam. Naprawdę warto pójść tam do pracy. Na pracownika biurowego oczywiście, bo o pracy na słuchawce nic nie wiem... Ale z tego co widywałam ludzi tak pracujących to też jakoś specjalnie nie narzekali...

Hades

Ale na słuchawce ludzie też nie narzekają. Przynajmniej większość, bo w tej pracy muszą być ludzie, którzy chcą pracować, a nie tylko siedzieć i kasę za to dostawać. Eco-Vital stawia na ambitnych.

ahhek

Nie narzekajcie już tak na tę pracę w Eco, bo uwierzcie mi, że mogliście trafić zdecydowanie gorzej. W Eco przynajmniej traktują pracowników jak ludzi.

Suzie
@ahhek

Właśnie. Musisz pracować - jasne, ale masz za to odpowiednie wynagrodzenie i traktowanie Cię jak człowieka, a nie parobka. Mi się tam dobrze pracowało, nie była to praca marzeń ale złego słowa na nich nie powiem.

rubin

Atrakcyjna praca dla byłych prelegentów, asystentów tego typu firm (usunięte przez administratora) biuro@ppuhrubin.pl.

piter

Jest jeszcze inna opcja! Ktoś komuś może podpadł? Albo trafiły dwie laski na siebie, które się nie znosiły! Taka możliwość też jest ;) wiadomo, może być też tak, że ktoś poszedł do tej pracy i wyobrażał sobie pracę w wielkiej korpo, a tu lipa, bo to normalna firma.

Katarzyna
@piter

Ja myślę, że właśnie tak było. Wielkie wyobrażenia o świetnym życiu zawodowym, bo duża firma, bo znana blebleble. Eco-Vital to firma jak każda inna. Robi trochę dobrego trochę złego. Popełnia błędy i stara się je naprawiać. Zwalnia pracowników i zatrudnia. Daje podwyżki i ich odmawia. Trafiliście akurat na taki okres kiedy Eco zwalniało pracowników. Nie bo mieli taki kaprys ale dlatego, że naprawdę musieli. Za takie coś nie powinniście się odgrywać, bo nie macie podstaw! Nie bądźcie dziećmi!!!

cukiereczek
@piter

Naoglądali się filmów amerykańskich i myśleli, że jak firma zatrudnia dużo ludzi to będzie tak jak w USA - życie w korporacji! Kupię kasy, lunchy itp. Nie, nie moi drodzy. Eco-Vital to zwykła firma, dostosowana do polskich realiów.

mała

tAK POTWIERDZAM, ŻE PRACA W EV W TORUNIU BYŁA SUPER Z KAŻDEJ STRONY, ZWIERZCHNICY ATMOSFERA NO I ZAROBKI. JAK PRACOWAŁEŚ TAK MIAŁEŚ. nIE PRACOWAŁAM DŁUGO ALE JAK NASTAŁ DZIEŃ ZAMKNIECIA ODDZIAŁU TO RYCZAŁAM, NIE ŻE STRACIŁAM PRACĘ ZA ATMOSFERĄ A JEŚLI SĄ LUDZIE FER TO I PRACĘ FAJNIE SIĘ WYKONUJE I PROSZE NIE PISZCIE GŁUPOT. ZAROBIĆ MÓGŁ KAŻDY STUDENT CZY EMERYT A MOŻE I MAŁOLAT JAK UMIAŁ POGODZIĆ SZKOŁĘ Z PRACĄ. wSPOMNIENIA WSPANIAŁE I NIC NA TĄ FIRMĘ ZŁEGO NIE POWIEM. POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z ODDZIAŁU TORUŃ

Pilcka
@mała

I tak powinien się zachować każdy zwolniony pracownik, który ma szacunek do byłego pracodawcy za danie mu pracy. Jeśli ktoś pisze, że praca w EV jest zła to znaczy, że tak naprawdę tam nie pracował albo, że się wyżywa za zwolnienie. Innego powodu mieć nie może.

grudniowa
@mała

Każdy rozsądny człowiek tak napisze. EV traktuje swoich pracowników bardzo dobrze, więc nie ma na co tu narzekać.

adminka
@grudniowa

Ja tam nie mogę narzekać. Miałam lajt całkowity w pracy w EV. Przełożeni traktowali nas na równi ze sobą. Żartowali z nami i w ogóle. Gdyby nie zamknęli oddziału to pewnie nadal bym tam pracowała.

Mi tam Eco-Vital odpowiada. Pieniądze zawsze są na czas, można sobie fajnie zarobić jak na tak młody wiek. Dla mnie w tej firmie nie ma negatywów.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Vital - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-Vital?

Kandydaci do pracy w Eco-Vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-Vital