Opinie o Eco-Vital w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco-Vital. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco-Vital o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Vital w Toruń

trawka

dziwią mnie niektóre komentarze, bo nigdy nie spóźnili się z wypłatą kasy. Tym bardziej nigdy nie miałam żadnych innych problemów w pracy. Ja mogę tę firmę polecić, bo jestem zadowolona.

Łosiu
@trawka

No ale skoro taki cwany jest to niech poda swoje dane. Skąd mam wiedzieć, że to prawda? Zresztą ludzie odgrywajacy się na firmie tylko dlatego, że zostali zwolnieni są żałośni. Gdyby pracowali jak należy to by ich nikt nie zwolnił.

@Łosiu

Ty rzeczywiście jesteś łoś, jakby podał swoje dane to by mu weksel wystawili

XXXXXXXXXXXXX

Firma Eco-vital jest beznadziejna, to jest po prostu oszukiwanie ludzi którzy się nabierają na to że na pokazie jest coś fajnego ( przede wszystkim telefony są wykonywane do starszych osób które łatwo wierzą w słowa konsultantów) Wciskanie garnków III generacji-bzdura. Nie wspominając już o upominkach które są najtańsze : krem z aloesem, jakieś plastry ki noki i zegarki.. (usunięte przez administratora)

opineo-pl

jak sie pracuje w ECO? Można łatwo sprawdzić. oto sposób (tylko dla osób które potrafią się w sposób podstawowy obsługiwać wyszukiwarką Google): wpisujemy w google "eco-vital spowiedź sprzedawcy" i już mamy pokaz od kuchni :) w pierwszym artykule. Mało Wam? To jeszcze wpisujemy "eco-vital garnki" o kolejne artykuły. Jeszcze mało? To "Eco-vital opinie" i "ECO-VITAL Pazura". Miłej lektury... Jak dobrze przeweryjecie artykuły to dowiecie się skąd firma ściąga te naczynia i za ile je kupuje (za ile sprzedaje wiadomo).

Tamara
@opineo-pl

To, że są negatywne artykuły w internecie to nie znaczy, że pracuje się tam źle. Ja pracuje w Eco-Vital prawie 4 miesiace i jestem zadowolona. Pieniądze zawsze mam na czas, nie są też one najmniejsze. A co najważniejsze, że przychodzisz do pracy w stresie. Pracuje się na lajcie, bez stresu, bez krzyków i napięć.

@Tamara

Wzruszyłem się chlip chlip, eco vital to najlepszy pracodawca, w którym każdy zarabia miliony, pijarowcom od (usunięte przez administratora) zaczyna pomysłów brakować

jestem na tak
@sasza

W eco-vital nie zarabia się milionów ale wystarczy dla studentó, którzy nie mają jeszcze pełwnego wykształcenia i sporego doświadczenia. Firma daje szansę takim osobom, a to dla nich duży plus.

Irka
@sasza

Gdybyś poszła tam do pracy, to byś się przekonała, że praca w EV jest lajtowa. Zero stresu, poganiania, atmosfera bardzo koleżeńska, współpracownicy i przełożony jest pomocny. Ja przynajmniej niczego więcej od firmy nie oczekuje. Jest to moja pierwsza praca, więc zdaję sobie sprawę, że nie dostanę od razu 4 tys.

Gosia
@jestem na tak

Dokładnie!! Właśnie taką szansę dali mi. Poszłam do pracy w EV kompletnie bez żadnego doświadczenia i studiując. Dali mi szansę. Pracuje tu już czwarty miesiąc i nadal twierdzę, że nie mogłam lepiej trafić. Wszyscy są naprawdę mili, pomocni, wszystko jest jasno wyjaśnione co mam robić, czego nie. Za co mi płaca, za co nie. Ile mi płacą. Wynagrodzenie zawsze otrzymuje na czas, a słyszałam nawet, że to jeden z ich większych atutów. Można polecić tego pracodawcę bez mrugnięcia okiem.

chetnie pójdę do pracy za 3000 msc

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Technolog
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
GrB

Powiem tak pracuje w tej firmie juz rok czasu jeżeli jest się dobrym to potrafi sie wyciągnąć nawet 1800 zł ale jak ktoś leci sobie w kulki to ma takie zarobki 800-900 zł . A zresztą do pracy sie chodzi zeby bracować a nie plotkować i wg !

TO JA

Czy Wy ludzie naprawdę nie znacie swoich praw? Zgłaszajcie to do PIP-u.Można śmiało,bo PIP nie podaje personaliów pracownika.Zobaczycie jakie będą efekty.Zaraz znajdą się umowy o pracę i normalna płaca.Bazują na bezrobociu i naiwności ludzkiej.Nie dajmy się wyzyskiwać.

TO JA

: Uważnie czytaj,bo: 1.Podporządkowanie pracownika poleceniom pracodawcy. 2.Obowiązek osobistego świadczenia pracy. 3.Wykonywanie pracy za wynagrodzeniem. 4.Wykonywanie pracy w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę. 5.Powtarzalność wykonywania pracy(według ustalonego harmonogramu) Jeśli zaistniały te powyżej punkty...mowa jest o stosunku pracy,więc powinno się mieć umowę o pracę,a nie umowę zlecenie,lub o dzieło.Obowiązuje Nas w tym przypadku Prawo Pracy ,a niie prawo cywilne.Co za tym idzie...wiele przywilejów.(usunięte przez administratora)(Pracodawca zawierający umowę cywilnoprawną w warunkach,w których powinna być zawarta umowa o pracę,nie potwierdzający jej na piśmie,lub dopuszczający do pracy bez wymaganych badań lekarskich,lub szkoleń bhp,popełnia wykroczenie-zagrożone karą grzywny od 1000 do 30000zł.Mam nadzieję,że komuś przyda się moja sugestia.Pozdrawiam.

prokurent
@TO JA

żałosne zeby taki kit wciskać że w call center dostanie sie umowe o prace, naprawde śmieszny jesteś, pajacujesz tym wpisem. w call center sprzedażowym umowa o prace ? litości ... :) ubawiłam sie po pachy :)

bfbfddf

a jakie są zadania kierowcy/asystenta?

To ja

Witam . W Katowicach w tej firmie,to wielki (usunięte przez administratora)( Dwie umowy zlecenie.Pierwsza na 200zł-z której odprowadzają składki do ZUZu.Jeśli zachorujesz...po trzech oczywiście miesiącach,to za np.30 dni zwolnienia,otrzymasz jakieś 50zł .Druga umowa też śmieciowa i na 7 zł za godz. Rekrutacja jest częsta i spora,bo non stop zwalniają,aby znowu kogoś nowego przyjąć..i tak w koło :( Nie polecam.

To ja

Odradzam :(

witam! zostałem zaproszony na rozmowę, na stanowisko kierowca/asystent...nigdzie nie widze zeby ktoś opisywał to stanowisko tutaj...wie ktoś jak to wygląda?

PingPong

Ja u nich pracuję od niemalże roku i nigdy nie zostałem postawiony przed sytuacją gdzie spóźniała się kasa. Tak samo nigdy nie miałem problemów z przełożonym. To doby chłopak, może trochę młody, ale jak na swój wiek bardzo ogarnięty. Według mnie BEZ ZASTRZEŻEŃ

ES2

Jedzie ktoś jutro na szkolenie do Tarnowa?

labadek56

Zgadzam sie z opinia tych ,ktorzy zostali nabici w butelke(usunięte przez administratora)

Kędziorex

sasza ładnie spamuje na forach :D

@Kędziorex

To nie jest spam, tylko prawda, ta firma nie wywiązuje się z umowy zawartej z pracownikiem

sasza

Jeszcze zapomniałaś dopisać że eco vital nie wywiązuję się z umowy a mianowicie po rozwiązaniu umowy oni uważają, że masz przestrzegać zakazu konkurencji ale o ekwiwalencie zapomnij, że go dostaniesz mimo, że co innego wynika z umowy, jeśli chcesz ekwiwalent to musisz założyć sprawę w sądzie

czarny kruk

Do obowiązków przedstawiciela należy pomoc pozostałym w przygotowaniu pokazu (sprzęt, towar), zarobki są spore. Na początku trochę słabo niektórym idzie i dlatego się zniechęcają. 3-4tys lekko się zarabia. Podstawa 1500 a prowizja jest liczona od sprzedaży. Liczy się ilość pokazów, statystyki obecności,osobisty wkład w wynik grupy, wynik całej grupy, i inne. Praca przyjemna jeżeli lubi się kontakt z ludźmi, mili współpracownicy, spore pieniądze. Produkty są dobrej jakości więc często ludzie przychodzą z nastawieniem, że kupią, bo np. sąsiadka ma. Bardzo ważna jest kultura osobista, niestety w którymś oddziale pracuje kilku buraków, którzy psują nam opinię wśród klientów. Ale poza tym ok. Dziś akurat mam dzień wolny. Też fajna sprawa, ponieważ jeżeli trzeba coś załatwić na mieście nie muszę brać dnia wolnego tak jak ci, którzy robią w tygodniu na "ósemki".

jadzka
@czarny kruk

zgadza się. Ja pracuje jako pracownik biurowy w ecovital i mam kasę na którą mozna przeżyć ale bez rewelacji... A handlowcy mają jej o wiele więcej. Ponoć są to najbogatsi ludzie w firmie! Oprócz osób zarządzajacych oczywiście...

angielka
@jadzka

Jeśli handlowiec się stara to jasne, że może mieć wuchte kaski. Ale większość myśli, że jest to lajtowy zawód, nic nie trzeba robić, a kasa sama wpada na konto. Otóż nie, moi drodzy. Tu potrzeni są ludzie ambitni, a eco-vital akurat ma takich osób na pęczki. Starają się i osiągają coś. Wiele osób, które kiedyś były handlowcami dziś jest na wyższych stanowiskach.

kandydatka

Była dzisiaj na rozmowie jako asystent ds.handlowych (PH). Ciekawi mnie trochę ta praca,ale boję się rzucić ciepłą posadkę za pewne 1200 na rzecz czegoś czego nie znam. Pomoże mi ktoś? Ile można zarobić początkowo na prezentacjach? Co się tam robi-tak na prawdę? Jak z noclegami i wyżywieniem?

Kamilla
@kandydatka

Nie pracowałam jako handlowiec, ale moja współlokatorka mówiła, że w tu są najlepsze pieniądze właśnie na stanowisku przedstawiciela. Nie znam szczegółów, jednak widzę po ciuchach, kosmetykach, że ma sporo kasy.

Michalina
@kandydatka

Ile pracujesz i jak pracujesz taką dostajesz wypłate.

Żaneta
@kandydatka

za puszki dostaniesz 76 zł. Fakt. Bardziej Ci sie opłaca niz pracowac jak każdy inny człowiek. Zreszta jak ktoś za mało zarabia to jest możliowść znalezienia innej pracy. Dlaczego ludzie narzekają w internecie zamiast szukać innej pracy...?

Agata
@Żaneta

I naprawdę wierzysz, że to prawda? Bo ja nie wierzę po pierwsze dlatego, że napisał to fakt, a po drugie dlatego, że gdyby był taki skruszony to poałby swoje dane. Niech płaci za to, że zdradza informacje firmy. Nie podano danych pracownika wiec równie dobrze może być to bujda na kółkach

@Agata

Ale jesteś śmieszna, on nie podał swoich danych bo podpisał weksel in blanco (usunięte przez administratora)

Franek

760zł dostałem za cały m-c pracy. Wolę puszki zbierać. (usunięte przez administratora)To z etyką nie ma nic wspólnego. Wrażliwy nie zarobi.

albertx

Zależy w którym dziale. Jeśli się dogadasz, to może być taka możliwość. Zgłoś się i zapytaj, biura są czynne do 20 albo nawet 21, więc teoretycznie możesz jeszcze popracować.

donia
@albertx

Też pracuje jakiś czas w tej firmie i 1800 zł mam. No ale lenie nie zarobią więcej niż 1000 zł. Jeśli ktoś się stara to może spokojnie przyjść do eco-vital. Jeśli ktoś chce kase za nic to niech szuka gdzie indziej pracy, bo to porządna firma, która chce porządnych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Vital - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-Vital?

Kandydaci do pracy w Eco-Vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-Vital