Opinie o Marks and Spencer w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marks and Spencer. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marks and Spencer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marks and Spencer w Warszawa

polskiemes

Jestem zażenowany - portal z opiniami o pracodawcach, gdzie wpis był kulturalny i rzeczowy, dałem 3/5, a admin usuwa. Nie moja wina, że MS Polska tyle wymaga od pracowników, bez szkoleń. Czy może firma boi się prawdziwych opinii, że daje roboty co nie miara, jest często po 1 pracowniku na ogromne piętro i nie szkoli ani pracowników, ani koordynatorów ?

łdz

jak pracownicy mają nie plotkowac skoro kierowniczka daje taki przykład?żenada.ktoś dobrze napisał ze to chyba kompleksy...wstyd w tym wieku się tak zachowywać...

polskiemes

Firma pod względem firmy M&S jest ok. Na prawdę nie ma na co narzekać - tyle, że rządzą nią nasi rodacy, w związku z czym wszystko jest po polsku..(usunięte przez administratora)

ktos

jestem zadowolony ze swojej pracy z M&S

@ktos

No coś ty, a pracujesz w Łodzi...?Dobry żart;)

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Janek

(usunięte przez administratora)to kwota netto na rękę. tak jak w każdym innym miejscu kierownicy różni się zdarzają. Uważam, że jeśli ktoś uważa, że to mało (bo jest) to powinien szukać bardziej ambitnej pracy niż sprzedawca. Względem konkurencji moim zdaniem zarobki są na dobrym poziomie

święta prawda!!!!

?

Zarobki niestety się nie zwiększyły. Wyglądają tak samo, aczkolwiek wg kierownictwa nadal są jednymi z lepszych na rynku. Podwyżkę dostali tylko kierownicy, o sprzedawcach zapomnieli.

Premii za sprzedaż brak;( Niby taka duża firma, a nie potrafią zmotywować swoich pracowników. Pracuję w sklepie w Łodzi ale szukam innej pracy zanim sami mnie zwolnią, ostatnio wszystkich zwalniają.

Jenny

Macie rację dziewczyny.Ja szukam już innej pracy,tak jak pewnie ponad 70% pracowników z M&S z Łodzi. Praca na 3/4 bez perspektywy na więcej. Na razie zwolnienia ustały ale to pewnie kwestia czasu,potrzebują nas przed Świętami. Od nowego roku zacznie się od nowa. Jak pisała moja przedmówczyni zwalniają fajnych ludzi. Jedyna ludzka, sympatyczna kierowniczka działu, która nie traktowała nas z góry już nie pracuje. Regionalnej(usunięte przez administratora)się nie spodobało,że rozumiała pracowników i była wyluzowana. I tak jak (usunięte przez administratora) była na zmianie pracowaliśmy lepiej i wydajniej żeby był zrobiony dzienny budżet i by nas pochwaliła. Jak są teraz inni kierownicy to robimy im na złość bo nam nie zależy i tak dobrego słowa w zamian nie usłyszymy. Nie polecam.

Praca w tej firmie to tragedia. Nie wiem jak w innych sklepach bo pracowałam tylko w Łodzi. (usunięte przez administratora) Nabawiłam się wrzodów pracując w takim stresie aż w końcu mnie zwolnili. I tak zarabiałam grosze jako zwykły pracownik, na ¾ etatu, a robiłam najwięcej. Ciągłe zmiany grafików, a jak się nie zgodziłam przyjść inaczej to kierowniczka spojrzała z takim wyrzutem, że pożałowałam decyzji. Jak były nadgodziny to tylko do odbioru, nigdy za nie nie płacili. Najbardziej to mi szkoda kierowników. Ci to dopiero trzęsą tyłkiem jak przyjeżdża delegacja. (usunięte przez administratora). Nie warto nawet fatygować się na rozmowę.

........
@Anonim

też uważam że nie ma co sie teraz fatygować na rozmowe.szczególnie teraz,póki pracuje tam nowa kierowniczka podobno na zastepstwo.stary kierownik tez nie był idealny ale przynajmniej nie wpychał nosa w prywatne sprawy pracowników jak jakiś zakompleksiony gimnazjalista.żal.nie polecam

anonim - 2013-06-09 19:34:32 Zmieniło się coś a propos zarobków w Marks and Spencer, czy nadal (usunięte przez administratora) na rękę. Przecież to znana i jakże droga marka. Nadal brak systemu motywacji?Praca w handlu - tym "galeryjnym" za 1,6/1,7k wydaje być się na podobnym poziomie u konkurencji. Jednak jak ktoś sobie popracuje za 1k z nadgodzinami to będzie mial inny szacunek do pieniędzy. Kazdy odrazu chciałby zarabiać kokosy. M&S ekskluzywny był 10 lat temu, teraz to taki sam sklep jak Zara/Cubus, więc wyższych zarobków bym się nie spodziewał. Odnośnie systemu motywacji. Jeżeli ktoś przychodzi tylko po to, aby odbębnić 8h i nic go nie interesuje poza zarobkami , to jak można mówić o motywacji? Jeżeli się chce, to można od sprzedawcy dojść na kierownika (bo podobno tacy pracują) wiadomo że będzie trudno, bo firma zatrudnia kilkaset osób, a sklepów jest tylko kilkanaście w całej PL. Ogólnie proponuje trochę dystansu ;) Broń boże nie bronie tej firmy, bo fakUpy zdarzają się, ale gdzie tak nie ma?

tralala

Jeżeli chodzi o uniformy: dział food ma polo i czarne t-shirt GM ma koszulki niby bardzo drogie ale sam poliester i chodzisz jak w worku plastikowym Jeżeli chodzi o pracę. Zarobki są strasznie niskie do tego czego oczekuje się od pracownika. Najlepiej, żeby wyrosły mu dodatkowe 4 nogi, 4 ręce do roboty. Kierownicy są niekompetentni. Nie potrafią motywować. Jest może z dwóch kierowników odpowiednich na danym stanowisku, reszta powinna chyba sprzątać. Jeżeli chodzi o rozwój: Rozwiniesz się jak będziesz nadawać na pracowników, bo za twoją ciężka praca nie będzie zauważona. Za źle wykonaną pracę czeka cię opr przy wszystkich pracownikach a słowa "dobra robota" usłyszysz od swoich rówieśników (sprzedawców)

...

czy są tu jakieś stroje pracownicze??i jaK wygladaja przerwy???

luz

praca beznadziejna... Najgorsze jest to Polskie biuro wszystkie laski tam uwazaja się conajmniej za prezesa M&S i oczywiście każda wie najlepiej jak nalezy wykonywac prace w sklepie pomimo ze nigdy w nim nie pracowała. Ogólnie trzeba harowac(usunięte przez administratora). Obiecują że słuchają pracowników i że mają politykę wspierającą personel a Pani [usunięte przez moderatora] wywyołuje mdłości u każdej osoby z którą rozmawia kto to wogołe zatrudnił???

Dobre zarobki, dziewczyno wez sie ogarnij (usunięte przez administratora) jak dla Ciebie to sa dobre zarobki to ja Tobie gratuluje. Jak sie mieszka w 10 osob w mieszkaniu albo z mamusia i (usunięte przez administratora) Autobkami to moze mu starczy do 30...

Ruda

pracowałem tak 2 miesiaca . płaca 10 na godzine brutto około 6 na reke a wymaganie jakby płacili z piec koła . ogolnie to kierownictwa pasuje formułka(usunięte przez administratora)

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w pracy w Marks and Spencer? Bo ogłaszają się i szukają pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Marks and Spencer - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marks and Spencer?

Kandydaci do pracy w Marks and Spencer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marks and Spencer