Opinie o Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Glinianka

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Glinianka

Rozczarowany Nowy wpis

Pracowalem tam 4 lata pp takim czasie zostalem potraktowany przez kierownika jak śmieć zaszla pewna sytuacja ktorej kierownik nie wziął ppd uwage tylko zwolniony zostalem poprzez nacisk na kierownika pewnych kobiet ulubienice kierownila (nietykalne). A sytuacja jaką spowodowalem niby taką reakcje najwyżej powinna skonczyc sie nagana.

. Nowy wpis
@Rozczarowany

Trudno ja też ale dajcie nowe :D do zabawy kierownik cza nową rybkę wyłowić z bagna :)

Bartek

Może nie jest idealnie ale to nie znaczy, że jest tak źle jak to niektórzy napisali!

Misia Nowy wpis
@Bartek

Jest źle! Jest coraz gorzej!!!

Motyl Nowy wpis
@Misia

I będzie coraz gorzej... o ile prezesi nie otworzą w porę oczu.

Oskar

Cześć czy możecie mi coś napisać na temat pracy w KGL?chodzi o atmosfere głównie,jestem po rozmowie i zaoferowali mi pracę jako specjalista ds. utrzymania ruchu ale nie jestem pewien czy dobrze zrobie przyjmując ten wakat

Ile jest zmian w Marcato Sp. z o.o.?

Misia

4 brygady. Dzien 12h, 24 wolne, noc 12h, 48 wolne

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Obserwator

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat pracy kierowcy C+E w tej firmie?

Magazynier

Jak to jest że kierownik jest na zwolnieniu i siedzi w domu lub szpitalu i decyduje o całej załodze magazynu i tym kto co ma robić w tej firmie a zastępca o wszystkim mu mówi przecież to jest nie dorzeczne. Szkoda czasu na ten (usunięte przez administratora) na magazynie. A i jeszcze te zabijanie palet polamanych lub uszczypanych brak słów NATO co się w tej firmie dzieje. Jeszcze się dziwię że ludzie tam pracują,

Giska

Pracowałam kobiety są traktowane jak w obozie nic do powiedzenia najlepiej jakby pracowały 24 na dobę za darmo

Misia

Osobiście nie polecam pracy na produkcji,straszny hałas,brak zgrania na zmianie. Jedna podstawowa przerwa 30 min jest ok,ale niektore panie(pupilki kierownika) idac sobie na dodatkowa przerwe na kawe potrafia spedzic nawet 40 min!!!przy czym to ty musisz za nie (usunięte przez administratora) Ale jak to Ty pojdziesz na kawe to aby tylko szybko,zeby przypadkiem nie dostac opierdolu...o chlopakach juz nie wspomne bo oni przez wiekszosc czasu sa albo na papierosie,na stolowce badz spia!!!kpina z dziewczyn ktore musza (usunięte przez administratora) Chłopaki robią wszystko aby tylko "udupic" dziewczyny po czym bezczelnie się z nich śmieją. Każdy uważa się za kierownika przez co panuje balagan na zmianie. Wynagrodzenie za pracę w takich warunkach śmieszne,z czego pracodawca tylko czeka na okazję żeby obciac wypłatę za blachy powód.

Piorun

Praca fizyczna, ogromny hałas, przepływ informacji między działami na poziomie zerowym. Pieniądze? Ustawisz maszyny, zarabiasz dwa trzysta. Firma której akcje są na giełdzie się rozwija ale pracowników nie rozwija wcale. Brak szkoleń. Ludzie robią bo robią ale bez żadnych ambicji.

Teresa

Na stronie internetowej Marcato znajdują się oferty zatrudnienia. Firma obecnie poszukuje osób chętnych do pracy na następujących stanowiskach: KONSTRUKTOR - PROJEKTANT KONSTRUKTOR - programista TECHNOLOG TECHNIK MECHANIK - OPERATOR MASZYNY CNC PRACOWNIK POMIAROWO-BADAWCZY Wszystkie szczegóły znajdziecie pod adresem: http://pl.marcato.com.pl/projekty-ue/centrum-badawczo-rozwojowe/oferty-pracy Czy ktoś z Was jest zainteresowany i planuje wysłać swoje CV? Jeśli weźmiecie udział w rekrutacji, nie zapomnijcie podzielić się z nami swoimi wrażeniami. Będzie to cenna wskazówka dla przyszłych aplikantów.

Kacperek

Ja tam pracowałem i nigdy tam nie wrócę. Robisz za grosze, pracy od świtu do nocy. Właściciel patrzy tylko żeby urwać z pensji. W okolicy jest tyle pracy że szkoda czasu na ten bałagan.

@Kacperek

Napisz proszę, jak wspominasz atmosferę pracy w Marcato. Ta kwestia ma duży wpływ na codzienność osoby zatrudnionej w danej firmie. Dlatego użytkownicy poszukujący miejsca, do którego mogliby wysłać CV, będą wdzięczni za nakreślenie realiów. Każda opinia poparta doświadczeniem jest na forum cenna.

Darek
@Teresa

Kacperek a mówisz może o pracy na magazynie czy jakieś inne stanowisko miałeś?

Teresa

Forum gowork służy do pisania o pracodawcach. Każda prawdziwa i konkretna opinia jest cenna dla tych użytkowników serwisu, którzy poszukują pracy. W związku z tym proszę o wypowiedzi związane z warunkami zatrudnienia, opisujące atmosferę, informujące czy w firmie można liczyć na dodatkowe benefity, typu prywatna opieka medyczna. @Mon @Dana wymienianie imion lub inicjałów pracowników, dzięki którym możliwa jest ich identyfikacja, jest niezgodne z regulaminem forum. Zapraszam do zapoznania się z nim pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Znachor

Jak na magazynie w tej firmie?

To jest forum firmy ale nie magiel towarzyski.!!!

Nieznajoma

Ludzie zajmijcie się swoimi brudami a nie czyimis..

Mati

Gdyby były dowody to oni już by o tym wiedzieli. Ludzie ogarnięcie się

Skąd wiecie że jej wie?

Pola

W plotkach prawda jest

Mati

Przecież to jakaś bzdura jest.

Piekna

Wątpię że to jest prawda. Znam ich osobiście i nic ich nie łączy.

klmgjfjgkyhkjfghkl

czyli nie warto się dowiadywać o pracę ciekawe jak traktują kierowców ciężarówek

sss
@klmgjfjgkyhkjfghkl

wszystko zależy od tego jak ty podchodzisz do pracy, jeśli będziesz fair wobec pracodawcy on będzie Ci się odwdzieczał tym samym, żeby starcić pracę trzeba się naprawdę bardzo postarać

Zostaw merytoryczną opinię o Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) - Glinianka

• Jak się pracuje w Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)