Opinie o Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Glinianka

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Glinianka

Admin

Sory za błąd z pracownikami zamiast przeciwnikami

Admin

Witam jakiś czas temu pracowałem w tej firmie na magazynie moje spostrzeżenie co do pracy jest negatywne nie polecam. Nie ma żadnej przyjaznej atmosfery pracy. Może przyjedzie taki czas ze kierownik i jego zastępca tez polecą z tej firmy za to jak postępują z przeciwnikami

Zyczliwy

Nikomu nie zycze pracy w marcato na stanowisku magazynier wyzysk człowieka i sluchanie chorego pana kierownika magazynu . Brak miejsca na skladowanie towaru z produkcj .wymogi jak w niemczch a zaklad i produkcja z czsow epoki prlu .a i jeszcze o zarobkach tylko pupile i dupo wlazy maja zwykly pracownik normalny bedzie mial podctawe

wera.
@Zyczliwy

a jak wyglada praca na produkcji ? pozdrawiam.

MiNuS
@Zyczliwy

Zyczliwy. Cielaku (usunięte przez administratora) naucz sie polskiego (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

W biurze jest też nie kolorowo bo są panie które spychają obowiązki na innych a same tylko papierosek i madrzeni

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
adii

Czy ktoś może powiedzieć mi coś o pracy biurze w Marcato???

lala
@adii

Praca w biurze nie jest zła w porównaniu do produkcji. W biurze panuje dobra atmosfera i praca w godz 8-16.Zależnie od stanowiska raz na jakiś czas trzeba chwilę zostać po godzinach aby zakończyć bieżącą pracę. A produkcja to inna bajka. Podobno jeden kierownik brygady pyrga podwładnych bez podstawy, a inny rzuca w pracowników ścierką i z pretensją do nich, że są od wypełniania wszelkich obowiązków i poleceń bez dyskusji jakie on wyda.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) - Glinianka

• Jak się pracuje w Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marcato Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)