Opinie o KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C w Katowice

Uwaga Nowy wpis

W ocenie prokuratury publikacja oparta na nieprawdzie i insynuacjach jest próbą wpływania na śledztwo, prokuratora prowadzącego i nadzorującego postępowanie oraz na Sąd rozpatrujący zażalenia n łamiąc zasady rzetelności dziennikarskiej, opublikował artykuł oparty na anonimowych insynuacjach. Pomimo medialnych ataków oraz kłamstw kierowanych przez anonimowych nadal, jak dotychczas, będą rzetelnie i sumiennie wykonywali swoje obowiązki polegające na ściganiu przestępstw.

Michał Nowy wpis

(usunięte przez administratora) bez wykształcenia, który siedział w więzieniu za podszywanie się pod prawnika oraz (usunięte przez administratora) wielu ludzi, widać, że cela niczego nie nauczyła. Zgłaszam ponownie na policję twoja działalność (usunięte przez administratora)! Proszę wpisać w Googlach jego imię i nazwisko, wyskoczą ciekawe artykuły

Oszust Nowy wpis

Na ceidg jest napisane ze ma zakaz wykonywania zawodu na okres 3 lat. Poza tym funkcjonuje pod 2 różnymi nazwiskami.

ZNALAZŁ SIĘ WRESZCIE UCZCIWY PRACODAWCA

gość
@pracownik

ciekawe czy za krat tez ten oszust taki pomocny...

AQQ
@gość

Jaka kancelaria??? Pod adresami podawanymi przez niego jest albo jadłodajnia brata Alberta (Katowice), albo.... garaż (Zabrze)! W Olkuszu również zero. To oszust!

@AQQ

Z tego co wiem pracuje z znanym byłym adw Markiem. L oraz ma swój zespół radców prawnych do obsługi w sądach

Adam Nowy wpis
@gość

przecież on sam sobie pisze pozytywne opinie ;) to jest tak żałosne że aż śmieszne

Radca Prawny

Polecam rekrutacja rzeczowa i merytoryczna pytania proste

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
AQQ

Pozytywne opinie oszust Dawid Kokot pisze sobie sam. Facet nie ma nawet matury. To debil prawny. Kandydat na studia prawnicze ma 100 razy większą wiedzę od niego.

Marzena

jestem tego samego zdania

Honorata
@Marzena

A co Tobie takiego zrobił, że tak uważasz?

eryk
@Honorata

Mi pare lat temu pomógł wyjsc z kryminalu wiec polecam

Święta racja

Pseudoprawnik bez wykształcenia z Lublinca, wystarczy wpisać nazwisko aby dowiedzieć się że to (usunięte przez administratora)

Pocny

Polecam, ja go znam ma zdany egzamin prokuratorski

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

oooooo

sprawdzić należy na początku NIP i regon firmy czy takowa w ogóle istnieje

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C?

oooooo

sprawdź nip i regon firmy

adam krskowiak

Gorąco polecam! Nie trzeba się przedzierać przez gąszcz zagmatwanych i niejednoznacznych przepisów prawnych! Tutaj otrzymałem szybką, rzetelną i ZROZUMIAŁĄ dla laika odpowiedź. Jestem bardzo zadowolony z obsługi! To moja pierwsza opinia jaka pisze w moim życiu! Pod takim jestem wrażeniem! WOW!

Poldek

Żałuję, że jedynie klienci zostawiają tu swoje opinie. Wprawdzie pozytywne ale dla kandydatów do pracy mniej podpowiedzą.

Serdecznie dziękuję za szybką i wyczerpującą opinię. Szczerze mówiąc, korzystałam z porad kilku prawników. Zdecydowanie jesteście najbardziej solidni, widać w opinii, że przygotowana jest indywidualnie, że prawnik wnikliwie przeanalizował moją sytuację, a nie cytował tylko fragmenty prawa autorskiego. Dziękuję

alojz

Chodziło o jedną sprawę – zadałem 5 pytań. Myślałem, że odpowiedź to będzie kilka zdań, tymczasem dostałem kilka stron naprawdę fachowej porady. Nie muszę wynajmować prawnika – dostałem gotowe rozwiązanie. A co do ceny… w porównaniu do ilości wiedzy, jaką dostałem – usługa była za pół darmo.

Janusz

Praca dla ludzi z ambicjami. Lubię to co robię i uważam, że fajna jest tu praca!!

sethian

Pożyczka zaoferować wszystkie powaga Jestem emerytowanym bankierem, który pracuje serce z mojego banku. Mam dużo pieniędzy na moim koncie i moim problemem jest to, aby pomóc ludzie nie mają środków, aby zrealizować swój projekt, to pomóc ludziom poważne i uczciwe, który może spłacić ten kredyt w normalnym czasie. To pozostawi zadanie w ścisłej współpracy z moim prawnikiem w zakresie procedur stosowanych do zrealizowania tej transakcji. Oferuję krótko-, średnio- i pożyczek długoterminowych od 2000 €: sethian.jean.marie@gmail.com

daniel

taki adres udało mi się znaleźć w google :) 3 MAJA 36 40-002, KATOWICE Nie wiem na ile jest aktualny :)

małgosia

Byłam u Pana prawnika na poradzie prawnej. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Pan prawnik potrafił prostym językiem wytłumaczyć zawiłe i niezrozumiałe dla mnie kwestie prawne. W sposób cierpliwy odpowiadał na wszystkie moje pytania nie patrząc przy tym na zegarek. Atmosfera w kancelarii jest przemiła, kameralna i sprawia, że człowiek nie boi się zadawać pytań, które wydają mu się głupie. Bardzo mi pomogła ta wizyta i w razie potrzeby na pewno skorzystam ponownie z usług Pana Dawida Kokota

kpk

Nie ma siana jest dobry jesli chodzi o wnioski do sądu cywilnego ja jestem zadowolony chodz pisal go 3 dni czekałem wniosek przeszedl jak obiecał

mimi

Również polecam mimo opinii powszechnej pomaga skutecznie bardzo dobrze zna przepisy prawa i obowiazujace orzecznictwo oraz bardzo rzeczowy jest

Melania

Proszę o kontakt Mam te same obawy. mela_swing@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C - Katowice

• Jak się pracuje w KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C?

Zobacz opinie na temat firmy KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C?

Kandydaci do pracy w KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C
3.6/5 Na podstawie 46 ocen.
  • ul. 3 Maja 36
    40-097 Katowice