Opinie o KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C w Katowice

M.P.

Prawnik Dawid Kokot to jedna z nielicznych osób dla których znaczenie mają ludzie a nie tylko pieniądze! Podejście do sprawy a przede wszystkim do człowieka z problemem jest godny mówienia głośno o Jego sercu, zaangażowaniu czy też uczciwym rozliczaniu. Na każdej płaszczyźnie widać profesjonalizm, chęć pomocy i stawiania sprawy jasno. Nie mydli oczu, mówi szczerze i daje wiare, że na tym świecie są ludzie, którym jeszcze można ufać! M.P.

Bogdan Madera

Pragnę polecić kancelarię gdyż każdą sprawę prowadzi w sposób profesjonalny i bardzo merytoryczny. Ma też wpaniały zespół. Polecam wszystkim mającym problemy aby korzystali z usług Kancelarii która zapewni Wam miłą i pełną profesjonalizmu obsługę. Ja nigdy się nie zawiodłem. Bogdan Madera

Mija

Witam nie ma co duzo gadac oszust i tyle. Gadane ma sprzedał by swoją matkę jak by chciał bierze kasę na poczatku ciągnie ludzi za język bierze dane A potem znika jak by nigdy nic ! Oszust !

:):)
@Mija

Tak a masz jakies dowody?? czy anionimowy wpis jak klient z spraw karnych :)

Nie zawsze resocjalizacja niektórych osób ktore siedziały w zk a potem robią negawywne wpisy daje naprawić ich proceder :)

Radca Prawny

Polecam rekrutacja rzeczowa i merytoryczna pytania proste

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
ilona

Pan (usunięte przez administratora)to przesympatyczny człowiek, napisałam do niego prośbę o pomoc przez zakładkę „kontakt” – oddzwonił do mnie i bardzo szczegółowo odpowiedział mi na dręczące mnie dylematy związane z alimentami i rozwodem. Wyczułam od razu, że wie o czym mówi, był bardzo rzeczowy – polecam serdecznie

admin

Uzasadnij swoja opinie dowodawmi ? "technik Maliniak"

KANCELARIA PRAWNA

Nim ustosunkuję się merytorycznie do repliki niezidentyfikowanych bliżej , prowadzących blog , pozwolę sobie ponownie zamieścić mój wczorajszy wpis, w którym apeluję o poszanowanie moich dóbr osobistych i niepowielanie nieprawdziwych stwierdzeń odnośnie naruszenia przeze mnie . Nie za bardzo bowiem rozumiem, dlaczego nie umieściliście go w całości, skoro postanowiliście go opublikować i nawet poświęcić my osobny artykuł. Załóżmy, że wystąpił tutaj błąd techniczny, wskutek którego znaczna część zamieszczonego przeze mnie tekstu w sposób cudowny zniknęła. A zniknęła część jego istotna. Żeby uniknąć ewentualnych „problemów technicznych” pozwolę sobie zamieścić wczorajszy wpis partiami.

DO DR DOCTOR

Szanowny Panie/ Pani Dobry obyczaj nakazuje, przy polemice z użyciem argumentu ad personam, podpisać sie imieniem i nazwiskiem, a nie pseudonimem, jak klientela ze spraw karnych. Ps. Parafrazując klasyka, taka będzie Adwokatura, jakie młodzieży chowanie.

Polecam Pana Mecenasa spec od prawa karnego pomógł mi napisac wniosek o odroczenie kary który przeszedł na 1 posiedzeniu.

Ziomal

(usunięte przez administratora) jest super. Nawet obsługiwał prawnie warszawską królową.

W.

Jestem profesorem prawa. Niestety, stanąłem przed problemem, którego nie umiałem rozwiązać. Na szczęście ktoś miał wizytówkę Pana Prawnika Doktora Dawida Kokokota. W paru zdaniach rozwiązał problem, z którym nie dawalismy sobie rady całą katedrą. Polecam!

rubin

hej w przyszłym roku kończę swoje studia prawnicze i wiem , że to już najwyższa pora , aby myśleć o tym gdzie właściwie robić swoją aplikacje . Miałem nadzieję , że w tym miejscu znajdę jakieś informacje na temat kancelarii w których można się zaczepić na początek. Będę wdzięczny za wszelkie info w tym temacie o kancelarii Kokota

Agnieszka Patyka

Pan Dawid skończył studia a reportaz jest nie o tym Panu to piszę Pan Bedarek znany oszust z lublińca.)

alozjy

Pracowałem u tego prawnika na stażu polecam

kinga

Polecam moim znajomym Prawnika Dawida Kokota . Zespół pracuje rzetelnie, fachowo, solidnie. Nawet w kryzysowej sytuacji (kilka osób było chorych) Pan Prawnik Dawid Kokot powiadomił mnie, ze dobę pozniej otrzymam odpowiedz. Wiem, jak szukac, poruszac sie w źródlach, materialach prawniczych, bo na studiach ekonomicznych mialam zajecia 3 lata z prawa. Potrzebowalam potwierdzenia od profesjonalisty, gdyż moja sytuacja (jako rencistki i inwalidki) diametralnie uległa zmianie. Zostalam na rok zwolniona z opłat przez Panią Prezydent Warszawy. Jeszcze raz dziekuje, bo jak ma sie wsparcie ze strony Państwa, to czlowiek staje sie bardziej pewny i spokojny. Kinga

Jestem pozytywnie zaskoczony merytorycznym poziomem uzyskanej porady. Przyznaję, że spodziewałem się jakichś ogólników, a otrzymałem profesjonalną odpowiedź na moje pytanie. Poza tym miłą rzeczą jest możliwość negocjowania ceny porady prawnej! Dziękuję i życzę Państwu dalszego rozwoju

Monika Lagosz

Odpowiedż, którą dostałam na zadane przeze mnie pytanie, zadzwiła mnie wręcz swoją dokładnością. Opinię wystawiam po roku i jest mi wstyd, że nie wcześniej. Po prostu podziękowałam, ale zapomniałam o pozostawieniu pozytywnego śladu na Waszej stronie.Teraz wróciłam do Was z kolejnym pytaniem, więc naprawiam swój błąd. A wróciłam, bo byłam naprawdę zaskoczona profesjonalizmem obsługi. Nie dość, że szybko, to jeszcze konkretnie. Przez 20 lat prowadzenia firmy spotkałam się kilka razy z prawnikami i, prawdę mówiąc, nie miałam o nich zbyt dobrego zdania. Za to zostawiłam w ich kieszeniach ładnych parę złotych. Rok temu znalazłam tgo Prawnika Dawida Kokota i postanowiłam zaryzykować, bo wycena mojego zapytania nie była ani kosmiczna, ani nawet dość duża. Wiedziałam, że nawet jeśli nie dostanę drobiazgowej odpowiedzi, to nie ryzykuję zbyt wiele. Okazało się, że odpowiedź dostałam bardzo szczegółową. Po zadaniu pytań dodatkowych nie czekałam tygodniami, tylko udzielano mi szybko odpowiedzi. To raczej ja – zawalona codziennościa – zwlekałam z kolejnymi krokami. Podsumowując – jestem bardzo zadowolona z obsługi i na pewno będę korzystać z usług . Zarówno osobiście, jak i firmowo (w sumie obym nie musiała ;)) Pozdrawiam serdecznie całą ekipę.

dana16.73@o2.pl

Podzielam zdanie, pan Dawid o ile w ogóle ma jakąkolwiek działalność to dzwoniąc do niego potrafi nieźle naopowiadać, trzeba mu przyznać ma facet gadane, ale raczej (usunięte przez administratora) ludzi, zbiera dane tylko jeszcze niewiem dokładnie co się dzieje z tymi danymi, obiecuje gruszki na wierzbie, a jak sprawa już prawie jest gotowa urywa się z nim po prostu kontakt, telefonu w rzekomej kancelarii nikt nie odbiera, nawet kontakt mailowy nie zdaje rezultatu. (usunięte przez administratora)

Raz jeszcze składam podziękowania za w pełni profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź na interesujące mnie zagadnienie, łącznie z wykładnią prawną, również zasugerowane możliwości prawne działania będą wielce pomocne w następnym etapie działania, mniemam, że dzięki Państwa wsparciu uda mi się osiągnąć consensus zgodny z oczekiwaniami.

Amadeusz

Pan Prawnik Dawid Kokot bardzo mi pomogl w sprawie karnej polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C - Katowice

• Jak się pracuje w KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C?

Zobacz opinie na temat firmy KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C?

Kandydaci do pracy w KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO DAWID KOKOT S.C
3.6/5 Na podstawie 46 ocen.
  • ul. 3 Maja 36
    40-097 Katowice