FARMED-hurtownia farmaceutyczna

Toruń

Opinie o FARMED-hurtownia farmaceutyczna

gość 2011-06-21 11:52:57
Nie warto tracić czasu dla pracy w tej upadajacej firmie. Szkoda nerwów i straconych dni, za które na dodatek nie dostaje się pieniędzy. NIE dla tej firmy!!!!
pracownik 2013-07-22 15:30:07
Bardzo nieuczciwy pracodawca. Podczas zatrudnienia chcąc uniknąć kosztów zawiązanych z nowo zatrudnianym pracownikiem umawia się na na część pensji pod tzw."stołem", po czym nie wywiązuje się z tej obietnicy. Nie rozlicza się też w poniesionych przez pracownika kosztów przejazdów służbowych. Fatalna atmosfera stwarzana przez właścicielkę firmy.
zaradna 2014-07-05 10:36:39
Pracowałam w tej firmie ponad rok. Niestety, ze względu na konieczną przeprowadzkę musiałam zrezygnować. Firma bardzo prężna, bardzo szybko się rozwija, a atmosfera i ludzie na prawdę bardzo fajni. Szczerze polecam!
iza 2014-07-10 08:27:42
Pracuję w tej firmie od pięciu miesięcy i jest ok. Firma działa nowocześnie i szybko się rozwija. Polecam
KLARA 2014-07-14 09:29:59
Farmed jest firma nie duza ale solidna pensja terminowo na czas konkretnie sprecyzowane cele potrafi radzic sobie w trudnych sytuacjach a szef wymagajacy to dobry szef polecam firme pracuje tu bardzo dlugo atmosfera jest ok.
xyz 2015-10-07 21:41:20
Daruj sobie. Ta firma to śmierdząca porażka....
xyz 2015-10-26 21:07:42
Przede wszystkim atmosfera wprowadzana przez właścicielkę firmy. Niskie zarobki rzędu najniższej krajowej i brak perspektyw na premię pomimo dobrej pracy. Brak perspektyw rozwoju. Właścicielka firmy jest niepoważna. Nie będę wchodzić w szczegóły bo to nie ma sensu. Po prostu ostrzegam, ze szkoda czasu na to coś no chyba że lubisz być ciągłym popychadłem w tej firmie. Lepiej poświęcić ten czas na szukanie innej, lepszej pracy a można bo mi się udało. Powodzenia.
dd 2015-12-08 22:10:57
Taaaa... Osoba która pracuje na magazynie od kilku lat dostała umowę o prace z wielkiej łaski po wielu latach i wielu "rozmowach" z właścicielką, która ma za nic pracownika. Pani szefowa szuka taniej siły roboczej. Bezpłatne nadgodziny brak urlopu i wielkie fochy na l4. Do tego oczekuje niemożliwych rzeczy. Szczerze nie polecam. Straciłem tam tylko czas.
dd 2015-12-11 16:53:14
Pracuje w normalnej firmie, z normalnym podejściem do pracownika który nie drze ryja na pół hurtowni.
Były pracownik. 2016-04-23 22:54:49
Haha dobre:) kierowcy zmieniają się co chwilę bo jak mają jeździć nadgodziny za darmo za psie pieniądze podstawy na umowę zlecenie i to dawane pod stołem to się nie dziwie. Sekretarki również nie wytrzymują dłużej niż kilka miesięcy- tygodni.... Pracując pod presją humorów i braku profesjonalizmu pseudo szefowej.... Na prawdę ja rozumiem że szef to szef ale bez przesady. Trzeba mieć ludzkie podejście do pracowników i ludzi a nie tylko dyktatorskie i władcze. Póki atmosfera w hurtowni się nie zmieni to praca tam nie ma przyszłości. Nie polecam.
Pracująca 2016-07-01 10:40:51
Bzdury , bzdury i jeszcze raz bzdury, pracuję w Farmedzie od 2 lat w tym czasie nie zmienił się żaden kierowca, atmosfera w firmie jest dobra i pensja na czas . W poniedziałek rozpoczynam dwu tygodniowy urlop a po mnie inni , każdy dostał tyle urlopu ile potrzebował , a L4 normalna sprawa każdy może się rozchorować , no chyba że mówimy o lewym L4 kiedy pracownik naciąga i firmę i państwo na koszty dla własnej wygody. Szefowa nie robi awantur tak jak ktoś napisał , z równowagi wyprowadzą ją kiedy wśród pracowników ktoś puszcza plotki żeby zaszkodzić współpracownikom - o tak to może ją zdenerwować bo nie lubi takich nieczystych zagrywek.
anonim 2016-09-27 21:25:10
Plotki i nieczyste zagrywki to domena Pań rządzących, a wszystko po to , żeby skłócić ze sobą pracowników i upodlić. To nie są żarty, tylko prawda, a prawda boli.
były 2016-10-07 19:22:35
Zgadzam się całkowicie z anonimem, zagrywki prostackie, podkopywanie, knucie, obrażanie ale to w gruncie rzeczy nieudolna próba ukrycia braków w ogładzie, kulturze osobistej i biznesowej. Lepiej od razu zgnoić i mieć pracownia zastraszonego niż myślącego. Odradzam !!!
Mac 2016-10-19 22:19:19
W tym momencie nie wiem jak jest, ale mam nadzieję, że dość dobrze będzie, w końcu FARMED-hurtownia farmaceutyczna zatrudnia najlepszych przedstawicieli medycznych w regionie, w branży, polecam ich bardzo
szukam pracy 2016-10-24 20:58:41
Z tego co wiem to ta firma nie zatrudnia przedstawicieli medycznych!?. Ogólnie to słyszałem że to jakaś bzdurna sprawa z tą hurtownią. Podobno szkoda czasu
ona 2016-11-04 10:50:50
Nie pracowałam w tej firmie, ale miałam do czynienia z Szefową- według mnie ma poważne problemy ze sobą, ludzi traktuje jak śmieci, nie potrafi się odnosić z szacunkiem do innego człowieka, a siebie wynosi dzięki temu w górę. Ktoś mi powiedział, że bardzo często chodzi do kościoła- współczuję Panu Bogu, ale jak widać nawet On nie potrafi wyleczyć tej chorej osoby.... Faryzeuszu, przejrzyj na oczy !!!
ona2 2016-11-04 20:37:34
Zgadzam się, ta kobieta to chodzące zło!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o FARMED-hurtownia farmaceutyczna - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARMED-hurtownia farmaceutyczna