Opinie o Proama w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Proama. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Proama na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proama w Lublin

Michał Nowy wpis

@ahhs a jakie są zasady pracy?

ahhs Nowy wpis

Dobra atmosfera, jasne zasady pracy. Elastyczne podejscie do pracownika.

Iza Nowy wpis

Niektórzy obrażają innych pracowników żeby wytłumaczyć swoje słabości??

zorro

w poszukiwaniu pracy..... miasto Rumia pani rekrutująca to dziewczynka od sprzedaży ubezpieczeń, zero doświadczenia w HR bo popijając herbatkę podczas rozmowy z kandydatem nie wiedziała nawet jakie pytania zadawać. Pytała o rzeczy niezwiązane z pracą nazwać by ją można "szpieguskiem szefa" porażka ....myśli że jest kimś wielkim i widać od razu jak patrzy na innych z góry....ledwo od cyca odciągneli

paulinda Nowy wpis
@zorro

ZGADZAM SIĘ W 100%, a współpraca z tą panią to najgorsze co może kogokolwiek spotkać. Wieśniara, co przez obciąganie prezesowi ma swoje "stanowisko" w firmie. Zero szacunku do pracownika, zero szkolenia, wielkie wymagania. Ciągła krytyka, kombinacje, co tu zrobić, żeby zgnoić. Nie polecam pracy w tym oddziale, chyba, że zmieni się Pani liderka. O rozmowie z szefem można zapomnieć - skutecznie izoluje. Nieprofesjonalna gadzina, której nikt nie lubi.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Ev

Jestem po procesie rekrutacji i wrażenia mam jak najgorsze. Rozmowy same w sobie miłe, choć wielkiej merytoryczności czy badania wiedzy ubezpieczeniowej/kodeksowej kandydata w nich nie było - lanie wody o wszystkim i niczym. Na plus , że nie było też żadnych dziwactw, "rebusów" czy pytań jak z ankiety jak na onecie. Rekrutacja - 3 etapy - 3 rozmowy - 3 odrębne spotkania od ok 0.5h - do blisko 1 godziny ględzenia (!) Aplikacja na szeregowe stanowisko, a zrobiono wokół tego ceregiele prawie jak z aplikacją do ABW. Informowano, że wynik będzie do tygodnia - był po 3 (bez dwóch dni). Wnioskuję ze spotkań, ze wynagrodzenie w przyp. stanowiska szeregowego rozbija się o pieniądze jakie można zarobić w hipermarkecie, a podchody jakie oni wokół tego robią są komiczne i nieadekwatne do poświęconego czasu. Jedna rozmowa sięgała do czasów sprzed 10lat, spraw prywatnych, zaintersowań i stanowiło to sporą część rozmowy, więc odnoszę wrażenie, że komuś się tam albo strasznie nudzić, albo jest to przykład zwycięstwa oderwanych od rzeczywistości idei, procedur nad zdrowym rozsądkiem :) Mam doświadczenie w nie jednej rekrutacji z wynikiem negatywnym, ale o żadnej nie powiem, że był to czas az tak bardzo stracony, jak w Generali.

Kiesza

Minął rok od zwolnienia osób decyzyjnych m.in. na likwidacji w Proama (której już nie ma - jedynie pozostało logo). Generali działa jak "stare tetryki", firma zadłużona, nigdy w czołówce Towarzystw ubezpieczeniowych (i nigdy w niej nie będzie), ponieważ kadra zarządzająca nie skupia się na ludziach / pracownikach, a jedynie na zyskach, co ich gubi. Wystarczy cofnąć się do zarządzania zasobami ludzkimi, gdzie po prostu trzeba zdać sobie sprawę, żę ludzie jest to ogromna wartość bez której firma nie będzie dobrze (bądź w ogóle) prosperować, a proszę pamiętać że jednostki same rady nie dadzą. Warto wsłuchać się w ich głosy, zbadać zaangażowanie, sprawdzić poziom lojalności, a będziemy mieć obraz wnętrza firmy, która po prostu " gnije" od środka. Na stanowiskach kierowniczych i "dyrektorskim" zostały wskazane marionetki - sfrustrowani ludzie, na których naciska "góra". Człowiek zaczyna się gubić, za dużo ma do stracenia (zdają sobie sprawę, że jak nie oni to będzie ktoś inny), tańczą jak im zagrają, a co najbardziej przykre, że zdają sobie sprawę, że nie posiadają jakiejkolwiek mocy sprawczej, są od robienia tego co im karzą - praca odtwórcza. Osobie pełniącej obowiązki Dyrektora likwidacji, podejrzewam że jest to na rękę...nigdy nie należał do osób ambitnych i jest jak chorągiewka na wietrze...do tego (brzydko to nazwę) lizusy - wszyscy co firmę znają to wiedzą o kim mowa - ludzie bez ambicji, ODWAGI. nie ma i nie będzie Proamy, zostało Generali psujące się od środka (firmę tworzą ludzie - więc nie ma co się dziwić).

Zajechany

A kto normalny bedzie chciał pracować wsród kierownictwa któremu najlepiej wychodzi kłamanie pracownikow?

Pani X
@Zajechany

Ktos to forum frustratów jeszcze czyta??!! :))

HGM

A czy ktoś zorientowany ( z wewnątrz) może odnieść się do tego obecnego szukania? Mnóstwo ogłoszeń, tylko czy są one realne, czy to jakieś reklamy lub ludzie są dawno poustawiani na stanowiska?Jeśli poustawiani, to czemu te same ogłoszenia pojawiają się non-stop w kółko ? Wygląda na dużą rekrutację, tylko jakiegokolwiek odzewu brak ...

zobaczcie teraz ile ludzi szukają - wszyscy od nich uciekają !. Bo to przecież nie jest "rozwój struktur" po tym jak zwolnili w maju masę ludzi tylko brak "białych murzynów" do niewolniczej pracy. Ostatnio ktoś poskarżył się do szefostwa przesyłając kopie e-maila jednego z kierowników do ludzi, gdzie pisze że premia jest uznaniowa i dzieli ją tak jak chce (!!! ) - zero reakcji, czekają teraz chyba na kontrolę z PIP-u.

Robert

To prawda, u mnie także od tego roku gorzej z wypłatą, a obowiązków jeszcze więcej, miks ale bredzisz

Robi się coraz gorzej, wypłaty coraz gorsze, zmiany decyzji z dnia na dzień... Praktycznie co tydzień ktoś się zwalnia, nowych zatrudnień brak.

Zenon

Ale bagienko się zrobiło,

Rmb

Takkk? A ja mam jednak nieodparte wrażenie, że osoby które tu się najczęściej udzielają nadal tam pracują.

aaa

co tak nagle skończyły się wpisy na GOWORKU?? nie ma już kto z Proamy pisać ?

:P
@aaa

wszystkich którzy pisali negatywne komentarze zwolnili w pierwszej kolejności :D.

ooo
@:P

Dobre :-). Ale na serio - cisza jakaś. Chyba duch dawnej Proamy został już skutecznie zabity.

bajlamos

Ta chołota która obecnie przejeła władzę zniszczy tą firmę, jest po stokroć gorzej jak wcześniej, ludzie sami myślą o odejściu pomimo tego, iż planowane są zwolnienia grupowe, Generali i Proama w Lublinie upadła na łopatki i jest bliżej końca niż kiedykolwiek. W tym momencie chcą zajeździć ludzi nowymi obowiązkami pomimo tego, że i tak ledwo się wyrabiają z pracą. Omijajcie tą firmę z daleka jako taka normalność, która była za starej władzy się skończyła.

dadekit

dawny zarzad, cala likwidacja, sprzedaz iserwis sie sprzedali za zlotniki. Nie ludzcie sie, armagedon. Atmosfera Proamy zostala na zdjeciach z imprez tylko. Teraz tylko kasa, produktywnosc, zysk, jak to mowia nowi wlasciciele... :(

ala

Podobno mają 500 osób z 1 tys zwolnić!

teeo

A wynagrodzenie w sprzedazy jakie? Bo dostalem zaproszenie do rekrutacji..

pracuje ponad 1200 osób w całej grupie Generali, z tego mają zwolnić 300 do końca roku w tym prawie 100 w najbliższych dniach

ASW

Ale masz tych ogłoszen .... 4 na cała Polskę !? Co do zwolnienia grupowego 300 osób ....to ile w tej firmie pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Proama - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Proama?

Kandydaci do pracy w Proama napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Proama