Opinie o MAK CHEMIA w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MAK CHEMIA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAK CHEMIA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAK CHEMIA w Elbląg

WHITE

To jest strona na opinie, więc swoją napisałem. Ty ME chyba sam jesteś nierobem i kombinatorem. Żaden z pracujących tam pracowników nie ma dobrego zdania o właścicielach nieszanujących pracowników, tylko nie każdy ma odwagę odejść i szukać sobie pracy. A na rynek pracy w Elblągu nie ma co narzekać. Są jeszcze normalni pracodawcy i normalne firmy, bez tej chorej atmosfery.

Me
@WHITE

No mówie typowy nierób kombinator 8:50 w czwartek siedzi w necie i opinie pisze. Tak tak oczywiscie ze 100 osób pracujacych w Mak-Chemii nikt nie ma dobrego zdania o wlascicielu , takie idiotyzmy to mozesz swojej starej opowiadac w ramach rekompensaty za to ze znowu szukasz pracy , podczas wieczornego ogladania wiadomosci.

me

Ta typowy nierób kombinator,nie obrazajac pozostalych pracownikow Mak-Chemii bo w wiekszosci to uczciwi ludzie, niby woli jechać zrobic zakupy do Gdańska,bo firmy na oczy nie chce ogladac , do sadu nie poda bo rozstal sie z firma bedac na zwolnieniu ale czas zeby nabazgrac cos w necie to znajdzie.

WHITE

Chyba firma z największą rotacją wśród pracowników. Wynika to z tego, że nie szanuje się ludzi. Dokładnie pracownicy są od za.....ania - dosłownie. Zresztą mają już w mieście taką opinie, że muszą brać z UP wszystkich jak leci, bo nie ma chętnych, żeby w takich warunkach pracować. A Ci co przyjdą po kilku dniach idą na zwolnienia, jak zobaczą co się dzieje. Spraw w sądzie pewnie by było dużo więcej, ale większość jak się zwalania to nie chce ich już na oczy oglądać. Mam taką awersję, że nawet na zakupy wolę jechać do Gdańska. Nie polecam. Szkoda zdrowia.

qwerty

Jedna wielka katastrofa to napisać szew zamiast szef... cymbale

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MAK CHEMIA, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko SPRZEDAWCA/ MAGAZYNIER? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klient

I kolejna oferta pracy. Boże tam co chwila ktoś się zwalnia. jak zwykle mak chemia słynna w całym Elblągu. Tez słyszałem co tam się wyprawia z pracownikami. Najgorzej podobno w sezonie masz zapierd... I koniec. 3 sprawy w sądzie bo szew taki h.. Ze go pracownicy skarżą. Jedynie co to chłopaki z malborskiej są spoko. kupowałem zaprawy to i pomogą wrzucić i Doradza. Wysłali mnie mile panie na panienska na sklepie ludzie k.... Nie mili gówno wiedzą. jaka płaca taka jest praca. Nie ma się co dziwić. Kumpla mam wiem dużo ale nie będę mu wpady robił. Mówi tylko ze to jedna wielka katastrofa.

Olek

sie balem podejmowac prace w tej firmie po przeczytaniu tych opini , ale wszystko jest ok , pieniadze zawsze na czas , umowa o prace , urlopy tezbez problemu a nawet nie trbza po godzinach zostawac , pieniedzy placa tyle co bylo na rozmowie dogadane bez rzadnych walkow . takze hja polecam

ravena

a również może gdzieś w internecie mogłabym śledzić ich pojawiające się na bieżąco rekrutacje? wiem że gdzieś tam się przewinęła oferta pracy na przedstawiciela handlowego w necie ale nie wiem czy to nadal aktualne

Ktos

Oferty pracy są bardzo często na pupie bo to zarejestrowanych biorą no i na portalu znowu potrzebują magazynierach i wózki widłowe musisz mieć. Daj spokój słyszałem od kolegi co pracował tam. żenada opowiadał totalny wyzysk i szkoda gadać. Szew to podobno ma cię gdzieś i nic ci się nie należy. także nawet sobie głowy nie zaprzatac

ktos byly

Ludzie !! To , ze mak-chemia ma tak czesto oferty pracy , mowi samo za siebie ! Pracowalem w tej firmie , dno to jest malo powiedziane ! Nawet nie czytajcie ich ofert . W biedronce maja 100 razy lepiej wiem co mowie. Zero szacunku do pracownika , tyrasz nawet po 12 godzin i nikt ci za to nie zaplaci a o podziekowaniu zapomnij. Mobing w pracy to tam codziennosc ! Nie wiem jak oni przechodza kontrole bo o podstaie urlopu 2 tyg to nawet nie mysl o tym . Wszystko to jedno wielkie kłamstwo ! Tam sie liczy tylko praca nic wiecej . Oni maja cie gdzies masz robic i koniec ! Pytajcie ludzi co tam pracowali to wam opowiedza. Zarobki - jakie zarobki ? normalka aby jak najmniej! podstawa i tyle na rozmowie opowiadaja ci bajki i to takie ze brak slow. Ci ktorzy odchodz czuja ulge ze to juz koniec mowie wam traktuja cie jak zero !

Byly

Ludzie, nawet jak nie macie pracy to omijać szerokim łukiem. najgorsza firma w mieście. Wyzysk psie pieniądze charowa szkoda życia i nerwów. Nawet nie próbujcie. Wiem co mówię jestem byłym pracownikiem. masakra totalna. panicz właściciel ma cię w (usunięte przez administratora) kłamie strasznie nie ma szacunku za grosz. Masz zapiepszac koniec kropka a cała reszta sie Nie liczy. Ta firma powinna mieć kontrolę o mobbing. tragedia

BUdda

Powiem szczerze zacna firma pomimo że samochody dla PH są dojechane i nie mają zestawu głośnomówiącego (?!?!?!?) , program do sprzedaży w jest wgrany w telefon komórkowy (?!?!?!?). Liczy się atmosfera a ta w MAKu jest zaje....sta ;)

kanibal

Ta firma to kompletny syf traktują pracownika jak śmiecia NIKOMU NIE POLECAM Wszyscy zakłamani Generalnie firma i atmosfera do (usunięte przez administratora)

oszukana

Dajcie sobie spokoj z ta firma bo to wielkie nieporozumienie. SZef zakłamany co innego mówi a co innego robi. To prawda ze klienci sie smieja ze tak czesto jest rotacja pracowników, a z czego to wynika sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.(najnizsza krajowa zadnych dodatków samochód klamot itp.)Omijajacie wielkimłukiem szkoda nerwów i kolejnych siwych włosów.

kris

witam.czy może ktoś napisać cos o pracy przedtawiciela handlowego ? chyba duża rotacja ponieważ czesto widać ogłosenia

Xxx

To prawda, najnizsza krajowa. Reszta w kopercie jak szef ma dobry humor. Mam nadzieje ze PIP sie tym w koncu zajmie

Sprawiedliwy

Ja przeszedłem przez tą firmę i poznałem szefa:) Brak słów. Firma łamie przepisy, oszukuje, praca za najniższą krajową. Dlatego w ramach podziękowania za wspólną pracę nie kupuję ja ani moja rodzina nic co jest w MakChemii.Wolę iść do Nomi czy gdziekolwiek ale nie do MakChemii:) Powodzenia Panie Os....ński:)

@Sprawiedliwy

mało prawdy w tym wszystkim Panie Cz...ski

Oszukana

Na rozmowie kwalifikacyjnej szef mówi co innego a w gruncie rzeczy wychodzi co innego. Klienci sami się śmieją czemu tak częsta jest rotacja pracownikow

Uciekaj kolego od tej firmy jak najdalej. Szkoda nerwów i zdrowia nikt Cię nie doceni pomimo iż będziesz harowal jak Wół nawet nie usłyszysz słowa dziękuje. Szef płaci marne pieniądze najniższa krajowa jak pójdziesz na zwolnienie to Cię zwolni. Czepia się dosłownie wszystkiego. Samochody nadają się na złom łącznie z ciężarówkami nawet klienci się śmieją. Rotacja pracownikow jest co 3 miesiące bo normalni ludzie dłużej z wariatami nie wytrzymają . Szukaj szczęścia gdzie indziej.

Jojo

Witam praca w tej firmie to wielka porażka obiecanki i tyle. Szef kręci kombinuje wykorzystuje pracownikow. Każdy na każdego kabluje. Szef płaci pod stołem.ogolnie wielka porażka nie polecam!!!!!

sniezka

Firma dla samodzielnych,niebedzie cie piescic,jak masz pomysl na handel to ddobry start z ta firma ale nielicz nigdy ze ktos Cie pochwali,duze mozliwosci bo ceny ma konkurencyjne z najlepszymi graczami na rynku,jedyna wada lub zaleta ze kazdy na te firme narzeka,czy z zazdrosci??niewiem.w sumie w Polsce zawsze narzekanie w modzie :) Jak przejalem teren warminsko Mazurski to za wyniki bylo spotkanie integracyjne,zaznaczam ze wyniki byly ze scisla wspolpraca z hurtownia w Elblagu,a doklanie kobietkami od sprzedazy,to prawda ze pracowac i najezdzic sie trzeba ale to chyba w kazdej firmie z branza handlowa :) Szeryf jest zalatany i zapracowany,zajmijcie sie swoja firma to zrozumiecie dlaczego ma tyle spraw :)narzekac tez mozna na wysokie wymagania i dreczace telefony (czytaj.motywujace ;))

Zostaw merytoryczną opinię o MAK CHEMIA - Elbląg

• Jak się pracuje w MAK CHEMIA?

Zobacz opinie na temat firmy MAK CHEMIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAK CHEMIA?

MAK CHEMIA