Opinie o MAK CHEMIA w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MAK CHEMIA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAK CHEMIA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAK CHEMIA w Elbląg

grubas

Dziadostwo najgorsze w Elblągu , uciekać od tej firmy najdalej jak się da.

arnold

Na pierwszej rozmowie same obiecanki i kłamstwa,jak będzie pięknie i kolorowo, a w rzeczywistości zapierdol w beznadziejnej atmosferze, z humorzastym pseudoszefem, bez żadnych praw pracowniczych, taki elbląski obóz pracy. Nie polecam , szkoda zdrowia za psie pieniądze i jest to praca bez przyszłości, dziś jesteś a jutro dostaniesz wypowiedzenie. A co do kasy to na umowie najniższa krajowa,wszystkie wcześniejsze opinie są zgodne z prawdą.

XXX

Spróbuj, będziesz miał na papierze najniższą krajową + premia wedle uznania szefa. Co do PH, to lepiej sobie odpuść. Warunki płacowe podobne, niby masz premię ale wyliczą Ciebie tak że sam nie będziesz wiedział skąd ta suma się wzięła. Ca niektóre produkty, mimo iż sprzedaż to i tak nie dostajesz nic np. papy. Sprzedawać musisz, startujesz do przetargu i musisz dany towar wycenić, mimo iż nic z tego nie masz, a pieniądze nie są małe. Jeśli ktoś chce pracować za darmo to niech próbuje sił w Mak-Chemii.

XXX

2000netto? Chyba syn właściciela wpisuję tą kwotę aby zachęcić:) Podstawa to najniższa krajowa, listę podpisujesz bez prawa podawania godzin, pracujesz po godzinach i jak prezes jest łaskaw to da kopertę do ręki. Odchodząc z pracy nie licz na kopertę. Wypłata jak się rozwiązuje umowę to najniższa krajowa i do widzenia. 2000zł to zarobisz z kopertą w ręku i z najniższą krajową na koncie. Powodzenia na emeryturze:)Może uda Ci się z tych 2000zł netto odłożyć na starość.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MAK CHEMIA, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko SPRZEDAWCA/ MAGAZYNIER? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
lila

Firma porażka,omijajcie jak najdalej. Rotacja co chwila,każdy kto trochę pozna Pana Prezesa ucieka.(usunięte przez administratora)

2000 netto

XXX

równo w Elblągu; Gdańsku i innych oddziałach jest ten sam właściciel i ten sam bałagan. Pan Prezes to jedno wielkie nieporozumienie:) Atmosfera pracy do bani. Zarobki do bani, śmieszne premie pod stołem w zależności od humoru szefa:). Pozdrawiam. Szukajcie a znajdziecie lepszych pracodawców. Powodzenia. Ps.Co do handlowców na ogół jeżdżą starymi Renualt Clio i Punto.

XXX

Jakimi samochodami jeżdżą handlowcy ???

Szwedek

Właśnie otrzymałem ofertę pracy , ale z tego co pamietam ktoś z rodziny pracował tam lat temu ze 12 i widzę jak czytam że nic sie nie zmieniło , szkoda czasu i nerwów na to wszystko.....pozdrawiam goraco ludzi na stanowiskach , którzy w życiu nie pracowali od zera , a oczekiwania z kosmosu biora , powinni sie zamienić i podstawić jako pracownik swojej firmy a następnie powinni dotrzeć na stanowiska w swojej firmie różne i niech spojrzą z perspektywy szarych pracowników, (usunięte przez administratora)pozdrawiam serdecznie

Gal Anonim

Plany są zawsze do wykonania, czy są realne? Nie!!! Dlaczego, bo to ma Ciebie zmotywować abyś zasuwał i dawał przyzwoite dochody Panu Prezesowi:) Co tu komentować, gdyby było dobrze to by rotacji wśród pracowników takiej nie było. To wszystko.

Benek

O jakie przedziały Ci chodzi? Jeżeli chodzi Ci o plan, o jest on zakładany przez Dyrektora. Nie wiem jak teraz to wygląda i jak jest rozliczany.

Benek

Praca handlowca - Kiedyś Pandy teraz jakieś zużyte Clio. Umowa na najniższej krajowej + premia. Nigdy nie wiadomo jaka. Wszystko na papierze nie pod stołem. Tereny nie są duże do oblatania. Firma konkurencyjna, ma dobre ceny w porównaniu z konkurencją. Na każdym punkcie handlowym możesz coś sprzedać. Asortyment bardzo szeroki, często braki magazynowe i to nawet podstawowych produktów. Kierownicy są ok. Szefa nigdy nie poznasz, unika kontaktu z handlowcami. Dużym minusem jest spychologia tematu. W biurze często zostawią Cię samego z tematem, a jak coś się zesra to zwalą na Ciebie. Trzeba pilnować dostaw, dzwonić , upewniać się, zresztą klienci są przyzwyczajeni do częstych braków i pomyłek w fakturach. Podobno żadna firma tylu korekt nie wystawia w tej branży co Mak Chemia. Jeżeli chcesz zacząć karierę w budowlance to śmiało polecam. Pracownik Magazynowy - Monotonna robota, pakowanie palet drobnicą. 3szt jednego, 2 sztuki innego itp. Najniższa krajowa + koperta z premią. Jest spory zapierdziel. W sezonie zostajesz po godzinach bo nie idzie wszystkiego spakować i wywieźć na czas. Częsta rotacja. Kierowca - Robota ciężka, do późnych godzin wieczornych. Np. dostawa z Gdańska/Elbląga aż do Płocka/Ełku i powrót tego samego dnia. Jedyna grupa zawodowa w Mak Chemii, która ma częsty kontakt z właścicielem firmy. Kiedyś doceniał kierowców najbardziej, nie wiem jak jest teraz. Niektórzy pracują długie lata, widocznie się opłaca.

Zarobki są śmieszne. Tak jak koledzy wcześniej opisali. Czasem "wielki biznesmen" da ci parę groszy do wypłaty a jak mu się nie spodobasz to będziesz miał najniższą krajową. Umowy zawierane są na minimum ale na rozmowie szef twierdzi że będzie inaczej:). Zero chorobowego, jesteś chory to na urlop lub do pracy bo Ciebie zwolni. Na magazynie zasuwasz jak wół, za psie pieniądze. Reszta działów to samo. Śmieszny pracodawca. (usunięte przez administratora)dla wytrwałych, którzy lubią być poniżani i pracować za najniższą+grosze w kopercie. Powodzenia.

witam

jak zarobki na magazynie w mak chemii? jaka atmosfera , moze ktos opisac wiecej jak sie pracuje w magazynie, jakie godziny pracy ile daja na reke? szukam pracy w magazynie

xman

Potwierdzam poprzednie opinie. Jeździj jak najwięcej, jak już zrobisz swoje to wezmą kolejnego. I ten kit z umowami :). Jednak samochód dają, narzędzia też. Więc nie mógłbym wystawić najniższej oceny. Zresztą jak w każdej firmie, czasem się trafi osoba, która zrobi tam karierę.

Mar

O dużych pieniążkach piszesz.... 2000 tyś szok. Tu jak szef bedzie miał dobry humor to da ci 1200 zł i=, (usunięte przez administratora). Ludzie uciekajcie jak najdalej od tej firny.

JK

Uciekać jak najprędzej. Dziadoska firma!!!Na "gębę" oferują 2000 zł - na umowie 1100, zasłaniając się księgową - pomyliła się, hahaha koń by się uśmiał. Pierwsza wypłata 2.100,00 zł, druga 1.700,00 zł (bez podania przyczyny, gdzie "uciekło" 400zł, a następna 1.100 .... Żenujące. Chciałoby się mieć pracownika za psie pieniądze .....

Zostaw merytoryczną opinię o MAK CHEMIA - Elbląg

• Jak się pracuje w MAK CHEMIA?

Zobacz opinie na temat firmy MAK CHEMIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAK CHEMIA?

MAK CHEMIA