Opinie o MAK CHEMIA w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MAK CHEMIA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAK CHEMIA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAK CHEMIA w Elbląg

Agnieszka

@Prawda a Ty masz inne zdanie o firmie MAK CHEMIA? Możesz powiedzieć jak praca wygląda z Twojej perspektywy? Skoro są rożne opinie to warto je przeczytać, zweryfikować i wtedy można tworzyć swoją.

Agnieszka

@Byly niedawny co masz na myśli pisząc wykorzystywany? Możesz sprecyzować czy chodzi o nadużywanie obowiązków, nadgodziny czy jeszcze coś innego? Sprecyzowane informacje przydadzą się osobom zastanawiającym się nad pracą w MAK CHEMIA.

Jeeza

Zabawne , w którym fragmencie mojej wypowiedzi zawarłem sugestie z której wynikałoby że wychodze z założenie że pracujesz w Mak-chemii? Człowieku nie kompromituj się bo z tego co napisałeś dobitnie wynika że jesteś typowym intelektualnym ongiem.

Byly niedawny
@Jeeza

Pan O placi takim idiotom jak ty , zeby ludzi wprowadzac w blad I mylnie opisywac prace w tej bagiennej firmie. Czlowieku pracowalem tam to wiem jak jest. Myslisz ze cos sie zmienilo ? Powiem ci co sie zmienilo. Nastepne osoby odeszly ktore tam pracowaly latami a mieli dosyc wykozystywania, a bardzo cenne osoby . Ludzie ktorzy chcieliby podjac tam prace najpierw niech popytaja a nie znalazl sie jeden , kto wie moze to synalek , przydupas tatusia ktory chce zmienic wizerunek tej smiesznej firmy probuje wplynac na opinie firmy. Ludzie poczytajcie opinie popytajcie I sami wyciagnijcie wnioski. Moge podac setki przykladow ktore jezza czy h.... wie jak ty tam sie podpisujesz pokaza jak tam jest pracownik traktowany.

jeeza

były niedawny z twojego wywodu bije tyle jadu ze moglaby Ci pozazdroscic kobra królewska czyli zapewne jestes kolejnym nieudacznikiem , który wypił 6 specjali i napisał w necie co myśli a że myśli niewiele to treść również pozostawia wiele do życzenia. pozdrawiam

Ktos
@jeeza

Jezza widac ze jestes na tyle tepy badz tepa ze nawet nie potrafisz czytac ze zrozumieniem a gdzie jest tam napisane ze pracuje.w.takim bagnie ? Zapytaj innych co pracuja to ci powiedza . Ja mam w (usunięte przez administratora) mak chemie cenie sie i szanuje a takich jak Pan O mam gleboko w (usunięte przez administratora) wspolczuje.tylko takim co musza pracowac zeby miec na chleb ale wspolczoje ze musza sie zeszmacic zebc.cos z tego bylo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MAK CHEMIA, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko SPRZEDAWCA/ MAGAZYNIER? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ona

ona czytam czytam opinie i ani jednej pozytywnej.Widze ze od 4 lat nic sie nie zmieniło. Firma smiech na sali zero przyszłosci.Szef kombinator oszust, nawet nie potrafi patrzec w oczy jak sie z nim rozmawia bo tak kłamie. Ludzie omijajcie ta firmę wielkim łukiem bo stracicie zdrowie, a tylko siwych włosów sie dorobicie.

Byly niedawny

Kazdy sie tu madrzy , nie pracowales wiec (usunięte przez administratora) wiesz. Po h... sie udzielasz. Interesuje cie opinia to popytaj ludzi co pracuja . Zapytaj kilku to ci powiedza jak jest. Oczywiscie ze to dno. Nie wierzysz to podejdz do pracownika on ci powie jak jest. Szacunek ? Jaki szacunek . Wlasciciele nie wiedza co to jest. Ludzie bez klasy , widza tylko pieniadze zero zycia... ja rozumiem , ich firma moga , ale tam sie nie traktuje ludzi normalnie tez moge byc szefem , ale nie h..... a co do urlopow , oczywiscie ze 5 dni max - i jak to k.... przechodzi skoro 10 dni ciaglosci ma byc. Kodeks mowi jasno. Nie polecam , odradzam, obijac zdala. Jak masz tracic czas i marnowac go to szkoda nerwow. To prawda ze rotacja jest ogromna. Jeszcze troche i nikt u tych wyzyskiwaczy nie bedzie pracowal. Bo tak naprawde to ludzie roba wszystko zeby bylo dobrze ale to nie ma sensu bo i tak bedziesz najgorszy . Nawet donosiciel po pewnym czasie ma prze.... . Gosc co posze wyzej jest 100% prawdy idzcie zapytajcie. Juz dawno za ta firma powinny sie wziac jakies inspekcje bo to pojecie przechodzi. Zapewne i takich ma oplaconych zeby (usunięte przez administratora) nie zawracali. I jesli ktos nie wierzy w to jak jest niech popyta nawet tych pracujacych . Jedna wielka katastrafa. Ale niedlugo sie to skonczy jak postawia castorame . Wiekszosc i tak spoer.... z tej mrowki i pojdzie do castoramy. Szczerze ja wiem ze wszedzie sa wyzyskiwacze ale jesli ktos chce byc szanowany doceniany i chce pracowac w normalnej atmosferze to nie radze naprawde nie warto bo bedzie ci ciezko chyba ze ktos lubi trzymac palca w (usunięte przez administratora) szefostwo to smialo ale i to sie kiedys konczy. Kto nie wierzy niech pyta pracownikow po ile pracuja ile dostaja jak sa traktowani i o golnie o goscia bez klasy.

Budda

Rozczarowana a czy nie masz czasami takich delikatnych pretensji tylko do siebie? W sensie , nie potrafiłam odnaleźć się w tej firmie , wszystko mnie (usunięte przez administratora) od początku do końca? Beznadzieja , ta firma jest nieogarnięta , zero , dno , niech skiśnie .................................................................................... Jesli tak to moim zdaniem ,powinnaś się leczyć psychiatrycznie, i nie pisze tego żeby Ci do...ac tylko dla Twojego zdrowia bo problem jest w Tobie i twoich relacjach z rodzicami a nie w firmie.

Temida

Pani Agnieszko dwa razy do roku jest organizowany wspólny dwu tygodniowy wyjazd z najlepszymi klientami na zagraniczne wakacje.

rozczarowana
@Temida

Raz na kilka lat i tylko dla wybranych osób (nie dla szeregowych pracowników) wyjazd do ośrodka właściciela w Zakopanem. Pobyt na miejscu 1-dzień, plus jeden dzień na dojazd i jeden na powrót. Oczywiście weekend.

Agnieszka

Czy MAK CHEMIA organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla pracowników?

rozczarowana

Potwierdzam! Kompletny brak szacunku dla ludzi dzieki ktorym maja to co maja bo gdyby nie my to by nawet na papier toaletowy nie mieli. Atmosfera straszna . Kierownicy gownie kobiety bo jak to powiedziano "lepiej sie nimi steruje". Praca w tej firmie to koszmar ! Balagan i ogolny chaos. Dzis klient dostaje rabat jutro juz nie, choc zrobil zakupy za ta sama kwote. Kazdy rabat przyznaje kierowniczka wedlog swego widzimisie. Panowie O.... klamia i oszukuja patrzac w oczy. A mialo byc tak milo "rodzinna atmosfera" Zenada!!!

El

Witam . Do ME, kim ty jesteś ze tak ładnie opisujesz , Czy tylko pracownikiem lizusem czy kimś więcej ??? Ja pracowałem tam 10 lat temu i wiem że takie podejście do ludzi się nie zmienia .Żałuję i odradzam wszystkim pracę tam ,szkoda nerwów.

Ireczek
@El

Pracowałeś w Makchemii 10 lat temu i po tych 10 latach wchodzisz na forum obsmarować pracodawce?? Bez obrazy ale gwałcili cie podczas pracy?? Czy moze cos gorszego??

go
@Ireczek

Ireczek, chyba masz rację, że mu nawet coś gorszego robili, bo od tego ma zaburzenia osobowości - raz się podpisuje jako White, raz jako Rock, El, czy Temida a ciągle ten sam ton wypowiedzi. White, odgrażałeś się sądem parę postów wyżej - to idź, chyba że stać Cię tylko na anonimowe bicie piany...

Me

Oczywiście że zmienisz zdanie . nie dostaniesz w nowej pracy ,jak już ją w końcu podejmiesz nierobie kombinatorze, pensji na czas i sam będziesz śpiewał pieśni chwalebne na temat Mak-chemii.Idiotyzmem XXI wieku jest to jak bardzo łatwe jest obgadywanie i narzekanie na poprzedniego pracodawce w internecie, zwlaszcza przez takich bumelantów jak ty. Pozdrawiam

white
@Me

Nierobem to raczej nie jestem, bo od zawsze pracuję i jeszcze na zasiłku nie byłem. Mam od 17 lat ciągłość zatrudnienia tylko w trzech filmach. W obecnej pracy pensję mam na czas i nie narzekam. Atmosfera super, bo i Szef w porządku z szacunkiem do ludzi. A Ty niudaczniku dalej chwal swojego pana bo na nic więcej cię nie stać Ubaw m z tego Twojego jadu, bo brakuje Ci argumentów. Rotacja mówi sama za siebie....

@white

No tak rotacja mówi sama za siebie , piszesz tak jakbyś plotkował z kadrową codziennie podczas picia kawy na mieście, co oczywiście nierobie bumelancie nie ma miejsca , wiec wole nie mieć w ogóle argumentów niż mieć takie jak ty ,czyli z (usunięte przez administratora) El czemu wprowadzasz niepotrzebne segregacje? Jaką dla ciebie wielce poszkodowana, skrzywdzona przez firme istoto stanowi różnica czy ja pracuje na magazynie czy w księgowości?

Temida
@Me

Me to chyba któryś z panów MO i to raczej starszy, podobny język i styl traktowania ludzi. Wydrapalby oczy za każde słowo prawdy o sobie...

white

Me, śpiewaj panu MI "Chwalmy pana" , a ja po kilku latach mam swoje zdanie i to nie zmienię.

black

To pochwal się WHITE/ROCK gdzie pracujesz, może też tam pójdę i będę korzystać z Twoich bonów, premii świątecznych, pakietów fitness i wielu innych tak powszechnych korzyści. Taka ta wasza nowa praca fajna jest ;-)

Rock

Kodeks Pracy mówi, że co najmniej jedna część urlopu powinna trwać nieprzerwanie 14 dni. Wymiar urlopu, o którym piszesz jest uzależniony od czasu pracy. W Makchemii nagminne jest fikcyjne rozpisywanie urlopów z powodu braku możliwości ich wykorzystania. Fundusz socjalny w formie pożyczki ... wraca do właściciela, w normalnych firmach jest przeznaczany na bony dla pracowników etc.

black

White, coś ci się z urlopami to chyba pomyliło: "Od stażu pracy zależy, ile dni urlopu wypoczynkowego przysługuje pracownikowi. Jest to: 20 dni - gdy pracownik jest zatrudniony krócej niż 10 lat; 26 dni - gdy pracownik jest zatrudniony co najmniej 10 lat" A fundusz socjalny widziałem chociażby w formie pożyczki z tego funduszu, nieoprocentowanej. A najbardziej poszkodowani to ci co za złodziejstwo wylecieli...

Rock

White nie ma co polemizować z Me. Opinie o Mak-Chemii mówią same za siebie, a jeszcze jak się popyta znajomych... Nieciekawy obraz tej firmy i pracodawcy.

WHITE

No jak nic lizus-donosiciel, nieudacznik. Wg kodeks pracy w roku należy się 14-dniowy urlop, coś takiego w tej firmie nie istnieje. Koperty są co miesiąc, kierownik dostaje je od szefa i rozdaje pracownikom (trzeba zaoszczędzić na ZUS-ie). A może widziałeś tam fundusz socjalny, bo przy takiej ilości pracowników musi być. Pracownicy go nie dostają w żadnej formie, a w papierkach musi się zgadzać, więc szef go sobie rozpisuje... Godne uposażenie ? Jak Cię na nic więcej nie stać na nic więcej to pracuj w takich warunkach, ja pracowałem w normalnych firmach i mam porównanie. Takie świetne warunki Twoim zdaniem, to skąd ta rotacja pracowników nawet tych z długim stażem.

@WHITE

Ja ci powiem przesmieszny gościu że ty poprostu się w tej firmie nie odnalazłeś , cały czas powtarzasz jakieś zasłyszane fantastyczno-naukowe plotki , a o rozpisywaniu funduszu socjalnego piszesz tak jakbys stał nad szefem w momencie kiedy go rozpisywał , zrozum zachowujesz sie jak infantylny imbecyl, coraz bardziej skłaniam sie do opinii że ty jestes poprostu z konkurencji. Żenada roku

Me

Powiedz nierobie kombinatorze jakim ilorazem inteligencji sie możesz pochwalic skoro , twierdzisz że masz pracę a piszesz posty najpierw o 8:50 a potem o 15:39 ? Chyba że pracujesz jako cieć na nocnej zmianie w takim przypadku przepraszam. Bumelancie tobie poprostu nie mieści się w głowie że uczciwie pracujac w Mak-Chemii można otrzymywac godne uposazenie. A co do sadu to moim zdaniem powinienes przed nim stanac za te godne pozalowania nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia pomówienia typu :wyzysk , brak urlopów , wynagrodzenie w kopertach.

WHITE

Dobre zdanie o właścicielu to mają tacy obrońcy-donosiciele jak Ty ME, których na nic więcej nie stać. Jeżeli dla Ciebie premie w kopertach, brak zgodnych z kodeksem pracy urlopów oraz wyzysk to standard - to pracuj. Ja miałem, odwagę to zmienić, nie muszę żonie opowiadać bajek - bo pracuję, wiadomości nie oglądam, bo to dla takich jak Ty. A co do sądu to chyba mnie przekonałeś, że warto pójść, bo takim ludziom się nie odpuszcza, może to ich czegoś nauczy.

Zostaw merytoryczną opinię o MAK CHEMIA - Elbląg

• Jak się pracuje w MAK CHEMIA?

Zobacz opinie na temat firmy MAK CHEMIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAK CHEMIA?

MAK CHEMIA