Opinie o Alga-Wood Sp. z o.o. w Gójsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alga-Wood Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Alga-Wood Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alga-Wood Sp. z o.o. w Gójsk

Siara Nowy wpis
Inne

Jestem mega zadowolony z tej firmy . Zdecydowanie polecam oddział w Łazach , bardzo miła, kompetentna i sympatyczna obsługa . Widać ,że Panowie w biurze tworzą zgrany team .

Roman Nowy wpis

Bardzo zle podejście do pracownika , praca za marne grosze, wyzysk ludzi

Aga Nowy wpis
Inne

Dotyczy oddziału w Wielgolasie Brzezińskim Było mi dane rozmawiać z niekompetentnym pracownikiem ,który tak jak ja nie miał zielonego pojęcia o zastosowaniu drzewa konstrukcyjnego i doradził mi coś co kompletnie nie nadaje się do budowy mojego tarasu Na dodatek na zdjęciach drzewo pokazane jest jako klejone z cienkich pasków a tak naprawdę są to sklejone ze sobą 2,3 lub 4 kantówki Oczywiście nie chciano mi wymienić drewna na odpowiednie ponieważ zostało pocięte ,a gdy chciałam zamówić w całości usłyszałam odpowiedz ze trzeba je pociąć bo nie maja takiego transportu Jestem mega zawiedziona postawą kierownictwa ,które nie starało się w jakikolwiek sposób mi pomoc Zapłaciłam za to dużo pieniędzy i spale to w kominku

klient piotrków Nowy wpis
Inne

Obsługa w oddziale w Piotrkowie to żenada. Z wyjątkiem przemiłej Pani , która „ratuje sytuację” w oddziale pracują nieuprzejme gbury. Podczas gdy piją kawę i totalnie lekceważą klientów ta kobieta sama obsługuje klientów i dźwiga towar. Mimo ,że byłam klientem od kilku lat poszukam innego kontrahenta. Wyrazy współczucie dla tej Pani za takich współpracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Alga-Wood Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
(5 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Broddd
Kandydat

Zero jakiegokolwiek poszanowania. Po rozmowie umówiliśmy się na jazdę próbną na kilka dni później jednak firma w tym czasie zatrudniła sobie już kogoś mówiąc że to też oszczędzi mi fatygi bo nie muszę przyjeżdżać w sobotę. Bardzo profesjonalnie i miło z ich strony. Oddział Dobroszyce, oczywiście nie polecam .

Olga
Inne

Czy jako pracownicy Alga-Woodu macie organizowane jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? Można liczyć w firmie na rozwój osobisty i poszerzanie swojej wiedzy? :)

Bogdan
Inne

Jaki dresscode obowiązuje? Może się jakiś pracownik wypowiedzieć jak z kasą? Ile można zarobić mając już większy staż w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Alga-Wood Sp. z o.o. - Gójsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Alga-Wood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alga-Wood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Alga-Wood Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.