Opinie o Alga-Wood Sp. z o.o. w Gójsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alga-Wood Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Alga-Wood Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alga-Wood Sp. z o.o. w Gójsk

Siara Nowy wpis
Inne

Jestem mega zadowolony z tej firmy . Zdecydowanie polecam oddział w Łazach , bardzo miła, kompetentna i sympatyczna obsługa . Widać ,że Panowie w biurze tworzą zgrany team .

Roman Nowy wpis
Były pracownik

Bardzo zle podejście do pracownika , praca za marne grosze, wyzysk ludzi

Aga Nowy wpis
Inne

Dotyczy oddziału w Wielgolasie Brzezińskim Było mi dane rozmawiać z niekompetentnym pracownikiem ,który tak jak ja nie miał zielonego pojęcia o zastosowaniu drzewa konstrukcyjnego i doradził mi coś co kompletnie nie nadaje się do budowy mojego tarasu Na dodatek na zdjęciach drzewo pokazane jest jako klejone z cienkich pasków a tak naprawdę są to sklejone ze sobą 2,3 lub 4 kantówki Oczywiście nie chciano mi wymienić drewna na odpowiednie ponieważ zostało pocięte ,a gdy chciałam zamówić w całości usłyszałam odpowiedz ze trzeba je pociąć bo nie maja takiego transportu Jestem mega zawiedziona postawą kierownictwa ,które nie starało się w jakikolwiek sposób mi pomoc Zapłaciłam za to dużo pieniędzy i spale to w kominku

klient piotrków Nowy wpis
Inne

Obsługa w oddziale w Piotrkowie to żenada. Z wyjątkiem przemiłej Pani , która „ratuje sytuację” w oddziale pracują nieuprzejme gbury. Podczas gdy piją kawę i totalnie lekceważą klientów ta kobieta sama obsługuje klientów i dźwiga towar. Mimo ,że byłam klientem od kilku lat poszukam innego kontrahenta. Wyrazy współczucie dla tej Pani za takich współpracowników.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Alga-Wood Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Gdańsk
Geoprofil.Co Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Broddd
Kandydat

Zero jakiegokolwiek poszanowania. Po rozmowie umówiliśmy się na jazdę próbną na kilka dni później jednak firma w tym czasie zatrudniła sobie już kogoś mówiąc że to też oszczędzi mi fatygi bo nie muszę przyjeżdżać w sobotę. Bardzo profesjonalnie i miło z ich strony. Oddział Dobroszyce, oczywiście nie polecam .

Olga
Inne

Czy jako pracownicy Alga-Woodu macie organizowane jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? Można liczyć w firmie na rozwój osobisty i poszerzanie swojej wiedzy? :)

Bogdan
Inne

Jaki dresscode obowiązuje? Może się jakiś pracownik wypowiedzieć jak z kasą? Ile można zarobić mając już większy staż w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Alga-Wood Sp. z o.o. - Gójsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Alga-Wood Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Alga-Wood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Alga-Wood Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Słoneczna 10
  09-227 Gójsk
 • NIP: 7761698466 REGON: 146122098 KRS: 0000421848
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Alga-Wood Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii