SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW

Toruń

Opinie o SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW

Mis

Świetna firma te SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW i powiem Wam, że jeśli lubicie prace na dworze, to świetnie byłoby spróbować kiedy pracy tutaj, jest warto

Pio

Witam, Jeśli ktoś chce zobaczyć jakość wykonania tej "firmy" proszę o info. @Tomek a z czego Ci to murowali?? Pozdrawiam

Tomek

Witam. Jestem w trakcie realizacji ogrodzenia jak na razie wszystko przebiega sprawnie ale trzeba ich pilnować i dzwonić do szefa bo zapomina. Murki postawili solidnie czekam teraz na stal czyli na przęsła i bramę. Boczne ogrodzenia z paneli też dobrze zrobili. Podzielę się opinią ja skończą

Tomek

Waldek,

Mogę tylko napisać iż żałuję że nie zobaczyłem tej opinii wcześniej, Nie dajcie się nabrać na doświadczenie i nieprzeciętne umiejętności wykonawcy, po skończonej robocie zobaczycie że to wszystko to stek bzdur. Pozdrawiam

Mariusz

Witam, Nie pracowałem ale oni u mnie wykonywali ogrodzenie, wiec nie polecam, nie wierzcie w nic co Wam powie szef, generalnie olewka, terminy nigdy nie dotrzymane, najważniejsze aby zacząć robotę, później już klient się nie liczy. Poproście o info gdzie wykonywali ogrodzenie aby zobaczyć "jakość" najlepiej kilka bo może jedno im wyszło.

Zostaw opinię o SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW