Opinie o Hecpharma Sp. z o.o. w Józefów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hecpharma Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hecpharma Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hecpharma Sp. z o.o. w Józefów

Blondi 78

Jak wygląda praca w tej firmie na obecną chwilę i jakie są zarobki na produkcji i jaka jest atmosfera w pracy??

Bronisław
@mała

Bezpośredni nadzór? Co masz dokładnie na myśli? Pracodawca przychodzi i sprawdza postępy czy np. gorzej - macie zainstalowane oprogramowanie z możliwością wglądu przez górę? Czy to właśnie jest powód takiej dużej rotacji, czy coś jeszcze na to wpływa, bo nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie w wątku?

W styczniu szukali ludzi na kontrole jakości, odpuściłem ale znowu szukam pracy. W ofercie pisali o atrakcyjnych zarobkach, nakierujecie mnie ile oferują na produkcji? Zmieniam prace bo u mnie obecnie jest minimalna bez zadnej premii, a miało być inaczej. Pozdro:)

Roman Nowy wpis

Daruj sobie tą firmę .Najniższa krajowa i premia której nigdy nie zobaczysz za to dostaniesz w tej firmie Kusz,(usunięte przez administratora),poniżanie pracownika i zatrudnienie na max 3 miesiące tyle wynosi tu staż.Nie wiem co za (usunięte przez administratora)tam rządzą.

Lidia Nowy wpis
@Roman

Hmm ale to ty tylko zatrudniony byłeś na staż, nie na żadną umowę? Zastanawiam się czy firma dawała znać że jest możliwość później przejścia na normalna umowę czy nie ma takiej opcji w firmie

007 Nowy wpis

Praca w kurzu,brak szacunku. Nie można chorować, zabierają część wypłaty.Maszyny złom

Szukają teraz odpowiedniej osoby na stanowisko biurowe office managera produkcji, może warto coś o nim wiedzieć przed aplikowaniem, czy ogólnie o warunkach na produkcji/magazynie. Chętnie poczytam jak tam u was praca wygląda:) Nie wiem jak mam odbierać widełki, proponują niby 6 500 - 9 000 zł / mies. brutto, ale te 3,500 zł robi kolosalną różnicę. Czy na początek ta górna kwota jest realna do uzyskania, czy coś więcej podniosą po okresie próbnym?

As

Chłopak przed tobą wytrzymał 1,5 miesiaca i go zwolnili nie wiem co to za polityka oni zatrudniają i po ok.6 tyg.zwalniaja ludzi chyba mają w tym jakiś interes bo sensu nie widzę.Z tego co wiem to miał 4300 brutto i 800 brutto premii którą mu urwali,więc robisz za najniższą krajową.Była też pewna pani po nim ale popatrzyła co się tu dzieje i też poszła (po 2 dniach),Nic dziwnego za taką kasę.Nie wiem po co piszą że tyle dają jak nie ma to nic wspólnego z realiami.Nie polecam tej firmy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy Hecpharma Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hecpharma Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Xxx

Nie polecam firmy .Starzy wyzyskiwacze,Maszyny w opłakanym stanie ciągły pośpiech ,jeden kibel na całą firmę nawet nie ma czasu do niego iść (a jak spytasz właścicielkę po drodze to ci mówi że nie za to ci płaci).Ciągła rotacja pracowników rekordziści to dopiero rok pracy będą mieli w lipcu.Na managera przez 3 miesiące było 5 osób,najdłużej wytrzymał 3 tyg.Ciagle zatrudniają bo brak ludzi,praca przeważnie po 10 godz,i w soboty,Firma Murena to firma córka.

Hen
@Xxx

Tak to prawda,praca w ciągłym kurzu ,pyle,i hałasie brak czego kolwiek nawet ciuchów tylko klapki dają i fartuch.Ciagla pretensja z strony pracodawców że za mało zrobiłeś,wieczne nadgodziny.Zarobki to minimalną krajową,tylko w ogłoszeniach piszą że dużo płacą ale na umowie od razu co innego.Omijadz szerokim łukiem.

@Hen

Ale jak właśnie nie ma ogłoszenia na produkcję i nie wiem, co tam pisali. Podasz kwoty? Bo dla office managera to 6,5-9 tys. brutto, ale to inna para gumiaków przecież. Mnie ciekawi produkcja, ile obiecują.

Xxx

Najniższa krajowa.Z kasa w ogłoszeniu nie ma nic wspólnego.Jest tu najniższa krajowa + 800 brutto premii ,którą zawsze urywają,warunki straszne ,brak wentylacji kusz nie z tej ziemi,brak stołowki dwa krzesła na stołówce a 6 osób na przerwie jeden kibel.Gorzej jak na ciupagi ????????????

Małgorzata

Może rzeczywiście jest tu pewne pomieszanie obowiązków, bo zeszłego marca było ogłoszenie dla office managera, który miał odpowiadać za kontrolę magazynu i kontakt z dostawcami. Jednak chyba znalazł się chętny, skoro ogłoszenie nie było ponawiane. Ktoś z Was objął to stanowisko?

Mrówka

Ta firma to jakaś jedna wielka tragedia. Pracując tam nie masz możliwości rozwijać się, bo wszystko musi być robione pod dyktando i ścisłe zasady właścicieli, a jeśli Ci coś nie pasuje to droga wolna. (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym - kiedy nie podobasz się przełożonemu, to będzie Cię gnoić codziennie za wszystko, nawet jeśli nie Twoja wina, tylko po to byś sam się z tej firmy zwolnił, a oni sobie zatrudnią nowego jelenia. Od czasu do czasu możesz zostać nazwany idiotą, debilem, itp. Jedyne co zyskasz pracując tam to wieczny stres, znoszenie obelg i słabych komentarzy, a jak jesteś kobietą, to dodatkowo spojrzenia na pewne części ciała. Nieważne, czy oferta do biura czy na produkcję - właściciele wszędzie zaglądają i pilnują porządku, jak jakaś milicja.

Benia

Ja Pracowałam tam do 2022 roku nie nie polecam. Kierownik ,Księgowa, wszyscy robią na produkcji non stop maszyny się psują, nie szanują pracowników, jak potrzeba zostać dłużej jest miło,ale jak coś w drugą stronę zara, cie zwalniają. Zabierają pieniadze jeśli jesteś na l4 nawet dwa razy w roku . Jak To mówią kara Musi być;( . Szef to Jakiś psychol. Nigdy bym nie pomyślałam jak coś nie wychodzi na produkcji to lepiej uciekać. Dziewczyny niby milutkie, ale fałszywe i wykorzystują cie jak jesteś nowy. Jedyny plus wypłata Na czas.

@Benia

Kara za to ze ktoś zachorował i poszedł na L4? Masz na myśli że zabierają premie bo chyba nie wypłatę, co? Czemu kierownik i księgowa też pracowali na produkcji? Brakowało rąk do pracy? Było za mało pracowników? Nikt nie protestował jak go tak przebranżawiali?

Anton

Pracowałem w firmie Murena Trade nie długo, lecz powiem, że jak na 2023 rok kto chcę zarabiać w tej firmie, to może zarabiać. Zespół bardzo fajny i przyjazny. Pan dyrektor jest przyjemny i miły. Praca nie jest zbyt ciężka. Firma ma swój potencjal, lecz maszyny wymagają modernizacji, bo często są naprawione "taśmą klejącą". Lecz możno to wszystko potrochę zrobić. Często śmierdzi liekami, ale firma ich produkuje i to jest normalnie. Soboty robocze są dobże oplacane. Nie długo tam pracowałem, lecz bardzo polecam!

Roksana
@Anton

Co to jest "liekami", to jakaś substancja trująca? Jeśli tak, to dają jakieś maski ochronne? co do tego zarabiania, to chyba wszędzie można zarabiać :D pytanie ile tutaj można? a dlaczego nie wymieniają tych maszyn, skoro je trzeba kleić taśmą to są bezpieczne dla pracowników, to chyba nie jest zgodne z BHP?

Czy w Hecpharma Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy to ważne

Pragnę poinformować że złe opinie zamieszczone na tej stronie to już historia. Miałem możliwości poznać pracę oraz pracowników jak również obsadę kierowniczą i nie miałem żadnych zastrzeżeń do nikogo i niczego tym bardziej że jest to praca jednozmianowa co w moim przypadku wychodziło na plus jednakże dojazd z drugiego końca Warszawy mnie przerósł. Polecam zobaczcie sami i przekonajcie się nie patrzcie na stare opinie. Pozdrawiam .

Agi
@Czy to ważne

Nie kłam. Pracownicy pracują w 2 zmiany i to często. Żadnego szacunku po stronie pracodawcy. Ich interesują tylko pieniędzy, a my dla nich jak śmiecie. Zamiast z głową podejść do pracy, zatrudnić więcej osób, zmienić maszyny, oni eksploatują nami jak chcą. Jedyna opcja zmienić pracę,co zrobiła ja.

Pracownik jak rab

Praca wyjątkowo ciężka w brudzie i halasaie bez szacunku , jesteś zwykłym robolem niezależne czy biuro czy produkcja. Nie polecam bo takich miejs pracy nie powinno już być w XXIw. Właściciele b.wymagający i kontroluja wszystko. maszyny podkręcone na maxa, biegiem to toalety.

Praca nie jest zbyt ciężka, suplementy jak suplementy, akurat robią je tam na zlecenie więc skład jest taki jaki zleceniodawca sobie zażyczy. Są lepsze i gorsze produkty. Wynagrodzenie - zawsze mogłoby być większe ale jest to praca jedno zmianowa, a na trójkach płacą czasem podobnie. Wszędzie powinni płacić więcej. Ogólnie nie mam złego doświadczenia z pracy w tej firmie. Ludzie tworzyli fajna atmosferę i to było bardzo na plus. Jedyny minus to, że jest dwóch stałych pracowników, a reszta jest wymieniana dość często za zwolnienia i popełnione błędy czasem też bez żadnego powodu odniosłam wrażenie. Warunki pracy niezbyt nowoczesne i komfortowe ale ogólnie oceniam sama pracę na plus.

Fabian
@Ania

Czyli jest taka rotacja że tylko dwóch stałych pracowników? A ty na jakiej jesteś umowie? W miarę stabilnej na czas określony czy bezterminowej?

Blondi 78

Elżbieta
@Blondi 78

Chyba ludzie rzadko tu zaglądają, ale może to i dobrze, bo piszą zwykle niezadowoleni :D Czy mimo braku odpowiedzi na forum złożyłaś CV? Jeśli firma się do Ciebie odezwie, to daj znać, sama jestem ciekawa, co i jak.

Zainteresowana
@Elżbieta

Ja składałam CV jakiś czas temu i zero odzewu od firmy.

Dorota
@Zainteresowana

Niżej też ktoś pisał, że nikt z nim się nie skontaktował :/ Na jakie stanowisko wysłałaś CV? Na produkcję? Ja spróbuję, może akurat ktoś się odezwie. Może czyta to jakiś pracownik i rozwieje nasze wątpliwości? W firmie aktualnie są wakaty? Jeśli nie, to może wiecie kiedy zakład planuje przyjęcia?

Zainteresowana
@Dorota

I jak odezwał się ktoś z firmy. Byłaś już może na rozmowie? Jestem ciekawa jak poszło i czy sie udało?

mała
@Blondi 78

Pracowałam tam dluzszy czas i sytuacja ze wlasciciele maja bezposredni nadzor nad twoja praca nie wrozy nic dobrego. Rotacja jest OGROMNA. Szacunek do pracownika jest zerowy.

Nina
@mała

Dlaczego taka duża rotacja jest wśród pracowników. Pracodawca zwalnia czy ludzie sami się zwalniają? Czemu szacunek do pracownika ZEROWY jest?

Bronisław

Dorota

Często przyjmują osoby na produkcje? Ktoś wspominał ze płacą 3 tyś netto, to zakładam, że rotacja może być spora? Nie widzę nigdzie ogłoszeń, ktoś wie cos na temat rekrutacji?

@Dorota

Pomimo złożonej aplikacji 2 miesiące temu zero odzewu od firmy.

Irena
@Oliwia

Próbowałaś się kontaktować bezpośrednio i podpytać? Widziałam, że wisi oferta ze stycznia na produkcje więc wygląda na to że nadal kogoś szukają. Ciekawe może jest tu ktoś kto był ostatnio na rozmowie?

Oliwia

Witam Jak wygląda praca na produkcji? Ile można zarobić na początek?

Przemysław
@Oliwia

Masz jakieś doświadczenie czy to by była pierwsza praca?

@Przemysław

Tak mam doświadczenie. To jak wygląda praca w tej firmie ?

Potencjalny pracownik

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku mechanika?

((((
@Potencjalny pracownik

Ilona
@((((

Ale to na rękę czy brutto? I pisałeś że to na starcie. A kiedy można się spodziewać podwyżki, po jakim czasie pracy?

Czesc,Jakie sa zarobki na poczatek na produkcji?

((((
@Marta

Weronika
@((((

ale to na rękę już czy brutto? Czy są organizowane może jakieś dojazdy?

Aliszja

Witam, Znalazłam ogłoszenie gdzie poszukują pracownika na stanowisko biurowe. Oferują dobre wynagrodzenie. Czy mógłby ktoś napisać coś o pracy biurowej w tej firmie? Z góry dziękuję. Pozdrawiam

potencjalny klient

dobrze że jest ta strona , bo już nigdy więcej nie kupię suplementów produkowanych w tej firmie w obawie o ich rzeczywistą zawartość. .... Solidna firma pokazała by swoje budynki, wyposażenie hal produkcyjnych . ludzi przy pracy ; a tu nie wiadomo co tak naprawdę jest. . Dziś każdy może sobie założyć firmę z suplementami i wypychać kolorowe "koszulki" wapnem nie mającym nic wspólnego z witaminą bo NIKT tego nie kontroluje. .... i nie piszemy TĄ firmę , a TĘ firmę ,

Zostaw merytoryczną opinię o Hecpharma Sp. z o.o. - Józefów

• Jak się pracuje w Hecpharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hecpharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hecpharma Sp. z o.o.?

Hecpharma Sp. z o.o.
  • Szkolna 8D