Opinie o Drapol w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drapol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Drapol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drapol w Gdańsk

on

Wiecie kogo przypomina mi Ł.C - Morawieckiego - też taka piz........da

on

widzę że w drapolu warto się zatrudnić, można ładne boki robić :)))))

złomiarz

U nas też można dogadać się z handlowcem, on daje lepsze ceny i odpala się mu kilka stówek. On jest zadowolony i ja.

Agnieszka

A jak Drapol prosperuje w obecnym roku? Jakie zmiany nastąpiły w firmie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Drapol? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Ł.C. niech pamięta, że ma Kogoś na sumieniu... No ale tak kariera najważniejsza inni ludzie już nie... Cieszcie się, że nie macie gps pod skórą czy na pewno do domu wracacie po pracy. Już niedługo was to czeka.

Niki

2200+ premia + nadgodziny. Jako operator mozna tez dorobic kilometrowka z wyjazdu na inny oddzial I delegacje. Czyli jak duzo pracujesz to I zarobisz.

kierowca

Handlowcy jada po nas jak po świniach, wymyślają hdsy w ulewach deszczu i wiatrach ze aż strach na górę wchodzić a sami dogadują sie z klientami, podwyższają im sztucznie ceny i biorą z tego dole klient sam mi powiedział ze handlowiec zaproponował mu podniesienie ceny o 30zl ale z tego 10zl dla handlowca oczywiście od tony. I tak stwierdził nikt wyższej ceny nie zauważy z dyrekcji lub wciśnie sie kit dyrektorowi ze trzeba podwyższyć cenę bo konkurencja chodzi przy kliencie. I jak klient oddaje 100 ton to tysiąc handlowcowi na boku wpadnie. A my tu marzniemy i mokniemy na hdsie

Gościu
@kierowca

Szanowny KKierowco! Handlowiec to nie pogodynka. Deszczu nie zamawia :) Jeśli jesteś z cukru weź urlop lub skorzystaj z narzędzi aby było Tobie ciepło i sucho. Jeśli zazdrościsz "układów" złóż CV. Szukamy handlowców. Nikt kierowców nie rozlicza z "układów" z dostawcami... Miłego weekendu pracującym /nie marudom/ życzę!!

Wojtas
@kierowca

Dlaczego nie zmienisz pracy? Dużo firm szuka kierowców.

@Wojtas

Może nigdzie się nie nadaje :-) . Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w drapol i jeśli chodzi o zarobki to szału nie ma. Podziwiam tego kierowcę, nie zarobi i traktują go jak świnie.

klient
@Gościu

Dokładnie, ja mam kilka punktów i kilkanaście kontenerów z drapolu, jak spadają ceny to handlowiec dostaje 300 stówki i w pierwszej kolejności zwozi kontenery ode mnie. : ) ja nie tracę i wszyscy zadowoleni, ni może z wyjątkiem tych którzy nie zdążą oddać przed spadkiem cen, ale co mnie to :)

kierowca

Ty jakiś głupi jesteś, pewnie dlatego że z drapolu

On

Ogłoszenia są ale nie jawne. Firma zatrudni kierowcę C+E praca na miejscu. Nie ma chętnych za takie pieniądze.

look1

look a skąd wiesz że nie ma tu rotacji skoro nie pracujesz w drapolu. A co do zarobków to masz napisane powyżej. Jeżeli komuś starcza 1982 zł to niech pracuje i daje się oszukiwać .

ona

nie firma Drapol łamie prawo, dlatego były kierowca J.Z wygrał w sądzie właśnie o zwrot niewypłaconych premii za wskazane lata. :))))))))

Pracujacy

Pracuje już rok w drapolu i mogę powiedzieć o tej firmie sporo dobrego ale wiadomo jak ktoś chce się przyczepić to zawsze znajdzie powód. Płaca zawsze mogła być większa no ale niestety nie jest. Komfortem jest to że codziennie jesteś w domu a gdy chcesz dorobić to zawsze możesz przyjść w sobotę do pracy. Tutaj wszystko jest konkretnie jak ktoś coś ustala to tak ma własnie być i wszyscy jasno stawiają tutaj warunki i jesli je akceptujesz to rób to co do Ciebie należy bo właśnie za to CI płacą i nie wymagaj nic ponad to bo niby z jakiej racji. Oczywiście też możesz nie akceptować tych warunków ale w takim wypadku to albo czas poszukać sobie innej pracy albo nie zatrudniać się tutaj. Tak dużych pieniędzy nie zarobisz co na międzynarodówce. Drapol stara się ucinać tam gdzie może, w sumie to jak w każdej korporacji więc nie ma się co dziwić. CO do nadgodzin to niestety nie masz co na nie liczyć. Szefostwo przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa i zasad BHP co jak dla mnie jest ogromnym plusem. Tutaj nie ma możliwości byś korzystał z uszkodzonego sprzętu. Od razu odstawiasz na serwis lub wymieniasz na nowy. Tutaj zawsze można się dogadać co do grafiku czy urlopu, z tym raczej nie ma problemu. Tutaj masz jasno określone obowiązki i jeśli przychodzisz do pracy i robisz to co do Ciebie należy, nie kombinujesz to nikt o nic nie ma do Ciebie pretensji nawet jeśli czegoś nie uda Ci się zrobić. Tutaj każdy jest odpowiedzialny za siebie samego, w końcu jesteśmy dorośli. Firma zapewnia Ci ubrania i środki ochrony typu kask a latem dostajesz wodę. Na święta dostajesz premie świąteczne co jest miłym uznaniem. Kasa jest zawsze przelewana na czas i są pracownicy którzy pracują już tak długo że udało im się przejść na emeryturę. Jak będziesz ze wszystkimi dobrze żył to też dobrze CI się będzie pracowało. Ja ogólnie polecam drapol bo jest dobra firma i mimo że jest bardzo dużo ofert pracy to ciężko znaleźć dobrego pracodawce,a wiadomo nigdzie nie jest idealnie i zawsze trafi się ten ktoś kto utrudnia. Gdybym miał możliwość to zatrudniłbym się jeszcze raz i jeśli się nic nie zepsuje to liczę że jeszcze długo tutaj popracuje.

pracoholik
@Pracujacy

pracujący zapomniałeś napisać że masz 1982,41 + premia która jest ci zbierana nie wiadomo dla czego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zad

Zmiany zmiany zmiany, Ł.C, znowu będzie miał brązowy język :)))))))))))))))))))))

J.Z

UWAGA WSZYSCY BYLI(obojętnie z jakiego powodu i jak długo już nie pracujecie) I OBECNI KIEROWCY DRAPOL-U !!!!!!!! W umowach mieliście i macie zapis o PREMII REGULAMINOWEJ 30%. Skoro nie łamaliście i nie łamiecie zasad bhp, nie macie skarg na waszą pracę, nie spóźniacie się z kursami, i ogólnie nikt nie miał i nie ma uwag do waszej pracy, to PRZYSŁUGUJE WAM PREMIA REGULAMINOWA 30%. Każdy z WAS może wystąpić do Państwowej Inspekcji Pracy ze skargą i WYGRA sprawę. Wszystkie premie zostaną WAM WYPŁACONE za Wszystkie lata. Wystarczy tylko zgłosić się do PIP-u. Ja WYGRAŁEM sprawę z Drapol-em właśnie o wyrównanie niewypłaconych premii/pieniędzy. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie tutaj lub na adres:kierowcy@spoko.pl

judgment day

Co za bzdury piszecie, przecież handlowca zwolniono, bo nie chciał zeznawać w sądzie tak jak dyrekcja chciała. Wszyscy o tym wiedzą, że miał zeznawać negatywnie o J.Z byłym kierowcy, którego zwolniono bo chciał podwyżkę/który wygrał w sądzie o zaległe premie/. Widzę że ostatnie wpisy to typowe wpisy propagandowe.

brat siostry
@judgment day

judgment day- handlowców w Drapolu trochę jest - W Bydgoszczy wyrzucili, w Poznaniu sam zrezygnował. Także spokojnie chłopie.

gość

Mylicie sie wszyscy, zajmijcie sie pracą, bo złom sam się nie zwiezie na place.

mimik
@gość

ziuuum- trochę się mylisz ot co. Nie piszę o kierowniku z Bydgoszczy, z którym się - jak to mówicie- pożegnano, lecz o Elblągu.

ziuuum

Mimik tylko 2 osoby odeszły do innych firm, bo tak same chciały albo podkupiono - behap i handl. Resztę pożegnano ot co

mimik

Ludzi w Drapolu już nie trzeba zwalniać-odchodzą sami . Od sierpnia "dziękuję " powiedziały 4 osoby - handlowiec , behapowiec,specjalista od utrzymania ruchu i kierownik jednego z oddziałów. Cud , miód , malina...

kier.

1982,41 tyle zarabia się w drapolu, a socjal?????? myślisz o premii świątecznej dwa razy w roku, ale to łącznie 400zł na rękę więc fajny socjal to to nie jest. Masz rację co do umowy jest umowa o pracę i tyle fajnych rzeczy.

traveler

w drapolu jak powalczysz to Cię zwolnią, taki przypadek był w Bydgoszczy, chłopacy napisali oficjalne pismo do dyrekcji o podwyżkę i tydzień później inicjator pisma został zwolniony. Wygrał w sądzie sprawę o wyrównanie premii. Niestety jego "przełożeni" też zostali zwolnieni bo w sądzie mięli zeznawać jaki to kierowca miał być zły w pracy, a nie chcieli tego robić i firma się z nimi pożegnała. I tak to jest w Drapol Sp.z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Drapol - Gdańsk

• Jak się pracuje w Drapol?

Zobacz opinie na temat firmy Drapol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Drapol
2.4/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Litewska 16
    80-719 Gdańsk