Opinie o IT Octopus w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie IT Octopus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w IT Octopus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT Octopus w Poznań

Agnieszka Nowy wpis

Praca w firmie jest na stałe czy na sezon ?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Anonim Nowy wpis

Atmosfera okropna, wieczne obgadywanie i fałszywe szefostwo. Od 3 lat w firmie jest coraz gorzej, ludzicoraz mniej, nikt nowy nie chce tu pracować, widać że firma się wypaliła i długo już nie będzie żyć.

Miriam Nowy wpis

Szkoda, że szefostwo nie rozumie podstawowej zależności w businessie : zainwestuj w pracownika a on sam zajmie się klientami. Mają tylko wymagania, że nic nie ma na tablicy. Sami siedzą w Internecie i dłubią w nosie zamiast pokazać jak powinno się zdobywać klienta. Gdyby kiedyś któryś z szefów samusiadł do słuchawki i pokazał jak zrobić dzienny obrót, którego wymaga od pracownika mógłby liczyć na szacunek A tak to tylko stresuje podwładnych samemu nic nie wnosząc pozytywnego. Chodzi im raczej o atmosferę wyścigu szczurów niż psychologię. Pracowałam tam tylko jakiś czas i szczęśliwie zmieniłam pracodawcę.

kasztanowa

W firmie nie ma czegoś takiego jak awans. Każdy pracuje na telefonie i zarobi tyle ile wciśnie ludziom kitu. Praca polega na obdzwanianiu firm z katalogów takich jak Panorama Firm i PKT i sprzedawanie im wizytówek w portalu Panorama Internetowa. Wszystko opiera się na tym, że klienci nie zwracają uwagi i myślą że przedłużają coś co mieli w innej firmie. Do każdego nowego klienta dzwoni się z "ofertą kontynuacji na kolejny rok". Niektórzy klienci po zorientowaniu się próbują rezygnować z usługi, ale wtedy wysyłane są pisma niby z windykacji i straszenie odsetkami, bo podobno "usługa została wykonana i firma poniosła koszty, dlatego trzeba zapłacić a na rezygnację były 3 dni według regulaminu". Ogólnie polecam omijać szerokim łukiem, pracowałam tam bardzo krótko jakiś czas temu i uważam że firmy które opierają swoją działalność na oszustwie powinny upaść.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w IT Octopus się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Agata

@jacek to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie IT Octopus. Czy powiesz jeszcze jaka jest atmosfera w pracy? Jak często są szkolenia w firmie? Czy można awansować na wyższe stanowisko pracy i po jakim czasie pracy w firmie?

jacek

Warunki pracy spoko , jeżeli chcesz zarobić trzeba pracować a nie ściemniać ale warto i można naprawdę fajne pieniążki zarobić , podstawa+prowizja od sprzedaży + premie za progi sprzedażowe, warto

Agata

@zorro powiedz nam coś więcej o pracy, jesteś zadowolony, widzę, więc powiedz o warunkach pracy. Takie informacje są istotne dla tych co będą składać cv.

zorro

praca super elegancka , pani kierownik super kobieta , bardzo ładna ale niestety ma męża ... pan kierownik dobry sprzedawca najlepszy ale bardzo wymagający , szefostwo super , do rany przyłóż można fajnie zarobic atmosfera super grile itd polecam prace jak najbardziej

ada
@zorro

Pani kierownik ładna? Kobieta po 60-tce na oko, więc nie sądzę że zatrudniają takich starszych pracowników którym wpadłaby w oko.

Były pr.
@ada

Zgadzam sie w zupelnosci. W sumie.nie zdziwilbym sie jakby Pani kierownik sama to pisala. Gusta sa rozne lecz watpie czy uroda byla by az tak zauwazalna by trzeba by bylo pisac o tym w tym miejscu. Chyba ze kogos kreci uroda +60. Bardziej ludzie chca sie przekonac o warunkach pracy a nie o tym czy ktos ma za duze mniemanie o sobie. Proponuje wiecej tresci o samych warunkach a nie wciskanie kitu ludzia bo tak czy inaczej osoba idaca na rozmowe sama sie przekona jak jest.

dasghg

Również nie polecam. Praca polega na wciskaniu kitu klientom i mówieniu im kompletnych bzdur. Fakt, szefostwo w porządku, tak jak i atmosfera i wynagrodzenie, ale sam sposób pracy mnie kompletnie odstraszył.

malwina

ciekawe czy jakbym się postarała dostać na zatrudnienie u was na stanowisko Konsultant ds. reklamy internetowej to też mogłabym liczyć na takie benefity jak prowizje. ciekawe jakby to ewentualnie procentowo wyglądało. ale godziny pracy 8:00-16:00 więc wejdę w to

firma ok chcesz pracować będziesz zarabiać nie chcesz pracować zawsze będzie ci w (usunięte przez administratora) le, co się tyczy kierownika to prawda ma przedłużenia ale to jego praca z lat poprzednich i nowych klientów też ma . więc zarabia. atmosfera przyjazna, musisz zdobywać klientów ale to taki rodzaj pracy , ogólnie POLECAM .

Ann

Co za brednie, byłam na rozmowie i chociaż nie skorzystałam z oferty, to wynagrodzenie jest całkiem niezłe (podstawa + prowizja od sprzedaży 10%).

XYZ

Nie wydaje mi się żeby to były grosze, z samej prowizji wyciąga się tyle co podstawa jak nie więcej, spokojnie 2-3 tys. idzie wyciągnąć.

Gatsby

Odradzam!!!cwaniaków prowadzących tą pseudo firme!! dają zleceniówke, minimalke krajową i grosze od sprzedanych wizytówek.

wankill

NIE POLECAM (usunięte przez administratora) obnizanie kosztow pracy do maximum mozna tam przyjsc i sobie pogadac przy kawce zero szans na rozwoj osobisty

BYŁY PRACOWNIK
@wankill

To prawda,potwierdzam.

flamus

Przestrzegam przed tą firmą, oszuści, żerują na naiwności ludzi. Jeśłi można to omijajcie tą firmę z daleka

pracowałam i pracuję do tej pory w It octopus z Poznania. wynagrodzenie o.k podstawa+prowizja+premia.Spokojnie 3000; można wyciągnąć przy tak fajnej grupie no i szefowie fajni.

Właściciel

Sprawa została zgłoszona do Administratora strony jako naruszenie naszego dobrego imienia.

Zostaw merytoryczną opinię o IT Octopus - Poznań

IT Octopus