Opinie o Zakład Chemiczny EMICHEM P.P. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Chemiczny EMICHEM P.P. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Chemiczny EMICHEM P.P. w Poznań

Kierowca

Jako osoba często tam będąca stwierdzam że ludzie którzy tam pracują są pokrzywdzeni. Nie dość że haruja jak woły to dodatkowo są niszczeni psychicznie...

W dobie złych czasów panujących w firmie szef powinien również zejść na inne z tonu i pomoc swoim pracownikom na produkcji, a nie tylko wymaga nawet od osób, które na produkcji nie pracują by tam pracowali bez jakiegokolwiek przeszkolenia i w dodatku wywierać presję na wszystkich pracownikach. Najlepsze jest to, że takie aspekty widzą również dostawcy, kierowcy i osoby trzecie. Miejmy nadzieję, że karma wróci.

Zero

Trudno.

JerryAJ

Niestety potwierdzam każde słowo powyższej opinii

Meła
@JerryAJ

Chore kolano zaraża mózg?????

Witold

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można tu napisać?

nick
@Witold

tak, jesteśmy pewni!

Incognito
@nick

Oj Misiu. Nie kala się własnego gniazda. Chyba, że jest się bezmózgiem

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

niestety nie polecam nikomu. Szkoda waszego czasu, nerwów i zdrowia. Wszystkie negatywne opinie tu zawarte są w 100% prawdziwe. (usunięte przez administratora)

Igor

Aplikowałem do firmy i chciałbym dowiedzieć się kilku informacji bezpośrednio od pracowników. Niestety na forum cisza od miesięcy. Jaka jest przyczyna?

Iwona

@anonimczy dalej jesteś pracownikiem w Zakład Chemicznym EMICHEM P.P.? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie możliwości mogą teraz liczyć jej pracownicy? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły jakieś zmiany, które mogą być istotne dla osób, które myślą o EMICHEM jako potencjalnym pracodawcy?

rogi

na pewno, nie sądzę, by tak duży zakład szukał pracowników po znajomych :)

karol, co to znaczy, ze kasa dobra? bo jest to pojecie względne. Jednego miesiąca dostaniesz 2000 na rękę, bo Szef miał wyjątkowo gest (lub dobry seks) a następnego zaledwie 1700, bo już dobry humor się skończył i kasa potrzebna jest na przyjemności Szefa i jego rodziny a nie na wynagrodzenie pracowników. Zapytaj się kumpla jak traktowani są pracownicy, czy jak ludzie, czy jak tzw " robole" a potem możemy podyskutować. Potwierdzam opinię ludzi, że jak masz nóż na gardle to będziesz pracować wszędzie i zaciśniesz zęby, ale jak tylko znajdziesz cos innego bierz nogi za pas. trudno jest znaleźć gorszego pracodawcę-szefa od Michała Mierzwy.

Akra

AA szef ciągle ten sam, czy się zmienił?

choleryk

praca sama w sobie jest w porządku, pracownicy też są mili ale szef...burzy całą atmosferę, jest po prostu nie do wytrzymania, wrzeszczy, stresuje, wyzywa, wszystko miesza, wprowadza gigantyczny chaos, zmienia zdanie co pięć minut, nie potrafi przyznać się do błędu, pieniądze nie są najgorsze ale szczerze..nie polecam..no chyba że macie nóż na gardle i stalowe nerwy

kulawa

Szkoda gadać. Byłam tam pare dni i nie mogłam uwierzyć. UCIEKAJCIE GDZIE PIEPRZ ROŚNIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!

Pracuś

Prezes - (usunięte przez moderatora) jak masz choć troche rozumu to upierniczy ci życie w robocie, bo nikt nie może być od niego mądrzejszy, a to nie takie trudne. Kasa to jałmużna bo inaczej nie można tego nazwać. Robota tylko na przetrzymanie aż nie trafi się coś innego.

Nie warto aplikować do tej firmy. Właściciel to osoba ...., w sumie brak slow, aby go dobrze opisac, a to co nasuwa sie ma jezyk zostanie ocenzurowane. Oszukuje zarówno pracowników jak i klientów. Zarobki - szkoda gadać. Jeśli obniżą pensję minimalną, bądz pewien, że w tym samym dniu masz swoją wyplate obniżoną, bez słowa wyjaśnieja. Nie ma szans na podwyzki. Jak mozesz to bierz nogi za pas i jak najdalej od tej firmy. szkoda czasu i nerwow.

bez komentarza co chodzi o te firme

Nie polecam. Szukają naiwnych

praca jest ok tylko gdyby lepiej płacili mili ludzie z wyjątkiem jednej

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Chemiczny EMICHEM P.P. - Poznań

• Jak się pracuje w Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Chemiczny EMICHEM P.P. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.
1.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Pory 59 lok. 2
    02-757 Poznań
  • NIP: 9720462182 REGON: 301031074

Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.