Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.

Poznań

Opinie o Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.

anonim 2010-08-28 15:56:38
praca jest ok tylko gdyby lepiej płacili mili ludzie z wyjątkiem jednej
anonim2 2010-11-15 19:03:08
fatalnie! (usunięte przez moderatora) Trzeba pilnować bo inaczej można nie dostać pensji!!
anonim 2010-11-15 19:07:47
Nie polecam. Szukają naiwnych
Znam temat 2010-11-16 15:24:31
Wszystko było nawet w porządku. Szef [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale dało się żyć. Można było się z niego pośmiać. Takich ludzi się nie bierze na poważnie. Pieniądze jak pieniądze nie potrafili klienta znaleźć to i kasa coraz mniejsza była. Ale jak tu znaleźć klienta z takim (usunięte przez moderatora) na czele. (usunięte przez moderatora) Najgorsze to były te(usunięte przez moderatora) baby na produkcji. Niedość że fałszywe, bezczelne to jeszcze donosiły na każdego i na siebie. (usunięte przez moderatora)
anonim 2010-12-08 17:24:33
bez komentarza co chodzi o te firme
anonim 2010-12-13 02:23:35
MASAKRA BYLEM TAM 2 DNI NAJLEPSZY WSENSIE ZE NAJGORSZY JEST (usunięte przez moderatora) BALWAN JAKICH MALO HEHE
.......!!!!!!!! 2010-12-13 18:10:26
Firma=Śmiech na sali. nie szanują człowieka
były 2010-12-15 22:28:46
Zakład schodzi na psy fatalnie nie plecam nikomu (usunięte przez moderatora) nie tylko pracowników ale tez klientów którzy kupują ich produkty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!! 2010-12-20 16:36:15
robią w konia
wojtek 2010-12-21 22:39:06
co tu duzo mowic emichem to nie francja tam to zabiegaja o pracownika a tu syf i malaria ciekawe czy myszy maja tez skoro taki rozpizdziaj wszedzie. a co do kierasa typ spod ciemnej gwiazdy i ci na wozkach bez uprawnien na widlakach tez nie zle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o piciu w robocie to nie wspomne powinni zamknac ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kulkach
anonim 2011-04-13 14:22:43
no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf i nic wiecej jak w takim czyms mozna pracowac szef to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie z tej ziemi (usunięte przez moderatora) to co wyprawia to sie w głowie nie miesci ale co tam sami wiecie wiec za dużo słuw tu taj nie czeba pisac
Anonim 2013-05-29 11:34:27
Nie warto aplikować do tej firmy. Właściciel to osoba ...., w sumie brak slow, aby go dobrze opisac, a to co nasuwa sie ma jezyk zostanie ocenzurowane. Oszukuje zarówno pracowników jak i klientów. Zarobki - szkoda gadać. Jeśli obniżą pensję minimalną, bądz pewien, że w tym samym dniu masz swoją wyplate obniżoną, bez słowa wyjaśnieja. Nie ma szans na podwyzki. Jak mozesz to bierz nogi za pas i jak najdalej od tej firmy. szkoda czasu i nerwow.
Pracuś 2013-08-08 14:28:23
Prezes - (usunięte przez moderatora) jak masz choć troche rozumu to upierniczy ci życie w robocie, bo nikt nie może być od niego mądrzejszy, a to nie takie trudne. Kasa to jałmużna bo inaczej nie można tego nazwać. Robota tylko na przetrzymanie aż nie trafi się coś innego.
kulawa 2013-12-29 10:44:47
Szkoda gadać. Byłam tam pare dni i nie mogłam uwierzyć. UCIEKAJCIE GDZIE PIEPRZ ROŚNIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!
choleryk 2015-01-29 19:38:33
praca sama w sobie jest w porządku, pracownicy też są mili ale szef...burzy całą atmosferę, jest po prostu nie do wytrzymania, wrzeszczy, stresuje, wyzywa, wszystko miesza, wprowadza gigantyczny chaos, zmienia zdanie co pięć minut, nie potrafi przyznać się do błędu, pieniądze nie są najgorsze ale szczerze..nie polecam..no chyba że macie nóż na gardle i stalowe nerwy
Akra 2015-07-27 00:05:41
AA szef ciągle ten sam, czy się zmienił?
anonim 2015-08-10 12:26:23
karol, co to znaczy, ze kasa dobra? bo jest to pojecie względne. Jednego miesiąca dostaniesz 2000 na rękę, bo Szef miał wyjątkowo gest (lub dobry seks) a następnego zaledwie 1700, bo już dobry humor się skończył i kasa potrzebna jest na przyjemności Szefa i jego rodziny a nie na wynagrodzenie pracowników. Zapytaj się kumpla jak traktowani są pracownicy, czy jak ludzie, czy jak tzw " robole" a potem możemy podyskutować.
Potwierdzam opinię ludzi, że jak masz nóż na gardle to będziesz pracować wszędzie i zaciśniesz zęby, ale jak tylko znajdziesz cos innego bierz nogi za pas. trudno jest znaleźć gorszego pracodawcę-szefa od Michała Mierzwy.
rogi 2016-05-12 20:22:03
na pewno, nie sądzę, by tak duży zakład szukał pracowników po znajomych :)
Zostaw swoją opinię o Zakład Chemiczny EMICHEM P.P. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.