Opinie o CONSULTING POLSKA OLSZTYN w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CONSULTING POLSKA OLSZTYN. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONSULTING POLSKA OLSZTYN o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONSULTING POLSKA OLSZTYN w Olsztyn

Trak Nowy wpis

Biuro podróży PROXIMA TRAVEL zatrudni specjalistę ds. sprzedaży w Zielonej Górze jest takie ogłoszenie na innych portalach do CONSULTING POLSKA OLSZTYN polecam zapoznać się, bo doświadczenie bardzo cenna rzecz

xxx Nowy wpis

Firma jest od ponad pół roku zawieszona to konkurencja nie musi się już tak bardzo starać o komentarze:) na innych firmach proszę się skupić

ja Nowy wpis

może jak jakiś ....., przyszedł posiedzieć społecznie a domaga się nie wiadomo czego to musi się kłócić bo jest liczony uczciwie za przesiedzenie a nie pracę. Warunki są jasno określone, jednak nie jest to praca dla wszystkich, tu trzeba pomyśleć, a co niektórzy mają problem więc ....

lili Nowy wpis

omijać i nie polecać o kasę trzeba się wykłócać !!!

Telemarketer

Krótka rozmowa na temat chęci pracy dyspozycyjności, dwa pytania sprzedażowe i zaproszenie na szkolenie, szkolenie jest siedmiodniowe i dopiero w jego trakcie osoby odpadają jak coś

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

nie wiem jak Karolina ale co tu dużo mówić jak robi się plany to jest super , jak nie zrobisz to co .... zostaje godz. jednak raczej wszyscy robią. Jest taka jedna co wymiata dobrze i taki starszy fcet też on od niedawna prcuje ale wymiata dzień w dzień

karolina

w sumie ok

karolina

w sumie ok

Doma

Nie wiem co teraz sprzedają, bo pracowałam kilka miesięcy temu, więc nie wiem o jakich projektach mowa w komentarzu z 17;45

Doma

Mimo tego, że ktoś napisał pozytywny komentarz pod moim imieniem, godzinkę po mnie to utrzymuję swoja poprzednią, ale prawdziwą opinię, że nie polecam pracy w tej firmie

Doma

projekty łatwe??? i tak i nie, kwestia dobrej gadki z klientem, w zasadzie chodzi o negocjacje, można plan zrobić jedną umową już w 1 dniu pracy, ale to farciarze :-), albo osoby które już pracują i wtedy lecisz już dodatkowo na prowizji, a można dziesięcioma , wszystko zależy od ciebie, masz wolną rękę. Nikt cię nie musztruje i nie stoi nad tobą jak w innych firmach.Masz pewną stawkę godzinową, rosnącą + prowizje . Prowizje są naprawdę duże, ale tak jak pisałam to wszystko zależy od ciebie

Doma

O nie, nie polecam pracy w tej firmie.

ola

a dokładniej co tam pytają na rozmowie ? :) projekty są trudne.. ? na czym one polegają.. ?

nowa

Spoko bez stresów, trzeba być otwartym i tyle, poźniej szkolenie i po szkoleniu się działa już na słuchawkach

ola

hej :) a jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna ?? w Consulting Polska w Olsztnie?

DO KONKURENCJI KTÓRA PISZE BZDETY

faktycznie chyba konkurencja zaczyna mieć problemy że takie bzdety pisze podsumowując wynagrodzenia wyglądają następująco Imiesiąc wynagrodzenie podstawowe wygląda tak od 8-12zł 8zł x 168h = 1344zł ( dodatkowo prowizja za plan) 10zł x 168h = 1680zł ( dodatkowa prowizja) 11zł x 168h = 1848zł ( dodatkowo prowizja) 12zł x 168h = 2016zł ( dodatkowo prowizja) prowizje kształtują się faktycznie na poziomie od 500zł- 5000zł, więc albo ktoś pomylił prowizje którą już dostał, albo zaliczkę, bo możliwość brania zaliczki istnieje. Jednak najbardziej prawdopodobne jest to, że Konkurencja nie potrafi liczyć, i robi propagande, bo chyba jednak nie zna się na prowadzeniu firmy i ma problem z rekrutacją. U nas takiego problemu nie ma, ludzie chętnie pracują a obsada jest na 2 zmianach Reasumując wynagrodzenia na chwilę obecną wyglądają za miesiąc grudzień od 1344- 4000, więc myślę, że na Olsztyn jest to rewelacyjne wynagrodzenie

twinki

OK ja sprzedaję i zarabiam między 1800 a 2600. Jak ktoś nie sprzedaje to słyszałam że ma tylko 8 zł brutto za godzinę. Atmosfera ok nikt nie goni nie stoi nad głową nie ma napięcia, każdy dostaje to na co zasłużył. Wypłata trochę długo bo 25 dnia miesiąca ale da się przeżyć.

robot

Wypłata po dwóch miesiącach i to okrojona. Co innego obiecują, co innego w umowie. Za cały miesiąc 500 zł podstawy, oczywiście brutto, a jak chcesz coś więcej to musisz się kłócić. Nie polecam.

Pani

ja tam spoko , tyle ile zarobić miałam zarobiłam, ponad 2000, jak co to zaliczki są, nikt nad łbem nie stoi, i nie drze japy, kasa na czas. Prawa że mają 3 projekty, 2 to prąd i tu można kasę wyciągnąć no i Netia, ale tam już jest gorzej, więc jak coś to na prąd bardziej się opłąca.

gość

Byłam tam na początku roku, koordynatorką była nie jaka pani (usunięte przez administratora) która nic nie pomagała , na nic nie można było liczyć(usunięte przez administratora)

gość

Pracuje tam 3 tygodnie , mają 2 projekty na rano i teraz chcą ruszać z 2 na popołudnie, na rano tylko dotyczy biznesu , nie wiem co ma być po połudnu, ale puki co jest wszystko ok , wiadomo jak ktoś nie robi to go nie głaszczą i nie trzymają na siłę, ale jak ktoś sprzedaje to ładna kasa jest. tak jak patrze wewnętrzne rekrutacje więc można awansować i pare złoty dostać dodatkowo. Dla mnie liczy się to że są zaliczki :)

Zostaw merytoryczną opinię o CONSULTING POLSKA OLSZTYN - Olsztyn

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CONSULTING POLSKA OLSZTYN?

Kandydaci do pracy w CONSULTING POLSKA OLSZTYN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CONSULTING POLSKA OLSZTYN