Opinie o Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych w Katowice

Michał K

Mogę się wypowiedzieć na temat prowadzonych kursów w szkole ProfiLingua, bo właśnie na takie uczęszczałem. Jeśli chodzi o mnie to chodziłem na kurs angielskiego i niemieckiego, było super. Lektor chętny do pomocy, przekazuje odpowiednią wiedze w bardzo przystępny sposób. Do tego zajęcia są miłej atmosferze :)

Karola17

Bardzo polecam lekcje w Profi-Lingua :) Uczęszczałam na zajęcia z języka angielskiego i jeszcze nikt nigdy mi tak dobrze nie wytłumaczył materiału. Poprawiłam swoje oceny w szkole i teraz na bieżąco osiągam dobre wyniki. Zajęcia były ciekawe, a Pani lektor przekazywała mnóstwo interesujących informacji.

Martyna W

Wkrótce wyjeżdżam do Londynu i z obawy przed barierą językową postanowiłam zapisać się na kurs. Dużo mówimy po angielsku, używając zwłaszcza codziennego słownictwa. Prowadząca dokładnie słucha naszych potrzeb i układa pod nie tematy zajęć.

Patrycja

Bardzo dobry kurs języka włoskiego. Świetny nauczyciel, dokładnie tłumaczy i ma talent do przekazywania wiedzy. Zajęcia prowadzone są regularnie i bardzo ciekawie. Cena kursu jest adekwatna do poziomu świadczonej usługi. Nigdy nie miałam ze szkołą żadnych problemów :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Daniel Korczyk

ProfiLingua to świetna szkoła z super składem nauczycieli, zajęcia zawsze bardzo ciekawe, różnorodność zajęć ???? Do tego duży wybór samych kursów pod względem języków, a także dni i godzin. Polecam

Damian

Przedstawię swoją opinię, ale z perspektywy ucznia, ponieważ do szkoły ProfiLingua uczęszczałem około 2 lata i bardzo jestem zadowolony z nauki i poziomu kształcenia :) Nigdy nie mogłem powiedzieć, że w szkole lub na zajęciach mi czegoś brakowało. Naprawdę świetna kadra nauczycieli i zajęcia zawsze ciekawe :)

Kamila

Z polecenia wybrałam naukę w ProfiLingua i to był strzał w dziesiątkę ;) Polecam!

Ewelina S

Polecam, bardzo miło wspominam naukę, wszystko super, każdy powinien wybrać ProfiLingua, jeśli chce się nauczyć języków ;)

Daria

ProfiLingua to super szkoła z szerokim wyborem języków dla każdego ;) Na pewno wrócę ponownie ;)

Agata W

Szkoła z ogromną pasją i zaangażowaniem wobec ucznia, naprawdę polecam, jeśli ktoś szuka dobrej szkoły językowej. Ja ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić :)

Jestem zadowolona z nauki w szkole ProfiLingua, świetnie mi się uczy na zajęciach i powiem szczerze, że nie mogę się każdej lekcji doczekać. Dużo wyniosłam z nauki ze względu na to, że chciałam odpowiednio nauczyć się języka obcego. Super podejście i ogólny klimat! Polecam bardzo :)

Gabi

Dzięki nauce na kursie językowych szybko udało się opanować język, w tym słownictwo i gramatykę. Od teraz nauka języka jest o wiele łatwiejsza i znacznie bardziej systematyczna niż przy nauce w domowym zaciszu. Od siebie mogę polecić ProfiLingua!

GabrielWr

Nauka w szkole ProfiLingua to była czysta przyjemność, zawsze zajęcia były ciekawe, dopasowane do poziomu i oczekiwań ucznia. Polecam, bo na pewno warto skorzystać ze szkoły językowej, jeśli akurat chcecie nauczyć się języka. Ja polecam ;)

Basia

Szkoła ProfiLingua charakteryzuje się świetnym podejściem do ucznia, zawsze chętnie pomogą. Ogólnie zajęcia oceniam na duży plus, wszystko świetnie zrobione i wytłumaczone. Ode mnie leci polecenie! Z pewnością wrócę ponownie, jeśli będę chciała uczestniczyć dalej w kursach językowych.

Antek

Jak dla mnie w szkole uczyło mi się naprawdę dobrze, na nic nie mogłem narzekać. Bardzo mili i sympatyczni ludzie, udało się bez problemu nauczyć wielu ciekawych zagadnień, zajęcia dopasowane do potrzeb kursantów. Polecam ;)

Ida

Wystawiam pozytywną opinię, bo dobrze wspominam cały kurs w szkole ProfiLingua - byłam ogromnie zadowolona i skutecznie nauczyłam się języka obcego. Polecam!

Ak-a

Zostawiam pozytywną opinię, ponieważ w szkole dużo się nauczyłam, mają bardzo fajne podejście, świetne materiały, a zajęcia są zawsze ciekawe i interesujące. Dużo się nauczyłam i nie mam zamiaru tego zmarnować. Polecam!

Polecam szkołę, kursy na wysokim poziomie, tak samo jak kadra lektorów, świetni ludzi i materiały, z których korzystaliśmy na lekcji. Sprawnie udało się przyswoić niezbędny materiał, jestem naprawdę zadowolona i polecam.

Urszula

Do szkoły ProfiLingua udałam się z polecenia i nie żałuję, chciałam nauczyć się kolejnego języka obcego i na szczęście udało mi się odpowiednio go nauczyć. Kadra lektorów zawsze odpowiednio przygotowana do zajęć i chętna do pomocy. Polecam!

Kamila

Super lokalizacja szkoły, kadra lektorów bardzo przyjazna i nastawiona na kontakt z uczniem oraz efektywną naukę języka! :) Kiedyś miałam problem z odpowiednią nauką języka, brak motywacji i mało czasu, ale postawiłam udać się do szkoły językowej, gdzie profesjonalnie zajmują się nauką języków :)

Zostaw merytoryczną opinię o Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych - Katowice

• Jak się pracuje w Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych?

Zobacz opinie na temat firmy Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych