Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych

Katowice

Opinie o Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych

Zawiedziony 2014-09-09 11:25:22
Masakra wysylam aplikacje przychodze do biura wszystko ok i nagle cisza juz prawie tydzien glucho....tak traktuja przyszlych pracownikow
zawiedziona i zła 2014-12-16 11:45:21
Ta firma potraktowała mnie bardzo obcesowo. Co prawda rozmowa o pracę przebiegła w miłej, bezstresowej atmosferze, jednak stawka godzinowa i ilość godzin, które zostały mi zaoferowane różniły się od tego, co rzeczywiście dostałam po podpisaniu umowy. Umowę podpisałam na cały rok szkolny, po czym zostałam wyrzucona z pracy po miesiącu ze słowami, iż Pani Manager "nie jest zadowolona" także z uśmiechem na ustach. Nie poleciłabym tej szkoły nikomu, kto podejmuje się pracy jako lektor. Najpierw dają szansę osobie niedoświadczonej, później oczekują na hospitacji 100% perfekcyjności. No, coś tu nie halo.
iza 2016-04-06 10:43:14
Muszę przyznać, że na początku kwietnia pojawiła się ciekawa oferta w Sosnowcu. Poszukiwany jest kierownik oddziału sieci szkół językowych. Trzeba mieć doświadczenie w zarządzaniu zespołem, ale to naturalne :) Ciekawe jak warunki zatrudnienia...
Zostaw swoją opinię o Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi - Lingua Szkoła Języków Obcych