Opinie o Kurotec Polska sp z o. o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kurotec Polska sp z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kurotec Polska sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurotec Polska sp z o. o. w Pyskowice

Udaję ze pracuje oni udają ze mi płacą.

Lidia

Widzę że obecnie opinie o firmie Kurotec Polska są raczej mieszane. Jest na forum ktoś, kto również chciałby się wypowiedzieć? W tej chwili potencjalnemu pracownikowi trudno będzie się zdecydować czy warto podejmować pracę w tej firmie. Wasz komentarz zawierający merytoryczne argumenty może ułatwić komuś decyzję o aplikacji do firmy!

Wiktor

Chyba jednak macie niezłą prace skoro tak rzadko piszecie!

numer

szkolenia i umowa są na tyle istotne, że nie dziwię się, że ludzie się Kurotecu trzymają :)

Spawacz
@numer

Szkolenia a z czego ? Z trzymania wałka malarskiego i plukania go w wiadrze z acetonem Taka technika 7 tys lat temu lepiono domy z gòwna i słomy tu tylko materialy sa inne

Laminator

Jeden wielki chaos i papierkologia, która później okazała się że zawiera błędy i trzeba było podpisywać wszystko na nowo.Zamiast rozmowy urywki zdań i bieganie w różnych sprawach mało czasu poświęcone na zapoznanie się z profilem pracownika, odpowiedzi na pytania mętne i ogólnikowe.

Życzliwy

Przestrzegam. Nie wierzcie w obietnicy KLAMCY Dyrektora Janiaka. Obiecuje gruszki na wierzcie a ch*** dostaniecie...

Samson
@Życzliwy

Dokladnie jak to mowi potem za plecami "obiecac nie grzech"

Lidia

@Życzliwy a co dokładniej sprawiło, że czujesz się oszukany przez tego pracodawcę? Opowiedz więcej na ten temat - tylko bardziej rozbudowana o konkretne przykłady wypowiedź da forumowiczom pełny obraz sytuacji.

Jaca

nie Polecam Pracy w Stade to jakas tragedia robili tam chłopaki z torunia i ja tez odradzam lepiej szukac coś lepszego

gienek

Witam czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile dają kasy na ręke na godzinę? i ile się zarabia tak +/- na miesiąc? po odliczeniu oczywiście mieszkania i jedzenia?,Pytam o tą prace we Wrocławiu.

miły
@gienek

Nikt tu nic nie napisze, bo nie wolno obowiązuje tajemnica.Pracownicy między sobą wiedzą bo to akurat nie nowość ale oficjalnie wg regulaminu wysokość wynagrodzenia jest sprawą między tobą a pracodawcą.Ma to dobre i złe strony tych złych jest niestety więcej, tak czy inaczej nie spodziewaj się kokosów bo pani Prezes zabraknie jak da ci trochę więcej.Cała ta firma opiera się na kłamstwie i manipulacji,obiecują jedno a potem nagle przez przypadek coś nie pasuje i potrzeba coś zmienić, niektóre potrącenia też są niejasne że nie wspomnę o pomyśle mieszkania w salach 6osobowych za bagatela kilkaset euro miesięcznie.

Wojtek

Możesz normalnie wysłać maila ( adres na stronie ). Pracowałem kiedyś w tej firmie. Ogólnie brak szacunku do ludzi, najlepiej jakby cały czas pracować za darmo i nie mieć swojego zdania. Rozmawiałem też z pracownikami na produkcji - od nich wszystkiego się dowiedziałem, jakie nastroje w firmie itd. Ludzie nie mają co liczyć na podwyżki, wszystko ustala Pani prezes, która się w ogóle na niczym nie zna i kieruje firmą z Niemiec. Na miejscu Pan dyrektor, który bez jej zgody nie może nawet koszuli zmienić, ale za to wszystko Wam obieca ;) . Odniosłem wrażenie, że ludzie też jaj nie mają bo nic nie chcą zmienić. w każdym razie firma z zewnątrz wygląda o.k.

misiek

ale naprawde między Wami panuje taka dziwna atmosfera jakaś? bo nie wiem jak już do tego wszystkiego się odnieść tak naprawdę. a dajcie jeszcze znać jak wszystko wygląda, czy faktycznie jakoś da rade się do nich dostać bez znajomości? tylko nie wiem jak mozna do nich składać aplikacje? normalnie mailem czy jest jakiś formularz?

takitam

ogolnie rzecz ujmujac, naciagacze, oszusci i pani prezes wulgarna idiotka z adhd... jezeli chcecie zarobic to wam powiem, ze to nie ten adres... stawka smieszna, na wszystkim oszukuja, traktuja Cie jak smiecia. co do pracownikow wiekszosc z nich to dobrzy rzemieślnicy czy to w PL czy w Germanii. ale zarzad badna idiotow z Szanowna Pania Prezes Edyta N-D na czele.

mustang

Prawda same obetnice a zeczywistosc inna jak mozecie omijajcie

Artur

nie polecam banda zaklamanych(usunięte przez administratora) naciagaczy

kogucik

A wy tylko rosja i rosja.napiszcie jak sie pracuje ile daja na godzine setki placa.czy przy wyjezdzie tez diete placa .

mol

pojechal juz ktos do rosji lub czeka na informacje

gapa

witam czy ktos z was aplikowal na oferte laminiarza szlifierz do rosji ? macie jakies informacje co i jak kiedy wyjazdy czy cos?

mol

Ktos z was wyslal paszport i tez czeka badz jest w podobnej sutuacji ?

mol

do rosji to na laminaty ja wyslalem paszport ponad 2 tyg temu i dalej nic dzwonie to dostaje tylko odpowiedz prosze czekac i tyle

Oskar

czy w ogóle do tej Rosji ktoś wyjechał może ktoś ma jakieś wiadomości jak wygląda tam praca i czy warto?

mol

mam nadzieje ze paszport jest wlasnie wizowany bo wiem ze trwa to kilka dni wiec cierpliwie czekam na jakies informacje

Zostaw merytoryczną opinię o Kurotec Polska sp z o. o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Kurotec Polska sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kurotec Polska sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kurotec Polska sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kurotec Polska sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kurotec Polska sp z o. o.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Kurotec Polska sp z o. o.