BelmaFlex Polska Sp. z o. o.

Zabrze

Opinie o BelmaFlex Polska Sp. z o. o.

admin 2015-06-21 06:58
Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie BelmaFlex Polska Sp. z o. o.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.
Kamil 2015-08-22 17:38
Wiadomo już coś o rekrutacji do tej firmy?
tom 2015-09-23 15:38
własnie wie ktos czy mozna juz cv gdzies skladac??
zigy 2015-10-20 11:30
Jest już może jakaś rekrutacja??
wiem 2015-10-28 19:51
Cześć.
Jeśli będzie rekrutacja to może dla kilku osób w nowym roku, ponieważ Firma przeniosła się z hali Mostostalu do nowej postawionej własnej fabryki i ludzie przechodzą wraz z nią.
flo 2015-12-17 11:51
Rekrutują przez agencje pracy czy bezpośrednio do nich Cv się zanosi??
bebe 2016-05-19 21:22
Zakładki mogą nie mieć, ale to nie szkodzi, bo oferty pracy są tutaj @paweł. Szukają stażysty w dziale jakości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie systematycznie wdrażana w pracę działu zapewnienia jakości i angażowana w tworzenie instrukcji i procedur systemu zarządzania jakością.
Iwona 2017-03-07 12:30
Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. kadr. Ktoś z Was zamierza aplikować na tą ofertę pracy? Chętnie usłyszymy na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny.
Zostaw swoją opinię o BelmaFlex Polska Sp. z o. o. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BelmaFlex Polska Sp. z o. o.