Opinie o KG Construction Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KG Construction Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KG Construction Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KG Construction Sp. z o.o. w Zabrze

Marcin Nowy wpis

Cześć wszystkim! Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc wpadłem na to forum. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Zabrza. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie KG Construction Sp. z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Marcin

Oliwia Nowy wpis
@Marcin

Cześć Marcinie. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to rekomenduję firmę Fortum Power And Heat z Zabrza. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Powodzenia! Oliwia.

Robert Nowy wpis
@Oliwia

Dzień dobry Pani Oliwio. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Fortum Power And Heat, o której Pani wspomniała korzysta z aplikacji SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Agata Nowy wpis

Hej, mam pytanie dotyczące pracy w KG Construction. Chciałabym się dowiedzieć, czy firma ta daje możliwości zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego? A może można odbyć jakiś staż? Jest tutaj jakaś osoba, która mogłaby na ten temat mnie poinformować?

Mirek

Najlepsza praca na jaką miałem, innowacyjne podejście do rynku i klienta. Wdrażanie nowości technologicznych. Minus to sprzęt do użytku same Maci . Plus auto służbowe i wypłata wynagrodzeń dla ludzi zawsze na czas, mimo znacznych opóźnień ze strony klientów górniczych do 150 dni

justyna
@Mirek

Po co członkowie zarządu wypisują takie bzdury i podszywają się pod fikcyjne osoby? xd Zenada

Nigdy nie doświadczyłam niczego złego w tej firmie a wręcz przeciwnie, sporo się nauczyłam a wypłaty i umowy zawsze były w terminie. Nie rozumiem po co komu te kłamstwa wypisywane powyżej

kasia1
@Kasia

Kasiu, a podaj swoje nazwisko, proszę....

Aplikowałeś do firmy KG Construction Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Tytus

Im lepsze opinie firma zbiera tym konkurencja bardziej próbuje zaszkodzić.

bhp partner

No, to sie dobrze zastanow, ja oddalem ich do sadu za niezaplacone mega kosmiczne kwoty za faktury, uwaga!!!!!!!!!! 500 zl i 800 zl. Juz mija 150 dni po termine to skarbowke poprosze o zwrot vatu, i kontrole w ich firmie. wiem gdzie maja roboty to, tam komornik wysle zajecia, beda mieli mega reklame, ha,ha,ha. Ten wlasciciel to chyba ma zametamowany umysl i takich trzeba eliminowac z rynku

@bhp partner

Myślę że BHP Partner powinien się zastanowić nad tego typu hejtem, skoro nie jest w stanie przeprowadzić zleconych szkoleń to i nie ma płatności jeśli usługa została niewykonana.

Marna firemka kogucik, niewypłacalna, nie polecam nikomu

Aleksander

Udało Ci się ostatecznie odzyskać należną kasę? Długo to trwało?

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie KG Construction Sp. z o.o. w miejscowości Zabrze? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat KG Construction Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Pracownik biura zarzadu

To szkalowanie dobrego imienia i hejt nie mający związku z rzeczywistością Nigdy w firmie nie pracowała sekretarka o incialach B.M ani nikt nie był zatrudniony na gębę

M.
@Pracownik biura zarzadu

Mogę wrzucić screeny z maila, który rzekomo miał służyć jako "umowa" a owa asystentka/sekretarka podpisuje się tam własnym nazwiskiem i imieniem a mail jest "sygnowany" nazwą firmy Btw. powinno pisać się "inicjały" a nie "iniciały", polecam zaglądać do słownika

Wykorzystany przez kg construc

Ja też padłem ofiarą tego januszexu i zostałem wy©©©©©y na zlecenie, nie polecam

Taki jak wyżej
@Wykorzystany przez kg construc

Dodam że firemka nie podpisuje umów o zlecenie ani o dzieło tylko prosi żeby wykonać zlecenie na krzywy ryj i zarzeka się że na pewno zapłaci. Ale tylko zmarnujesz swój czas bo sprytna sekretarka o inicjałach B.M. zmywa się zaraz po wykonaniu pracy i nikt tam nie odbiera telefonów. Ciekawe ile osób już tak wykorzystali

Kto

firma powinna zajac sie panstwowa inspekcja pracy jesli jeszcze tego nie zrobila

opiniotwórca

warto... OMIJAĆ Z DALEKA

no cóż

Jeśli pracownikom wypłacają, a raczej nie wypłacają pensji jak za zlecenia to radzę się zastanowić zanim ktokolwiek zaaplikuje do tej firmy... Miałam taką sytuację że podjęłam się zlecenia tłumaczenia tekstu dla nich, mimo, że nie chciało mi się na to tracić czasu za psie pieniądze niewspółmierne do czasu jaki się na to poświęca i wysiłku, to sekretarka bardzo nalegała, ja uległam i to był mój błąd. Tekst został przesłany, miał być telefon odnośnie rozliczenia i do dziś nie było, a sekretarka, która zleciła tłumaczenie, nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonu. Strata mojego czasu, dlatego ostrzegam przed tą firmą, szczególnie osoby, które mogłyby się naciąć tak jak ja, na zrobienie jakiegoś zlecenia dla nich.

Zostaw merytoryczną opinię o KG Construction Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w KG Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KG Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

KG Construction Sp. z o.o.
  • Pawliczka 25
    41-800 Zabrze

KG Construction Sp. z o.o.