Opinie o Agencja ochrony "ALAN" w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja ochrony "ALAN". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja ochrony "ALAN" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja ochrony "ALAN" w Tychy

Wiecie cos o stawce dla ochroniarza, bo widziałem w necie dawali 19zł netto. No ale ogłoszenie jest stare i być może były jakieś podwyżki. Wiecie, jak teraz płacą i czy nadal jest oferowana tylko umowa zlecenie, bez możliwości umowy o pracę?

zibi Nowy wpis

W Gdańsku Osowie na obiekcie zatrudnili faceta - byłego sutenera i złodzieja... żenada, że można pracować jako ochroniarz bo np po 5 latach zaciera się karalność....a ludzie nie wiedzą z kim mają do czynienia...biorą gościa bez przeszłości, który przez 20 lat nic nie robił i nagle robią z niego ,,ochroniarza''. Biorą bo nikt niechce pracować za taką kasę i w taki sposób...nawet małolaty...słabe to jest naprawdę...ktoś powinien się za to wziąść!!!

Renata Nowy wpis

Jest aktualna oferta pracy dla pracownika ochrony w miejscowości Tychy. Jest ktoś w wątku z tamtych okolic i powie coś na ten pracy? Pracodawca dba o rozwój swoich pracowników np organizuje jakieś kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje? Jakiej w ogóle stawki na początek można się spodziewać? Umowa o pracę od początku?

Arkadiusz Kocurek

Najlepsze firma w której pracowałem, zawsze wszystko na czas i kierownictwo w porządku. Można na nich polegać. Polecam.

Leon Nowy wpis
@Arkadiusz Kocurek

Witam. Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Jakie imprezy ochrania ie w Tychach? Z góry dzięki. ????

Aplikowałeś do Agencja ochrony "ALAN" na stanowisko Strażak / Ochrona? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Wodnik

Bardzo dobra firma, wszystko jest regulowane na czas, zawsze można porozmawiać o wszystkim, no i przede wszystkim są uczciwi.

Jakub

Co do zasad pracy to faktycznie płacą pod stołem i zatrudniają na zlecenie z którego w każdej chwili można zlecieć? Nie chciałbym szukać pracy zaraz po przyjęciu. Niech ktoś poda ile jest na umowie, a ile w rzeczywistości?

Mówicie że kasa pod stołem itd. ale czy to jest mówione od razu przy zatrudnianiu? Przecież jeśli ktoś tak nie chce to nie musi się godzić a z resztą nikt tego jeszcze nigdzie nie zgłosił skoro uważacie że tak robią?

@Ewa

Widzę ubdupkow nic się nie zmieniło ja robiłam (usunięte przez administratora) lat temu u nich na strefie w Gliwicach jak jeszcze die budował zakład jedna porażka nie dość że cza było se jechać do nich po wypłatę bo na konto nie płacili to jeszcze miałam doslownie10nocek po12godz plus dojazd i zaraz po tym kolejne10dniowek a starzy emeryci czy renciści robili se jak chcieli zero czasu dla siebie wtedy Dąbrowski był moim kierownikiem i jakiś w brelach czarny

MałaMi

Witam, czy są tu osoby które pracowały bądź pracują w Warszawie w tej firmie? Mają przejąć mój obiekt ale obawiamy się nie znajomości firmy na rynku Warszawskim.... niby firma z 30letnim doświadczeniem ale jednak z tak daleka, więc ciężko się dowiedzieć czy godna zaufania. Generalnie jakieś pierwsze rozmowy były ale dość teatralne, brak konkretów. Jak wygląda zatrudnienie? Koordynacja firma- obiekt? itp

Cadilac Frank

Odradzam rzeczoną firemke !! W żadnym wypadku nie jest to firma !! To najzwyczajniej w świecie wirtuozi banialuk teatralnych ze spektaklu "rekrutacja". Mamią, zwodzą, sprzedają oferte pracy, w odniesieniu do której wielokrotnie, a nawet kilkanaście lat !!!! do telefonu odpowiadają "oddzwonimy". Mimo, iż wymagania stawiane przez rzeczoną firemke są spełnione. Śmiem twierdzić, że ów firemke prowadzą ludzie z rozszczepem jaźni. W związku z czym nie polecam rzeczonej firmy. Kultury biznesowej i osobistej tam się nie uświadczy.

@Cadilac Frank

Najzwyczajniej w świecie nie chcieli Cię przyjąć i dlatego aż z takim żalem się o nich wypowiadasz? :/ O co Ci chodzi z tym całym rozszczepieniem jaźni?

Elo
@Cadilac Frank

Tyle wiesz co zjesz

@Elo

W sensie?

Roberto Casalesi
@Dominika

Lepiej zajrzyj do lustra o ile go masz i wiesz jak wygląda. Zapewniam, że widok będzie nieciekawy. Zarówno z psychicznego jak i biznesowego punktu widzenia. W biznesie jest się albo na poważnie, albo jest się sierotą biznesową co każdego miesiąca kombinuje jak przetrwać następny dzień przy pomocy druta i koperty w kieszeni !! Zapewniam nie jest i nie będzie Ci dane posiadanie wiedzy na temat właściwego zarządzania biznesem w rządnej branży z banalnie prostej przyczyny - bo nigdy w żadnym na poważnie nie byłaś !! Słowo klucz w rzeczonej firmie to drut. A do poziomu biznesowego chociażby Rotszyldów nigdy nie dojdziesz i nie zrozumiesz.

@Roberto Casalesi

Aha.xd I o każdym pracowniku stąd tak myślisz?

Przestrzegam wszystkich przed praca w tej firmie , firma nieuczciwa płaci pod stołem wypłatę w kopertach , z ludźmi się nie liczą , zwolnią cie jeśli tylko uznają , ze jestes dla nich niewygodny lub na życzenie administracji chronionego obiektu , bo naprzyklad nie uśmiechasz się i nie tańczysz jak pajacyk na widok kierownictwa danego obiektu , umowa zlecenie , i uwaga na gościa z kitka .

Kaptur

Umowa o prace - zapomnij tylko umowa zlecenie, na zleceniu jakieś kary itp, kasa tylko pod stołem, umowy daja po upominaniu się min 2miesiące , a czasem bez, zwalniają pracownika z dnia na dzień bez podania przyczyny. Na kierownika biorą osobe bez jakiegokolwiek doświadczenia itp. Pracownik po 2godz. szkolenia wchodzi na zmianę i nie wie nic.

Fred
@Kaptur

Dlatego w zeszłym roku się zwolniłem. Umowa zlecenie lub z łaski na 1/4 etatu. kasa pod stołem. Emeryt górnik został szefem za "zasługi "debil co drugi dzień w agencji z relacją kto co powiedział. Robić zdjęcia grafików i wysyłać do PiP nie bać się

Xxx

Dzieki za info

S W
@Kaptur

Proszę mi powiedzieć skończyłam okres próbny i nie dostałam umowy co mam zrobić w tym przypadku czy poczekać

S W
@S W

Proszę o odpowiedź

Wojtek

Czy agencja zatrudnia kobiety ?

Kaśka

Witam współpracowników, co bony na święta odebrane? Paczki dla dzieci bogate? Oooj znów wam nie dali? To się upominajcie, szefowie obiektów dostali dla was wasale brakło? No może was zaproszą na imprezę integracyjną. Przecież to jest wszystko z waszych zarobków, na Budowlanych wszyscy dostali. upominajcie się nie być obojętnym to jest twoja wyprowadzona kasa.

Dariusz
@Kaśka

Naprawdę firma ta nie dała żadnych dodatków dla osób, które są zatrudnione? Twój komentarz sugeruje, że tak właśnie było ale chciałbym, abyś sprecyzowała czy o to właśnie Ci chodziło? Daj znać proszę.

@Dariusz

Chyba wyraźnie piszę że w tej pożal się Boże firmie dla pracowników nie ma nic, zero, nul. Jest tylko uprzywilejowana kasta do podziału łupów wypracowanych przez szarych ochroniarzy.

Rafał
@Kaśka

Kobieto PRL się skończył i paczki dla dzieci na święta , w żadnej firmie ochroniarskiej nic nie dostaniesz , a poza tym firma ALAN jest jedna z najlepszych na rynku jeśli chodzi o dbanie o pracowników

czarna

Firma założona przez byłych sbekowów . Czy odpowiedni ludzie zostali już oddelegowani do ochrony kościoła

Czy w agencji ochrony pracuje się na nocki?

Fred
@Adam

Tak, ale tylko tam gdzie są wersalki

Dominika

@Jacek***, były wyciągnięte jakieś konsekwencje w stosunku do osób, które tego dnia pełniły dyżur w firmie Agencja ochrony "ALAN"? Zostało to w jakiś sposób wyjaśnione z tymi pracownikami, dlaczego doszło do kradzieży mimo tak licznej ochrony w tym miejscu? Napisz, co wiesz na ten temat.

Jacek***
@Dominika

Żadnych konsekwencji...faceci z dyżuru dalej pracują...jeden z nich to wieloletni alkoholik, który bardzo często popija w pracy, najczęściej w nocy, odbiera telefon z monitoringu pijany...wszyscy o tym wiedzą..również Alan...tak przyjechali...jakaś rozmowa była ale to wszystko...zero konsekwencji...zero wzruszeń...hehhh wiem że tego dnia dyżurujący nie poszli nawet o tej porze na obchód, ponieważ sprawdzili oczywiście monitoring z tego dnia...zastanawiam się ile w tym przypadku warte jest ludzkie życie...czy oby nie mniej niż każdy nowy przetarg firmy ,,Alan''

on
@Jacek***

bzdury piszesz i tyle konsekwencje zostały wyciągnięte

Zynio_5665
@on

Dopiero teraz:-)

@Zynio_5665

Czego dotyczy Twoja wypowiedź? Co takiego wydarzyło się "dopiero teraz"? Ma to jakiś związek z pracą w firmie Agencja ochrony "ALAN"? Przedstaw szczegółowo informacje na ten temat, aby nie trzeba było domyślać się tego, co miałeś na myśli.

Zynio_5665
@Aleksander

Chodzi o pracowników...i konsekwencje...nie zostali zwolnieni a jedynie przeniesieni do innego ,,ich obiektu'' :-)))

@Zynio_5665

Czy po przeniesieniu do innego obiektu zmieniły się również ich warunki zatrudnienia? W jakim systemie godzinnym teraz pracują? Wynagrodzenie pozostało bez zmian? Przedstaw szczegółowe warunki zatrudnienia, jeżeli masz wiedzę na ten temat. Zachęcam.

OCHRONIARZ.
@Dominika

TO CHYBA JAKIEŚ KPINY , BO W KAŻDEJ AGENCJI OCHRONY PISZĄ GŁUPOTY , A JAK SIĘ PO PROSTU PRACUJE TO JEST INNA ŻECZIWISTOŚĆ , ŻE JEST SUPER KTOŚ TU GŁUPOTY PISZE ŻE JEST ŹLE I JEST WYZYSK TOTALNE BZDURY PRACOWAŁEM NIE DAWNO W OCHRONIE SOLIDZIE KATOWICE, TEŹ NA TÁ FIRME NADAWALI ŻE WYSYSK I NIE PŁACĄ , A GUZIK PRAWDA PRACOWAŁO SIE FAJNIE , MUSIELIŚMY ODEJŚĆ BO SIE UMOWA SKOŃCZYŁA A ŻEŚMY PILNOWALI KAMIENICY W KATOWICACH I ZARZĄDCA NIE CHCIAŁ PODPISAĆ UMOWY , A PRACOWAŁEM W SOLIDZIE 5 LAT I PRZYJMUJE SIE DO ALANA TYCHY , I PROSZE WAS KINDYBAŁY NIE RÓBCIE LUDZI W BALONA . POZDRAWIAM PRACOWNIK OCHRONY.

@OCHRONIARZ.

Czy zostałeś już przyjęty do pracy w firmie Agencja ochrony "ALAN", czy ma to może dopiero nastąpić? W swojej wypowiedzi bazujesz na przykładzie innej firmy ochroniarskiej, dlatego niekoniecznie musi mieć to przełożenie w każdym przypadku. Jeżeli jesteś już pracownikiem firmy "ALAN:" to zachęcam, abyś przedstawił, jakie warunki zaoferował pracodawca? Są one dla Ciebie zadowalające? Odpowiedz, proszę.

OCHRONIARZ.
@Aleksander

NO CÓŻ PRZYJĄŁEM SIĘ DO OCHRONY ALAN , JAK NARAZIE WARUNKI SĄ DOBRE Z SZEFOSTFEM USTALILIŚMY ŻE GRAFIKI BĘDZIEMY SAMI ROBIĆ, PRACUJEMY PO 12 H , NAP. RANO NA DRUGI DZIEŃ NOCKA I DWA DNI WOLNEGO W MIESIĄ CU WYCHODZI PO DWIEŚCIE GODZN , NA OBIEKCIE PRACUJE NAS TRZECH A STAWKA JAK WSZĘDZIE 13,70.

@OCHRONIARZ.

Przedstawiona przez Ciebie stawka jest stawką brutto, czy może netto? Poza podstawową stawką godzinową firma oferuje może jakieś dodatki dla zatrudnionych ochroniarzy? Chciałbym wiedzieć również, czy firma zapewnia strój służbowy, czy może należy go zakupić na własną rękę? Zachęcam do dalszej aktywności.

ZB

netto już

koks

u nas 17

Xxx

Czy w firmie Alan mozna dostac umowe o prace czy to tylko gadanie ze po 3 miesiacach?. Prosze o odpowiedź

Karol

hejka jak tam w firmie. Czy dalej pracujecie po 300 godzin w miesiącu? Są tacy znam i nie będę wymieniał. Ale kasy przytulą hoho aż przejadą się sie jak niektórzy. Ponoć ostatnio na śmieciarni w robocie padł jeden. Kto następny

ryl
@Karol

My biedni emeryci górnicy mający kochanki, utrzymanki i niepracujących pasierbów musimy nadal pracować aby to wszystko na jakimś poziomie utrzymać.

pipi

Zobaczcie jakie pity dostajecie , jakie sumy są wpisane!

Kaśka

Praca w ALAN jest super! Na obiekcie atmosfera jest iście przyjacielska nikt nie kabluje szef wspaniały. Nieźle zarobić można, płacą każdą dodatkową godzinę jak nadgodziny bardzo uczciwie. Teraz będzie kasa na wczasy nic tylko pracować do smierci albo jeszcze dłużej. Brrrr Dobrze że się obudziłam już połowa nocki minęła.

onjaci
@Kaśka

sprawdź od jakiej sumy zus ci odprowadzają myślisz czemu nie płacą do reki?!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony "ALAN" - Tychy

• Jak się pracuje w Agencja ochrony "ALAN"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja ochrony "ALAN" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja ochrony "ALAN"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja ochrony "ALAN"
2.9/5 Na podstawie 92 ocen.
  • ul. Budowlanych 35
    43-100 Tychy