Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

xxx

dokladnie tak jak hebowa pisze - zamiast gnebic (i KR i KS) powinni pokazac jak to sie robi skoro my robimy to zle... zamiast ciaglego "zrobcie cos, bo slabo idzie" "jestesmy w tyle" itd to byscie motywowali pracownikow i podawali pomysly. bo ciagle opierdzielanie "bo towar, bo klient, bo TK, bo target, bo przykasowka" nic nie da! rozumiem, ze KR naciskaja z gory to KR naciska KS a KS nas - kazdy wykonuje swoja prace najlepiej jak potrafi i to tez trzeba zrozumiec. ale troszke bardziej z glowa to powinno dzialac. skoro wy oczekujecie cudow od konsuktantek to pomozcie i dajcie tez cos z siebie :)

Po co wylewacie tutaj swoje niezadowolenie. Jak tak wam źle to można iść do rossmana nie widzę problemu. Macie takie polskie komunistyczne myślenie "czy się stoi czy się leży pensja się należy". Niestety nie tędy droga. Ktoś was zatrudnia i wymaga to chyba oczywiste. Są takie założenia firmy i pracując w niej i biorąc od niej kasę w postaci wynagrodzenia zgadzamy się na to. Ja pracuję w świetnym zespołem na czele z KS i dobrze nam w naszym sklepie. Jak się nie dogadujecie i nie akceptujecie zasad to idźcie do innej firmy gdzie będą wam na pewno płacić za to że zechciałyście łaskawie rano wstać i przyjść.

Hebka

A ja dziś dostałam propozycje pracy z Rossmanna , kto wie jakie tam warunki, lepsze niż w naszym hebe?

Kiki

Zgadzam się z Tobą Hebowa.to wszystko to prawda jak napisalas.

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
hebowa

Może nie koniecznie biedne i poszkodowane ale niestety dużo prawdy w postach jest! Osób na sklepach mniej wymagania duże, konsultacje na 100% ale jak skoro towar sam się nie rozniesie, na kasach jakaś masakra żeby zrobić rekom. trzeba niemal naskakiwać na klienta, nie raz i nie dwa widziałam miny ludzi jak musiałam klepać co to dziś polecamy w świetnej cenie i nie raz słyszałam "w rossmanie w spokoju kupuje" :) także nie pisz że się marudzimy, piszemy cała prawde :D a wymagania KR ogromne no bo i ich rozliczają ze "słupków" wzrostu itp. inna sprawa że zamiast gnębić powinni pokazać techniki sprzedaży, zachęcać itp.

mrówka

Weźcie sie wszyscy stuknijcie w leb. Myślicie ze obgadywaniem tutaj na forum cos osiągnięcie? To jest żałosne i żenujące. Nie podoba wam sie? Ktos wam broni złożyć wypowiedzenie? Jak jesteście wszyscy tacy zaje*** to idzcie gdzie indziej do pracy skoro Hebe i ludzie sa tacy "be". Jak mi sie cos nie podoba to to zmieniam i koniec. A wy wylewacie tu swoje gorzkie zale... Dorosnijcie ludzie. Wszystkie takie biedne i poszkodowane...

Ola

I co z trzynadtymi pensjami.

Iga

A jeszcze jak możesz mi tylko napisać tak ogólnie coś o pracy w hebe byłabym wdzięczna np. Jak wyglądają dostawy, ustalanie grafiku i tak ogólnie co by mi mogło pomoc w jakimś stopniu podjąć decyzję :)

Iga

No wlasnie te cząstkowe etaty to duży minus... A miasto Rzeszów...

Ala

Iga już musisz sama podjąć decyzję. No jeden minus w rosmanie że nie masz umowy na cały etat. No ale może trafisz na dobry rejon tzn.na KR i ks.jakie miasto. Jak możesz napisz

Iga

Niby tak ale jednak stanowisko wyższe bo z kasjera na starszego no i etat cały , mowisz zr nie warto?

Ala

Nie nie zmieniaj.spadniesz z deszczu pod rynnę. Socjal też masz,zarobki podobne. :)

Iga

Hej dziewczyny poradzcie mi czy warto Rossmanna zmieniać na hebe?

Co Wy piszecie ludzie p.O pomaga? Chyba nie o tej samej osobie mówcie.No z tego co wiem to p.O tez miała swoich pupili którym nic nie można było powiedzieć bo zaraz donosili. Wiemy o kim mowa.No tylko ze niestety miała klapki na oczach i nic nigdy nie widziała ale innych równala z ziemią.W Ogóle ja nie było nigdy kiedy była potrzebna.Ludzie kogo wy porównuje cie? P.O i p.M.Ch.? Nie macie co bo zdecydowanie M.Ch.Jest osoba na odpowiednim stanowisku. A p.O tylko potrafi straszyć zwolnieniami i tyle zero szacunku.

Daria

Ola i Adula u nas też tak było Olga to nawet z ochraniakami się witała a Pani M. Ch.nawet z ks się nie wita.Ludzie Ci co piszą że ktoś by chciał siedzieć i narzekać przecież w Hebe nie da się siedzieć. Nikt za darmo z nas kasy nie bierze jest mega korporacja mega ruch i trzeba pracować. Więc nie piszcie że ktoś narzeka na KR z palca nikt nic nie wyssal. Ja pracuje zachrzan jest ale nawet rejonowa jak przyjedzie nie spojrzy ,człowiek kiwa dzień dobry a tu nic !!!!!

adula

Ola my tez mielismy Olge :) i trzeba bylo zapieprzac ale sie chcialo, a M . Ch nievpodejdzie, reki konsultantowi nie poda,,u nas olga z kazdym gadala nawet glupi ocgroniarz usmiech dostal, a teraz jest tak ze tylko pupilki i sero pomocy wiesz, sami ze wszystkim bez sensu

izaa

Tak my mielismy kiedys Olge , dobre czasy, ludzkie czasy. Czlowiek sie orientowal w wynikach i szybko efekty byly i pracowac sie chcialo. I chwalila i ochrzanila ale jak byl opierdziel to sie wiedzialo za co i bylo to na poziomie

ines

Jejuuuu a nam sie na trojmiescie udalo . Mamy nową KR Olge. Jest normalna az sie chce pracować. Nie wiem czy to pozory czy taka jest, bo po tym terrorze juz w nic nie wierze, ale tego gowna z samej gory na nas nie zrzuca i mozna sie na pracy skupic. Wymaga jak cholera ale to przynajmniej jakies ludzkie traktowanje jest i pomaga we wszystkim nie ma tak jak u Was co piszecie,ciekawe na jak dlugo spokij jest

Mała Mi

To jakaś żenada...ludzie czy wy wiecie co to jest praca ???bo chyba co nie którym to się w du..ch poprzewracało!!! Rozumie ze komentarze negatywne to ludzi którzy powinni sobie zadać pytanie kim są i czy chcą pracować?może czas najwyższy spojrzeć w lustro??? Co wy sobą reprezentujecie? Lenistwo i nic więcej. ..Jesteście zwykłymi malkontentami którzy tylko narzekają i czekają aż im się poda wszystko na tacy, może czas najwyższy wziąć się do pracy!!!widzę że narzekanie i obmawianie staję się Polską specjalnością, szkoda tylko że nie jesteście takie odwazne i nie staniecie twarzą, twarz z M.Ch tylko chowacie się jak szczury i jak partyzanci strzelacie komuś w plecy! No cóż...na głupotę nie ma lekarstwa !!!Pozdrawiam wszystkich pracujących a szczególnie M.Ch :)

mrówka

Czasami zaglądam tutaj i czytam te wszystkie brednie... Nie wierze ze czytam o swojej firmie. Bezczelność ludzi nie zna granic... Ręce opadają :( przykro mi jest, ze takie rzeczy co niektorzy wypisują... M.Ch. jest zla? Pracowałam w kilku firmach i w żadnej nie trafiłam na taka konkretna KR. Wspomaga sklep i pracowników, mozna na nią liczyć praktycznie zawsze, wiadomo, ze ma tez masę swoich obowiązków i to tez trzeba miec na uwadze. Dla mnie praca ok, kasa takze, a to ze trzeba zapieprzać to chyba jest oczywiste, w końcu to jest praca

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 418.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 339, z czego 22 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe