Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

Hebowy motyl

Piaseczno hm:) nie pracowalam tam, ale znam kierowniczke :) Ola najlepsza a zarazem najbardziej szalona osoba pod słońcem wprowadza super atmosferę :-) jej zastępca Ania również przemiła przesympatyczna i przesmieszna dziewczyna, razem tworza świetna kadrę zarzadzajaca i jeden zgrany zespół :) jeszcze makijazystka Ania osoba z mega pozytywnym nastawieniem :) ekipa pierwsza klasa

kika

hej czy ktoś pracował w Piasecznie ? jak atmosfera ?

nowa

Czy na Wielkanoc możemy liczyć na jakieś bony?

lupo

Głupie to pracować w chorej atmosferze. Głupie to tracić nerwy przez prace. Albo sie z tym pogodzicie, albo zmiencie pracę. Nikt Was nie trzyma na siłę. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma...

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Ana

Spokojnie i na taką przyjdzie czas:-) też miałam takiego kierownika aż w końcu zmienił się kr zauważył co jest grane i z tą osobą się pożegnano. Jeśli faktycznie nic nie robi tylko wykorzystuje swoich pracowników to wystarczy zmiana na kompetentnego kr , bądźcie cierpliwi bo wszystko jest możliwe :-)

Jenny

Dziewczęta jakie zmiany w ewidencji? Ocb?

Ona

Rena w tej kwestii się zgadzam. Firma na prawde ok ale zawsze trafi się ktoś kto będzie narzekał. Ale czemu tak ironicznie podchodzisz do bliskich relacji? Oczywiście wiadomo że są tego granice i każda ma swoją karierę i swoje życie. Cieszmy się że nam się dobrze pracuje bo są osoby dla których każde przyjście do hebe to tragedia bo są tak mobbingowane. Pozdrawiam

Rena

Oj nie spinajcie się tak, to była ironia:-) a wszystkim tym którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy, - warto bo firma cały czas się zmienia jest bardzo nastawiona na awanse wewnętrzne, zarobki też są ok. Wszędzie trafią się malkontenci im nic nie będzie odpowiadać, nie sugerujcie się tylko negatywnymi opiniami bo może się okazać, że pisze je osoba której wiecznie coś nie pasuje:-)

@Rena

Zarobki ok ?? Jakis zart ! Moja sasiadka tam pracowala pol roku i mowila ze 1900 na reke miala (no chyba ze klamala)- wiec ledwie na czynsz starczylo. Chyba ci ludzie nie wiedza na jakim swiecie zyja, jesli chodzi o oplaty. o/Gdynia

dona

kto ma bliskie relacje to ma... nie bądź taka madra Rena bo jak kiedyś przeżyjesz to co niektóre dziewczyny na niektorych sklepach to od razu zmienisz zdanie na niektóre tematy. trochę empatii! wszystko wszystkim ale oprócz kierownikiem tez trzeba być człowiekiem - i o nic więcej tu nie chodzi...

Rena

Zapytajcie się swoich kierowników z którymi macie bliskie relacje, na pewno wam wytłumaczą:-)

hebowianka

jakie zmiany w ewidencji?

Rena

Zespół to też bliskie relacje, odsyłam do definicji jakby ktoś nie wiedział, ciekawe czy jak wprowadza te zmiany w ewidencji to też tak będziecie sobie dopisywać ale chyba będzie to juz nie realne:-)

a jak Wasi KR?

Ona

Rena tak dopisujemy bo są dziewczyny które mniej sprzedają na przykasie a są takie takie co robią 150% więc pomagają w ten sposób innym i ćwiczą z nimi techniki sprzedaży. Mimo wszystko też jest zdrowa rywalizacja. Może i ty też masz super zespół i bardzo się ciesze. My też mamy super tylko że akurat jesteśmy wszystkie bardzo ze sobą związane i nawet z naszą kierowniczka ale chyba nic w tym złego?

ranyktotupracuje

ewelinko kierowniczko z koziej (usunięte przez administratora) pipkooo jak tam po ostatniej imprezce ;)

buba

Nikt nie zmusza was do pracy w hebe. Nie tylko pracodawca może rozwiązać z wami umowe, wy też macie taką możliwość. Po co tkwić w miejscu, w którym się męczycie? Po co tracić nerwy? Niech kazdy robi to, co lubi. Jednemu odpowiada praca w hebe, innemu nie. Przestańcie narzekać, róbcie to, co lubicie. Zyjcie bez tego jadu i pretensji a będzie wam lżej.

Rena

-Dopisujemy sobie wzajemnie? -to nie macie konkursów sprzedażowych typu najlepsza sprzedaż z rekomendacji? U nas mamy super wyniki, kierownik nie chodzi z nikim na piwo, dziewczyny zdrowo rywalizują i pomagają sobie, ale każda pracuje na swój wynik bo jest z tego potem indywidualnie rozliczana. Nie jesteśmy rodziną, tylko jednym zgranym zespołem. I uwierzcie mi pracy w takim zespole Wam życzę

Ona

Nasza Kierowniczka chodzi z nami na piwo, raz na jakiś czas, stale wspiera nas w sprawach prywatnych i zawodowych i każda z nas żywi do niej szacunek i odczuwamy respekt bo jest nasza przełożona i dużo ogarnia. Wszystkie wspólnie pracujemy na premie ale nie oszukujmy się konsultanki robią najwięcej żeby ta premia była bo są stale w kontakcie z klientem natomiast kierownicy mają całą masę innych zajęć i przestanmy sobie wytykac. Trzeba rozmawiać szczerze. Nasza kierowniczka też sobie Łączy wolne i chodzi głównie na rano ale cholera spełnia jak może nasze prośby grafikowe i nie raz też nam łączy wolne. Poprawcie relacje i bądźmy ludźmi. My akurat tworzymy wielka rodzinę i każda sobie pomaga, czasem jak ma większy przykas czy coś to dopisujemu sobie wzajemnie. Nasze kiero robią na sklepie non stop bądź pomagają na kasie jak na przykład wykladamy kolorowke. Można się czasem wybrać z ekipą na piwo równocześnie utrzymując respekt tylko trzeba być dobrym człowiekiem. Wszystkie wiemy co mamy robić i to robimy i nikt nie musi nas tępić i gonić. Brawo mała za komentarz. Konsultantki uwielbiają takich ludzi jak ty.

Maria

To jej powiedz,żeby brała drugie,co to da,że tak na forum wypisujecie,w ostateczności możecie się udać do kierownika rejonu.

do Ana

Jakoś u mnie na sklepie kierowniczka ma zawsze pierwsze zmiany a drugie jak ma coś do załatwienia od rana ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 418.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 339, z czego 22 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe