Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

ola

podobno beda zamykac wszystkie wolnostojace hebe. stawiaja na galerie.

edddo

Dziewczyny uciekajcie z tego miejsca. To kolos na drewnianych nogach. Zle sie dzieje w tej firmie, maja ogromne dlugi, niezaplacone faktury. Zastanaijace powinno byc zamkniecie drogerii w Sosnowcu i Zabrzu. Hebe sie sypiie.

matylda

Hej. Mam pytanie. Oreintuje się tu ktoś w sprawie jakiś szkoleń wyjazdowych? Czy takie się odbywają czy przed rozpoczęciem pracy?

ida

dziewczyny, jak sobie radzicie ze sprzedaza przykasowa? dajcie jakies rady dla mniej doswiadczonych kolezanek :(

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Mila

Sabina chyba pomyliłaś forum tu nie o pracy w biedronkach. Warszawa absolutnie nic nie miała przelane, niedługo dostaniemy nowe karty:-)

Sabrina

Ana przestać tak dziewczyny nastawiac źle, lada dzień i wam przyjdzie

Ana

Tak zwłaszcza, ze te karty ważne tylko do kwietnia, nie wierzcie w te bzdury, komuś się nudzi;-)

Sabrina

Tak, na karcie WBK tam gdzie w grudniu

ll

ale to przelewy dostalicie na karty przedplacowe ??? dziwne u nas na sklepie wisi info ze karty przedplacwe beda doladwywane na przelomie maja i czerwca wiec nie rozumiem o co chodzi

Sabrina

Dziewczyny nie róbcie ze mnie głupka bo wiem ile dostałam w grudniu a ile wpłynęło mi teraz. Myślę że my jako stolica szybciej dostajemy a na was też przyjdzie czas. Pozdrawiam

jaa
@Sabrina

może po prostu dostaliście dobra premie? bo jakos niechce mi się wieżyc , ze tylko warszawskie sklepy dostaly a pozostale nie. bo info est ale tak jak 'll" mowi - na przelomiemaja i czerwca.

jaa

450 zl to było doładowanie karty przed swietami Bozego Narodzenia a nie teraz. i to nie każdy miał 450zl bo wszystko było zależne od dochodu! Teraz jak na razie cisza w tym temacie

po

nie na innych sklepach nikt nic nie dostal

luna

Chyba myślisz o grudniu a nie o marcu.

Sabrina

O co chodzi? Dlaczego bajki? To wy tyle nie dostalyscie? Proszę o odpowiedź bo jestem ciekawa jak jest na innych sklepach

Hebowy motyl

Nie pracowalam tam,ale pracowalam z NIMI i nawet po zmianach personalnych wiem że jest ok

450zł dziewczyno bajki piszesz

aaaa

co ???

My już dostalysmy w Warszawie. 450 zł

basia

wlasnie cos wiadomo na swieta beda jakies przelewy na karte przedplacowa ??albo nagroda roczna ???byłoby super

Hebe
@basia

Jak sobie narysujesz.

Ana

Nie pracowałaś tam to skąd wiesz jak tam zarządzają zespołem? Zgrany zespól? Dużo bylo tam ostatnio zmian personalnych- skąd masz to info, od osoby ktora tam pracuje? Może prywatnie są super ale w pracy już nie? Z resztą używanie ich danych tj.imion na forum internetowym to już przesada.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 418.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 339, z czego 22 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe