Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

szczęśliwa po złożeniu wypowiedzenia

Nie polecam hebe jako pracodawcy,choć rozumiem,że z braku innych źródeł utrzymania,trzeba się czegoś uchwycić.Miałam to.szczęście,że z dnia na dzień złożyłam wypowiedzenie i rozpoczęłam inną pracę, za znacznie wyższe pieniądze, u innych pracodawców. Sieci handlowe(wszystkie)wykorzystują ludzi,jak tanią siłę roboczą.Praca jest ponad siły,a wynagrodzenie mizerne w porównaniu z wymagamiami wobec pracowników. Będzie gorzej,bo podążamy za najgorszym wzorcem jakim jest USA i inne kraje,nastawione na łatwy zysk,przy nadużyciach względem ludzi. hebe prowadzi odrębną politykę finansową względem Jeronimo Martins i nie należy utożsamiać hebe z Biedronką. Ze względu na kobiece zespoły,hebe również funkcjonuje inaczej niż np.Biedronki.Chora i konfliktowa atmosfera prowadzi do rozstroju nerwowego niektóre panie pracujące w hebe i trudno się dziwić,bo w szantażowaniu kobiety są mistrzyniami,mężczyźni są daleko w tyle,w tym zakresie. Praca w hebe,Rossmanach,Superpharmach,Sephorach,Douglasach wymaga dużej asertywności i poszanowania własnej godności,aby trwać i cieszyć się pracą,a nie pracować z przymusu dla 1500 zł.Życie jest za krótkie na znoszenie fanaberii prymitywnych,zapuszczonych kierowniczek,pań dyrektor(superpharmy) i gejowatych dyrektorów,którzy nie skalali się nigdy pracą fizyczną,a właśnie przy pracy fizycznej uczy się pokory i doceniania ludzi. Życzę powodzenia i nie dajcie się dziewczyny wykorzystywać pod pretekstem "realizowania standardów".Po wielu latach hebe,superpharmy,rossmany etc.nie zapukają do Was i nie zapytają "czy Wasz kręgosłup,kolana jeszcze funkcjonują,albo ogólnie o zdrowie..." a dyskomfort będziecie odczuwać na 100%,zajeżdżając się dla sieci.

Magnus
@szczęśliwa po złożeniu wypowiedzenia

W hebe ciezka praca? Pani chyba nigdy nie pracowała w biedronce...

Na Romowie ci wszystko powiedzą ile będziesz zarabiać. A jak dobrze się będziesz starać to i jakaś premia skapnie

kaja

Dziwczyno od jakich wielu, wielu lat? to jest chyba wpis sponsorowany przez Hebe :) Te podrzędna sieć drogerii istnieje dopiero 4 lata.

@kaja

Nie 4 tylko 5 :-)

@kaja

Nie 4 tylko 5 :-)

wiki

Dziewczyny coś wiadomo o nowym sklepie w gdansku?

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
zainteresowana

Rozmowa kwalifikacyjna naa starszego konsultanta ktos cos wie?

No takie pytania to raczej nie na miejcu przed rozmowa. Jak Cie zaprosza to sie dowiesz

Kakao

Idź na rozmowę to sie dowiesz. Myślenie nie boli, spróbuj

katerina

a co rozumiesz przez super benefity??

Co do karty to myślę że na Boże Narodzenie do ładują

basia

ponawiam pytanie ktos sie orientuje kiedy doladuja karty przedplacowe ??????

kl

czy ktos sie orientuje kiedy doladowane zostana te karty przedplacowe

Mam pytanie jestem na urlopie i chce wiedzieć co się dzieję musiałam konieczne odebrać kartę przed płacowa a ona nadal pusta.Żałosne a dzień dziecka to już dawno było.Co raz to gorzej dno........

Jula

Można zgłaszać na bop w socjalu powinna być informacja z danymi to jest biuro obsługi pracowników.a jakie inicjały kr.

ilona

gdzie można zgłaszać skargi odnośnie KR, jest jakaś strona internetowa?

Jaga
@ilona

Jakie inicjały kr?

ilona
@Jaga

Nieaktualne

Wiooooo nie

Dziewczyny ja pracuje w Ross i czytając wasze wypowiedzi czuje się jakbym czytała o Ross... Jak chcecie to zmieniajcie ale nie liczcie o zmianie na lepsze każda taka firma ma jedno założenie jak najwięcej weź nas czerpać :-) możemy tylko czekać na czasy kiedy to my będziemy proszone o to żeby pracować bo nikt nie będzie w najgorszym gównie chciał siedzieć ja juz pewnie nie doczekam takiego czasu ale wam z całego serca tego życzę :-D

mini

Wszystko zależy od sklepu na który trafisz, aferzyści i malkontenci trafią się wszędzie, sama musisz się przekonać, ja jestem zadowolona:-)

Malinowa

Czyli ogólnie bardzo ciężko jest czy raczej do ogarnięcia? A jakieś dodatkowe premie są?

kolorowa
@Malinowa

Jest ciężko. Jako osoba funkcyjna musisz robić WSZYSTKO. Od sprzedaży, przez towar po zarządzanie. Za takie pieniądze nie warto. Premie są z rzadka, najgorsze jest ciśnienie na większy koszyk, liczbę klientów. A co pracownicy mają zrobić jak nie ma klientów bo konkurencja ma lepsze ceny, lepszy marketing? A "góra" obwinia sklep że wskaźniki nie wzrastają zamiast dać coś od siebie i jakoś pomóc. Pranie mózgu na każdym kroku, stres i harówa. Gdybgy jeszcze to było widoczne na koncie to możnaby było się męczyć bo przynajmniej wiedziałabyś za co pracujesz- a tak.... Szkoda słów

kokon

Konsultant sprzedawca obsługuje klienta, roznosi towar, sprząta, układa leyouty, itp. starszy konsultant robi to samo plus jeszcze biuro, prowadzi zmiany itp. no i ma niesamowicie nieadekwatne do swych obowiązków zarobki... :(

Malinowa

Hej dziewczyny. Czy możecie mi napisać czym się różni konsulat- sprzedawca od starszego konsultanta- sprzedawcy? Jaki jest zakres obowiązków?

Wkurzona

Cześć dziewczyny. Mam pytanie w związku z niesamowitymi podwyżkami w firmie. Cy u was też zrównali wszystkie pensje bez dodatku stażowego ?

ddddd
@Wkurzona

Pozostawie to bez komentarza. Mimo całego ubiegłego roku na stanowisku i oceny zdecydowanie powyżej dostalam 50 zł. A inni 100 i nawet więcej. Śmiech na sali. Gdzie jest procedura, kryteria odnośnie podwyżek???

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 418.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 339, z czego 22 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe