Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

vVv

Pracuje już 3 miesiąc jako przedstawiciel tej firmy i to są moje opinie: ekipa świetna! Imprezę już przeżyłem było rewelacyjnie. Praca wymagająca myślenia, ale dzięki temu zarabiam bardzo dobrze. Mój bliski przełożony mądry facet i szefowie też luz. Czasem klienci różni, ale jak to klienci. Warunki pracy oceniam bardzo dobrze jak i szacunek mojej osoby w tej firmie. Co do samej pracy to daje ogromny rozwój mentalny, szkolenia co tydzień bardzo pomagają. Co do minusów jakoś bardzo ich nie widać, może dlatego że jestem optymista :). Ogólnie polecam!

adrian

Witajcie czy szkolenia na przedstawiciela kończą się jakimś egzaminem? wiem że są szkolenia kilkudniowe po rozmowach kwalifikacyjnych. czy szkolenie oznacza iż Cię przyjmą po szkoleniu ?

Dan
@adrian

Witam kolegę w piątek masz na szkokenie?Jak tak to ja też:)Wydaje mi się że po szkoleniu do pracy:)

George
@adrian

Adrianie u nas było tak, że jeśli ktoś nie wykazywał chęci nauki do pracy to niestety mu dziękowali. Na szkoleniu mieliśmy osób 12 a 9 zaczęło pracę. Szkolenie jest bardzo intensywne i trzeba przyswoić ogromną ilość wiedzy. Panowie którzy szkoła to najlepsi handlowcy w firmie więc są bardzo wymagający. Przede wszystkim patrzą na chęci i zaangażowanie. Lesera na pewno do pracy nie wypuszcza ????. Życzę powodzenia i może będziemy razem pracować.

Tomxx
@George

Też dostałem zaproszenie na szkolenie i zastanawiam się czy warto się w to pakować. Jakoś dużo pytań zaczęło mi się pojawiać, samo to, iż podstawy nie ma...

George
@Tomxx

Ciężko to nazwać pakowaniem się skoro wszystko zależy od Ciebie i od Twoich wyników. Firma nie dawała by Ci wszystkich narzędzi pracy , nie umawiała by Ci spotkań i gwarantowała obsługi i pomocy gdyby chciała Cię naciągnąć. Sama musi wydać dużo pieniędzy na szkolenie Ciebie poświęcić dużo czasu do tego masz opiekę menagera. A sama podstawa jest tylko ograniczaniem możliwości czlowieka, stagnację i pozorną stabilizację. Na początku też mi się wydawało może nie warto? ale jak już jesteś w środku widzisz, że ludzie tu służą pomocą zawsze. Z perspektywy czasu można dojść do takich wniosków. Pozdrawiam Cię.

Rodzynek

Fatalna firma. Telefon firmowy jakiś iPhone 5 jakby nie mogli dać jakiegoś nowszego, samochody z 2016 roku (przypomnę jest 2017), wypłaty ledwo 7 tysięcy, atmosfera w firmie jak w rodzinie, a przecież praca to praca a nie dom. Do szefa raz zadzwoniłem niechcący jakos o wpół do czwartej nad ranem jak byłem pijany i go obudziłem a on że się nic nie stało, że na spokojnie po alkoholu się tak zdarza. Co to jest za szef??? Szefa się powinien pracownik bać a nie jakieś ciuciubabki. I najgorsze WYPŁATY ZAWSZE W DRUGI PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA. Ja przywyklem w pracy na czarno że wypłaty są raz 7 raz 19 raz w ogóle nie ma a tutaj zawsze tak samo. Ta rutyna mnie dobija. I ta praca... To nie praca to katorga. Wyobrażacie sobie wnieść 8-10 torb z jakąś wełną na drugie piętro i z jakąś kobietą pić kawę i gadać głupoty przez dwie godziny? I ten czas tak szybko leci, idzie człowiek do pracy na 15:00 musi wyjechać do pracy nawet pół godziny wcześniej, mijają trzy i pół godziny a tutaj nagle 21:53. I tak to życie ucieka jak piasek przez palce... A jaki tort dostałem od nich ch**owy na urodziny, z rodzynkami. A chyba im kiedyś mówiłem że rodzynek nie lubię.

Anty antywelmad

Mam do ciebie tylko jedną prośbę abys mi odpowiedział na dwa pytania. Czy pracowałeś/ pracowałaś w tej firmie i czy średnie twoje wynagrodzenie miescilio sie w przedziale 3-5 tysięcy, 5-7 tysięcy czy powyżej siedmiu tysięcy?

Zadowolony
@Rodzynek

Rodzynek dobre dobre ;) . Mój był bardzo dobry :) tylko świeczek za mało :D. Nie ma co impreza w grudniu, styczniu i teraz znowu w kwietniu ile można! :)

Waldi

Czy przedstawiciel handlowy ma duże rejony do obsługi?

Rokii
@Waldi

Swoje województwo tak mniej więcej.

Rokii
@Waldi

Swoje województwo tak mniej więcej.

@Rokii

Ja sobie do 60 km od domu jeżdżę. Tylko na spotkania szkoleniowe raz w tygodniu mam trochę dalej ale da się przeżyć.

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Optymista

A ja to mam swój rozum, zawsze czytam opinie i widze jak bym się nimi sugerował to nic w życiu nie robił. Zresztą od razu widać, że takie obraźliwe komentarze piszą tylko półgłówki. No co trzeba mieć w głowie, żeby tak wyzywać innych? firma to się powinna cieszyć, że nie pracują w niej takie osoby. Ci co piszą pozytywnie widać, że myślą pozytywnie i w głowie też mają poukładane. To takie moje przemyślenia. Ja CV wysłałem i czekam na rozmowę!

@Optymista

Mija 4 miesiąc mojej pracy w tej firmie. Sprzedażowo trzeba mieć spore umiejętności, ale strasznie dużo mnie nauczyli więc nieźle mi idzie, 4-5 miesięcznie na rączkę wezmę. A wyników dużych nie robię patrząc na innych kolegów. Ogólnie atmosfera dobra koledzy z pracy pomagają. W telemarketingu dziewczyny dobre :P. Już dwie imprezy firmowe odbyłem, ludzi trochę poznałem i mogę jasno stwierdzić, że to na prawdę fajne miejsce dla pozytywnie myślących ludzi. Praca jak się chce, można zaczynać o 15, 14, 12 jak się tam z szefami człowiek dogada. Średnio 4 spotkania dziennie z klientem to około 6-7h. Wypłata zawsze na czas plus premię i konkursy. Menager mój fajny facet parę razy karę mi wybaczył za moje błędy! Ludzkie podejście idzie się zawsze dogadać. Narzędzia pracy dają i auto do celów prywatnych. Kosztów nie poniosłem żadnych po za dojazdem na szkolenie. Warunki tak jak usłyszałem na rozmowie takie dostałem, z czasem trochę lepsze. Papierów nie ma dużo. Ogólnie mocno pozytywnie. A pisze opinie bo sam się trochę wahałem po przeczytaniu tego forum. Jednak rozumu posłuchałem.

Król Maciuś
@Optymista

Dobrze prawisz przyjacielu.

@Król Maciuś

Już stało się faktem, że zawsze pracujemy od 12 do 17 :)

D.

Bo ta firma to same dobre dusze :)! Pozdrawiam wszystkich .

Nel
@D.

Poznałam już trochę ludzi i faktycznie wszyscy są bardzo mili. Dobrze pracować w takiej atmosferze.

Poison

Fajna praca, bo można mieć kontakt z ludzmi. W Welmasie spotkałem się już chyba z wszystkimi możliwymi typami ludźmi jeśli chodzi o charakter.

kk

Mówią czasem akwizytor, ale mi tam to odpowiada i się takimi uprzejmymi nie przejmuje :P Kiedyś mówiło się że wystarczy prawko plus ładna buźka, a to naprawdę trzeba się nakombinować, żeby mieć klientów. Tutaj w WelmaS jest o tyle dobrze, że warunki są ok.

MIke

Jakie dają auto służbowe? I czy z kartą paliwową?

Fx
@MIke

Różne są, głównie małe dostawcze. Typu Peugeot partner taka informację dostałem na rozmowie.

Król Maciuś
@Fx

Kartę floty albo gotówkę dają.

Wtt

Rozmowa kwalifikacyjna umówiona w katowickim Novotelu w godzinach popołudniowych. Nikt się nie pojawił, nikt nie poinformował o jakichkolwiek zmianach. Strata czasu i brak szacunku ze strony firmy.

Olek

Rozmowy się odbyły w sali B. Ja byłem :o. Z 40 min mnie maglowali

Adi
@Wtt

Ja też odbyłem rozmowę. Miała być w sali E ale na recepcji mówili, że hotel nie przygotował sali dla firmy i rozmowy są w sali B. Na recepcji przekazywali taką informację.

Gabriela D.
@Wtt

Ja miałam rozmowę odbyła się z małym poślizgiem. Faktycznie na recepcji podawali informacje o zmianie sali, że z winy hotelu. Sala była 2 obok wystarczyło się rozejrzeć. Duży napis z nazwą firmy był wyświetlany obok sali. Sama rozmowa dość długa z dużą dozą humoru, ale wymagajaca, rekrutowalo dwóch Panów Bartosz i Kacper jak dobrze pamiętam.

hmm
@Gabriela D.

Bartosz powiadasz? A jakaś pralka stała w pokoju może?

Kuba napisał prawdę, tak było. Właściwie nie wiem o co toczy się wojna bo nie widzę tutaj żadnego komentarza w którym obraza się pracowników, a chyba od tego służy forum żeby dać opinie tego co się odczuwa, ewentualnie na temat produktów.

Bardzozniesmaczony

Miałem ich za porządna firmę, okazało sie zupełnie odwrotnie. Wysłałem swoje cv, po dwóch tygodniach oddzwonili i zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna w hotelu novotel w Katowicach, jestem z Gliwic wiec miałem kawałek. Oczywiście zjawiłem sie we właściwym miejscu o właściwym czasie, lecz nikogo nie zastałem. Posiedziałem ponad godzinę pod sala z następnym chłopakiem umówionym na rozmowę. Zero kontaktu, brak odpowiedzi na smsy oraz telefony. Bardzo nie polecam

Wtt

heh. Ja wytrzymałem 20 minut

Olek
@Bardzozniesmaczony

Przecież były rozmowy :0 w sali B ja odbyłem. Na recepcji informowali o zmianie sali z winy hotelu. Dziwne to forum. Ja byłem ludzie piszą że nie było.

Kkk
@Bardzozniesmaczony

Chcąc zweryfikować informacje o rozmowie kwalifikacyjnej, której się nie doczekałem w Novotelu zadzwonilem do hotelu zdobyć informacje czy faktycznie firma była i prowadziła. Z informacji, które otrzymałem od hotelu faktycznie wynika, że firma była w sali B bo hotel zmienił firmie welmas sale. Hotel miał informować o tym na recepcji. Zadzwoniłem do firmy WelmaS i powiedziałem o tym fakcie. Przeprosili odpowiadajac, że to nie ich wina i zaproponowali rozmowę przez Skype na którą umówiłem się w piątek. Przyznam że trochę zły byłem ale co zrobić im zmienili ja nie zapytałem. Wina leży po środku w piątek mam rozmowę.

Jakub B.
@Kkk

Idąc na rozmowę naczytałem się na tym forum tyle negatywnych komentarzy, ze zastanawiałem się czy warto. Rozmowa w Novotelu jak już zostało napisane. Sala była zmieniona, ale nawet nie pytając w recepcji, gdy wysiadło się z windy był duży monitor z nazwami firm i strzałkami. Wyświetlała się poprawna sala (czyli b, początkowo miało być E). Ludzie!!! Chcecie dostać się do pracy gdzie trzeba wykazać się intelektem, szybkim myśleniem i odwaga, a nie potraficie znaleźć sali? Zerknąć na monitor wielkości telewizora? Gdy nikogo nie ma pół godziny - zejść na recepcje i zapytać? Albo to jedna osoba trolluje, albo wszyscy którzy nie trafili odpadli w procesie naturalnej selekcji a firma miała mniej roboty. Gdybym to ja był szefem nie chciałbym takiego pracownika co nie potrafi czytać czy tez dopytać gdy coś jest nie tak... co więcej czekam na odpowiedz czy zostałem przyjęty i czytając te komentarze mam wrażenie ze faktycznie wypisuje je jedna osoba... obie prowadzące osoby miłe i na poziomie, wszystko dobrze wytłumaczyły i kilkukrotnie prosili zeby podzielić się pytaniami i obiekcjami jakie mam. Wyszedłem przemaglowany, ale zadowolony, mam nadzieje ze się odezwa. Moja rada: nNIE CZYTAJCIE TYCH BREDNI, widać ze były pracownik albo konkurencja ma dobra zabawę obrażając i psując imię dobrze działającej firmy. Pozdrawiam

Zdzi-cho

Polecam firmę, bo po prostu trzeba wiedzieć że idziesz pracować do dobrej firmy. Mają plusy i minusy, ale pozytywów jest znacznie więcej.

Greg Plitt

No na przedstawicieli biorą tylko konkretnych ludzi robiąc niezła selekcję. Rozmowa nietypowa widać, że wybrzydzają, sam poziom szkolenia na którym byłem bardzo wysoki, ludzie tam zaproszeni od razu widac, że nie są przypadkowi. Dziś widzę dlaczego ta firma przoduje pod względem jakości, zarobków i umiejętności. Ale podejście bardzo indywidualne co mi się strasznie podoba po za zarobkami oczywiście. Choć czasem zdarza się firmie zatrudnić kogoś nieodpowiedniego, ale bardzo szybko się w tym orientują. Dobrze bo mam przyjemność pracować w dużej grupie bardzo inteligentnych osób, którzy sobie pomagają. Co do innych stanowisk ciężko mi odpowiedzieć, ale po podejściu widzę, że nawet w telemarketingu nie siedzi byle kto. Wielkie ukłony kawał dobrej roboty, zresztą zawsze chodzę i to mówię :)

Łuki
@Greg Plitt

Zgadza sie! Najlepsi zawsze nowym pomagają! W innych firmach jak pracowałem to inni przedstawiciele tylko patrzyli żeby Ci się nie udało a tu jest odwrotnie, każdy pomaga drugiemu jak umie.

Greg Plitt

Miku jedyny sposób żeby to sprawdzić jaki jesteś super handlowiec to wybrać się razem na wyjazd handlowy i zobaczymy jaki jesteś bohater :) później wrzucimy na YT i sobie wszyscy ocenia nasze umiejętności handlowe :) podejmiesz wyzwanie? Zapraszam będzie dobra zabawa. I zobaczymy jak Cię Twoja super firma wyszkoliła.

Greg Plitt

A i jeszcze jedno. Jakim płytkim trzeba być żeby uważać za gorszych od siebie polonistke, ekspedientkę i rehabilitanta, którzy chcą coś w swoim życiu zmienić. Widać, że jestes z tych co uważają się za lepszych a pamiętaj, że kozakiem trzeba być a nie go udawać :). Dodam Ci jesteś super! Jesteś zwycięzcą! Masz super pracę zazdrościmy Ci wszyscy :) Jesteśmy gorsi trudno, ale zawsze możemy się sprawdzić. Bo takim cwaniakom trzeba nosa utrzeć.

Henieq

Sama praca w WelmaS jako praca jest niezła. Kazdy musi gdzieś pracować czy to handlowiec, sprzątaczka czy nauczycielka. Mi praca w handlu się spodobała już pierwszego dnia i będę dalej w tej branży sie rozwijać, bo to sprawia mi dużą frajdę.

Michał Jędrowski

Arkadiuszu, to miejsce nie służy po to żeby wylewać swoje gorzkie żale. Jak w ogóle możesz coś takiego napisać o człowieku który wykonuje swoją pracę i na dodatek dobrze, Pan Miłosz jest dobrym Managerem i fajna osoba z która warto pracować. Szefowie ? Ty chyba nie masz pojęcia jak to jest być szefem ile trzeba włożyć żeby założyć firmę która tak prosperuje i generuje takie obroty, a na dodatek trzeba jeszcze każdemu dogodzić mimo tego że również miałem spięcie z jednym z szefów uważam ich za dobrych ludzi i apeluje żeby nie sugerować się opinią ludzi którzy nawet nie potrafią się przedstawić z imienia i nazwiska na dobra sprawę może to napisac żul z pod sklepu. Pracowałem w tej firmie pieniądze na czas, call center oraz Pani Beatka super dziewczyny. Szefowie wymagają, a który szef nie wymaga? Pokaz mi taka prace to chętnie ja przyjmę. Niech każdy spróbuje i się przekona sam, a osoby które piszą te komentarze to pewnie lenie którym ciężko było przejść przez szkolenie bo tam również się wymaga. Pozdrawiam cały zespół szegolnie panią Madzie i panią Beatke :) ps. Nie jestem dziewczyna której zapłacili za komentarze.

Paweł Gadowski
@Michał Jędrowski

To bardzo mądre co piszesz. Widać, że pracowałeś piszesz że to dobra firma. Mnie to przekonuje bo opinię jak widzę są często skrajne, ale jak napisałeś nie dogodzi wszystkim. Jak się człowiek nie przekona to się nie dowie. Ps. Po samej gramatyce i poziomie negatywnych komentarzy widzę jakie osoby je piszą. Ja CV złożyłem i czekam na kontakt.

Weronika

Czy polecacie pracę w WelmaS? Jaka atmosfera w firmie?

Anka
@Weronika

No polecamy. Ludzie super atmosfera jeszcze lepsza.

Łuki
@Anka

Super!

paul w.
@Weronika

Spoko jest i jak ktoś jest dobrym handlowcem to sobie w Welmasie poradzi. Pracuję ładnie parę ładnych lat i oceniam 4/5

Piotrek

Pracowałem w tej firmie jako przedstawiciel 8 miesięcy temu zrezygnowałem bo musiałem jechać za granicę, miłość nie wybiera. Chciałem podziękować byłemu pracodawcy za wszystko czego mnie nauczyl, atmosferę która jest w firmie. Praca w Welmasie jest dla mnie bardzo dobrym wspomnieniem :) pozdrawiam wszystkich

Cvb
@Piotrek

No szkolenia to wysoki poziom. Też mnie ogarnęli dobrze!

Krzysiek

Jako były pracownik napisze jak sie pracuje w firmie welmas. Pracowałem 2,5 roku, zarabiałem bardzo dobre pieniądze nie będe tu pisał, ale były adekwatne do wykonywanej pracy. Nie było niedomówień i nieporozumień z szefami. Firma dawała mi wszystkie narzędzia pracy, wypłata zawsze na czas. Atmosfera w pracy była dobra. Jeździłem robiłem swoje nikt sie mnie nie czepiał. Plany do zrobienia są bez trudu. Sama praca jest w godzinach popołudniowych od ok. 14 do 22. Szkolenia cały czas i to na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie oceniam firme bardzo dobrze i miło wspominam. Niestety sprawy rodzinne sprawiły, że musiałem sie rozstać. Pracowałem już w 3 firmach jako przedstawiciel i tą wspominam najlepiej. Pozdrawiam wszystkich kolegów i całą firmę!

Rex
@Krzysiek

My Ciebie też Krzysiu!

ROBERT

Proszę zapoznać się z artykułem: http://www.naturaity.pl/artykul/545,wlasciwosci-owczego-runa.html?p=1 Polecam przeczytać, zobaczy Pan/i, że mimo iż na początku się sypie na prawdę warto. U nas cała rodziną śpi już od lat. Na początku wystarczy odkurzyć ponieważ produkty te są tkane. A jak wełny jest duzo to są włosy, które są nie dotkane. Więc na początku rzeczą normalną jest, że może się trochę sypać. A co do tego, że wełna odpycha kurz jest udowodnione naukowo i do tego bakterie się nie rozwijają. Rozumiem, czasem brak informacji powoduje błędne zarzuty.

Dobrze traktują pracowników, bo dostajesz wszystkie narzędzia do pracy i masz za zadanie sprzedawać, tyle i aż tyle, ale nie ma tragedii.

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS