Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

Miroo

Jak masz niezłą gadkę to w każdym miejscu jako PH sobei poradzisz, ważne żeby system wynagrodzenia był jakiś ogarnięty a nie jakieś pozerstwo. W Welmasie o tyle dobrze, że wszystko jest klarownie określone i nie ma zaskoczeń.

W.

Jak wyrobisz plan to na zarobki nie możesz narzekać. Często się robi dziesiatki kilometrów każdego dnia, ale się opłaca, bo na koniec miesiąca pojawia się na koncie wypłata.

Marta D

Ta praca nie ma nic wspólnego z przedstawicielem handlowym ani tez z doradca handlowym może tylko poròwnać do domokrażcy teraz to się nazywa akwizytor.

Bb

Spotkania w domu czyli domokrażca.

Wielki Mike
@Bb

Spotkania w firmach to firmokrażca? W aptekach aptekokrażca? U lekarzy lekarzokrażca? W sklepach sklepokrazca? Nie rozumiem tego rozumowania. Pracowałem z aptekami, firmami i mogę otwarcie powiedzieć, że w żadnej firmie nie było takiej kultury pracy i rozwoju jak tu. Oczywiście każdy ma swój rozum i swoje ograniczenia. Polecam ludziom, którzy chcą faktycznie zarobić i zdobyć umiejętności. Reszta to tak nie da rady :) pozdrawiam

Ddd

Czy ktoś wie kiedy firma będzie poszukiwać przedstawicieli handlowych? Spotkałem ostatnio przedstawiciela waszej firmy i bardzo sobie chwalił, ale ogłoszenia żadnego nie widzę. Proszę o info.

Top One
@Ddd

Ogłoszenie już jest na pracuj, wysłałem CV. Mój kompel tam pracuje i mówi, że firma super. Kierownika pytał kiedy będą rozmowy to mówił, że końcem stycznia.

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
NeW!

Nas było na szkoleniu 6 os. a do pracy wyjechało 5 os. Jednej się po prostu uczyć nie chciało. A jak ostatnio w firmie byłem to popytalem znajomych dziewczyn z tele. jak tam im się pracuje. To mówiły, że spoko trochę ostatnio system wypłat się pozmieniał na bardziej motywujący, ale nie wiem co dokładnie.

Julita

@NeW! piszesz, że część osób odpadła już na etapie szkolenia. Co sprawia, że jest ono tak trudne? Nie napisałeś tego w komentarzu, jednak czy chodzi Ci o szkolenie wstępne na stanowisku handlowca? Tłumaczyłoby to, że nie wszyscy mieli predyspozycję do pracy w tym charakterze i tym samym nie ukończyli szkolenia. @MajkaK piszesz o dużej rotacji na stanowisku telemarketera oraz zastrzeżeniach do tego jak wygląda praca na tym stanowisku. Czy zgłaszaliście te uwagi również do swoich przełożonych? Wspominasz też o odejmowaniu pieniędzy za nieodbyte spotkania. Mogłabyś to wyjaśnić? Czy chodzi po prostu o to, że premię, czy też dodatkowe wynagrodzenie otrzymuje się tylko za odbyte spotkania?

MajkaK

Jeśli chodzi o przedstawicieli zarobki są w porządku, ale kosztem zarobków dziewczyn z telemarketingu , które stają na głowach , bo kobiety nie chcą się już umawiać na spotkania z wełną. System płatności takim dziewczynom jest nieadekwatny do pracy jaką wykonują, bo gdyby nie one to firma też by nie zarabiała ... Odejmowanie pieniędzy niemalych za nieodbyte spotkanie często nie z winy telemarketerek, słaby system motywacyjny dla osób ,które umawiają duże ilości spotkań, w porównaniu do reszty. Po kilku latach współpracy brak inicjatywy ze strony szefostwa na lepsze warunki, co skutkuje niestety dużą rotacją pracowników . To tyle odemnie , pozdrawiam !

NeW!

Przeczytałem wszystkie komentarze tu przed zatrudnieniem. I trochę się obawiałem bo bardzo dużo jest pozytywnych. Zatrudnili mnie choć ze szkolenia część odpadła bo nie dała rady. Łatwo nie było i trzeba mieć sporo oleju w głowie żeby tu pracować. Ale dziś po 4 miesiącach mogę śmiało napisać, że to bardzo dobra firma, która szanuje każdego pracownika i daje dobrze zarobić.

Teresa

Właśnie aplikowałam i z mojego rozeznania wiem, że WelmaS to bardzo dobry pracodawca. Czy przed kandydatem firma stawia wysokie wymagania? Czy w firmie są jakieś dodatki typu socjalnego? Jakieś premie?

Xoyz
@Teresa

Wymagania są duże i żeby pracować w tej firmie trzeba się bardzo postarać. Nie jest łatwo, ale warto! Nie ma tu podstawy a prowizja. Premię dostajesz wtedy, gdy zrobisz odpowiedni wynik.

Zeus

Jesli ktoś może napisać jaka jest podstawa na początek i prowizja od sprzedaży?

D.
@Zeus

To zależy czy na własnych, czy firmowych spotkaniach. Od rodzaju umowy też zależy. Myślę, że na rozmowie jeżeli Cię firma zaprosi na pewno się dowiesz :) raczej podawanie takich informacji nie jest zgodne z regulaminem, ale mogę powiedzieć, że da się dobrze zarobić!

Wojtas

A umowa o pracę jest czy zlecenie czy działalność czy umowa o dzieło !?

Wesoła

Bardzo często ktoś porusza temat usuwanych negatywnych komentarzy. Sprawdziłam i wiem, że komentarze łamiące regulamin mogą być usunięte, nic więcej.

Julita

@mańkajak poszła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Możesz powiedzieć coś o swoich pierwszych wrażeniach odnośnie firmy? Twoje doświadczenie może pomóc osobom, które będą w Twojej sytuacji w niedalekiej przyszłości. Czy coś Cię podczas rozmowy zaskoczyło? Jak oceniasz jej trudność?

mańka

Przyznam że jutro jadę na rozmowę kwalifikacyjną i na początku przeraziłam się złymi opiniami, ale patrząc na daty jakie złe opinie były doszukiwałam się aktualnych z tego roku opinie i widzę same pozyty co mnie bardzo cieszy :)

Wiesiątko

Ja również słyszałam wiele dobrego o firmie. Aplikowałam i teraz tu pracuję. Wiem jedno, że WelmaS jest przede wszystkim bardzo dobrym pracodawcą. Jeśli już piszę na tym forum to z własnej woli. Polecam

Julita

Chętnie dowiemy się więcej odnośnie tego jak wygląda praca w WelmaS oraz na jakim firma jest pracodawcą, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu. Zależy nam, by dzięki Waszym wpisom osoby, które są w trakcie poszukiwania pracy, mogły znaleźć cenne informacje odnośnie przyszłego miejsca zatrudnienia. Komentarze, które łamią regulamin tylko to utrudniają.

Czarli

Mógłby ktoś w skrócie opisać jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w Welmas?

Kokosza
@Czarli

Jeździsz na umówione spotkania przez telemarketing i sprzedajesz produkty. Masz narzędzia pracy czyli samochód i telefon komórkowy. Praca jest w godzinach popołudniowych od 15 spotkania z klientem ostatnie o 20. Specjalnie nie męcząca, ale wymagająca myślenia jak to przy sprzedaży bywa. Sama firma jest w porządku wypłaty zawsze na czas. Atmosfera w środowisku przedstawicieli super. Ogólnie spoko pozdrawiam.

Taka Prawda z Krakowa

Miałem aplikować na południe Polski ale jak widzę te opinie to słabo się robi. Jak to mówią ,, w każdej plotce jest ziarenko prawdy " . ,, były pracowniku " życzę Tobie znalezienia pracy z uczciwymi pracownikami. A obecnym wstrzemięźliwości w pisaniu.

Waldek

Wiem, że WelmaS ma świetna opinie jako pracodawca. Mam zamiar aplikować i dlatego tak robiłem rozeznanie. Jak się wam pracuje w tej chwili? Czy zarobki są w miarę godziwe? Nie wiem zcy oferty z lipca sa jeszcze aktualne, może ktoś podpowie mi te kilka informacji?

Mort

Gdybym kierował się opiniami z tego forum, pisanymi przez frustratów, którzy nie dali rady ukończyć szkolenia / wykręcić odpowiednich wyników w pierwszych miesiącach pracy, pewnie nie podjąłbym decyzji o podjeciu współpracy z ta firma i nie wiedział, co straciłem. Praca w handlu to praca nie dla każdego - trzeba mieć jakiekolwiek obycie w kontakcie z drugim człowiekiem i iq na poziomie umożliwiającym nauczenie się podstawowych technik sprzedaży. Niestety zdecydowana większość społeczeństwa to debile, wolący żyć w strefie komfortu, ze skrajnie niskim, ale za to STAŁYM I STABILNYM DOCHODEM. Nie nadają się do pracy wymagającej samozaparcia, dyscypliny i elastyczności. Omamieni wizja dobrego zarobku trafiają tutaj, a zderzenie ich kompetencji z rzeczywistością sprawia, ze usilnie próbują wypierać swoją nieudolność, szukając winy wszędzie dookoła, tylko nie w sobie. Książkowy przykład psychologicznego mechanizmu wyparcia... Jeżeli jesteś człowiekiem ambitnym, myślącym perspektywicznie i szukającym miejsca do rozwoju (szkolenia co tydzień, współpraca z innymi, dobrymi handlowcami i możliwość kopiowania stylu swoich doświadczonych przełożonych), zarobku (który zależy tylko i wyłącznie od Cb - i to w tym zawodzie jest dla mnie najbardziej motywujące) i atmosfery, której brak w większości innych firm (no chyba ze przejazd blisko 300km przez obu szefów z tortem w dniu Twoich urodzin to norma) to jest to miejsce dla Ciebie. Dobrze radzę, skończ czytać komentarze w tym miejscu, przyjedź na szkolenie i przekonaj się sam... przeczytałem tutaj mnóstwo opinii, które nie maja żadnego pokrycia z rzeczywistością, dlatego nakręcanie się biadoleniem nieudolnych niedoszłych handlowców uważam za głupotę, która jedynie może pomoc w spierdoleniu sobie dobrego startu w dobrej firmie. Pozdrawiam (głównie hejterów, dla których mamy nowa promocje - posciel z merynosa i maść na ból (usunięte przez administratora) w gratisie) :)

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS